Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πραγματικα μερικες φορες απορω alien εχω.;;  αλλα δοξα τον Θεο καλυτερα να την αισθανομαι παρα να ψαχνω να νιωσω κινηση! 

Κοριτσια να σας ρωτησω ποτε λετε να αρχισετε να φτιαξετε βαλιτσα; μ δωσαν λιστα απο το νοσοκομειο για την βαλιτσα της μπεμπας την δικια μ κ τι θα χρειαστω απο χαρτια! Λεει οτι καλα ειναι να ειναι ετοιμη 32-33η εβδομαδα για παν ενδεχομενο;; εσεις τι λετε;;

Κ γω με το καλο καπου εκει λεω να τη φτιαξω γιατι προς το παρον δεν μπορω να παω να ψωνισω και να ηθελα! Πιστευω 32-33η βδομαδα ειναι μια χαρα! Βεβαια εγω γενναω σε ιδιωτικο οποτε δεν θα χρειαστω σχεδον τιποτα, επειδη τα προσφερουν εκει.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πραγματικα μερικες φορες απορω alien εχω.;;  αλλα δοξα τον Θεο καλυτερα να την αισθανομαι παρα να ψαχνω να νιωσω κινηση! 

Κοριτσια να σας ρωτησω ποτε λετε να αρχισετε να φτιαξετε βαλιτσα; μ δωσαν λιστα απο το νοσοκομειο για την βαλιτσα της μπεμπας την δικια μ κ τι θα χρειαστω απο χαρτια! Λεει οτι καλα ειναι να ειναι ετοιμη 32-33η εβδομαδα για παν ενδεχομενο;; εσεις τι λετε;;

Εγω ακομα δεν εχω ψωνισει τπτ οποτε δε μετραει η γνωμη μου :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diavolitsa είπε:

Εγω ακομα δεν εχω ψωνισει τπτ οποτε δε μετραει η γνωμη μου :)

Ουτε κ γω μην αγχωνεσαι χαχαχα. Μονο το καροτσι εχω σπιτι.Ας πανε ολα καλα και ακομα κ τελευταια στιγμη θα τα κανουμε κ αυτα.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Diavolitsa είπε:

Εγω ακομα δεν εχω ψωνισει τπτ οποτε δε μετραει η γνωμη μου :)

Βρε πως δεν μετραει την αποψη σας ρωταω για την καθεμια ειναι διαφορετικο το ποτε ειναι η καταλληλη ωρα...ας πουμε εγω λεω να την φτιαξω την 32-33...γιατι το μονο π λειπει απο της μικρης την βαλιτσα ειναι τα pampers τα μωρομαντηλα το σαμπουαν το αφρολουτρο οι αποστειρωμενες γαζες το οινοπνευμα κ η κρεμα για την αλλαγη της πανας(αυτα θα τα κανω ολα μαζι παραγγελια απο online φαρμακειο)....γιατι απο οτι καταλαβα δεν δινουν τπτ εκει....κ τα δικα μ πραγματα οτι δεν εχω δηλαδη ρομπες νυχτικιες κλπ! Αλλα της μικρης μολις τελειωσω με το φαρμακειο πλενω κ κλεινω!

 

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κ γω με το καλο καπου εκει λεω να τη φτιαξω γιατι προς το παρον δεν μπορω να παω να ψωνισω και να ηθελα! Πιστευω 32-33η βδομαδα ειναι μια χαρα! Βεβαια εγω γενναω σε ιδιωτικο οποτε δεν θα χρειαστω σχεδον τιποτα, επειδη τα προσφερουν εκει.

Τυχερη οντως στα ιδιωτικα δινουν απο ολα! Εμεις προκλεισαμε μονοκλινο προχθες π πηγαμε κ πηραμε την λιστα 35€την μερα!

Εγω κοριτσια δεν πηγα τπτ να παρω απο κοντα κ ουτε θα παω προτειμω οτι μπορω να παραγγειλω δεν θελω να σηκωθω κ να κουραστω....τα χαζευω στο ιντερνετ μ δινει το οκ(λεφτα εννοω) ο αντρας μ κ μ τα φερνουν σπιτι!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Βρε πως δεν μετραει την αποψη σας ρωταω για την καθεμια ειναι διαφορετικο το ποτε ειναι η καταλληλη ωρα...ας πουμε εγω λεω να την φτιαξω την 32-33...γιατι το μονο π λειπει απο της μικρης την βαλιτσα ειναι τα pampers τα μωρομαντηλα το σαμπουαν το αφρολουτρο οι αποστειρωμενες γαζες το οινοπνευμα κ η κρεμα για την αλλαγη της πανας(αυτα θα τα κανω ολα μαζι παραγγελια απο online φαρμακειο)....γιατι απο οτι καταλαβα δεν δινουν τπτ εκει....κ τα δικα μ πραγματα οτι δεν εχω δηλαδη ρομπες νυχτικιες κλπ! Αλλα της μικρης μολις τελειωσω με το φαρμακειο πλενω κ κλεινω!

 

Τυχερη οντως στα ιδιωτικα δινουν απο ολα! Εμεις προκλεισαμε μονοκλινο προχθες π πηγαμε κ πηραμε την λιστα 35€την μερα!

Εγω κοριτσια δεν πηγα τπτ να παρω απο κοντα κ ουτε θα παω προτειμω οτι μπορω να παραγγειλω δεν θελω να σηκωθω κ να κουραστω....τα χαζευω στο ιντερνετ μ δινει το οκ(λεφτα εννοω) ο αντρας μ κ μ τα φερνουν σπιτι!

31η λε ω Εγώ να ετοιμάσω βαλίτσα.τη δικιά μου δλδ γτ σε ιδιωτικό για τον μπέμπη δεν θα χρειαστώ τπτ.εχπυμε το φόβο πρόωρου λόγω υγρών άρα ας είμαι προετοιμασμένη.μαλλον για τα ψώνια θα πάει η αδερφή μου αν καταλήξω να μαι ξάπλα μέχρι τέλους.ετσι κάναμε στη δικιά της εγκυμοσύνη.πηγα Εγώ για τα ψώνια της μικρής.

Είδατε καιρό?Πάω Τρίτη Αθήνα και θα χει 30 βαθμούς και τη Πέμπτη θα πέσει στους 13 βαθμούς και δεν έχω ρούχα.μετα το αεροδρόμιο πάω h&m  να πάρω κάνα ρούχο εγκυμοσύνης τζηνακι φόρμα και στο καπάκι ενδοκρινολογο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

31η λε ω Εγώ να ετοιμάσω βαλίτσα.τη δικιά μου δλδ γτ σε ιδιωτικό για τον μπέμπη δεν θα χρειαστώ τπτ.εχπυμε το φόβο πρόωρου λόγω υγρών άρα ας είμαι προετοιμασμένη.μαλλον για τα ψώνια θα πάει η αδερφή μου αν καταλήξω να μαι ξάπλα μέχρι τέλους.ετσι κάναμε στη δικιά της εγκυμοσύνη.πηγα Εγώ για τα ψώνια της μικρής.

Είδατε καιρό?Πάω Τρίτη Αθήνα και θα χει 30 βαθμούς και τη Πέμπτη θα πέσει στους 13 βαθμούς και δεν έχω ρούχα.μετα το αεροδρόμιο πάω h&m  να πάρω κάνα ρούχο εγκυμοσύνης τζηνακι φόρμα και στο καπάκι ενδοκρινολογο.

Καπου εκει θα την ετοιμασω κ εγω θα αρχισω να πλενω και να σιδερωνω σε 2εβδομαδες κ οταν τελειωσουν ολα απο πλυσιμο κ σιδερωμα θα αρχιζω να βαζω μεσα και ας ειναι ετοιμη και 5-6εβδομαδες νωριτερα ποτε δεν ξερεις μπορει να ειναι βιαστικα τα μπεμπακια μας μην τρεχω τελευταια στιγμη....εγω εχω να ετοιμασω κ πολλα τπτ δεν δινουν στο δημοσιο...

Καλε ναι πεφτει η θερμοκρασια κατερινη την τριτη δινει βροχες κ πτωση θερμοκρασιας....θα χρειαστω 2-3ζευγαρια φορμες ετσι θα την βγαλω μεχρι τελους δεν μπορω με τα τζην κ γενικα τπτ με λαστιχο με σφιγγει κ ποναω στην κοιλια με το παραμικρο! Αντε ολα να πανε καλα ευχομαι στον ενδοκρικολογο! Θετικα νεα να εχουμε

Παντως βλεπω ολες μας απο κατι εχουμε ειτε ειμαστε κρεβατομενες ειτε εχουμε συσπασεις ειτε σακχαρο.....τι γινεται;;; μας βγηκαν τζαναμπετικα τα δεκεμβριατικα μπεμπακια !!!!

Παραπονεμενη καμια δεν εμεινε:-P

  • Χαχα 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , loyloy είπε:

31η λε ω Εγώ να ετοιμάσω βαλίτσα.τη δικιά μου δλδ γτ σε ιδιωτικό για τον μπέμπη δεν θα χρειαστώ τπτ.εχπυμε το φόβο πρόωρου λόγω υγρών άρα ας είμαι προετοιμασμένη.μαλλον για τα ψώνια θα πάει η αδερφή μου αν καταλήξω να μαι ξάπλα μέχρι τέλους.ετσι κάναμε στη δικιά της εγκυμοσύνη.πηγα Εγώ για τα ψώνια της μικρής.

Είδατε καιρό?Πάω Τρίτη Αθήνα και θα χει 30 βαθμούς και τη Πέμπτη θα πέσει στους 13 βαθμούς και δεν έχω ρούχα.μετα το αεροδρόμιο πάω h&m  να πάρω κάνα ρούχο εγκυμοσύνης τζηνακι φόρμα και στο καπάκι ενδοκρινολογο.

Ναι θα πεσει η θερμοκρασια. Να παρεις και κανα κολαν, θα σε βολεψει κ αυτο με καποιο μποτακι. Κ καμια φαρδια φουστα θα θελα για οταν παω στον γιατρο. Με ελεγχει κ κολπικα και δεν θελω να τσιτσιδωνομαι εντελως :oops: επειδη πολλες φορες ερχεται μαζι ο αντρας μου ή η μανα μου ή η πεθερα. Στην ιδια θεση ειμαστε. Κ γω δεν μπορω να παω για ψωνια λογω συσπασεων κ πεσσου. Οταν πας στα hm πες μου αν σου κανανε τα ιδια νουμερα κ προ εγκυμοσυνης η μεγαλυτερα γιατι λεω να τα παρω online.

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Και για να καταλαβετε τι εννοω απο πραγματα εχω μια βαλιτσα για την μικρη το μεσαιο μεγεθος εχει 3μεγεθη μικρο,μεσαιο και την μεγαλη π μπαινω ολοκληρη μεσα εμεις πηραμε το μεσαιο....ενα σακ βουαγιαζ για μενα και ενα σακ βουαγιαζ π θα εχει μεσα αποστειρωτη βραστηρα θερμο το αντισηπτικο χεριων μ τα ζητησαν κ αυτα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ναι θα πεσει η θερμοκρασια. Να παρεις και κανα κολαν, θα σε βολεψει κ αυτο με καποιο μποτακι. Κ καμια φαρδια φουστα θα θελα για οταν παω στον γιατρο. Με ελεγχει κ κολπικα και δεν θελω να τσιτσιδωνομαι εντελως :oops: επειδη πολλες φορες ερχεται μαζι ο αντρας μου ή η μανα μου ή η πεθερα. Στην ιδια θεση ειμαστε. Κ γω δεν μπορω να παω για ψωνια λογω συσπασεων κ πεσσου. Οταν πας στα hm πες μου αν σου κανανε τα ιδια νουμερα κ προ εγκυμοσυνης η μεγαλυτερα γιατι λεω να τα παρω online.

 

Είχα πάρει το καλοκαίρι 2 σορτσάκια  εγκυμοσύνης απο κει.το 1 36αρι που είναι το κανονικό μου και 1 38αρι.το 36αρι δεν μου καν ει πλέον.το 38αρι αρχίζει κσι με πιέζει.αρα με βλέπω για 40αρι να Ναι άνετα να τη βγάλω μέχρι τέλους.μην αγοράζω όλο ρούχα.αλλα θα σου πω και τη Τρίτη σίγουρα.σκεψου ότι η λεκάνη μας θα ανοίξει κι άλλο.

πρίν από 38 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καπου εκει θα την ετοιμασω κ εγω θα αρχισω να πλενω και να σιδερωνω σε 2εβδομαδες κ οταν τελειωσουν ολα απο πλυσιμο κ σιδερωμα θα αρχιζω να βαζω μεσα και ας ειναι ετοιμη και 5-6εβδομαδες νωριτερα ποτε δεν ξερεις μπορει να ειναι βιαστικα τα μπεμπακια μας μην τρεχω τελευταια στιγμη....εγω εχω να ετοιμασω κ πολλα τπτ δεν δινουν στο δημοσιο...

Καλε ναι πεφτει η θερμοκρασια κατερινη την τριτη δινει βροχες κ πτωση θερμοκρασιας....θα χρειαστω 2-3ζευγαρια φορμες ετσι θα την βγαλω μεχρι τελους δεν μπορω με τα τζην κ γενικα τπτ με λαστιχο με σφιγγει κ ποναω στην κοιλια με το παραμικρο! Αντε ολα να πανε καλα ευχομαι στον ενδοκρικολογο! Θετικα νεα να εχουμε

Παντως βλεπω ολες μας απο κατι εχουμε ειτε ειμαστε κρεβατομενες ειτε εχουμε συσπασεις ειτε σακχαρο.....τι γινεται;;; μας βγηκαν τζαναμπετικα τα δεκεμβριατικα μπεμπακια !!!!

Παραπονεμενη καμια δεν εμεινε:-P

Είδες τα ατιμα? Είναι τα τελευταία του 2018 και είπαν να μας ταλαιπωρησουν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Είχα πάρει το καλοκαίρι 2 σορτσάκια  εγκυμοσύνης απο κει.το 1 36αρι που είναι το κανονικό μου και 1 38αρι.το 36αρι δεν μου καν ει πλέον.το 38αρι αρχίζει κσι με πιέζει.αρα με βλέπω για 40αρι να Ναι άνετα να τη βγάλω μέχρι τέλους.μην αγοράζω όλο ρούχα.αλλα θα σου πω και τη Τρίτη σίγουρα.σκεψου ότι η λεκάνη μας θα ανοίξει κι άλλο.

Αυτο σκεφτομαι κ γω. Εγω αναλογα τη φορμα του ρουχου εκει ημουν 36-38 αλλα τα περισσοτερα μου ειναι 38. Αρα κ γω 40 με βλεπω. Κανενα μαυρο τυπου τζιν παντελονι θελω που παει με ολα αντε και ενα δευτερο για να αλλαζω. Οχι πολλα γιατι οντως θα ειναι για 2-3 μηνες κ δεν αξιζει. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Αυτο σκεφτομαι κ γω. Εγω αναλογα τη φορμα του ρουχου εκει ημουν 36-38 αλλα τα περισσοτερα μου ειναι 38. Αρα κ γω 40 με βλεπω. Κανενα μαυρο τυπου τζιν παντελονι θελω που παει με ολα αντε και ενα δευτερο για να αλλαζω. Οχι πολλα γιατι οντως θα ειναι για 2-3 μηνες κ δεν αξιζει. 

Μπες στο site να δεις.το πρωί τα χάζευα. Έχει πολλ α.και τζην όσα θέλεις.και φορεματάκια και καλσόν εγκυμοσύνης που θες να είσαι πιο άνετη στο γιατρό.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αυτο σκεφτομαι κ γω. Εγω αναλογα τη φορμα του ρουχου εκει ημουν 36-38 αλλα τα περισσοτερα μου ειναι 38. Αρα κ γω 40 με βλεπω. Κανενα μαυρο τυπου τζιν παντελονι θελω που παει με ολα αντε και ενα δευτερο για να αλλαζω. Οχι πολλα γιατι οντως θα ειναι για 2-3 μηνες κ δεν αξιζει. 

Εγω κοριτσια ειμαι πολλη casual δηλαδη παντα κ παντου φορμες κ αθλητικα παπουτσια!!! εχω ηδη ενα ζευγαρι φορμες και θα παρω αλλα 2ισα να βγαλω το υπολοιπο εγκυμοσυνης...απο νουμερο δεν ξερω καν π ειμαι πριν εγκυμοσυνης ημουν στο 32-34 αλλιως στα παιδικα το 16αρι βολευομουνα!!!:-P και τωρα δεν ξερω 36νομιζω;;;  κ αυτο λογω κοιλιας ας μ ειναι φαρδια στα ποδια να ειναι ανετα στην κοιλιτσα θελω!!! Βρε κοριτσια η γραμμη στην κοιλιτσα μ ηταν ισια τωρα μαλλον μεγαλωνει η κοιλια κ στραβωσε εχει καμπυλη προς τα δεξια:shock: !!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω κοριτσια ειμαι πολλη casual δηλαδη παντα κ παντου φορμες κ αθλητικα παπουτσια!!! εχω ηδη ενα ζευγαρι φορμες και θα παρω αλλα 2ισα να βγαλω το υπολοιπο εγκυμοσυνης...απο νουμερο δεν ξερω καν π ειμαι πριν εγκυμοσυνης ημουν στο 32-34 αλλιως στα παιδικα το 16αρι βολευομουνα!!!:-P και τωρα δεν ξερω 36νομιζω;;;  κ αυτο λογω κοιλιας ας μ ειναι φαρδια στα ποδια να ειναι ανετα στην κοιλιτσα θελω!!! Βρε κοριτσια η γραμμη στην κοιλιτσα μ ηταν ισια τωρα μαλλον μεγαλωνει η κοιλια κ στραβωσε εχει καμπυλη προς τα δεξια:shock: !!!

Εγώ σήμερα είδα ότι έχω.ειναι άχνη αλλά βγήκε και είναι ολοισια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Εγώ σήμερα είδα ότι έχω.ειναι άχνη αλλά βγήκε και είναι ολοισια. 

Αντεε!! Βγηκε τελικα?? Πολλη φαση εχει αυτη η γραμμη. Εγω τιποτα ακομα 

 

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω κοριτσια ειμαι πολλη casual δηλαδη παντα κ παντου φορμες κ αθλητικα παπουτσια!!! εχω ηδη ενα ζευγαρι φορμες και θα παρω αλλα 2ισα να βγαλω το υπολοιπο εγκυμοσυνης...απο νουμερο δεν ξερω καν π ειμαι πριν εγκυμοσυνης ημουν στο 32-34 αλλιως στα παιδικα το 16αρι βολευομουνα!!!:-P και τωρα δεν ξερω 36νομιζω;;;  κ αυτο λογω κοιλιας ας μ ειναι φαρδια στα ποδια να ειναι ανετα στην κοιλιτσα θελω!!! Βρε κοριτσια η γραμμη στην κοιλιτσα μ ηταν ισια τωρα μαλλον μεγαλωνει η κοιλια κ στραβωσε εχει καμπυλη προς τα δεξια:shock: !!!

Χαχαχα. Ναι οταν μεγαλωνει η κοιλιτσα κανει κατι ζιγκ ζαγκ χαχα. 32-34???? Παιδικο 16???? Μικρακι μου εσυ εισαι στ αληθεια μικρακι!! Πως αντεχει η μεσουλα σου με το βαρος κ την κοιλιτσα? 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αντεε!! Βγηκε τελικα?? Πολλη φαση εχει αυτη η γραμμη. Εγω τιποτα ακομα 

 

Χαχαχα. Ναι οταν μεγαλωνει η κοιλιτσα κανει κατι ζιγκ ζαγκ χαχα. 32-34???? Παιδικο 16???? Μικρακι μου εσυ εισαι στ αληθεια μικρακι!! Πως αντεχει η μεσουλα σου με το βαρος κ την κοιλιτσα? 

Ναι ειμαι οντως μικροκαμωμενη πριν μεινω εγκυος ημουν 42κιλα σχεεεδον 1.60:-P ποναει η μεσουλα μου αλλα τι να κανουμε ας ειναι η μπεμπιτσα καλα κ θα τα ξεπερασω ολα οταν την παρω αγγαλιτσα!!!Η γραμμουλα μπορει κ να μην βγει ποτε οταν την ειδε η μαμα μ ειπε τι ειναι αυτο;; δεν ηξερε καν οτι μπορει να βγει κατι τετοιο!

πρίν από 10 λεπτά , loyloy είπε:

Εγώ σήμερα είδα ότι έχω.ειναι άχνη αλλά βγήκε και είναι ολοισια. 

Μαλλον επειδη βγηκε τωρα ειναι ισια εγω την ειχα απο την μερα του θετικου τεστ αχνοφαινοταν κ οσο παει σκουραινει!:-P


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...