Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μου είπαν λογικά θα μπει μενν το μωράκι αλλα εκτός απροόπτου θα το πάρω γρήγορα. τώρα δεν σαν κρύβω πως με αγχωνει λιγάκι αυτό! @linaa σκέφτομαι συνέχω αυτό που μ είχες πει πως μετά τις 34 η προωροτητα σεν είναι σκληρή !  @Butterfly 92 ποσο εμεινε το μπεμπακι μέσα κορίτσι μ κ ποσά κιλάκια γεννήθηκε;

      Σε κλειστή θερμοκοιτίδα 2 μέρες και μετά άλλες 6 σε κρεβατάκι μικρό που είναι για προωρα δηλαδή σχεδόν μια βδομάδα.  3 κιλα γεννήθηκε .2990 για την ακρίβεια.  Αλλά μην φοβάσαι αφού έκανες και τις ενεσεις είσαι κομπλέ. Εγώ ούτε ενεσεις δεν πρόλαβα.  Οπότε πιστεύω κ εύχομαι να πάνε όλα καλά κ ο μπέμπης σου να μην χρειαστεί τίποτα !!

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , loyloy είπε:

Πόσιμο.εμενα δεν μου δημιουργεισαι θέμα πάντως. Για λίγο Μου χε δώσει ο άλλος Κέρκυρα το viofar και με τσάκισε.εκει την άκουσα με την τουαλέτα και έπαιρνα σιρόπι για να πηγαίνω.και έτσι ήθελε δεν ήθελε μου γράψε fysiofol .

Σε λατρευω. Ηδη εστειλα στον αντρα μου να μου το φερει γυρνωντας. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου!!! Υπεροχη μερα σήμερα.. Κλεινω τα 29...!! Πως περνάν τα χρόνια!!!! 

και σαν καλο κοριτσι πήγα πρωί πρωί εδωσα αιμα να τσεκαρω γλυκοζηλιωμενη  κ θυρεοειδή.. 

Κ τώρα σιγά σιγά ξεκινάμε ετοιμασίες για το τραπέζι. .!!!

 

Για τα λοχεια που λεγατε πιο μπροστά εγω θα παρω αυτα τα sani lady τα μεγάλα γτ κ στην περιοδο μ κανονικά είχε πολυ αιμα.. Οποτε για σιγουριά θα πάρω τα μεγαλα! 

@ΒαλεντιναΧρηστος κοριτσακι μου περιμένουμε νεα σου! Υπομονή... Να ναι το τελευταίο που πρέπει να κάνεις!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! Υπεροχη μερα σήμερα.. Κλεινω τα 29...!! Πως περνάν τα χρόνια!!!! 

και σαν καλο κοριτσι πήγα πρωί πρωί εδωσα αιμα να τσεκαρω γλυκοζηλιωμενη  κ θυρεοειδή.. 

Κ τώρα σιγά σιγά ξεκινάμε ετοιμασίες για το τραπέζι. .!!!

 

Για τα λοχεια που λεγατε πιο μπροστά εγω θα παρω αυτα τα sani lady τα μεγάλα γτ κ στην περιοδο μ κανονικά είχε πολυ αιμα.. Οποτε για σιγουριά θα πάρω τα μεγαλα! 

@ΒαλεντιναΧρηστος κοριτσακι μου περιμένουμε νεα σου! Υπομονή... Να ναι το τελευταίο που πρέπει να κάνεις!!! 

Χρονια σου πολλα ρε κοριτσι! Μικρουλα εισαι :) με το καλο να ερθει το μπεμπακι σου!

Εμενα δεν μου αρεσαν αυτες γιατι δεν εχουν φτερα και φοβαμαι αν θα ειναι σταθερες!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γυρισα απο το νοσοκομειο μ ειπαν 3 φορες σιδηρους την ημερα 2 φορες φυλλικο οξυ γενικη αιματος σε 10μερες κ σε 20 μερες...αν πεσει αλλες 2μοναδες δεν την γλυτωνω την μεταγγιση μεχρι το επομενο ραντεβου 8/11 ειδωμεν με παρακολουθηση!!!

Υπερηχο δεν καναμε σε 2εβδομαδες στον γιατρο μ εξω τωρα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Χρονια σου πολλα ρε κοριτσι! Μικρουλα εισαι :) με το καλο να ερθει το μπεμπακι σου!

Εμενα δεν μου αρεσαν αυτες γιατι δεν εχουν φτερα και φοβαμαι αν θα ειναι σταθερες!

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου.. Να ΄σαι καλα...μικρη δε με λες αλλα είμαι χαριτωμένη χαχαχαχαα 

Ολες αυτες δεν έχουν φτερά;; θελει να το τσεκάρω! Καλα που το πες..! 

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια γυρισα απο το νοσοκομειο μ ειπαν 3 φορες σιδηρους την ημερα 2 φορες φυλλικο οξυ γενικη αιματος σε 10μερες κ σε 20 μερες...αν πεσει αλλες 2μοναδες δεν την γλυτωνω την μεταγγιση μεχρι το επομενο ραντεβου 8/11 ειδωμεν με παρακολουθηση!!!

Υπερηχο δεν καναμε σε 2εβδομαδες στον γιατρο μ εξω τωρα!

Υπομονή... Θα τα καταφέρεις!! Θετική σκεψη! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! Υπεροχη μερα σήμερα.. Κλεινω τα 29...!! Πως περνάν τα χρόνια!!!! 

και σαν καλο κοριτσι πήγα πρωί πρωί εδωσα αιμα να τσεκαρω γλυκοζηλιωμενη  κ θυρεοειδή.. 

Κ τώρα σιγά σιγά ξεκινάμε ετοιμασίες για το τραπέζι. .!!!

 

Για τα λοχεια που λεγατε πιο μπροστά εγω θα παρω αυτα τα sani lady τα μεγάλα γτ κ στην περιοδο μ κανονικά είχε πολυ αιμα.. Οποτε για σιγουριά θα πάρω τα μεγαλα! 

@ΒαλεντιναΧρηστος κοριτσακι μου περιμένουμε νεα σου! Υπομονή... Να ναι το τελευταίο που πρέπει να κάνεις!!! 

Happyyyy birtthdaaayy Κατερινιωω. Πολυχρονη και οτι επιθυμεις κοριτσι μου. Να περασεις ομορφα!

 

πρίν από 8 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια γυρισα απο το νοσοκομειο μ ειπαν 3 φορες σιδηρους την ημερα 2 φορες φυλλικο οξυ γενικη αιματος σε 10μερες κ σε 20 μερες...αν πεσει αλλες 2μοναδες δεν την γλυτωνω την μεταγγιση μεχρι το επομενο ραντεβου 8/11 ειδωμεν με παρακολουθηση!!!

Υπερηχο δεν καναμε σε 2εβδομαδες στον γιατρο μ εξω τωρα!

Κοριτσακι μου ολα καλα θα πανε. Ειναι κατι που ακομα κ μεταγγιση να κανεις, διορθωνεται, μην σε τρομαζει. Ελπιζω να ανεβει με την αυξηση της δοσολογιας βεβαια. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Cath3rine Να τα εκατοστησεις!!!!!!!!ότι επιθυμείς κορίτσι μου και του χρόνου με 2ο μπεμπέ στη κοιλίτσα!!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστος έλα γλιτωσες τη μετάγγιση.σιδηρο φουλ και φιλισιν και να τρως και τροφές με σίδηρο.κανε ότι μπορείς. Μην αγχώνεσαι. Εντάξει?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

 

@ΒαλεντιναΧρηστος έλα γλιτωσες τη μετάγγιση.σιδηρο φουλ και φιλισιν και να τρως και τροφές με σίδηρο.κανε ότι μπορείς. Μην αγχώνεσαι. Εντάξει?

Ναι κοριτσι μ θα εμπλουτισω και την διατροφη μ με οτι μπορει να μ το ανεβασει θα χαπακωθω και βλεπουμε σε 10μερες στην γενικη αιματος πως παμε!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι κοριτσι μ θα εμπλουτισω και την διατροφη μ με οτι μπορει να μ το ανεβασει θα χαπακωθω και βλεπουμε σε 10μερες στην γενικη αιματος πως παμε!

Προσεξε οταν τρως τροφες που περιεχουν σιδηρο π.χ. φακες, μοσχαρι, σπανακι...δε θα τρως τυρι μαζι γιατι δεν απορροφατε ο σιδηρος! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι κοριτσι μ θα εμπλουτισω και την διατροφη μ με οτι μπορει να μ το ανεβασει θα χαπακωθω και βλεπουμε σε 10μερες στην γενικη αιματος πως παμε!

Ρώτησε συκώτι τι δοσολογία μπορείς να φας γρ δεν κάνει πολύ αλλά θα σε βοηθήσει.στην αδερφή μου της το χα βάλει στη διατροφή αλλά όχι πολύ ποσότητα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Cath3rine είπε:

@loyloy σ ευχαριστώ παρα πολυ!! Λες να μαι παλι τόσο γρήγορη στο δεύτερο ::!;!;!;! Φαση θα χει χαχαχαχα! 

Γιατί Όχι?Όπως Εσύ επιθυμείς κορίτσι μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...