Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , sun38 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Κ σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα!!! Κ όλα καλά να σου πάνε! Κοριτσάκι είναι το δεύτερο που περιμένω... κ ήθελα παρά πολύ από την αρχή  που ξεκίνησα με τις εξωσωμ να κάνω ένα κοριτσάκι... Γερά να είναι βέβαια κ ότι είναι...

Εεεε ειναι πριγκιπισουλα και θελει να κανει θεαματικη εισοδο! Ετσι ειναι τα κοριτσακια!! Ολα θα πανε καλα γλυκια μου. Η κορακλα σου και εσυ θα τα πατε περιφημα! Ααααχ και ποσο λιωνω με τα κοριτσακια. Χαζευε ροζ ρουχαλακια και φορμακια και φορεματακια και κορδελακια και θα τα ξεχασεις ολα!!! Χαμος θα γινει με την μπεμπαρα σου!!!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@sun38 κοριτσαρα κοιτα να ηρεμησεις! Ο γιατρος σου ειπε ολα τα ενδεχομενα, αυτο δε σημαινει οτι σιγουρα θα συμβουν ολα! Μπορει να μη συμβει και τπτ και να πανε ολα καλα ου ειναι το πιο πιθανο! Εγω μονο τη μαμα μου εχω και αυτη ειναι σε φαση χημειοθεραπειας οποτε και γω οτι και να συμβει δεν της λεω τπτ! Και να σου πω κατι....τις περισσοτερες φορες τπτ δεν εγινε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μη λες ευχαριστω γιατι ολες μας περναμε τις αγωνιες μας! Ναι κοριτσι μου θα φτασεις τις 28 και μετα θα φτασουμε τις 32 και μακαρι και τις 34 και θα κανουμε παρτυ! Λιγη ακομη υπομονη και ολα θα πανε καλα σε ολες μας!!! Να εισαι αισιοδοξη και θετικη! Μην επιτρεπεις ουτε εσυ ουτε εγω, τα λεω και για μενα, να κανουμε ασχημες σκεψεις. Τι κερδιζουμε με το να τις κανουμε??? Τι καταφερνουμε?

Εδω ηρθε η κουνια του μπεμπη που ειχα παραγγειλει και αλλαξε ολη μου η ψυχολογια! Εσυ να χαζευεις το παιδακι σου και να σκεφτεσαι τι υπεροχο δωρο θα του κανεις. Ενα αδερφακι! Υπαρχει κατι πιο ομορφο απο αυτο??? Και ετσι θα δεις οτι ο χρονος θα περναει λιγο πιο ευχαριστα. 

Οτι θες να μιλας και εδω και στον αντρουλη σου!! 

Έχεις δίκιο. Το ξέρω δεν κερδίζω τίποτα. Δεν πρέπει να το επιτρέψω ξανά αυτό στον εαυτό μου... Αλλά βρε κορίτσια κ αυτοί οι γιατροί είναι το κάτι άλλο... σου τα λένε μπαμ κ κάτω... κ τέλος!! Βέβαια τον πίεζα κ εγώ να μου πει όλες τις λεπτομέρειες κ για το χειρουργείο.  Καλά να πάθω!!

Θα τα λέμε εδώ καθημερινά...

Just now, nanoula90 είπε:

Εεεε ειναι πριγκιπισουλα και θελει να κανει θεαματικη εισοδο! Ετσι ειναι τα κοριτσακια!! Ολα θα πανε καλα γλυκια μου. Η κορακλα σου και εσυ θα τα πατε περιφημα! Ααααχ και ποσο λιωνω με τα κοριτσακια. Χαζευε ροζ ρουχαλακια και φορμακια και φορεματακια και κορδελακια και θα τα ξεχασεις ολα!!! Χαμος θα γινει με την μπεμπαρα σου!!!

Αυτό περιμένω να κλείσω την 28 εβδομάδα κ να αρχίσω να χαζεύω από Ίντερνετ μόνο φυσικά!

πρίν από 2 λεπτά , Diavolitsa είπε:

@sun38 κοριτσαρα κοιτα να ηρεμησεις! Ο γιατρος σου ειπε ολα τα ενδεχομενα, αυτο δε σημαινει οτι σιγουρα θα συμβουν ολα! Μπορει να μη συμβει και τπτ και να πανε ολα καλα ου ειναι το πιο πιθανο! Εγω μονο τη μαμα μου εχω και αυτη ειναι σε φαση χημειοθεραπειας οποτε και γω οτι και να συμβει δεν της λεω τπτ! Και να σου πω κατι....τις περισσοτερες φορες τπτ δεν εγινε!

Περαστικά στη μαμά σου. Τα έχω περάσει κ ξέρω. Γι αυτό κ εγώ δεν θέλω να τους ανησυχώ. 

Εχετε δίκιο κορίτσια θα τα καταφέρω κ μόνη μου!! Θα έχω τη δίκη σας συμπαράσταση κ δύναμη!!

Link to comment
Share on other sites

@sun38 με κάλυψαν πλήρως τα κορίτσια και ειδικά η λαλιστατη @nanoula90!!! Όσο μπορείς μην αγχώνεσαι, μόνο κακό κάνει το άγχος, έχε εμπιστοσύνη στον γιατρό σου και όλα καλά θα πάνε!!!! 

  • Μου αρέσει 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Natasoula85 είπε:

@sun38 με κάλυψαν πλήρως τα κορίτσια και ειδικά η λαλιστατη @nanoula90!!! Όσο μπορείς μην αγχώνεσαι, μόνο κακό κάνει το άγχος, έχε εμπιστοσύνη στον γιατρό σου και όλα καλά θα πάνε!!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ natasoula.Σας ψυχοπλάκωνω κ εγώ κάθε φορά κ δεν το θέλω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , sun38 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ natasoula.Σας ψυχοπλάκωνω κ εγώ κάθε φορά κ δεν το θέλω.

Ασε μας καλε που μας ψυχοπλακωνεις. Ειπαμε, η καθεμια μας ζει και κατι διαφορετικο. Εγω ειμαι ξαπλα λογω τραχηλου και συσπασεων μια αλλη κοπελα λογω πλακουντα, μια αλλη κοπελα τρυπιεται 6 φορες τη μερα να μετρησει ζαχαρο, καποια αλλη λογω αποκολλησης. Δεν τιθεται θεμα συγκρισης ποια περναει τα χειροτερα αλλα τιθεται θεμα αλληλοστηριξης οτι ολες μας περναμε τις αγωνιες μας!!

Το θεμα ολων μας ειναι να φερουμε γερα κ υγιη μωρακια στον κοσμο και θα το κανουμε! Ετσι, με πεισμα και δυναμη και αισιοδοξια, τιποτα δεν θα μας πτοησει και τιποτα δεν αφηνουμε να μας ριξει! Ολα θα πανε τελεια!!!! 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , sun38 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ natasoula.Σας ψυχοπλάκωνω κ εγώ κάθε φορά κ δεν το θέλω.

Δεν μας ψυχοπλακωνεις κοπέλα μου... Εγώ τουλάχιστον ψυχοπλακωνομαι από μόνη μου τόσο χαζή που είμαι!!!!

  • Μου αρέσει 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, sun38 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Δεν έχω κοιμηθεί ακόμη. Πήγα στο νέο γιατρό κ τα πραγματα δεν είναι καθόλου καλά. Μου είπε ο πλακουντας εκτός από επιπωματικος είναι κ διηθητικος. Τι να σας πρωτογραψω. Εάν όλα πάνε καλά 33-34 εβδ θα μπω εισαγωγή κ μετά όσο κρατήσει ο πλακουντας. 1-2 εβδ κ μετά καισαρική η οποία δεν είναι καθόλου εύκολο χειρουργειο. Μου είπε ότι θα χρειαστώ υστερεκτομη, αλλά το θέμα είναι αντιμετωπισθεί η αιμορραγία. Θα κάνω κ μαγνητική τομογραφία όταν θα μπω εισαγωγή, μη τυχόν κ διηθει ο πλακουντας ουροδόχο κύστη. Κ να ετοιμάσω από τώρα 8 φιαλεσ αίμα!! Αυτά τα ωραία κορίτσια!!! Το κλάμα που έχω ρίξει δεν περιγράφεται. Φοβάμαι μην συμβεί κάτι ακόμη χειρότερο. Δεν θέλω να αφήσω το αγοράκι μου  ορφανό! Δεν ξέρω τι έχω κάνει πια κ με τιμωρεί έτσι ο Θεός!! Δεν θέλω να σας στενοχωρώ συγνώμη...

Δεν μπορώ να σου πω να μην αγχώνεσαι. Δεν γίνεται.πρεπεο όμως να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις για το μωράκι στη κοιλίτσα σου όμως και για το παιδάκι σου.οι γιατροί ξέρουν.εχουν δει πολλ α περιστατικά.αν στη τελική δεν ειχε εμπειρία ο γιατρός θα σε έστελνε σε άλλο.δεν παίζουν με ανθρώπινες ζωές.εμπιστευσου τον και σε λίγο καιρό θα μας λες Πόσο ευτυχισμένη είσαι.Τωρα στο θέμα των γονιών σου μη πεις κάτι Αφού έχουν ήδη σοβαρά θέματα υγείας .Σα γονείς που είναι θα κάνουν τα χειρότερα σενάρια και θα τους τσακίσει ολο αυτο.απλα πες ότι χρειάζεσαι παρακολούθηση για κάποιο λόγο.κατσε κοιμήσου λίγο τώρα.χρειαζεσαξ ξεκούραση.εδβ να μας τα λες να βγαίνουν από μεσα σου.μη το παιρνας μόνη αυτό.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , loyloy είπε:

Δεν μπορώ να σου πω να μην αγχώνεσαι. Δεν γίνεται.πρεπεο όμως να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις για το μωράκι στη κοιλίτσα σου όμως και για το παιδάκι σου.οι γιατροί ξέρουν.εχουν δει πολλ α περιστατικά.αν στη τελική δεν ειχε εμπειρία ο γιατρός θα σε έστελνε σε άλλο.δεν παίζουν με ανθρώπινες ζωές.εμπιστευσου τον και σε λίγο καιρό θα μας λες Πόσο ευτυχισμένη είσαι.Τωρα στο θέμα των γονιών σου μη πεις κάτι Αφού έχουν ήδη σοβαρά θέματα υγείας .Σα γονείς που είναι θα κάνουν τα χειρότερα σενάρια και θα τους τσακίσει ολο αυτο.απλα πες ότι χρειάζεσαι παρακολούθηση για κάποιο λόγο.κατσε κοιμήσου λίγο τώρα.χρειαζεσαξ ξεκούραση.εδβ να μας τα λες να βγαίνουν από μεσα σου.μη το παιρνας μόνη αυτό.

Ευχαριστωloyloy . Μου είπε ότι αντιμετωπίζουν τέτοια περιστατικά στο νοσοκομείο. Κάθε δυο εβδομαδες έχουν κ ανα τέτοιο περιστατικό. Θα δούμε...ο Θεός βοηθός. Δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο από μέρους μου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , sun38 είπε:

Ευχαριστωloyloy . Μου είπε ότι αντιμετωπίζουν τέτοια περιστατικά στο νοσοκομείο. Κάθε δυο εβδομαδες έχουν κ ανα τέτοιο περιστατικό. Θα δούμε...ο Θεός βοηθός. Δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο από μέρους μου.

Αισιόδοξες σκεψεις Όσο μπορείς.τοτε είναι εμπειρο το προσωπικό μη φοβάσαι.θα χεις και τα δύο σου πιτσιρίκια αγκαλιά σε λιγο καιρό και θα πετάς. Σκέψου τα καλά που θα ρθουν .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@sun38Κι εγώ συμφωνώ να κάνεις αισιόδοξες σκέψεις, γιατί στενοχωριέσαι και στενοχωρείς και το μωράκι σου έτσι.Οι γιατροί ξέρουν πώς να αντιμετωπίσουν δύσκολες δύσκολες καταστάσεις, που εμάς μας φαίνονται βουνό. Όχι ότι κι εγώ στη θέση σου, δεν θα αγχωνόμουν, καθότι είμαι φοβιτσιάρα με θέματα υγείας. Όλα καλά θα πάνε καλά και το μωράκι σου θα γεννηθεί υγιέστατο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, sun38 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Κ σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα!!! Κ όλα καλά να σου πάνε! Κοριτσάκι είναι το δεύτερο που περιμένω... κ ήθελα παρά πολύ από την αρχή  που ξεκίνησα με τις εξωσωμ να κάνω ένα κοριτσάκι... Γερά να είναι βέβαια κ ότι είναι...

Αχ, συγγνώμη, είναι το Αλτσχάιμερ της εγκυμοσύνης :) βλέπε ροζ φορμακια, φορεματακια, ζουζουνιαρικα πραγματακια που θα σου κάνουν. 

Σε λίγες βδομάδες, θα την πάρεις αγκαλίτσα και θα τα ξεχάσεις όλα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@sun38 κοριτσακι μου μόνο θετικά να σκεφτεσε ...ολα θα πανε καλα... Να μην ανησυχείς... Ηρέμησε κ προσπαθησε να σκέφτεσε οτι θα'χεις στα χεράκια άου την πριγκίπισσα σου κ θα σαι πανευτυχής!!! Κακές σκέψεις μακριά απο ολες μας!!!! Θα τα καταφέρεις!! Εισαι δυνατή!!! Τα είπε υπέροχα η φιλη @nanoula90 .!!!μην σε παίρνει απο κάτω γτ φτάνουμε στο, τέλος!! Αν σε βοηθάει επειδη εχω σοβαρό θέμα κ έγω υγείας ευτυχως οχι κατι που επηρεάζει το παιδί στην αρχή αυτά σκεφτόμουν κ φυσικά δεν μπορούσα να ευχαριστηθώ την εγκυμοσύνη μου.. Τα σταμάτησα ολα.. Ειπα μονο θετικά γτ δεν γίνεται ετσι.. Εγω θα τα καταφέρω κ τελες.. Τοσα κ τοσα περάσαμε!! Κ απο τότε απολαμβάνω την καθε μέρα!κυλάνε οι μηνες υπέροχα.. Δεν επιτρέπω στον εαυτό μου κατι διαφορετικό!!! Κι επισης κι εγω σε νοσοκομείο θα γεννήσω με καισαρική κ είμαι πιο, σίγουρη σε σχέση με ιδιωτικές κλινικές κλπ.. Εχουν δει πολλά!!! 

Σε παρακαλω προσπάθησε να ηρεμήσεις.. Πάρε βαθιά ανασα κ προχωρα.. Τιποτα δεν σε σταμάτα...! Σε λιγο καιρο θα μιλάμε για τα παιδάκια μας σαν κλασσικές χαζομαμαδες (άλλες για πρώτη φορα άλλες για δεύτερη!!) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Αισιόδοξες σκεψεις Όσο μπορείς.τοτε είναι εμπειρο το προσωπικό μη φοβάσαι.θα χεις και τα δύο σου πιτσιρίκια αγκαλιά σε λιγο καιρό και θα πετάς. Σκέψου τα καλά που θα ρθουν .

Αυτό προσπαθώ...

πρίν από 36 λεπτά , Cath3rine είπε:

@sun38 κοριτσακι μου μόνο θετικά να σκεφτεσε ...ολα θα πανε καλα... Να μην ανησυχείς... Ηρέμησε κ προσπαθησε να σκέφτεσε οτι θα'χεις στα χεράκια άου την πριγκίπισσα σου κ θα σαι πανευτυχής!!! Κακές σκέψεις μακριά απο ολες μας!!!! Θα τα καταφέρεις!! Εισαι δυνατή!!! Τα είπε υπέροχα η φιλη @nanoula90 .!!!μην σε παίρνει απο κάτω γτ φτάνουμε στο, τέλος!! Αν σε βοηθάει επειδη εχω σοβαρό θέμα κ έγω υγείας ευτυχως οχι κατι που επηρεάζει το παιδί στην αρχή αυτά σκεφτόμουν κ φυσικά δεν μπορούσα να ευχαριστηθώ την εγκυμοσύνη μου.. Τα σταμάτησα ολα.. Ειπα μονο θετικά γτ δεν γίνεται ετσι.. Εγω θα τα καταφέρω κ τελες.. Τοσα κ τοσα περάσαμε!! Κ απο τότε απολαμβάνω την καθε μέρα!κυλάνε οι μηνες υπέροχα.. Δεν επιτρέπω στον εαυτό μου κατι διαφορετικό!!! Κι επισης κι εγω σε νοσοκομείο θα γεννήσω με καισαρική κ είμαι πιο, σίγουρη σε σχέση με ιδιωτικές κλινικές κλπ.. Εχουν δει πολλά!!! 

Σε παρακαλω προσπάθησε να ηρεμήσεις.. Πάρε βαθιά ανασα κ προχωρα.. Τιποτα δεν σε σταμάτα...! Σε λιγο καιρο θα μιλάμε για τα παιδάκια μας σαν κλασσικές χαζομαμαδες (άλλες για πρώτη φορα άλλες για δεύτερη!!) 

Σε ευχαριστώ cathrine. Κ εγώ αυτό λέω στον εαυτό μου να είμαι δυνατή για εμένα κ την οικογένεια μου. Σίγουρα κάποιες στιγμές θα με παίρνει κ από κάτω αλλά όσο μπιρω θα αντιστέκομαι!

Βρε κορίτσια να σας πω κ κάτι άλλο.. όπως σας είπα πριν έχει έρθει η πεθερά μου από Δευτέρα στο σπίτι για να βοηθάει με το μωρό. Της το ζήτησε ο αντρασ  μου. Του έχει αδυναμία.Εντάξει κάνει δουλειές η γυναίκα παίζει με τον μικρο κτλ. Χθες που γυρίσαμε το βράδυ από το γιατρό κ με είδε που έκλαιγα κ της είπαμε πως έχουν τα πράγματα. Είπε μην αγχώνεστε όλα καλά θα πάνε κτλ κ πήγε να κοιμηθεί. Το πρωι ενώ με άκουγε ότι είμαι ξύπνια από πολύ νωρίς, πήγε τουαλέτα κ μετά ξαναμπήκε στο δωμάτιο της κ καθόταν μέσα. Βγηκε όταν πια ξύπνησε ο μικρός κ την αναζήτησε κ πήγε εκείνος στο δωμάτιο της. Μα δεν καταλαβαίνω.. μέσα στο ίδιο σπίτι ενώ ξέρει πόσο χάλια είμαι δεν θέλει να βγει να μου πει μια κουβέντα σαν μάνα;; Τίποτα. Ούτε αναφορά στο θέμα. Έλεγα εγώ στον άντρα μου ότι έκανα κάτι τηλεφ επειδή πρέπει να μαζέψω τις φιάλες αίματος τίποτα. Μετά έπαιζε με το μωρό κ γελούσε μαζί του. Δε ξέρω. Εγώ είμαι παράξενη κ απαιτητική;; Η μητέρα μου αν ήταν εδώ αλλιώς θα αντιδρούσε αν με έβλεπε σε αυτήν την κατάσταση!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , sun38 είπε:

Αυτό προσπαθώ...

Σε ευχαριστώ cathrine. Κ εγώ αυτό λέω στον εαυτό μου να είμαι δυνατή για εμένα κ την οικογένεια μου. Σίγουρα κάποιες στιγμές θα με παίρνει κ από κάτω αλλά όσο μπιρω θα αντιστέκομαι!

Βρε κορίτσια να σας πω κ κάτι άλλο.. όπως σας είπα πριν έχει έρθει η πεθερά μου από Δευτέρα στο σπίτι για να βοηθάει με το μωρό. Της το ζήτησε ο αντρασ  μου. Του έχει αδυναμία.Εντάξει κάνει δουλειές η γυναίκα παίζει με τον μικρο κτλ. Χθες που γυρίσαμε το βράδυ από το γιατρό κ με είδε που έκλαιγα κ της είπαμε πως έχουν τα πράγματα. Είπε μην αγχώνεστε όλα καλά θα πάνε κτλ κ πήγε να κοιμηθεί. Το πρωι ενώ με άκουγε ότι είμαι ξύπνια από πολύ νωρίς, πήγε τουαλέτα κ μετά ξαναμπήκε στο δωμάτιο της κ καθόταν μέσα. Βγηκε όταν πια ξύπνησε ο μικρός κ την αναζήτησε κ πήγε εκείνος στο δωμάτιο της. Μα δεν καταλαβαίνω.. μέσα στο ίδιο σπίτι ενώ ξέρει πόσο χάλια είμαι δεν θέλει να βγει να μου πει μια κουβέντα σαν μάνα;; Τίποτα. Ούτε αναφορά στο θέμα. Έλεγα εγώ στον άντρα μου ότι έκανα κάτι τηλεφ επειδή πρέπει να μαζέψω τις φιάλες αίματος τίποτα. Μετά έπαιζε με το μωρό κ γελούσε μαζί του. Δε ξέρω. Εγώ είμαι παράξενη κ απαιτητική;; Η μητέρα μου αν ήταν εδώ αλλιώς θα αντιδρούσε αν με έβλεπε σε αυτήν την κατάσταση!!!

Εξαρτάται από το τι σχέση έχετε με την πεθερά σου και το ποσό δεμένες είσαστε... και εννοείται άλλο η μάνα  και άλλο η πεθερα...Μην την  παρεξηγείς...μπορεί απλά να μην αισθάνεται άνετα και να μην ξέρει τι να πει και πως να φερθεί... Στο λεω γιατί κι εγώ έτσι είμαι. Οταν βλέπω κάποιον να είναι άσχημα ψυχολογικά δεν ξέρω πως να φερθω... 

  • Μου αρέσει 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...