Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

1 hour ago, Cath3rine είπε:

Δεν πειράζει.. Δεν πειράζει αλλα το παιδάκι σου ταλαιπωρειτε.. Παντως εγω θα σ λεγα να πάρεις αυτο που πιστεύεις καλύτερο για το παιδι σου.. Κι αυτη μπορεί να θέλει να σε δώσει συγκεκριμένα γαλατά. Ρε που καταντήσαμε ακομα κ για τα παιδιά μας γινονται businesses αλλα να με πεις ολα τα εκμεταλλεύονται! Τι τραβάμε! 

400γρ το εχω πάρει σε διάφορες τιμές...10,50€ 11,55€ κ το 800γρ το παίρνω σχεδον 22€ νομίζω...είναι νομιζω από τα πιο τσιμπημένη γαλατα αν θυμαμαι καλα.. Το σανιλακ που είχαμε πάρει το είχα βρει 8,5-9€ ; καπου εκεί νομιζω..! Εμενα τρώει 120-150 μλ.. Βεβαια υπάρχουν κ φορές που τρωει 90μλ αλλα σπανίζουν! 

Πάντως βρε κορίτσια επιτρέπεται η παιδίατρος που πρεπει να βοηθάει εμάς κ το παιδι μας να κανει τέτοια καπρίτσια :;είναι δυνατόν να θυμώνει Κλπ;;; δεν παμε καθόλου καλα.. Κι επειδή τόσα είπαμε πηρα κ εγω κ έκλεισα ραντεβού στην νεα μας παιδίατρο χιχιχιχι ευγενικοτατη κ εχω ακούσει τα καλύτερα άντε να δούμε.. Την αλλη βδομαδα θα πάμε και θα σας πω εντυπώσεις! 

Ρίξε μια ματιά στο Dpharmachy νομίζω ότι θα το βρεις δεν μπορώ να δω για μεγάλο κουτί το νουμ 1 αλλά το 2 και το 3 το έχει από 21. 22στα16.55 παρτους ένα τηλ μήπως το έχουν άμα είναι η τιμή στα 16,55συμφερει για δες το. Μόλις ξεκίνησετε και τρώτε πυστευω να μειωθεί η ποσότητα. Φαντάσου εμένα τόσο τρώει τώρα 8 μηνών. Ναι θέλουμε εντυπώσεις να δούμε πως θα είναι και αυτή. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ρίξε μια ματιά στο Dpharmachy νομίζω ότι θα το βρεις δεν μπορώ να δω για μεγάλο κουτί το νουμ 1 αλλά το 2 και το 3 το έχει από 21. 22στα16.55 παρτους ένα τηλ μήπως το έχουν άμα είναι η τιμή στα 16,55συμφερει για δες το. Μόλις ξεκίνησετε και τρώτε πυστευω να μειωθεί η ποσότητα. Φαντάσου εμένα τόσο τρώει τώρα 8 μηνών. Ναι θέλουμε εντυπώσεις να δούμε πως θα είναι και αυτή. 

Καλα που το είπες θα μπω να κανω κ μια έρευνα εκει..τωρα τρώει τόσο;; χμμμ αντε να δούμε... Εχω ακομα δλδ 5 μήνες μπροστα μ...!!!! Ασύμφορο το γάλα... Αμα τρωει τωρα 150 τι να φαντατσω γι αργότερα!!! Με κάνουλα θα τον εχω χαχαχαχαχαχαχα 

Αυτη θελω να πιστεύω θα ναι πιο σχολαστική.. Είναι κ πιο νέα.. Η αλλη είχε την εμπειρία... Αντε να δώ τι θα δω.. Παντως κ απο το τηλέφωνο πολυ γλυκιά.. Να δω κ πως θα ναι κ με το μωρο.. Αν κ ο δικός μ είναι πολυ ήσυχος.. Δεν γκρινιάζει σε άλλους. Κ η αλλη που τον είχε δει σπιτι αυτο είπε. Πολυ ήσυχος κ υπομονετικός !,

Να σε ρωτησω οταν πινατε μονο γαλα ειχες παρατηρήσει Εάν κρατούσε καοοιε φορές γαλα στο στόμα;;; 

Link to comment
Share on other sites

@Cath3rine ένα θα σου πω.... 15,80 έχει το nan sensitive και χρειάζομαι 1κουτι τη μέρα, το humana που έπαιρνα ένα διάστημα είχε 17... Τα 400γρ. Εννοώ.... Και παίρνω 1 για κάθε μέρα... 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλα που το είπες θα μπω να κανω κ μια έρευνα εκει..τωρα τρώει τόσο;; χμμμ αντε να δούμε... Εχω ακομα δλδ 5 μήνες μπροστα μ...!!!! Ασύμφορο το γάλα... Αμα τρωει τωρα 150 τι να φαντατσω γι αργότερα!!! Με κάνουλα θα τον εχω χαχαχαχαχαχαχα 

Αυτη θελω να πιστεύω θα ναι πιο σχολαστική.. Είναι κ πιο νέα.. Η αλλη είχε την εμπειρία... Αντε να δώ τι θα δω.. Παντως κ απο το τηλέφωνο πολυ γλυκιά.. Να δω κ πως θα ναι κ με το μωρο.. Αν κ ο δικός μ είναι πολυ ήσυχος.. Δεν γκρινιάζει σε άλλους. Κ η αλλη που τον είχε δει σπιτι αυτο είπε. Πολυ ήσυχος κ υπομονετικός !,

Να σε ρωτησω οταν πινατε μονο γαλα ειχες παρατηρήσει Εάν κρατούσε καοοιε φορές γαλα στο στόμα;;; 

Ναι τόσο τρώει το περισσότερο που έχει φαΐ ειναι 180. Αστα αν πίνει πολύ είναι ασυμφορω. Έχεις φρόνιμο αγόρι εμείς είμαστε τσαουσες. Δεν μου κράταγε γάλα το σφραγίζει το στόμα όταν δεν θέλει άλλο. 

πρίν από 44 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

@Cath3rine ένα θα σου πω.... 15,80 έχει το nan sensitive και χρειάζομαι 1κουτι τη μέρα, το humana που έπαιρνα ένα διάστημα είχε 17... Τα 400γρ. Εννοώ.... Και παίρνω 1 για κάθε μέρα... 

Ωχ Παναγια μου γαλααα!!!! 

  • Χαχα 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ναι τόσο τρώει το περισσότερο που έχει φαΐ ειναι 180. Αστα αν πίνει πολύ είναι ασυμφορω. Έχεις φρόνιμο αγόρι εμείς είμαστε τσαουσες. Δεν μου κράταγε γάλα το σφραγίζει το στόμα όταν δεν θέλει άλλο. 

Ωχ Παναγια μου γαλααα!!!! 

Αφου είναι δύο τι να κάνω η δολια μάνα!!! 

  • Χαχα 3

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Anastasia_paris είπε:

@Cath3rine ένα θα σου πω.... 15,80 έχει το nan sensitive και χρειάζομαι 1κουτι τη μέρα, το humana που έπαιρνα ένα διάστημα είχε 17... Τα 400γρ. Εννοώ.... Και παίρνω 1 για κάθε μέρα... 

Πωωωωω αυτο θα πει ασύμφορο.. Παναγίτσα μ...μετα λεω εγω ..πλακα πλακα τα 800γρ με πάνε σχεδόν (μετα βίας αν δεν με απατά η μνήμη μου)μια βδομαδα....εσυ δικαιολογημένα οτι δεν σε φτανει εχεις κ δυο αλλααααα τα λες ακριβά... Δεν βρήκες μεσω Ιντερνετ καμία προσφορά;;;; 

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Ναι τόσο τρώει το περισσότερο που έχει φαΐ ειναι 180. Αστα αν πίνει πολύ είναι ασυμφορω. Έχεις φρόνιμο αγόρι εμείς είμαστε τσαουσες. Δεν μου κράταγε γάλα το σφραγίζει το στόμα όταν δεν θέλει άλλο. 

Ωχ Παναγια μου γαλααα!!!! 

Ααααα κ εμενα σφραγίζει στοματάκι... Σπάνια βεβαια εν θέλει να τα λεμε κ αυτα! Αλλα εχω παρατηρήσει οτι κρατάει για λιγο γαλα μεσα στο στομα.. Σαν τις καμήλες ενα πράμα χαχααχαααχαα εμενα οδεύει ο μικρός στα 180ml.. Τα βλεπω να έρχονται! 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε??? Εμεις ειχαμε παιδιατρο σημερα η μικρη πριν απο 20μερες π ειχαμε παει ηταν 3.400 και σημερα ηταν 4.400 1 κιλο βαλαμε και 3ποντους απο 54cm ειμαστε 57....μας εγραψε το εμβολιο π θα κανουμε σε 4εβδομαδες και το εμβολιο π θα κανουμε στον 3ο μηνα! 

Πηγα στον καινουργιο γυναικολογο με κοιταξε μ ειπε οτι η μητρα εχει επιστρεψει στο αρχικο της μεγεθος οτι εχουν μεινει ελαχιστα υπολειματα εχει καθαρισει πολυ καλα μ εδωσε το οκ σε 10μερες να ξεκινησουμε ερωτικες επαφες αν κ φοβαμαι μετα απο τοσο καιρο! Και μ ειπε οτι σε 2εβδομαδες περιπου θα μ ερθει περιοδος ειδε ωοθυλακιο μεγαλο! Τωρα οσον αφορα τα σαν σπυρακια π εβγαλα πανω στα ραμματα με κοιταξε κ ειπε ειναι κοκυωμα οτι ειναι αντιδραση του οργανισμου μ στα ραμματα δεν μπορει να τα δεχτει ευτυχως μονο τα εξωτερικα τα εσωτερικα τα δεχτηκε αλλιως μ ειπε θα με ανοιγε να μ τα βγαλει τωρα μ εδωσε μια αντιβιωση σε κρεμα κ βλεπουμε σε 3μερες αν δεν υπαρξει αλλαγη θα μ δωσει αντιβιωση σε χαπι....θα με ξαναδει σε 10μερες να βεβαιωθουμε οτι καθαρισα τελιως!

Αυτα τα νεα μας.....η μπουμπου καλα κοιμοταν καθ ολη την διαρκεια π την ειχαμε μαζι στο καροτσι στο αυτοκινητο στο γυναικολογο παντου!...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια τι κανετε??? Εμεις ειχαμε παιδιατρο σημερα η μικρη πριν απο 20μερες π ειχαμε παει ηταν 3.400 και σημερα ηταν 4.400 1 κιλο βαλαμε και 3ποντους απο 54cm ειμαστε 57....μας εγραψε το εμβολιο π θα κανουμε σε 4εβδομαδες και το εμβολιο π θα κανουμε στον 3ο μηνα! 

Πηγα στον καινουργιο γυναικολογο με κοιταξε μ ειπε οτι η μητρα εχει επιστρεψει στο αρχικο της μεγεθος οτι εχουν μεινει ελαχιστα υπολειματα εχει καθαρισει πολυ καλα μ εδωσε το οκ σε 10μερες να ξεκινησουμε ερωτικες επαφες αν κ φοβαμαι μετα απο τοσο καιρο! Και μ ειπε οτι σε 2εβδομαδες περιπου θα μ ερθει περιοδος ειδε ωοθυλακιο μεγαλο! Τωρα οσον αφορα τα σαν σπυρακια π εβγαλα πανω στα ραμματα με κοιταξε κ ειπε ειναι κοκυωμα οτι ειναι αντιδραση του οργανισμου μ στα ραμματα δεν μπορει να τα δεχτει ευτυχως μονο τα εξωτερικα τα εσωτερικα τα δεχτηκε αλλιως μ ειπε θα με ανοιγε να μ τα βγαλει τωρα μ εδωσε μια αντιβιωση σε κρεμα κ βλεπουμε σε 3μερες αν δεν υπαρξει αλλαγη θα μ δωσει αντιβιωση σε χαπι....θα με ξαναδει σε 10μερες να βεβαιωθουμε οτι καθαρισα τελιως!

Αυτα τα νεα μας.....η μπουμπου καλα κοιμοταν καθ ολη την διαρκεια π την ειχαμε μαζι στο καροτσι στο αυτοκινητο στο γυναικολογο παντου!...

Ολα καλα!! Μπράβο κορίτσι μου.. Εύχομαι να σου περάσει με την κρέμα.. Να τελειώνεις! Ευτυχώς που δεν ειχες θεμα κ με τα μεσα..αντε με ρο καλό να ξεκινήσεις το σπορ χαχαχαχα.... 

Η μπουμπού σου τέλεια! Φτου φτου....!!της αρεσουν οι βόλτες!!! 

Τωρα που πήγες γυναικολόγο σε είδε κανονικά ενώ ειχες λοχεια;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ολα καλα!! Μπράβο κορίτσι μου.. Εύχομαι να σου περάσει με την κρέμα.. Να τελειώνεις! Ευτυχώς που δεν ειχες θεμα κ με τα μεσα..αντε με ρο καλό να ξεκινήσεις το σπορ χαχαχαχα.... 

Η μπουμπού σου τέλεια! Φτου φτου....!!της αρεσουν οι βόλτες!!! 

Τωρα που πήγες γυναικολόγο σε είδε κανονικά ενώ ειχες λοχεια;

Ακομα το εχω λιγο φοβο μαλλον μετα την πρωτη περιοδο θα επανερθω στο σπορ....

Ναι με ειδε κανονικα και με υπερηχο και με κολποδιαστολεα να δει και τα μεσα τα ραμματα! Αν κ δεν εχω αιμα μονο καφε σαν τελειωματα κ υγρα πολλα διαφανα!

Εσυ καθαρισες??


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ακομα το εχω λιγο φοβο μαλλον μετα την πρωτη περιοδο θα επανερθω στο σπορ....

Ναι με ειδε κανονικα και με υπερηχο και με κολποδιαστολεα να δει και τα μεσα τα ραμματα! Αν κ δεν εχω αιμα μονο καφε σαν τελειωματα κ υγρα πολλα διαφανα!

Εσυ καθαρισες??

Εγω κανονικά την αλλη τρίτη 40ιζω ηδη ξεκίνησα να χω καφε αλλα μετα σταματάει κ ξανά ξεκινάει.. Οχι βέβαια με μεγαλη ροή.. Ευελπιστώ σιγα σιγα να τελειωνουν κ αυτά.. Καλα ειχαμε ξεσυνηθισει στην εγκυμοσύνη χαχαχα αχα 

Τι φοβασαι;; βουρ.. Χαχαχαχα

εγω σκέφτομαι καμια φορά θα ναι σαν την πρώτη φορά χαχααχαα εγω βεβαια εχω καισαρική.. Να φανταστώ θα ναι διαφορετικά απο οσες ειναι με. Φ.τ ;!;! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Ρίξε μια ματιά στο Dpharmachy νομίζω ότι θα το βρεις δεν μπορώ να δω για μεγάλο κουτί το νουμ 1 αλλά το 2 και το 3 το έχει από 21. 22στα16.55 παρτους ένα τηλ μήπως το έχουν άμα είναι η τιμή στα 16,55συμφερει για δες το. Μόλις ξεκίνησετε και τρώτε πυστευω να μειωθεί η ποσότητα. Φαντάσου εμένα τόσο τρώει τώρα 8 μηνών. Ναι θέλουμε εντυπώσεις να δούμε πως θα είναι και αυτή. 

Κοριτσι μ παρακολουθουσα τη συζητηση με τα αλλα κοριτσια για τα γαλατα δε εχω γνωμη γιατι ακομη ειμαστε 1 μηνου κ θηλαζω μονο αλλα η μονιμη απορια μ ειναι πως καταλαβαινει μια μαμα οτι δεν φτανει στο παιδι το μητρικο κ παμε στο συμπληρωμα?το λεει η παιδιατρος αν δε παιρνει βαρος αν κλαιει πολυ τι πρεπει να προσεχω ανχωνομαι κμηπως δε της φτανει κ γω ειμαι στο κοσμο μου γιατι γκρινια εχουμε γενικα ,επισης μιας κ ανεφερες για την ανηψια σ εχουμε κ εμεις βλεννη στα κακα χωρις αιμα αλλα οχι σε ολες τις πανες ουτε καθε μερα κ η παιδιατρος δεν εχει δωσει σημασια


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitra K είπε:

Κοριτσι μ παρακολουθουσα τη συζητηση με τα αλλα κοριτσια για τα γαλατα δε εχω γνωμη γιατι ακομη ειμαστε 1 μηνου κ θηλαζω μονο αλλα η μονιμη απορια μ ειναι πως καταλαβαινει μια μαμα οτι δεν φτανει στο παιδι το μητρικο κ παμε στο συμπληρωμα?το λεει η παιδιατρος αν δε παιρνει βαρος αν κλαιει πολυ τι πρεπει να προσεχω ανχωνομαι κμηπως δε της φτανει κ γω ειμαι στο κοσμο μου γιατι γκρινια εχουμε γενικα ,επισης μιας κ ανεφερες για την ανηψια σ εχουμε κ εμεις βλεννη στα κακα χωρις αιμα αλλα οχι σε ολες τις πανες ουτε καθε μερα κ η παιδιατρος δεν εχει δωσει σημασια

Εγώ συμπλήρωμα έδινα μια φορά την ημέρα όχι πολύ το απογευμα μέχρι το μεσημέρι είχα κανονικά γάλα μετά δεν της έφτανε έψαχνε να φαΐ γκρίνιαζε. Πολλές φορές το είχα φτιάξει και το είχα πεταξει σιγά σιγά θα αρχίζεις να καταλαβενεις τι θέλει μην ανχονεσε. Τρώει μετα είναι εντάξει η κλαιει η κοιμάτε; εγω μετά τις 40 Μερες έδωσα συμπλήρωμα γιατί αδιαθετησα κιόλας και αυτες της ημέρες δεν ήθελε να θηλάσει το κάνει και τώρα αυτό. Με το θηλασμό δεν περνούν πολύ βάρος δεν είναι όπως το ξενο. Και εμένα είχε βλεννη αλλά ηταν άμα έκανα το λάθος και έτρωγα κάτι που δεν έπρεπε. Η παιδίατρος τι σου λέει από βάρος πως είστε; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Εγώ συμπλήρωμα έδινα μια φορά την ημέρα όχι πολύ το απογευμα μέχρι το μεσημέρι είχα κανονικά γάλα μετά δεν της έφτανε έψαχνε να φαΐ γκρίνιαζε. Πολλές φορές το είχα φτιάξει και το είχα πεταξει σιγά σιγά θα αρχίζεις να καταλαβενεις τι θέλει μην ανχονεσε. Τρώει μετα είναι εντάξει η κλαιει η κοιμάτε; εγω μετά τις 40 Μερες έδωσα συμπλήρωμα γιατί αδιαθετησα κιόλας και αυτες της ημέρες δεν ήθελε να θηλάσει το κάνει και τώρα αυτό. Με το θηλασμό δεν περνούν πολύ βάρος δεν είναι όπως το ξενο. Και εμένα είχε βλεννη αλλά ηταν άμα έκανα το λάθος και έτρωγα κάτι που δεν έπρεπε. Η παιδίατρος τι σου λέει από βάρος πως είστε; 

Παμε καλα ειμαστε 30 ημερων κ πηραμε συνολο 1.200 γρ.αλλα η γκρινια γκρινια κ δε κοιμαται ευκολα μετα το φαι κανω ζογκλερικα για να κοιμηθει πανω μ κ να τη μεταφερω πεταγεται με το παραμικρο...πφφφφ εσυ μονη σ πηρες αποφαση για συμπληρωμα η το προτεινε η παιδιατρος?εμας μια εβδομαδα δεν ειχε παρει βαρος κ μας ειπε αμεσως για ξενο η πρωτη πσιδιστρος δε μ αρεσε εμενα κ πηγαμε σε αλλη


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Dimitra K είπε:

Παμε καλα ειμαστε 30 ημερων κ πηραμε συνολο 1.200 γρ.αλλα η γκρινια γκρινια κ δε κοιμαται ευκολα μετα το φαι κανω ζογκλερικα για να κοιμηθει πανω μ κ να τη μεταφερω πεταγεται με το παραμικρο...πφφφφ εσυ μονη σ πηρες αποφαση για συμπληρωμα η το προτεινε η παιδιατρος?εμας μια εβδομαδα δεν ειχε παρει βαρος κ μας ειπε αμεσως για ξενο η πρωτη πσιδιστρος δε μ αρεσε εμενα κ πηγαμε σε αλλη

Μια χαρά σου έχει πάρει. Εγώ την πήγαινα κάθε εβδομάδα να την ζυγίσω γιατί επερνε σιγά σιγά. Η παιδιατρος μου είπε ένα τέταρτο στο ένα στήθος και ένα το άλλο αλλά δεν έτρωγε έτσι και την αφηνα πιο πολύ και μετά μου έλεγε συμπλήρωμα εγώ δεν το έκανα αυτό γιατί η μικρή έτρωγε 40 λεπτά στο κάθε στήθος από  την αρχή. Δεν νομίζω να χρειάζεται συμπλήρωμα εσένα έχει πάρει μια χαρά βάρος μήπως έχετε κολικούς; και όσο για τον ύπνο εμένα δεν κοιμοταν όταν έτρωγε πέρναγε μιάμιση ώρα και μετά κοιμοταν για λιγάκι δεν είναι παιδί του ύπνου. Και τώρα μια ώρα όλη μέρα κοιμάτε. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Θελω να σας κανω κάποιες ερωτήσεις γιατι σε λιγο θα τα παίξω.. το μωρο μου τις 2 τελευταίες μέρες έχει πολυ γκρινια το απογευματακι προς το βράδυ, κλαίει σε σημείο που να μην μπορω να τον κανω καλα, και πιστεύω πως ειναι κολικοι.. Ο αντρας μου θεωρεί πως θα ηταν καλο να του δωσουμε μια φορα ξενο γαλα, για να δουμε μηπως φταιει το γάλα μου, και ηρεμήσει.. Δεν θέλω ομως έτσι στα καλα καθούμενα να του δώσω ξένο, και επίσης εχω ακούσει πως με το ξενο ειναι πιο πιθανο να εχει κολικούς απ'ότι με το μητρικό. Επίσης τις τελευταιες μερες εχω παρα πολυ κοκκινο αίμα, αφου γεμίζω σχεδόν ολη την σερβιετα και ειμαι στην 34 ημέρα. Δεν ξέρω εαν ειναι φυσιολογικο. Τόσο αίμα δεν ειχα ούτε στην περίοδο. Ο γυναικολόγος μου είπε πως δεν ειναι κατι αλλα ανησυχώ γιατι δεν εχω ξαναδει τοσο αιμα..


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...