Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 38 λεπτά , sun38 είπε:

Αυτό προσπαθώ...

Σε ευχαριστώ cathrine. Κ εγώ αυτό λέω στον εαυτό μου να είμαι δυνατή για εμένα κ την οικογένεια μου. Σίγουρα κάποιες στιγμές θα με παίρνει κ από κάτω αλλά όσο μπιρω θα αντιστέκομαι!

Βρε κορίτσια να σας πω κ κάτι άλλο.. όπως σας είπα πριν έχει έρθει η πεθερά μου από Δευτέρα στο σπίτι για να βοηθάει με το μωρό. Της το ζήτησε ο αντρασ  μου. Του έχει αδυναμία.Εντάξει κάνει δουλειές η γυναίκα παίζει με τον μικρο κτλ. Χθες που γυρίσαμε το βράδυ από το γιατρό κ με είδε που έκλαιγα κ της είπαμε πως έχουν τα πράγματα. Είπε μην αγχώνεστε όλα καλά θα πάνε κτλ κ πήγε να κοιμηθεί. Το πρωι ενώ με άκουγε ότι είμαι ξύπνια από πολύ νωρίς, πήγε τουαλέτα κ μετά ξαναμπήκε στο δωμάτιο της κ καθόταν μέσα. Βγηκε όταν πια ξύπνησε ο μικρός κ την αναζήτησε κ πήγε εκείνος στο δωμάτιο της. Μα δεν καταλαβαίνω.. μέσα στο ίδιο σπίτι ενώ ξέρει πόσο χάλια είμαι δεν θέλει να βγει να μου πει μια κουβέντα σαν μάνα;; Τίποτα. Ούτε αναφορά στο θέμα. Έλεγα εγώ στον άντρα μου ότι έκανα κάτι τηλεφ επειδή πρέπει να μαζέψω τις φιάλες αίματος τίποτα. Μετά έπαιζε με το μωρό κ γελούσε μαζί του. Δε ξέρω. Εγώ είμαι παράξενη κ απαιτητική;; Η μητέρα μου αν ήταν εδώ αλλιώς θα αντιδρούσε αν με έβλεπε σε αυτήν την κατάσταση!!!

Λογικα το εκανε για να σου δωσει χωρο και χρονο και μπορει να θεωρει οτι αν περιφερεται και αυτη μεσα στο σπιτι ασκοπα θα ενοχλησει! Τη φερατε για να βοηθησει με το μικρο και αυυο προφανως κανει προσπαθοντας να ειναι διακριτικη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Εξαρτάται από το τι σχέση έχετε με την πεθερά σου και το ποσό δεμένες είσαστε... και εννοείται άλλο η μάνα  και άλλο η πεθερα...Μην την  παρεξηγείς...μπορεί απλά να μην αισθάνεται άνετα και να μην ξέρει τι να πει και πως να φερθεί... Στο λεω γιατί κι εγώ έτσι είμαι. Οταν βλέπω κάποιον να είναι άσχημα ψυχολογικά δεν ξέρω πως να φερθω... 

Ναι έχεις δίκιο. Δεν είμασταν κ κάθε μέρα μαζί ούτε κάθε μέρα μιλούσαμε στο τηλέφωνο. Τέλος πάντων ας πάνε όλα καλά κ δεν  θα ασχολούμαι.

πρίν από 1 λεπτό , Diavolitsa είπε:

Λογικα το εκανε για να σου δωσει χωρο και χρονο και μπορει να θεωρει οτι αν περιφερεται και αυτη μεσα στο σπιτι ασκοπα θα ενοχλησει! Τη φερατε για να βοηθησει με το μικρο και αυυο προφανως κανει προσπαθοντας να ειναι διακριτικη!

Δεν είναι εκδηλωτική από το χαρακτήρα της. Όποτε ίσως έτσι να αντιδρά σε τέτοια θέματα. Θα μιλάω με εσάς εδώ για ψυχολογική υποστηριξη!!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@sun38 αχ μη δίνεις σημασία στη πεθερά σου.γενικοτερα Εγώ εγώ σε τέτοιες καταστάσεις δεν ξέρω πώς να αντιδράσω.γι Αυτό μη δίνεις σημασία.ισα ίσα που είναι διακριτική η γυναίκα.κοιτα Εσυ να ηρεμήσεις λίγο.να δεις τι θα κάνεις και με το αίμα.μακαρι να μπορούσα να βοηθήσω αλλά 30 αιματοκρίτης δύσκολο να δώσω και στην οικογένεια καρδιοπαθης μπαμπάς και η μαμα με πίεση και χάπια.αρα δυστυχώς δεν μπορώ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@sun38θα συμφωνήσω με τα κοριτσια και ότι σου είπαν... να είσαι δυνατή και αισιόδοξη, και οι γιατροί είναι υποχρεωμένοι να αναφέρουν όλες τις περιπτώσεις για να είναι καλυμμένοι. Θετικές σκέψεις, να ονειρεύεσαι τα παιδάκια σου μαζί κ όλες τις οικογενειακές στιγμές που θα ζήσετε!

 Για αίμα κοιτά και στον τοπικό σύλλογο αιμοδοτών αν εχετε, συνήθως βοηθούν πολυ! Και για την πεθερά σου θα σου πω ότι εμένα είναι έτσι η μαμά μου... δε το έχει με την υποστήριξη γενικά είναι διακριτική και σαν άνθρωπος κ όταν συμβαίνει κάτι κ ο άλλος σκάει να μιλήσει η μαμά μου είναι μη σου τύχει! Έχω καταλάβειομως ότι κάποιοι άνθρωποι έτσι είναι, από διακριτικότητα και αμηχανία κυρίως αντιδρούν με αυτόν τον τρόπο... μιλά εδώ να ξεσκάς! Όλες κάτι περνάμε λίγο η πολύ! 

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , noni90 είπε:

@sun38θα συμφωνήσω με τα κοριτσια και ότι σου είπαν... να είσαι δυνατή και αισιόδοξη, και οι γιατροί είναι υποχρεωμένοι να αναφέρουν όλες τις περιπτώσεις για να είναι καλυμμένοι. Θετικές σκέψεις, να ονειρεύεσαι τα παιδάκια σου μαζί κ όλες τις οικογενειακές στιγμές που θα ζήσετε!

 Για αίμα κοιτά και στον τοπικό σύλλογο αιμοδοτών αν εχετε, συνήθως βοηθούν πολυ! Και για την πεθερά σου θα σου πω ότι εμένα είναι έτσι η μαμά μου... δε το έχει με την υποστήριξη γενικά είναι διακριτική και σαν άνθρωπος κ όταν συμβαίνει κάτι κ ο άλλος σκάει να μιλήσει η μαμά μου είναι μη σου τύχει! Έχω καταλάβειομως ότι κάποιοι άνθρωποι έτσι είναι, από διακριτικότητα και αμηχανία κυρίως αντιδρούν με αυτόν τον τρόπο... μιλά εδώ να ξεσκάς! Όλες κάτι περνάμε λίγο η πολύ! 

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε; 

Γεια σου κοριτσι!! Τι κανεις??? Εδω συζηταμε με την @loyloy που θα βρουμε ωραια νυχτικα για το μαιευτηριο γιατι οσα εχουμε δει ειναι λιγο γιαγιαδιστικα! Καμια πυτζαμουλα, μια ωραια ρομπιτσα, κατι να ναι και λιγο χαριτωμενο μωρε και ωραιο και το ψαχνουμε! 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Γεια σου κοριτσι!! Τι κανεις??? Εδω συζηταμε με την @loyloy που θα βρουμε ωραια νυχτικα για το μαιευτηριο γιατι οσα εχουμε δει ειναι λιγο γιαγιαδιστικα! Καμια πυτζαμουλα, μια ωραια ρομπιτσα, κατι να ναι και λιγο χαριτωμενο μωρε και ωραιο και το ψαχνουμε! 

 

Εγώ πήρα από ένα τοπικό κατάστημα αλλά βρήκα κ κάποια ωραία online δε ξέρω αν κάνει να πω σε ποιο σάιτ..πήρα μια μπλε με λευκές ρίγες κοντομάνικη με κουμπιά μπροστά είναι σαν μακρύ t shirt και μου άρεσε πολύ! . επίσης αν είστε petite δείτε κ orchestra έχει κάποια πολύ ωραία... για μακρυμανικα λέτε; Επίσης εγώ είχα κ άπιαστη μια πιζαμα με κουμπια μπροστά κ λέω να την πάρω κ αυτή μαζί.... Ρομπιτσα πήρα μια γκρι Μάκο απλή, να ταιριάζει με όλα! 

Νανουλα εκανες κορτιζόνη; Είχα πει με τη γιατρο μου μήπως κάνω κ εγώ γιατί πριν κάποιες μέρες είχα συσπασεις πάλι κ τρομάξαμε, ευτυχώς ανέπαφος ο τράχηλος απλά είχα πολλά αμνιακα..... φοβάμαι για το σάκχαρο όμως κ το έχω αφήσει στο φλου αφού σταμάτησαν κ οι συσπασεις δε τη ξαναρώτησα τη γιατρο.... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Γεια σου κοριτσι!! Τι κανεις??? Εδω συζηταμε με την @loyloy που θα βρουμε ωραια νυχτικα για το μαιευτηριο γιατι οσα εχουμε δει ειναι λιγο γιαγιαδιστικα! Καμια πυτζαμουλα, μια ωραια ρομπιτσα, κατι να ναι και λιγο χαριτωμενο μωρε και ωραιο και το ψαχνουμε! 

 

Ααααα κοριτσια με πηρε κατι ωραίες νυχτικιες η πεθερουλα μου.. Μάρκες... Zen intimates  και Billy's fashion.. Υπέροχα υφάσματα.. Ελληνικές εταιρείες και ωραια μοντέρνα σχέδια κ ωραιες τιμες...!! Κ ρόμπα νομιζω με πήρε τετοια μάρκα... Μια φουξ υπεροχη!! Γτ είμαι κ κοριτσακι!! 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Εγώ πήρα από ένα τοπικό κατάστημα αλλά βρήκα κ κάποια ωραία online δε ξέρω αν κάνει να πω σε ποιο σάιτ..πήρα μια μπλε με λευκές ρίγες κοντομάνικη με κουμπιά μπροστά είναι σαν μακρύ t shirt και μου άρεσε πολύ! . επίσης αν είστε petite δείτε κ orchestra έχει κάποια πολύ ωραία... για μακρυμανικα λέτε; Επίσης εγώ είχα κ άπιαστη μια πιζαμα με κουμπια μπροστά κ λέω να την πάρω κ αυτή μαζί.... Ρομπιτσα πήρα μια γκρι Μάκο απλή, να ταιριάζει με όλα! 

Νανουλα εκανες κορτιζόνη; Είχα πει με τη γιατρο μου μήπως κάνω κ εγώ γιατί πριν κάποιες μέρες είχα συσπασεις πάλι κ τρομάξαμε, ευτυχώς ανέπαφος ο τράχηλος απλά είχα πολλά αμνιακα..... φοβάμαι για το σάκχαρο όμως κ το έχω αφήσει στο φλου αφού σταμάτησαν κ οι συσπασεις δε τη ξαναρώτησα τη γιατρο.... 

Καλε ναι πες ελευθερα το μαγαζι απλα μη βαλεις ολο το λινκ. Οπως λεμε πχ hm, orchestra, αυτα δεν τα κοβουν οι διαχειριστες.  Του orchestra δεν μου αρεσαν κ πολυ ρε γαμωτο αλλα δεν ειμαι κ petite.κανονικη θα λεγα. 

Ναι κοριτσι μου τις εκανα τις ενεσεις. Ειναι δυο δοσεις με διαφορα 24 ωρων. Εκανα την πρωτη δοση τη δευτερα και τη δευτερη δοση την τριτη. Και μαλλον θα ξανακανω στις 32 εβδομαδες αν καταφερουμε κ φτασουμε ως εκει! Αλλα η γιατρος σου τι σου ειπε? Οτι πρεπει να τις κανετε? 

πρίν από 9 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ααααα κοριτσια με πηρε κατι ωραίες νυχτικιες η πεθερουλα μου.. Μάρκες... Zen intimates  και Billy's fashion.. Υπέροχα υφάσματα.. Ελληνικές εταιρείες και ωραια μοντέρνα σχέδια κ ωραιες τιμες...!! Κ ρόμπα νομιζω με πήρε τετοια μάρκα... Μια φουξ υπεροχη!! Γτ είμαι κ κοριτσακι!! 

 

Χεχεχε. Να ναι καλα η πεθερα δηλαδη. Θα ψαξω και γω τις μαρκες που λες!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλε ναι πες ελευθερα το μαγαζι απλα μη βαλεις ολο το λινκ. Οπως λεμε πχ hm, orchestra, αυτα δεν τα κοβουν οι διαχειριστες.  Του orchestra δεν μου αρεσαν κ πολυ ρε γαμωτο αλλα δεν ειμαι κ petite.κανονικη θα λεγα. 

Ναι κοριτσι μου τις εκανα τις ενεσεις. Ειναι δυο δοσεις με διαφορα 24 ωρων. Εκανα την πρωτη δοση τη δευτερα και τη δευτερη δοση την τριτη. Και μαλλον θα ξανακανω στις 32 εβδομαδες αν καταφερουμε κ φτασουμε ως εκει! Αλλα η γιατρος σου τι σου ειπε? Οτι πρεπει να τις κανετε? 

Χεχεχε. Να ναι καλα η πεθερα δηλαδη. Θα ψαξω και γω τις μαρκες που λες!

Ψαξε γτ εγώ είμαι περίεργη με τις πυτζαμες (δεν τις συμπαθώ) αλλα βρηκα μια μπλε νυχτικια μακο κ πίσω εχει κουφοπιετα σε παστέλ ροζ χρώμα... Τελεια... Χαριτωμένη....! Την ερωτευτηκα... Ειχε μια αλλη ωραία φλοραλ.. Αλλα δεν την πηρα γτ βρήκα μια αλλη στο χρώμα της άμμου γτ μ αρεσε το ύφασμα της... !ειχε κ σέξι.. Ειχε κ παιχνιδιαρικες κ νεανικες. ..κ απ ολα... Κ σε νούμερα ειχε πολλά διοτι κ εγω δν είμαι Μινιόν...! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλε ναι πες ελευθερα το μαγαζι απλα μη βαλεις ολο το λινκ. Οπως λεμε πχ hm, orchestra, αυτα δεν τα κοβουν οι διαχειριστες.  Του orchestra δεν μου αρεσαν κ πολυ ρε γαμωτο αλλα δεν ειμαι κ petite.κανονικη θα λεγα. 

Ναι κοριτσι μου τις εκανα τις ενεσεις. Ειναι δυο δοσεις με διαφορα 24 ωρων. Εκανα την πρωτη δοση τη δευτερα και τη δευτερη δοση την τριτη. Και μαλλον θα ξανακανω στις 32 εβδομαδες αν καταφερουμε κ φτασουμε ως εκει! Αλλα η γιατρος σου τι σου ειπε? Οτι πρεπει να τις κανετε? 

Χεχεχε. Να ναι καλα η πεθερα δηλαδη. Θα ψαξω και γω τις μαρκες που λες!

Dennis εσώρουχα λέγεται , εντάξει δεν έχει πολύ ποικιλία κ σούπερ αλλά εμένα μια δυο μου άρεσαν! Δε ξέρω κ τι στυλ θέλεις εγώ ήθελα σκουρόχρωμη μια οπωσδήποτε, αμάνικο η κοντό μανίκι και να μην είναι πολύ μακριές .... κ να έχει κουμπάκια για θηλασμό... μια γκρι που έχει στο σάιτ το orchestra δε σου άρεσε; Δες και αυτά που λέει η @Cath3rine το φούξια μου άρεσε σαν ιδέα!

Για τις ενέσεις μου είπε οτι θα τις κάνουμε όταν είχα τις συσπασεις,., μια βδομάδα μετά που με είδε για τσεκ δε μου ανέφερε κάτι.... είχαν σταματήσει κ οι συσπασεις ευτυχώς .... όποτε μήπως δεν θα τις κάνω τελικά; Δεν έχω καταλάβει σε δέκα μέρες θα ξαναπάω κ θα ρωτησω... αν κ φοβάμαι να τις κάνω γιατί απορρυθμίζουν το σάκχαρο..... θα τα καταφέρετε σιγουρα να φτάσετε μη το σκέφτεσαι καν! Εγώ πιστεύω στο μήνα σου θα γεννήσεις! Έβαλες κ τον πέσσο.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 18 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ααααα κοριτσια με πηρε κατι ωραίες νυχτικιες η πεθερουλα μου.. Μάρκες... Zen intimates  και Billy's fashion.. Υπέροχα υφάσματα.. Ελληνικές εταιρείες και ωραια μοντέρνα σχέδια κ ωραιες τιμες...!! Κ ρόμπα νομιζω με πήρε τετοια μάρκα... Μια φουξ υπεροχη!! Γτ είμαι κ κοριτσακι!! 

 

Εμένα πάλι η μάνα μου μου πήρε θαλάσσι πυτζάμες γιατί περιμένω αγοράκι!!! Και πραγματικα το θαλασσι δεν είναι το χρώμα μου!!!


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Natasoula85 είπε:

Εμένα πάλι η μάνα μου μου πήρε θαλάσσι πυτζάμες γιατί περιμένω αγοράκι!!! Και πραγματικα το θαλασσι δεν είναι το χρώμα μου!!!

Εγώ πήρα γκρι κ μπλε σκούρο! Θαλασσί μου έλεγαν κ εμένα επειδή περιμένω αγόρι μάλλον έτσι έκαναν παλιά;;; Κ δε μου πάει καθόλου το θαλασσί!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Εμένα πάλι η μάνα μου μου πήρε θαλάσσι πυτζάμες γιατί περιμένω αγοράκι!!! Και πραγματικα το θαλασσι δεν είναι το χρώμα μου!!!

Τα ιδια περνάμε...! Εγω με το μπλε μαλωμενη... Δεν μ΄αρέσει καθόλου.. Και περιμενω αγοράκι κ εγω.. Η μονη που μ εκανε ενα κατιτις ηταν αυτη μπλε-σιελ αλλα εχει την χαριτωμενια πισω στην όπισθεν με το ροζ!!εγω είμαι του μαύρου! Απεχθάνομαι κ το κόκκινο με το πορτοκαλί.. Κ μ εχουν φέρει φορμάκια με πορτοκαλί και λίγο με ταράζει! Χαχαχαχ

 

Τωρα μου ηρθε φλασιά.. Πέρσι περίπου τετοια εποχη είχα πάρει υπέροχη φλοράλ ρόμπα για τον γαμο μου (εντάξει να σημειωθεί δεν είμαι του σατέν) στα marks & Spencer ..εχει κ προσφορές.. Ξεκινάν κ αρχες Νοέμβρη οι επίσημες εκπτώσεις οπότε έχουμε καιρο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα. Κ γω δεν θελω γαλαζιο, αλλα το μπλε το σκουρο δεν με χαλαει γιατι θελω και ενα σκουρο νυχτικο για το μαιευτηριο αν υπαρξουν τπτ απροοπτες διαρροες απο τα λοχεια να μην φανει τπτ. Μετα μ αρεσει το γκρι σαν χρωμα που ειναι το αγαπημενο μου. Να ναι απλα λιγο μωρε ομορφα αυτο, να μη θυμιζουν γιαγια. 

@noni90 αγαπη εφοσον ο τραχηλος εμεινε ανεπηρεαστος και δεν υπαρχουν αλλες ενδειξεις ισως δεν χρειαζεται να τις κανεις τις ενεσεις προς το παρον. Αυτες μπορεις να τις κανεις οποτεδηποτε! Απλα επειδη εχεις θεμα με το ζαχαρο, ναι στο απορρυθμιζουν. Εγω που δεν κανω μετρησεις μου ειπε ο ενδοκρινολογος συγκεκριμενα τι να τρωω για αυτες τις μερες γιατι ειναι βραδειας απελευθερωσης αυτες οι ενεσεις. Δηλαδη αποδεσμευεται η κορτιζονη αργα και επηρεαζει για αρκετες μερες το ζαχαρο!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. Κ γω δεν θελω γαλαζιο, αλλα το μπλε το σκουρο δεν με χαλαει γιατι θελω και ενα σκουρο νυχτικο για το μαιευτηριο αν υπαρξουν τπτ απροοπτες διαρροες απο τα λοχεια να μην φανει τπτ. Μετα μ αρεσει το γκρι σαν χρωμα που ειναι το αγαπημενο μου. Να ναι απλα λιγο μωρε ομορφα αυτο, να μη θυμιζουν γιαγια. 

@noni90 αγαπη εφοσον ο τραχηλος εμεινε ανεπηρεαστος και δεν υπαρχουν αλλες ενδειξεις ισως δεν χρειαζεται να τις κανεις τις ενεσεις προς το παρον. Αυτες μπορεις να τις κανεις οποτεδηποτε! Απλα επειδη εχεις θεμα με το ζαχαρο, ναι στο απορρυθμιζουν. Εγω που δεν κανω μετρησεις μου ειπε ο ενδοκρινολογος συγκεκριμενα τι να τρωω για αυτες τις μερες γιατι ειναι βραδειας απελευθερωσης αυτες οι ενεσεις. Δηλαδη αποδεσμευεται η κορτιζονη αργα και επηρεαζει για αρκετες μερες το ζαχαρο!! 

Εμένα η μια είναι σαν μακρύ t shirt ριγέ μπλε σκούρο κ η άλλη γκρι αμάνικη με κουμπάκια κ μια μικρή δαντέλα διακριτική κάτω απ το στήθος. Γιαγιάδε δεν είναι είναι κ πάνω απ το γόνατο..... εμένα δε μ αρέσουν τα σχέδια κ τα πολύχρωμα..... κ κάτι πιτζάμες που θα πάρω τι είχα ήδη κ αυτές γκρι είναι... παντελόνι μπλούζα με κουμπιά!

η γιατρός φοβάται γιατί εδώ δεν έχουμε νοσοκομείο κ το κοντινότερο είναι σε διπλανό νησί κ δεν έχει μενν για το μωρό ... από ενδείξεις για πρόωρο τοκετό έχω αυξημένα αμνιακα κ σάκχαρο... κ συσπασεις έχω ήδη κάνει 2 φορές σκέψου περίπου 10 15 τη μέρα, ανα μισή ώρα χοντρικά, αλλά ο τράχηλος στο 4!!!! . Δηλαδή ουσιαστικά το λέει για ασφάλεια από ότι έχω καταλάβει... λόγω των συνθηκών. Άλλωστε εγώ έχω αποφασίσει ότι θα γεννήσω στο μήνα  μου. Δε τον αφήνω να βγει άμα δε φτάσει 3 κιλά χαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...