Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Κατι μου θυμηζει αυτό όταν ήμουν έγκυος έστειλε λαχανοντολμαδες με αυγολέμονο που δεν έκανε. Και την άλλη γαυρο Μαρίνατο που και αυτό δεν έκανε. Όταν γέννησα πάλι τίποτα φαγητά  ήρθε σπίτι αφού σαραντησα. 

Πραγματικα απορω με το μυαλο τους...η δικια μ εχει κ κορη στην οποια ηταν απικο κ της τα εκανε ολα γιατι το κοριτσι ηταν αυπνο κ θα της επεφτε το παιδι απ τα χερια εγω οταν της λεω οτι εχω 1 μηνα να κοιμηθω μου λεει ετσι ειναι αυτα κοριτσι μ υπομονη εγω ενα χρονο εκανα να κοιμηθω...κ αναρωτιεμαι να τη κουτουλησω τωρα η στην επομενη φασολαδα????!!!!

  • Χαχα 7

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Dimitra K είπε:

Πραγματικα απορω με το μυαλο τους...η δικια μ εχει κ κορη στην οποια ηταν απικο κ της τα εκανε ολα γιατι το κοριτσι ηταν αυπνο κ θα της επεφτε το παιδι απ τα χερια εγω οταν της λεω οτι εχω 1 μηνα να κοιμηθω μου λεει ετσι ειναι αυτα κοριτσι μ υπομονη εγω ενα χρονο εκανα να κοιμηθω...κ αναρωτιεμαι να τη κουτουλησω τωρα η στην επομενη φασολαδα????!!!!

Άλλο η κόρες σε παρακαλώ πολυ. Εμεις δεν έχουμε ανάγκη. Τώρα τώρα όχι στην επομενη!!!

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η δικη μου ειναι καλη αλλα απο μακρια και αγαπημενοι....γενικα δν ανακατευεται εχει πολλα αγορια (4) κ εμαθε πλεον να μην μιλαει! 

Ασχετο ποσα κιλα σας εμειναν απο την εγκυμοσυνη ειχα παρει 18 στην εγκυμοσυνη απο 42π ημουν ειχα φτασει 60 εχθες μετρηθηκα κ ημουν 45 μ εχουν μεινει 3 κ ακομα δεν 40ντισα! Εσεις πως πατε??


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Άλλο η κόρες σε παρακαλώ πολυ. Εμεις δεν έχουμε ανάγκη. Τώρα τώρα όχι στην επομενη!!!

Χαχαχα !!! Οντως γιατι κανει κ guest εμφανησεις μπορει η επομενη φασολαδα να ναι τη σαρακοστη

  • Χαχα 2

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Η δικη μου ειναι καλη αλλα απο μακρια και αγαπημενοι....γενικα δν ανακατευεται εχει πολλα αγορια (4) κ εμαθε πλεον να μην μιλαει! 

Ασχετο ποσα κιλα σας εμειναν απο την εγκυμοσυνη ειχα παρει 18 στην εγκυμοσυνη απο 42π ημουν ειχα φτασει 60 εχθες μετρηθηκα κ ημουν 45 μ εχουν μεινει 3 κ ακομα δεν 40ντισα! Εσεις πως πατε??

Πόσα ήσουν Βαλεντινα; 

Just now, Dimitra K είπε:

Χαχαχα !!! Οντως γιατι κανει κ guest εμφανησεις μπορει η επομενη φασολαδα να ναι τη σαρακοστη

Μπορεί να έρθει μαζί με την δικιά μου. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Να συνδέσουμε και την δική μου με Κάιρο παρακαλώ???? Εχθές την είδαμε ΤΥΧΑΊΑ στο σουπερ με τον άντρα μου χωρίς τα παιδιά, και μου είπε ότι θέλει να έρθει σήμερα το πρωι γιατί της έλειψαν λέει τα μωρά (έχει να έρθει πάνω από 2 βδομάδες) της είπα έλα κι άμα έχει καλό καιρό παίρνεις και τον μεγάλο καμία βόλτα, ε δεν άντεξα, με το ζόρι 2,3 φορές να τον έχει βγάλει στα 3,5 χρόνια.. Ναι ναι εννοείται μου είπε.... όσο την είδατε εσείς την είδα κι εγώ..... 

Επρεπε στο σούπερ μάρκετ να της δώσεις τον λογαριασμό να πληρώσει!!!! Χαχαχαχαα 

Καλα κανεις κ της τα λες.. Δεν ντρέπονται κιόλας...

Μωρε εγω μαλλον είμαι εξαίρεση.. Η πεθερά μ ερχετα κάθεται σκ (γτ είναι απο μακρια) μου μαγειρεύει.. Πλένει.. Σιδερωνει.. Ψωνίζει.. Κρατάει τον μικρο.. Μου φέρνει κ δωράκια... Κ οταν φεύγει μας αφήνει φαγητά γιά ενα μηνα χαχααχ κ όταν λείπει πάλι μας στέλνει φαγητά για ενα χρόνο χαχαχαχα μου είχε ψωνισει κι ολα για το μωρο.. Για μενα για το νοσοκομείο... Γενικά είναι πολυ καλη! Φτου φτού.. Επειδη εχει αγορια κ είμαι το μονο κοριτσάκι πάντα με προσέχει.. Μ αγαπαει... Παράπονο δεν έχω... 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Cath3rine είπε:

Επρεπε στο σούπερ μάρκετ να της δώσεις τον λογαριασμό να πληρώσει!!!! Χαχαχαχαα 

Καλα κανεις κ της τα λες.. Δεν ντρέπονται κιόλας...

Μωρε εγω μαλλον είμαι εξαίρεση.. Η πεθερά μ ερχετα κάθεται σκ (γτ είναι απο μακρια) μου μαγειρεύει.. Πλένει.. Σιδερωνει.. Ψωνίζει.. Κρατάει τον μικρο.. Μου φέρνει κ δωράκια... Κ οταν φεύγει μας αφήνει φαγητά γιά ενα μηνα χαχααχ κ όταν λείπει πάλι μας στέλνει φαγητά για ενα χρόνο χαχαχαχα μου είχε ψωνισει κι ολα για το μωρο.. Για μενα για το νοσοκομείο... Γενικά είναι πολυ καλη! Φτου φτού.. Επειδη εχει αγορια κ είμαι το μονο κοριτσάκι πάντα με προσέχει.. Μ αγαπαει... Παράπονο δεν έχω... 

 

Υπάρχουν και εξερεσεις έτσι είναι και της αδελφής μου.

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Υπάρχουν και εξερεσεις έτσι είναι και της αδελφής μου.

Κριμα είναι μωρε να μην ειναι ολες... Δλδ ελεος..καμια φορα εκνευρίζομαι οταν διαβαζω για τετιες συμπεριφορές μ σε νύφες κ στα εγγόνια..! Αλλα δεν πειράζει κορίτσια μου.. Να θυμαστε ολα εδω πληρωνονται....!!!!! 

 

Κοριτσια να ρωτήσω εχετε ενα πρόγραμμα στον ύπνο τα μωράκια σας;; 

Link to comment
Share on other sites

Κλαίω με την φασολάδααααα χαχαχαχαχαχα!!!! Εμένα πάλι συν της άλλης είναι και άθλια μαγείρισσα.... Κάτι ξερομπουκια φέρνει ποτέ ποτέ και το ονομάζει πίτσα για να δώσω στον μικρό, ναι καλά..... Ο άντρας μου βρήκε την υγεία του από τότε που τρώει από μένα και την μαμά μου!!!! 

πρίν από 3 λεπτά , Cath3rine είπε:

Κριμα είναι μωρε να μην ειναι ολες... Δλδ ελεος..καμια φορα εκνευρίζομαι οταν διαβαζω για τετιες συμπεριφορές μ σε νύφες κ στα εγγόνια..! Αλλα δεν πειράζει κορίτσια μου.. Να θυμαστε ολα εδω πληρωνονται....!!!!! 

 

Κοριτσια να ρωτήσω εχετε ενα πρόγραμμα στον ύπνο τα μωράκια σας;; 

Εμείς από πρόγραμμα άλλο τίποτα τι να σου πω!! Ούτε την ρουτίνα τους δεν μπορώ να τους κάνω σωστά καλά καλά.... Δεν υπάρχει η πολυτέλεια του χρόνου δυστυχώς οπότε, όταν βρίσκω χρόνο τους κάνω το μπανακι τους και όχι στο τελευταίο τάισμα... 2 λεπτά ίσα ίσα μασαζακι γιατί περιμένει και το επόμενο στην πόρτα, τι να κάνω.... Πάντως τα γλυκά μου από μόνα τους έχουν εδραιώσει ένα πολύ ωραίο 5ωρο μέσα στη νύχτα, καμία φορά και 6ωρο....

  • Χαχα 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Η δικη μου ειναι καλη αλλα απο μακρια και αγαπημενοι....γενικα δν ανακατευεται εχει πολλα αγορια (4) κ εμαθε πλεον να μην μιλαει! 

Ασχετο ποσα κιλα σας εμειναν απο την εγκυμοσυνη ειχα παρει 18 στην εγκυμοσυνη απο 42π ημουν ειχα φτασει 60 εχθες μετρηθηκα κ ημουν 45 μ εχουν μεινει 3 κ ακομα δεν 40ντισα! Εσεις πως πατε?

Αν εχει μονο αγορια κ φερεται σωστα μπραβο της θα χει μεγαλωσει κ σωστα παιδια!κ μενα 3 κοριτσι μ εχουν μεινει ζυμαρακι στη κοιλια!τιποτα δεν ειναι βρε θα φυγουν κ ουτε που θα το καταλαβεις


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Cath3rine είπε:

Κριμα είναι μωρε να μην ειναι ολες... Δλδ ελεος..καμια φορα εκνευρίζομαι οταν διαβαζω για τετιες συμπεριφορές μ σε νύφες κ στα εγγόνια..! Αλλα δεν πειράζει κορίτσια μου.. Να θυμαστε ολα εδω πληρωνονται....!!!!! 

 

Κοριτσια να ρωτήσω εχετε ενα πρόγραμμα στον ύπνο τα μωράκια σας;; 

Εγώ από την ημέρα που ήρθαμε σπίτι του έφτιαχνα προγραμμα το κράταγε για λίγο καιρό και πάλι φτιάχναμε άλλο. Με τους κολικούς το είχαμε χάσει λίγο αλλά πάλι το βρησκαμε. Τώρα πάλι που έχουμε μεγαλώσει έχουμε πάλι πρόγραμμα αλλά με 5α δόντια το χαλάμε λιγάκι. Πρέπει να προσπαθήσεις να του φτιάξεις. Εσύ του έχεις βάλει πρόγραμμα; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κλαίω με την φασολάδααααα χαχαχαχαχαχα!!!! Εμένα πάλι συν της άλλης είναι και άθλια μαγείρισσα.... Κάτι ξερομπουκια φέρνει ποτέ ποτέ και το ονομάζει πίτσα για να δώσω στον μικρό, ναι καλά..... Ο άντρας μου βρήκε την υγεία του από τότε που τρώει από μένα και την μαμά μου!!!! 

Εμείς από πρόγραμμα άλλο τίποτα τι να σου πω!! Ούτε την ρουτίνα τους δεν μπορώ να τους κάνω σωστά καλά καλά.... Δεν υπάρχει η πολυτέλεια του χρόνου δυστυχώς οπότε, όταν βρίσκω χρόνο τους κάνω το μπανακι τους και όχι στο τελευταίο τάισμα... 2 λεπτά ίσα ίσα μασαζακι γιατί περιμένει και το επόμενο στην πόρτα, τι να κάνω.... Πάντως τα γλυκά μου από μόνα τους έχουν εδραιώσει ένα πολύ ωραίο 5ωρο μέσα στη νύχτα, καμία φορά και 6ωρο....

Κοιμούνται τόσο;; ααα μπράβο σας!!!! Εμενα ξεκίνησε 4ωρα.. Αλλα μένει ξύπνιος τα ξημερώματα κάποιες φορές κ παιδεύομαι παιδεύομαστε.. Εκει που κοιμαται πονάει ο καημενοςκ ξυπνάει κ μετα δυσκολα! Τωρα πλεον τον κρατάω ξύπνιο πρωι κ βραδυ οσο γίνεται για να πέφτει το, βράδυ ψοφιος χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κλαίω με την φασολάδααααα χαχαχαχαχαχα!!!! Εμένα πάλι συν της άλλης είναι και άθλια μαγείρισσα.... Κάτι ξερομπουκια φέρνει ποτέ ποτέ και το ονομάζει πίτσα για να δώσω στον μικρό, ναι καλά..... Ο άντρας μου βρήκε την υγεία του από τότε που τρώει από μένα και την μαμά μου!!!! 

Εμείς από πρόγραμμα άλλο τίποτα τι να σου πω!! Ούτε την ρουτίνα τους δεν μπορώ να τους κάνω σωστά καλά καλά.... Δεν υπάρχει η πολυτέλεια του χρόνου δυστυχώς οπότε, όταν βρίσκω χρόνο τους κάνω το μπανακι τους και όχι στο τελευταίο τάισμα... 2 λεπτά ίσα ίσα μασαζακι γιατί περιμένει και το επόμενο στην πόρτα, τι να κάνω.... Πάντως τα γλυκά μου από μόνα τους έχουν εδραιώσει ένα πολύ ωραίο 5ωρο μέσα στη νύχτα, καμία φορά και 6ωρο....

Εσυ 3 τεκνη μανουλα τετοια να μας λες για 6 ωρα μες τη νυχτα να περνουμε θαρρος! Αλλα πες μ ειναι ονειρο θερινης νυκτος με το θηλασμο η να ελπιζω...γιατι αν ειναι γεγονος οτι κοιμουντε με το ξενο πιο πολυ φευγω τωρα για almiron!!!


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Εγώ από την ημέρα που ήρθαμε σπίτι του έφτιαχνα προγραμμα το κράταγε για λίγο καιρό και πάλι φτιάχναμε άλλο. Με τους κολικούς το είχαμε χάσει λίγο αλλά πάλι το βρησκαμε. Τώρα πάλι που έχουμε μεγαλώσει έχουμε πάλι πρόγραμμα αλλά με 5α δόντια το χαλάμε λιγάκι. Πρέπει να προσπαθήσεις να του φτιάξεις. Εσύ του έχεις βάλει πρόγραμμα; 

Εμενα ξυπνάει ο ερμος απο πονακια κ μετα δυσκολεύεται να ξανακοιμηθεί...! Χτες μείναμε ξύπνιοι απο τις 3 κ κοιμήθηκε 7..τρατζικ... Και πως άντεξε.. Απορώ.. Προσπάθω να τον κρατάω ξύπνιο το πρωί να παίζουμε.. Κ μετα ξανα το βράδυ μέχρι τις 12 για να κοιμηθεί σερι.. Το είχαμε βρει για ενα διαστημα αλλα κ εμείς με το ζορι αυτό που έχει απο πονακια λογικα ξυπνάει κ υο χαλάμε, και πανω που κοιμάται τον ξαναπιάνει.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cath3rine είπε:

Εμενα ξυπνάει ο ερμος απο πονακια κ μετα δυσκολεύεται να ξανακοιμηθεί...! Χτες μείναμε ξύπνιοι απο τις 3 κ κοιμήθηκε 7..τρατζικ... Και πως άντεξε.. Απορώ.. Προσπάθω να τον κρατάω ξύπνιο το πρωί να παίζουμε.. Κ μετα ξανα το βράδυ μέχρι τις 12 για να κοιμηθεί σερι.. Το είχαμε βρει για ενα διαστημα αλλα κ εμείς με το ζορι αυτό που έχει απο πονακια λογικα ξυπνάει κ υο χαλάμε, και πανω που κοιμάται τον ξαναπιάνει.....

Προσπάθησε το και θα το βρείτε είναι λίγο δύσκολο με τα πονακια αλλά θα πέρασουν που Θα πάει. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...