Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Είναι 34 χρόνων,έχει κιρσοκήλη,αλλά το πρόβλημα είναι πως γεννήθηκε με κρυψορχία.Εκανε εγχείρηση μικρός,αλλά του άφησε προβλήματα.Η ανδρολογος μας είπε πως ειναι τυχερός που εχει σπέρμα,γενικά ήταν λίγο απότομη,αλλά ειλικρινής.Για το σπερμοδιαγραμμα,πηγαμε σε εξειδικευμένο ανδρολογικο εργαστήριο,όχι σε ένα απλό διαγωνιστικό κέντρο..Ο άντρας μου ξεκίνησε εδώ και λίγες μέρες τις wellman conception,επίσης δεν καπνίζει και δεν πίνει.Αυτο που βελτιώθηκε σε σχέση με το προηγούμενο σπερμοδιαγραμμα που έκανε πριν τρία χρόνια,είναι η ποσότητα των σπερματοζωαρίων,έχει παραπάνω τώρα.Πιστευεις πως θα μπορέσουμε να κάνουμε υγιείς βλαστοκυστες με τόσο κακό σπέρμα?Σκέφτομαι πως για τις  αποτυχίες που είχαμε,ευθύνεται το κακό σπέρμα,η ανδρολογος μας είπε πως μάλλον αυτό έφταιξε 

      Με εκνευρίζουν απιστευτα αυτές οι βαρυγδουπες κουβεντες που μονο τρομοκρατούν! Δεν αμφισβητω την επιστημη κανενός και σιχαίνομαι όταν το κανουν αλλα ειναι ολα βασει ψυχολογιας.. και εμεις στην αρχη που παίρναμε χάλια σπερμοδιαγραμματα κανεις δεν μας μιλησε ετσι.. και σίγουρα μας βοηθησε να συνεχισουμε.. Δηλ συγνωμη σας ειπε οτι τσαμπα θα κανετε το χειρουργειο και έχει αποκλείσει και με τη μέθοδο της μικρογονιμοποιησης να βρεθει ενα υγιες σπερματοζωάριο; Γιατι αν σας τα ειπε ετσι να πας και σε αλλον ανδρολογο.. εκτος αν εσυ εχεις αγχωθει και τα βλεπεις τοσο μαυρα! Ναι φυσικα το πιστευω! Ειναι μικρος, ειναι υγιης, έχει ηδη ενα παιδι, σίγουρα με τη μεθοδο της εξωσωματικης θα τα καταφερετε καποια στιγμη!  Πολυ καλές ειναι οι profertil for men κατ'εμέ αν και αρκετά ακριβες δυστυχως! Παρε μια 2η γνωμη παντως εφοσον βασανιζεσαι! Ολα καλα θα πανε!!! 

      Υ.γ. και να εισαι μπροστά στον ανδρα σου αισιοδοξη.. αγχωνονται παρα πολυ κ εκείνοι ειδικα για τα θεματα τους, αλλα δεν θελουν να το δειχνουν!! Να τον στηριζεις και να ειστε δυνατοι! Αλλωστε το παιδάκι σας απο μονο του είναι κινητήριος δυναμη!!!!

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , sun38 είπε:

Μπράβο!!!! Κ εγώ σε δυο εβδομάδες θα μπω 28η εβδομ. Μακάρι να φτάσω κ στις 32!!!! Τότε πια νομίζω θα μου φύγει το άγχος! Εσυ τι κανείς; Πως περνάς την ώρα σου; Εγώ δε μπορώ να συγκεντρωθώ για να διαβάσω ή κάτι άλλο. Χαζεύω τηλεόραση κ Ίντερνετ. Παίρνω τηλέφωνα. Κ όλο σκέφτομαι... πηγαίνω βολτες μέχρι τη κουζίνα για να φάω κ για τα φάρμακα, μέχρι την τουαλέτα, καναπές κρεβάτι!! Χαζεύω λίγο από τα παράθυρα!!! Αυτά! Ακόμη κ για μπάνιο για να μην στέκομαι πολύ ώρα όρθια το προγραμματίζω κ αυτό!! Αστα! Νομίζω θα μου μείνουν ψυχολογικά τραύματα μετά από όλο αυτό! Είναι τραγικό! Γιατί δεν είναι ότι απλά έσπασα το πόδι μου κ καθομαι ξάπλα ένα μήνα για να γίνω καλά! Είναι κ το άλλο! Μην πάω τουαλέτα κ δω αίμα, μέχρι τον επόμενο υπέρηχο ο τράχηλος θα είναι καλός;, το μωρό κουνιέται είναι καλά;;; Εκατό σκέψεις!!!! Κάθε μέρα που περνάει έχει μεγάλη έγνοια!!! Χώρια  το πως θα γίνουν τα καθημερινά, φαγητά για το μωρό, συμμάζεμα, κτλ

Ασε μου έχουν πιάσει τα νεύρα μου πια!!!

Το τρέξιμο δεν περιγράφεται κορίτσια που τους κάνει! Αλλα δεν τον πάω παιδικο για να μην μου φέρει ιώσεις!!!

Κ γω μια απο τα ιδια με σενα. Σπιτι, μεχρι το γραφειο να διαβασω λιγο για τη σχολη, ξανα ξαπλα, μεχρι την κουζινα για φαγητο. Τοση γυμναστικη πια χαχα. 

Εχω απο χθες που μαλλον αρρωστησα κ εχω ωτιτιδα εχω πεθανει στον πονο και δεν ξερω κ πως θα περασει χωρις αντιβιωση. Γενικα, ειμαι ενα σαραβαλο. Χαχαχα. Αλλα αισιοδοξια. Και ολα καλα θα μας πανε.

πρίν από 3 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλημερα κορίτσι μου..υπομονη... Καταλαβαίνω οτι είναι δύσκολο αλλά πρέπει να ξεκουράζεσε.. Ο μικρος ας τους τρέχει δεν πειράζει... Μετα παλι εσύ θα τον εχεις !!!

Τωρα αμα σας πω.. Χτες βράδυ ειχα περίεργη νύχτα εκτος του οτι δεν μπορούσα να κοιμηθώ.. Κάποια στιγμή με πονούσε χαμηλά η κοιλιά πως είναι τις πρώτες μερες περιόδου.. Και δν μπορώ να καταλάβω αν είναι επειδη κρύωσα η κάτι άλλο... Γτ χτες βγήκα για καφέ κ μαλλον κόλλησα το, κατιτίς μου...

Να τρομάξω τώρα η αργότερα;;;  πφφφφ 

Κ γω νιωθω λιγο ζεστη σημερα, περιμενω να μου φερουν θερμομετρο γιατι εχω ενα ψηφιακο αλλα δειχνει 36,3. Χαχαχα υποθερμια εχω? Τα μισω τα ψηφιακα θερμομετρα αλλα δυστυχως δεν ειχα υδραργυρου. Ελπιζω να μην κρυωσες και απλα να σε πειραξε ο καφες η κατι στο εντερακι που ειναι περαστικο

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κ γω μια απο τα ιδια με σενα. Σπιτι, μεχρι το γραφειο να διαβασω λιγο για τη σχολη, ξανα ξαπλα, μεχρι την κουζινα για φαγητο. Τοση γυμναστικη πια χαχα. 

Εχω απο χθες που μαλλον αρρωστησα κ εχω ωτιτιδα εχω πεθανει στον πονο και δεν ξερω κ πως θα περασει χωρις αντιβιωση. Γενικα, ειμαι ενα σαραβαλο. Χαχαχα. Αλλα αισιοδοξια. Και ολα καλα θα μας πανε.

Κ γω νιωθω λιγο ζεστη σημερα, περιμενω να μου φερουν θερμομετρο γιατι εχω ενα ψηφιακο αλλα δειχνει 36,3. Χαχαχα υποθερμια εχω? Τα μισω τα ψηφιακα θερμομετρα αλλα δυστυχως δεν ειχα υδραργυρου. Ελπιζω να μην κρυωσες και απλα να σε πειραξε ο καφες η κατι στο εντερακι που ειναι περαστικο

Κι εγώ το ιδιο ελπίζω.. Αντε να δούμε...! Μπα καφε δεν πινω πλέον μια λεμονάδα ηπια η έρμη.. Πφφφ μαλλον θα ηταν αυτές οι κράμπες που λένε;; γτ μ επιασε 3-4 φορες κ μετα σταματούσε... Ποιος ξέρει... 

Βρε σαν το κλασσικό θερμόμετρο δεν έχει... Περσι πήρα εγώ ..ολη την Θεσσαλονίκη ειχε γυρίσει ο μπαμπάς μου για να βρεί...! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , sun38 είπε:

Μπράβο!!!! Κ εγώ σε δυο εβδομάδες θα μπω 28η εβδομ. Μακάρι να φτάσω κ στις 32!!!! Τότε πια νομίζω θα μου φύγει το άγχος! Εσυ τι κανείς; Πως περνάς την ώρα σου; Εγώ δε μπορώ να συγκεντρωθώ για να διαβάσω ή κάτι άλλο. Χαζεύω τηλεόραση κ Ίντερνετ. Παίρνω τηλέφωνα. Κ όλο σκέφτομαι... πηγαίνω βολτες μέχρι τη κουζίνα για να φάω κ για τα φάρμακα, μέχρι την τουαλέτα, καναπές κρεβάτι!! Χαζεύω λίγο από τα παράθυρα!!! Αυτά! Ακόμη κ για μπάνιο για να μην στέκομαι πολύ ώρα όρθια το προγραμματίζω κ αυτό!! Αστα! Νομίζω θα μου μείνουν ψυχολογικά τραύματα μετά από όλο αυτό! Είναι τραγικό! Γιατί δεν είναι ότι απλά έσπασα το πόδι μου κ καθομαι ξάπλα ένα μήνα για να γίνω καλά! Είναι κ το άλλο! Μην πάω τουαλέτα κ δω αίμα, μέχρι τον επόμενο υπέρηχο ο τράχηλος θα είναι καλός;, το μωρό κουνιέται είναι καλά;;; Εκατό σκέψεις!!!! Κάθε μέρα που περνάει έχει μεγάλη έγνοια!!! Χώρια  το πως θα γίνουν τα καθημερινά, φαγητά για το μωρό, συμμάζεμα, κτλ

Ασε μου έχουν πιάσει τα νεύρα μου πια!!!

Το τρέξιμο δεν περιγράφεται κορίτσια που τους κάνει! Αλλα δεν τον πάω παιδικο για να μην μου φέρει ιώσεις!!!

Όσον αφορά το άγχος που λες σε καταλαβαίνω απόλυτα... Λες και είμαι φυλακισμένος μετράω τις μέρες να γεννήσω και είναι πολλές ακόμα... Εμένα το μεγάλο μου άγχος είναι μην υποτιμήσω κάποιο σύμπτωμα (πόνο, υγρά...) Γιατί αν κάτι πάει στραβά μετά δεν θα μπορώ να μου το συγχωρήσω... 

πρίν από 20 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλημερα κορίτσι μου..υπομονη... Καταλαβαίνω οτι είναι δύσκολο αλλά πρέπει να ξεκουράζεσε.. Ο μικρος ας τους τρέχει δεν πειράζει... Μετα παλι εσύ θα τον εχεις !!!

Τωρα αμα σας πω.. Χτες βράδυ ειχα περίεργη νύχτα εκτος του οτι δεν μπορούσα να κοιμηθώ.. Κάποια στιγμή με πονούσε χαμηλά η κοιλιά πως είναι τις πρώτες μερες περιόδου.. Και δν μπορώ να καταλάβω αν είναι επειδη κρύωσα η κάτι άλλο... Γτ χτες βγήκα για καφέ κ μαλλον κόλλησα το, κατιτίς μου...

Να τρομάξω τώρα η αργότερα;;;  πφφφφ 

Αυτόν τον πόνο λες και περιμένω περίοδο τον έχω κι εγώ... τον είχα και στο πρώτο  τρίμηνο το ειχα πει στον γιατρό μου και επειδή δεν είδε  κάτι στον υπέρηχο  δεν ανησυχησε... Την προηγούμενη βδομάδα πονούσα όλη μέρα και αφού μίλησα με τον γιατρό μου πήγα στο νοσοκομείο με βάλανε σε καρδιοτοκογραφο όλα καλά δεν έδειξε συσπάσεις...μάλλον το έντερο μου είπανε... Σήμερα πάλι ξύπνησα στις εφτά το πρωί και πονούσα μετά από κάνα δίωρο μου πέρασε... 

  • Μου αρέσει 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Όσον αφορά το άγχος που λες σε καταλαβαίνω απόλυτα... Λες και είμαι φυλακισμένος μετράω τις μέρες να γεννήσω και είναι πολλές ακόμα... Εμένα το μεγάλο μου άγχος είναι μην υποτιμήσω κάποιο σύμπτωμα (πόνο, υγρά...) Γιατί αν κάτι πάει στραβά μετά δεν θα μπορώ να μου το συγχωρήσω... 

Αυτόν τον πόνο λες και περιμένω περίοδο τον έχω κι εγώ... τον είχα και στο πρώτο  τρίμηνο το ειχα πει στον γιατρό μου και επειδή δεν είδε  κάτι στον υπέρηχο  δεν ανησυχησε... Την προηγούμενη βδομάδα πονούσα όλη μέρα και αφού μίλησα με τον γιατρό μου πήγα στο νοσοκομείο με βάλανε σε καρδιοτοκογραφο όλα καλά δεν έδειξε συσπάσεις...μάλλον το έντερο μου είπανε... Σήμερα πάλι ξύπνησα στις εφτά το πρωί και πονούσα μετά από κάνα δίωρο μου πέρασε... 

Κι εγω παρατηρω για υγρά.. Αίμα.. Οτιδηποτε διαφορετικό.. Αλλα ολα νορμαλ... Κ το μωρο κλωτσάει κανονικά.. Και παρηγοριεμαι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πόνους έχω κ εγώ κ τρέμω. Ξαπλώνω κ περιμένω να περάσουν. Χθες βράδυ που είχα έβαλα το ουτροτζεσταν νωρίτερα κ δεν ξέρω ιδέα μου ήταν αλλά ένιωσα καλύτερα. Επίσης έχω παρατηρήσει ότι όταν κάνω μπάνιο ή πλένομαι τοπικά, κάποια στιγμή μέσα στη μέρα θα με πιάσει πόνος. Δεν ξέρω κρύωμα είναι.;! Ο γιατρος μου είπε κ εμένα για κολικό έντερο κ να παίρνω το σιρόπι τακτικά, γιατί εγώ δεν είμαι τακτική με την τουαλέτα.

Τελος πάντων να περνάνε οι μέρες παρακαλάω. Άμα βγει κ ο Οκτώβριος μετά δεν θα είναι τίποτα!!!

Με τις αϋπνίες πως τα πάτε; Ξεκίνησαν; Εγώ ξυπνάω στα καλά καθούμενα πχ 3:30 κ μετά ξανά κοιμάμαι 5:30. Κάθε βράδυ τα ίδια περίπου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια τι κανετε? Καλη κυριακη απο πονακια κ εγω δοξα τον Θεο ολο κ κατι θα εχω να ανησυχω!!! 21τ μηνος μπαινω στον 8ο θα ηρεμησω πιστευω λιγο ειδικα αν πιασω 32εβδομαδες θα χαλαρωσω αρκετα! Οπως ολες μας φανταζομαι!

Κ οι αυπνιες καλα κρατουν πονανε οι γοφοι μ σε καθε γυρισμα πιανονται τα ποδια ξυπναω απο συχνοουρια αλλα δοξα τον Θεο περναει ο καιρος!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sun38 είπε:

Κορίτσια πόνους έχω κ εγώ κ τρέμω. Ξαπλώνω κ περιμένω να περάσουν. Χθες βράδυ που είχα έβαλα το ουτροτζεσταν νωρίτερα κ δεν ξέρω ιδέα μου ήταν αλλά ένιωσα καλύτερα. Επίσης έχω παρατηρήσει ότι όταν κάνω μπάνιο ή πλένομαι τοπικά, κάποια στιγμή μέσα στη μέρα θα με πιάσει πόνος. Δεν ξέρω κρύωμα είναι.;! Ο γιατρος μου είπε κ εμένα για κολικό έντερο κ να παίρνω το σιρόπι τακτικά, γιατί εγώ δεν είμαι τακτική με την τουαλέτα.

Τελος πάντων να περνάνε οι μέρες παρακαλάω. Άμα βγει κ ο Οκτώβριος μετά δεν θα είναι τίποτα!!!

Με τις αϋπνίες πως τα πάτε; Ξεκίνησαν; Εγώ ξυπνάω στα καλά καθούμενα πχ 3:30 κ μετά ξανά κοιμάμαι 5:30. Κάθε βράδυ τα ίδια περίπου!!

Τι σιρόπι σου έχει δώσει ο γιατρός σου για την δυσκοιλιότητα;


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Natasoula85 είπε:

Όσον αφορά το άγχος που λες σε καταλαβαίνω απόλυτα... Λες και είμαι φυλακισμένος μετράω τις μέρες να γεννήσω και είναι πολλές ακόμα... Εμένα το μεγάλο μου άγχος είναι μην υποτιμήσω κάποιο σύμπτωμα (πόνο, υγρά...) Γιατί αν κάτι πάει στραβά μετά δεν θα μπορώ να μου το συγχωρήσω... 

Αυτόν τον πόνο λες και περιμένω περίοδο τον έχω κι εγώ... τον είχα και στο πρώτο  τρίμηνο το ειχα πει στον γιατρό μου και επειδή δεν είδε  κάτι στον υπέρηχο  δεν ανησυχησε... Την προηγούμενη βδομάδα πονούσα όλη μέρα και αφού μίλησα με τον γιατρό μου πήγα στο νοσοκομείο με βάλανε σε καρδιοτοκογραφο όλα καλά δεν έδειξε συσπάσεις...μάλλον το έντερο μου είπανε... Σήμερα πάλι ξύπνησα στις εφτά το πρωί και πονούσα μετά από κάνα δίωρο μου πέρασε... 

On 3/10/2018 at 7:13 ΜΜ, nanoula90 είπε:

 

 Κοριτσια μου τελικα μαλλον τα συμπτωματα τα παθαινουμε κοντα κοντα γιατι ειμαστε κοντινες εβδομαδες!Πονους ακριβως σαν της περιοδου ειχα κ γω αυτες τις μερες και η μεση μου λες κ μου την εχεις ανοιξει στα δυο...πηρα το γιατρο κ μου πε μπουσκοπαν αλλα με μετρο κ οτι ανοιγει το σωμα να μην ανχωνομαι αφου το παιδι κουνιεται κανονικα,ισως μου πε να ναι κ στην προσπαθεια να γυρισει γιατι ηταν με τα ποδια κατω.

  • Μου αρέσει 1

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια! Και γω που πηγα στο γιατρο προχτες γιατι ειχα πονακια δεν ειδε τπτ και μενα απο το εντερο μου ειπε! Εγω επειδη κανω διατροφη τρωω 2-3 σαλατες τη μερα αλλα παλι δεν τα παω πολυ καλα με την τουαλετα οποτε ολο αυτο το πρασινο και ο συνδυασμος του να μην παω τουαλετα με σκοτωνει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Και γω που πηγα στο γιατρο προχτες γιατι ειχα πονακια δεν ειδε τπτ και μενα απο το εντερο μου ειπε! Εγω επειδη κανω διατροφη τρωω 2-3 σαλατες τη μερα αλλα παλι δεν τα παω πολυ καλα με την τουαλετα οποτε ολο αυτο το πρασινο και ο συνδυασμος του να μην παω τουαλετα με σκοτωνει!

Έλα ρε πάλι σε ταλαιπωρεί?Εμένα ρυθμιστηκε για τα καλά τώρα.μηοως να σου αλλάξει σίδηρο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , loyloy είπε:

Έλα ρε πάλι σε ταλαιπωρεί?Εμένα ρυθμιστηκε για τα καλά τώρα.μηοως να σου αλλάξει σίδηρο?

Οτι και να μου αλλαξει οσο παω στη δουλεια τα ιδια θα εχω! Και πριν την εγκυμοσυνη τουαλετα πηγενα μονο τα σ/κ που δεν πηγενα το πρωι στη δουλεια :) τελευταια εβδομαδα αυτη, επιτελους σταματαω! Εκτος του οτι κουραστηκα πλεον ειναι θεμα και το φαγητο! Το πρωι ξυπναω μια ωρα πιο μπροστα για να ετοιμασω τα ταπερακια μου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Οτι και να μου αλλαξει οσο παω στη δουλεια τα ιδια θα εχω! Και πριν την εγκυμοσυνη τουαλετα πηγενα μονο τα σ/κ που δεν πηγενα το πρωι στη δουλεια :) τελευταια εβδομαδα αυτη, επιτελους σταματαω! Εκτος του οτι κουραστηκα πλεον ειναι θεμα και το φαγητο! Το πρωι ξυπναω μια ωρα πιο μπροστα για να ετοιμασω τα ταπερακια μου!

Άντε επιτέλους να ξεκουραστείς.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Τι κανουμε ολες;; 

Εμενα με πιάνουν σαν πονοι-κραμπες κατω δεξια... Λετε να προσπαθεί να πάρει θεση;; αλλα κλωτσαει παντού.. Και χαμηλά κ ψηλα.. Κ δεξια κ αριστερά ...κλασσικα τα βραδια δεν κοιμάμαι λογω συχνοουριας.. Μετά κάποια στιγμή μ φεύγει κι ο ύπνος.. Ολες ομως βλέπω τα περνάμε οποτε είναι παρήγορο... Χμμμ... 

Να σας ρωτήσω έχει καμία απο σας μεσα στην ημέρα ταχυπαλμιες; ειτε οταν ξαπλωνει ειτε ετσι ξεκαρφωτα μεσα στη μερα; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Τι κανουμε ολες;; 

Εμενα με πιάνουν σαν πονοι-κραμπες κατω δεξια... Λετε να προσπαθεί να πάρει θεση;; αλλα κλωτσαει παντού.. Και χαμηλά κ ψηλα.. Κ δεξια κ αριστερά ...κλασσικα τα βραδια δεν κοιμάμαι λογω συχνοουριας.. Μετά κάποια στιγμή μ φεύγει κι ο ύπνος.. Ολες ομως βλέπω τα περνάμε οποτε είναι παρήγορο... Χμμμ... 

Να σας ρωτήσω έχει καμία απο σας μεσα στην ημέρα ταχυπαλμιες; ειτε οταν ξαπλωνει ειτε ετσι ξεκαρφωτα μεσα στη μερα; 

Καλημέρα... ναι έχω εγώ ταχυπαλμίες. Πολύ σπάνια το πρωι μπορεί να πιω καφέ ελληνικό κ με πιάνουν. Επίσης μετά το μεσημεριανό επειδή νιώθω ότι με πιέζει το στομάχι κάνω ταχυπαλμίες. Αλλά νομίζω είναι φυσιολογικό. Παίρνω κ χάπι για θυρεοειδή νομίζω κ αυτό παίζει ρόλο!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...