Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε????? Σήμερα μετακόμισα με και επισήμως στο πατρικό μου, γι αυτό και ψιλό χάθηκα τον τελευταίο καιρό, όχι ότι μεταφέρθηκαν όλα, αλλά τουλάχιστον ρούχα και απαραίτητα είναι εδώ!!! Έχω και ευχάριστα, μάλλον βρήκαμε και σπίτι!!!! Τα κακά νέα είναι ότι θα είναι έτοιμο τέλη Νοέμβρη, αρκεί να μην έχω γεννήσει μόνο αυτό σκέφτομαι!!! Και είναι και στην γειτονιά που μεγάλωσα, απέναντι από το πατρικό μου δηλαδή!!! Είναι από τις λίγες γειτονιές που έχουν μείνει πλεον, που γνωρίζονται όλοι μεταξύ τους, που κατεβαίνουν τα παιδιά και παίζουν κάτω, νομίζω πως ήμουν πολύ τυχερή!! Το θέμα είναι ότι θα μπορώ να. Μπω να το δω τέλη Οκτώβρη, και μετά θέλει ένα. Μήνα να κάνει ανακαινιση η ιδιοκτήτρια οπότε ένα 2μηνο θα το φάμε εδώ στους δικούς μου.. 

Τα μπεμπακια στην κοιλιτσα μεγαλώνουν, πήγαμε τα είδαμε εχθές, όλα καλά!!! @nanoula90 γλυκούλα ααα με το καλόοοοο!!! 

Ειναι το ιδιο σπιτι που μας ειχες αναφερει με τον περιεργο ενοικιαστη?

Αμα σου πω οτι ζηλευωωωω που θα χεις τη μανουλα ακριβωως απεεεναντι!! Τι καλυτερο απο αυτο??? Καλα κ γω εχω σχετικα κοντα τη μαμα αλλα δεν οδηγει η γλυκουλα κ θελει καμια ωρα με τα μεσα για να ερθει. Δεν ειναι οτι πεταγεται!! Αχ πολυ χαρηκα! Προς το παρον ομως, απολαυσε τη μαμαδισια φροντιδα που σε ολες μας εχει λειψει σιγουρα, να μας προσεχουν να μας μαγειρευουν να μοσχοβολαει καθαριοτητα το σπιτι καθε τρεις κ λιγο. Πολυ χαρηκα με τα νεα. Να σαι καλα αγαπη μου!!! Ευχαριστω κ για τις ευχες!!!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Ελα μπράβο!!!!!!!Δεν πειράζει.υπομονη 2 μήνες.τουλαχιστον στους γονείς σου θα σαι.θα χεις και βοήθεια μετά για την μετακόμιση.την οποία στην ουσία θα γλιτώσεις.θα τα βρεις Όλα έτοιμα.και θα χεις και τη μαμα απέναντι για βοήθεια.ολα βρίσκουν το δρόμο τους!!!!!

Αχ άσε το ποσό χάρηκα δεν περιγράφεται!!! Εντάξει δεν είναι και 100% αλλά εξαρτάται μόνο από μένα, τυπικά να το δω και να δώσουμε τα χέρια που λενε... Επειδή δεν μπορώ να μπω τώρα να το δω πήραμε την κάτοψη με τα μέτρα τα δωμάτια, όλη τη διαρρύθμιση γενικά και είναι σαν να το έχω δει... Μακάρι να βολέψει πραγματικά!!! 

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ειναι το ιδιο σπιτι που μας ειχες αναφερει με τον περιεργο ενοικιαστη?

Αμα σου πω οτι ζηλευωωωω που θα χεις τη μανουλα ακριβωως απεεεναντι!! Τι καλυτερο απο αυτο??? Καλα κ γω εχω σχετικα κοντα τη μαμα αλλα δεν οδηγει η γλυκουλα κ θελει καμια ωρα με τα μεσα για να ερθει. Δεν ειναι οτι πεταγεται!! Αχ πολυ χαρηκα! Προς το παρον ομως, απολαυσε τη μαμαδισια φροντιδα που σε ολες μας εχει λειψει σιγουρα, να μας προσεχουν να μας μαγειρευουν να μοσχοβολαει καθαριοτητα το σπιτι καθε τρεις κ λιγο. Πολυ χαρηκα με τα νεα. Να σαι καλα αγαπη μου!!! Ευχαριστω κ για τις ευχες!!!

Ναι αγάπη αυτό που σας είχα πει είναι, που το θυμάσαι βρε θηρίο??!!!! Χάχαχαχα πήραμε την κάτοψη όπως λέω και πιο πάνω οπότε είναι σαν να το έχω δει!!! Έκατσα υπολόγισα τα έπιπλα μου, τα πάντα και όλα δείχνουν ότι μας κάνει!!!! Αντε να δούμε Εεεε!!!! 

πρίν από 3 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Αχ άσε το ποσό χάρηκα δεν περιγράφεται!!! Εντάξει δεν είναι και 100% αλλά εξαρτάται μόνο από μένα, τυπικά να το δω και να δώσουμε τα χέρια που λενε... Επειδή δεν μπορώ να μπω τώρα να το δω πήραμε την κάτοψη με τα μέτρα τα δωμάτια, όλη τη διαρρύθμιση γενικά και είναι σαν να το έχω δει... Μακάρι να βολέψει πραγματικά!!! 

Ναι αγάπη αυτό που σας είχα πει είναι, που το θυμάσαι βρε θηρίο??!!!! Χάχαχαχα πήραμε την κάτοψη όπως λέω και πιο πάνω οπότε είναι σαν να το έχω δει!!! Έκατσα υπολόγισα τα έπιπλα μου, τα πάντα και όλα δείχνουν ότι μας κάνει!!!! Αντε να δούμε Εεεε!!!! 

Όσο για το φαΐ που λες μάλλον το αντίθετο θα συμβαίνει!!!! Πρώτη μέρα σήμερα και τους μαγείρεψα γεμιστα!!! Για αύριο μου ζήτησαν ήδη ρεβίθια!!!! Θέλουν να ασχολούνται μόνο με. Τον εγγονό. Τους χαχαχαχαχαα


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου κατι λιγο ασχετο κ χαζουλι μπροστα σε ολα αυτα τα σημαντικα που ζουμε αλλα με προβληματιζουν κατι τετοια...οταν ξαπλωνετε ανασκελα η κοιλια παραμενει εκει ψηλα !??εμενα χανεται σαν να μην ειμαι εγκυος! κ γενικα απο το 5ο μεχρι σημερα σχεδον 7ο δε νιωθω να χει μεγαλωσει πολυ....:roll:το μωρο μεγαλωνει βεβαια κανονικα αλλα δε ξερω δε θα πρεπε τωρα να μαι φουσκα??


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitra K είπε:

Κοριτσια μου κατι λιγο ασχετο κ χαζουλι μπροστα σε ολα αυτα τα σημαντικα που ζουμε αλλα με προβληματιζουν κατι τετοια...οταν ξαπλωνετε ανασκελα η κοιλια παραμενει εκει ψηλα !??εμενα χανεται σαν να μην ειμαι εγκυος! κ γενικα απο το 5ο μεχρι σημερα σχεδον 7ο δε νιωθω να χει μεγαλωσει πολυ....:roll:το μωρο μεγαλωνει βεβαια κανονικα αλλα δε ξερω δε θα πρεπε τωρα να μαι φουσκα??

Τι προβληματισμοί είναι αυτοί καλε?Όταν ξαπλωνω ανάσκελα νιώθω ότι δεν είμαι έγκυος αλλα είμαι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Αχ άσε το ποσό χάρηκα δεν περιγράφεται!!! Εντάξει δεν είναι και 100% αλλά εξαρτάται μόνο από μένα, τυπικά να το δω και να δώσουμε τα χέρια που λενε... Επειδή δεν μπορώ να μπω τώρα να το δω πήραμε την κάτοψη με τα μέτρα τα δωμάτια, όλη τη διαρρύθμιση γενικά και είναι σαν να το έχω δει... Μακάρι να βολέψει πραγματικά!!! 

Ναι αγάπη αυτό που σας είχα πει είναι, που το θυμάσαι βρε θηρίο??!!!! Χάχαχαχα πήραμε την κάτοψη όπως λέω και πιο πάνω οπότε είναι σαν να το έχω δει!!! Έκατσα υπολόγισα τα έπιπλα μου, τα πάντα και όλα δείχνουν ότι μας κάνει!!!! Αντε να δούμε Εεεε!!!! 

Όσο για το φαΐ που λες μάλλον το αντίθετο θα συμβαίνει!!!! Πρώτη μέρα σήμερα και τους μαγείρεψα γεμιστα!!! Για αύριο μου ζήτησαν ήδη ρεβίθια!!!! Θέλουν να ασχολούνται μόνο με. Τον εγγονό. Τους χαχαχαχαχαα

Αχαχαχαχαχαχα. Το θυμομουν γιατι σε σκεφτομουν με 3 μωρα 4 μαζι με τον αντρα γιατι κ εκεινοι σαν μωρα ειναι χαχαχα να τρεχεις να βρεις σπιτι. Ενταξει αντε αφου ασχολουνται με τον μικρο, παω πασο. Αλλαααααα το Κυριακατικο φαγητο ειναι της γιαγιας!!! Εκει ασκω βετο! Χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχα. Το θυμομουν γιατι σε σκεφτομουν με 3 μωρα 4 μαζι με τον αντρα γιατι κ εκεινοι σαν μωρα ειναι χαχαχα να τρεχεις να βρεις σπιτι. Ενταξει αντε αφου ασχολουνται με τον μικρο, παω πασο. Αλλαααααα το Κυριακατικο φαγητο ειναι της γιαγιας!!! Εκει ασκω βετο! Χαχαχα

Αχ με έκανα εικόνα έτσι όπως το είπες και σοκαρίστηκα!!! Χαχαχαχαχαχα

Εννοείται Κυριακή θα απαιτήσω τουλάχιστον μουσακά!!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Dimitra K είπε:

Κοριτσια μου κατι λιγο ασχετο κ χαζουλι μπροστα σε ολα αυτα τα σημαντικα που ζουμε αλλα με προβληματιζουν κατι τετοια...οταν ξαπλωνετε ανασκελα η κοιλια παραμενει εκει ψηλα !??εμενα χανεται σαν να μην ειμαι εγκυος! κ γενικα απο το 5ο μεχρι σημερα σχεδον 7ο δε νιωθω να χει μεγαλωσει πολυ....:roll:το μωρο μεγαλωνει βεβαια κανονικα αλλα δε ξερω δε θα πρεπε τωρα να μαι φουσκα??

Οπως τα λεει κ η λουλου κοριτσι μου! Οταν ξαπλωνουμε και ειδικα το πρωι που ξυπναμε ειναι σαν να μαι ακομα 3 μηνων! Μην αγχωνεσαι, οσο μεγαλωνουν καλα, δεν εχει να κανει η κοιλιτσα

 

Just now, Anastasia_paris είπε:

Αχ με έκανα εικόνα έτσι όπως το είπες και σοκαρίστηκα!!! Χαχαχαχαχαχα

Εννοείται Κυριακή θα απαιτήσω τουλάχιστον μουσακά!!!!! 

Αχαχαχαχαχαχα κι ομως φιλη εχεις 4 μωρα!!! Χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Οπως τα λεει κ η λουλου κοριτσι μου! Οταν ξαπλωνουμε και ειδικα το πρωι που ξυπναμε ειναι σαν να μαι ακομα 3 μηνων! Μην αγχωνεσαι, οσο μεγαλωνουν καλα, δεν εχει να κανει η κοιλιτσα

 

Αχαχαχαχαχαχα κι ομως φιλη εχεις 4 μωρα!!! Χαχαχαχα

Με άγχωσες πάω να φάω μια σοκολάτα!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

Με άγχωσες πάω να φάω μια σοκολάτα!!!! 

Αχαχαχαχαχαχα. Επειδη αγχωθηκα που αγχωθηκες παω να χτυπησω κ γω το προφιτερολ που εφερε η πεθερα 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχα ε τοτε παω να χτυπησω κ γω μια κρεπα σοκολατα μπανανα που την εχω τρελη λιγουρα μπας κ φουσκωσω!!

Με ειδε η γιαγια μου σημερα μετα απο καιρο κ με περιμενε φουσκα κ καπως με ανχωσε ...που ειναι η κοιλια σ μου λεγε κ δεν εχεις παρει  καθολου κιλα θα βγαλεις μικρο παιδι!!! κ αλλα τετοια προχωρημενα ,την εκραξε η μανα μ αλλα εμενα μου μπηκε η ιδεα!!


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Dimitra K είπε:

Αχαχαχα ε τοτε παω να χτυπησω κ γω μια κρεπα σοκολατα μπανανα που την εχω τρελη λιγουρα μπας κ φουσκωσω!!

Με ειδε η γιαγια μου σημερα μετα απο καιρο κ με περιμενε φουσκα κ καπως με ανχωσε ...που ειναι η κοιλια σ μου λεγε κ δεν εχεις παρει  καθολου κιλα θα βγαλεις μικρο παιδι!!! κ αλλα τετοια προχωρημενα ,την εκραξε η μανα μ αλλα εμενα μου μπηκε η ιδεα!!

Αχαχαχαχαχαχαχα, ε αφου στο ειπε κ η γιαγια βουρ στη κρεπα!! Μας φανταζομαι ολες ταυτοχρονα να χουμε λερωθει με σοκολατα γυρω γυρω απ το στομα χαχαχαχα σαν παιδακια

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Σταματήστε.εδω και 2 μέρες Έχω κόψει τα γλυκά.λυπηθειτε με.10 κιλά ήδη μη ξεφύγω τελείως.

Αδυνατουλα ησουν κ συ πριν, ειναι φυσιολογικα τα κιλακια σου. Μη σε αγχωνουν. Μετα θα τα χασουμε, μην τα πολυσκεφτεσαι. Να τρωμε βεβαια υγιεινα αλλα και κανα γλυκακι που κ που δεν χαλασε κ ο κοσμος. Εγω ακομα δεν εχω κανει κ καμπυλη, οποτε το απολαμβανω σε περιπτωση που μου κοπει το γελιο, να χω αποθεματα χαχα

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αδυνατουλα ησουν κ συ πριν, ειναι φυσιολογικα τα κιλακια σου. Μη σε αγχωνουν. Μετα θα τα χασουμε, μην τα πολυσκεφτεσαι. Να τρωμε βεβαια υγιεινα αλλα και κανα γλυκακι που κ που δεν χαλασε κ ο κοσμος. Εγω ακομα δεν εχω κανει κ καμπυλη, οποτε το απολαμβανω σε περιπτωση που μου κοπει το γελιο, να χω αποθεματα χαχα

Πλησιάζει η ωρα σου.εγω που εκανα από τη χαρά μου τις πρώτες μέρες τσάκισα τα παγωτά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Πλησιάζει η ωρα σου.εγω που εκανα από τη χαρά μου τις πρώτες μέρες τσάκισα τα παγωτά.

Χαχαχαχαχ. Αχ αυτα τα παγωτα, ειναι τοσο ωραια τα ατιμα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...