Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Βαλεντινακι μου δεν κοιμαται με τπτ αλλιως?? Μονο με κουνημα?? Γιατι και μενα θελει λιγο κουνημα αλλα περιμενω να τον παρει καλα ο υπνος και μετα τον βαζω στην καλαθουνα του. Τωρα πχ θηλαζω και σε λιγο θα κοιμηθει κατα τις 9. Θα ξυπνησει παλι κατα τις 23:30 για να φαει και μετα ανα 2ωρο για να ξαναφαει. Κατα τις 2 τον παιρνω στο κρεβατι μας γιατι αλλιως δεν κοιμαται στο δικο του. 

Για τους κολικους τι να σου πω. Οσους ρωτησα μου ειπαν οτι αυτο ειναι κολικοι. Οταν εχουν αερια και ζοριζονται η κλαινε απαρηγορητα. Εμενα δεν κλαιει, αλλα ζοριζεται και γκρινιαζει και οταν του εβαζα τα ποδαρακια στην κοιλιτσα ειχε παραα πολλα αερια!! Μου ειπαν αυτο ειναι κολικοι. Μπορει και να ειχε και πιο πριν και να μην το ειχα καταλαβει γιατι δεν κλαιει. Παντως αϋπνια και γω φουλ, απλα νομιζω συνηθισε ο οργανισμος μου. Μεσημερια κοιμαται η μικρη?? Εμενα μπορει να κοιμηθει καμια ωρα το μεσημερι κ τοτε μπορει να κοιμηθω κ γω λιγο για να αντεξω. Εννοειται δουλειες δεν προλαβαινω, τις κανω μισες μισες. Πχ κανω το σαλονι μετα αγκαλια και κουνημα, μετα την κουζινα, παλι διαλειμμα για αγκαλια, κλπ κλπ. Ολα με τη ψυχη στο στομα!

Mεσημερι για κανεναν λογο δεν κοιμαται κ γενικα ολη μερα...ναι μονο στο ρηλαξ αφου να φανταστεις καμια φορα τελειωναν οι μπαταριες σταματουσε κ ξυπνουσε εχει καιρο βεβαια να γινει γτ το εχω μονιμα στην πριζα για να ξερω αν ξυπναει κ φοβαμαι να το δοκιμασω μην δεν ξανακοιμηθει ξανα....κ ξεχασα να πω οτι το πρωι μ ηρθε κ περιοδος ευτυχως αθορυβη οχι οπως πριν μεινω εγκυος π πονουσα φοβερα!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια!

Εμείς πάμε καλύτερα μπορώ να πω φτου μην το ματιάσω! Την μέρα τρώμε ανα μια με μιάμιση ώρα όταν είμαστε σπίτι,το βραδυ κάνει δίωρα και στο τσακιρ κέφι τρίωρα. Αλλά κοιμόμαστε μαζί. Γκρίνια και ξενύχτι δεν έχουμε το βράδυ ευτυχώς, ξυπνάμε τον ταίζω και κοιμάται καπάκι δίπλα μου τρώγωντας. Πήγαμε στη γιαγιά σήμερα και φάγαμε και μετά για καφέ σε μια φίλη. Αντε να φτιάξει ο καιρός να πάμε βόλτα με το καρότσι γιατί έχω πιαστεί...

Αλλά και εγώ κορίτσια όλη μέρα και τη νύχτα μόνη μου τον έχω. Ο άντρας μου έρχεται μετά τις 7 και τον κρατάει να κάνω μπάνιο και να χαλαρώσω λίγο.

Δεν πειράζει καλύτερα, να μη χρωστάμε και σε κανένα!

Κουράγιο σε όλες μας!

  • Μου αρέσει 2

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Βαλεντινακι μου δεν κοιμαται με τπτ αλλιως?? Μονο με κουνημα?? Γιατι και μενα θελει λιγο κουνημα αλλα περιμενω να τον παρει καλα ο υπνος και μετα τον βαζω στην καλαθουνα του. Τωρα πχ θηλαζω και σε λιγο θα κοιμηθει κατα τις 9. Θα ξυπνησει παλι κατα τις 23:30 για να φαει και μετα ανα 2ωρο για να ξαναφαει. Κατα τις 2 τον παιρνω στο κρεβατι μας γιατι αλλιως δεν κοιμαται στο δικο του. 

Για τους κολικους τι να σου πω. Οσους ρωτησα μου ειπαν οτι αυτο ειναι κολικοι. Οταν εχουν αερια και ζοριζονται η κλαινε απαρηγορητα. Εμενα δεν κλαιει, αλλα ζοριζεται και γκρινιαζει και οταν του εβαζα τα ποδαρακια στην κοιλιτσα ειχε παραα πολλα αερια!! Μου ειπαν αυτο ειναι κολικοι. Μπορει και να ειχε και πιο πριν και να μην το ειχα καταλαβει γιατι δεν κλαιει. Παντως αϋπνια και γω φουλ, απλα νομιζω συνηθισε ο οργανισμος μου. Μεσημερια κοιμαται η μικρη?? Εμενα μπορει να κοιμηθει καμια ωρα το μεσημερι κ τοτε μπορει να κοιμηθω κ γω λιγο για να αντεξω. Εννοειται δουλειες δεν προλαβαινω, τις κανω μισες μισες. Πχ κανω το σαλονι μετα αγκαλια και κουνημα, μετα την κουζινα, παλι διαλειμμα για αγκαλια, κλπ κλπ. Ολα με τη ψυχη στο στομα!

Γεια σου κοριτσι με τους κολικους δεν μπορούν να κανουν αερια και πονανε και ζοριζοντε. Δεν νομιζω να ειναι κολικοι τι εφαγες κατι τον πειραξε; οταν εχουν κολικους γινονται κατακοκκινα και κλαινε και δεν σταματανε με τίποτα. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Γεια σου κοριτσι με τους κολικους δεν μπορούν να κανουν αερια και πονανε και ζοριζοντε. Δεν νομιζω να ειναι κολικοι τι εφαγες κατι τον πειραξε; οταν εχουν κολικους γινονται κατακοκκινα και κλαινε και δεν σταματανε με τίποτα. 

Γεια σου κοριτσι μου! Τι κανετε εσυ και η κουκλα σου?? 

Τι να σου πω, τον εβλεπα που μαζευε τα ποδια στην κοιλιτσα και τα τεντωνε και εβγαζε αερια και φαινοταν οτι ζοριζοταν. Του εκανα μασαζ και του εβαζα τα ποδια στην κοιλια για να τον βοηθησω και οντως μετα εβγαλε πολλα ακομα αερια. Δεν εκλαιγε αλλα γκρινιαζε πολυ. Δεν ξερω αν ηταν κολικοι σιγουρα. Μπορει και να τον πειραξε κατι. Δεν ειχα αλλαξει κατι στη διατροφη μου, μονο οτι εφαγα μεσημερι κρεατοσουπα με μοσχαρι, πατατα, κολοκυθι, καροτο και σελινο. Το σελινο να τον πειραξε? Δεν ξερω και γω. Θα δω και σημερα πως θα παει. Αν θα εχουμε το ιδιο το ξημερωμα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου! Τι κανετε εσυ και η κουκλα σου?? 

Τι να σου πω, τον εβλεπα που μαζευε τα ποδια στην κοιλιτσα και τα τεντωνε και εβγαζε αερια και φαινοταν οτι ζοριζοταν. Του εκανα μασαζ και του εβαζα τα ποδια στην κοιλια για να τον βοηθησω και οντως μετα εβγαλε πολλα ακομα αερια. Δεν εκλαιγε αλλα γκρινιαζε πολυ. Δεν ξερω αν ηταν κολικοι σιγουρα. Μπορει και να τον πειραξε κατι. Δεν ειχα αλλαξει κατι στη διατροφη μου, μονο οτι εφαγα μεσημερι κρεατοσουπα με μοσχαρι, πατατα, κολοκυθι, καροτο και σελινο. Το σελινο να τον πειραξε? Δεν ξερω και γω. Θα δω και σημερα πως θα παει. Αν θα εχουμε το ιδιο το ξημερωμα. 

Καλα ειμαστε εδω προσπαθούμε να κοιμηθουμε με  εχει ξεμαλιασει! Εμενα την πειραζε και το μοσχαρι αλλα μαλλον εσενα φτεει το σελινο νομιζω δεν κανει. Αφου εβγαζε αερια μην φοβασε δεν θα κανετε κολικους περασε τωρα ο καιρος τους προσεχε λιγο τι τρως γιατι ειναι πολυ ευαισθητο το στομαχακι τους. Να του βαζεις τα ποδαρακια στη κοιλια νομιζουν οτι ειναι στη κοιλια μας και ηρεμουν. Φωνουλες και παραμιλητα θα τα εχεις να μην κλεει μονο. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κι από μέναααα!!! Εγω κορίτσια μου δυσκολεύομαι πολύ πλέον, όσο μεγαλώνουν είναι και πιο δύσκολα μέσα στη μέρα... Ευτυχως τα βράδια μας είναι φυσιολογικά, κοιμούνται από 4 έως 6 ώρες δεν μπορώ να πω... Κατά τα άλλα όλη μερα ασχολούμαι με τουλάχιστον ένα μωρό, σήμερα για παράδειγμα μαγειρευα με το ένα αγκαλια και κουνουσα και ένα ριλαξ ταυτόχρονα με το πόδι μου!! Άργησε να γίνει το φαΐ αλλά έγινε!!! 

  • Χαχα 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλα ειμαστε εδω προσπαθούμε να κοιμηθουμε με  εχει ξεμαλιασει! Εμενα την πειραζε και το μοσχαρι αλλα μαλλον εσενα φτεει το σελινο νομιζω δεν κανει. Αφου εβγαζε αερια μην φοβασε δεν θα κανετε κολικους περασε τωρα ο καιρος τους προσεχε λιγο τι τρως γιατι ειναι πολυ ευαισθητο το στομαχακι τους. Να του βαζεις τα ποδαρακια στη κοιλια νομιζουν οτι ειναι στη κοιλια μας και ηρεμουν. Φωνουλες και παραμιλητα θα τα εχεις να μην κλεει μονο. 

Μπορει να ηταν το σελινο γιατι τα αλλα τα εχω ξαναφαει. Εκτος και αν εφταιγε κατι αλλο και απλα δεν ειχα δωσει σημασια. Θα εχω τον νου μου απο δω κ περα να δω. Μπορει να μην ειναι καν κατι απο αυτα, ποιος ξερει. Σε ευχαριστω πολυ παντως αγαπη!! 

πρίν από 9 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Καλησπέρα κι από μέναααα!!! Εγω κορίτσια μου δυσκολεύομαι πολύ πλέον, όσο μεγαλώνουν είναι και πιο δύσκολα μέσα στη μέρα... Ευτυχως τα βράδια μας είναι φυσιολογικά, κοιμούνται από 4 έως 6 ώρες δεν μπορώ να πω... Κατά τα άλλα όλη μερα ασχολούμαι με τουλάχιστον ένα μωρό, σήμερα για παράδειγμα μαγειρευα με το ένα αγκαλια και κουνουσα και ένα ριλαξ ταυτόχρονα με το πόδι μου!! Άργησε να γίνει το φαΐ αλλά έγινε!!! 

Αχ ρε κοριτσι μου!! Τι να πω για σενα! Δεν ξερω πραγματικα. Μπραβο σου, εισαι πολυ αξια μανουλα φιλη μου! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μπορει να ηταν το σελινο γιατι τα αλλα τα εχω ξαναφαει. Εκτος και αν εφταιγε κατι αλλο και απλα δεν ειχα δωσει σημασια. Θα εχω τον νου μου απο δω κ περα να δω. Μπορει να μην ειναι καν κατι απο αυτα, ποιος ξερει. Σε ευχαριστω πολυ παντως αγαπη!! 

Αχ ρε κοριτσι μου!! Τι να πω για σενα! Δεν ξερω πραγματικα. Μπραβο σου, εισαι πολυ αξια μανουλα φιλη μου! 

Ολες μας είμαστε, δεν κάνω κάτι περισσότερο απ ότι κάνετε οι υπόλοιπες!!!! Απλά τα κάνω εις διπλουν χαχαχααχα!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Ολες μας είμαστε, δεν κάνω κάτι περισσότερο απ ότι κάνετε οι υπόλοιπες!!!! Απλά τα κάνω εις διπλουν χαχαχααχα!!!! 

Εις τριπλουν θα λεγα εγω!! 

Προλαβαινεις να ξεκουραστεις καθολου?


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εις τριπλουν θα λεγα εγω!! 

Προλαβαινεις να ξεκουραστεις καθολου

Οντως, εις τριπλούν!!! Μέσα στη μέρα, όχι!!! Η μόνη ώρα που καθομαι στον πωπω μου (χιχιχιχ) είναι στο τραπέζι του μεσημέρι!!! Το βράδυ από τις 10 και μετά συνήθως είμαι χαλαρή μέχρι το επόμενο τάισμα... Παρ όλα αυτά δεν μπορώ να κοιμηθω ρε συ κατευθείαν, θέλω λίγο να κατσω στον καναπέ, να χαζέψω στο κινητό, να δω τηλεόραση... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 14/2/2019 at 11:35 ΜΜ, kathyv25 είπε:

Χαχαχα έγραψες 2 χρονών! Και γω τα ίδια κοπέλα μου, 10 /2 έγινε 2 μηνών 11/2 μου σταμάτησαν τα λοχεια. Είχα ακυρώσει 3 φορές το ραντεβού πριν πάω επειδή νόμιζα ότι μου τελείωσαν αλλά ξαναρχοντουσαν. Ευτυχώς τέλος...

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; @kathyv25 φτου φτου να μην το ματιασω αλλά κι εγώ 16/02 έγινε δυο μηνών ο μπέμπης και από χθες 17/02 σαν να σταμάτησαν τα λοχεια!!! 

14 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Τι κανετε κοριτσια μου?? 

Εμεις μια απο τα ιδια με σας. Εχουμε λιγη γκρινιτσα που ξεκιναει 4 το ξημερωμα. Ειδικα χθες ο καημενουλης μου ενω νυσταζε δεν μπορουσε να κοιμηθει επειδη ειχε πολλα αερια! Αυτο ειναι κολικοι?? Μαλλον τοτε ξεκινησανε και σε μας. Εκτος αν τον πειραξε η κρεατοσουπα που εφαγα ή κατι αλλο. Δεν εκλαιγε αλλα ζοριζοταν και βογγαγε το μικρακι μου και ειχε πολλα αερια. Κατα τ αλλα την αϋπνια την ψιλοσυνηθισα και πλεον δεν με πειραζει τοσο. Δεν ειμαι ζομπι δηλαδη οπως στις αρχες. Κατα τ αλλα συνεχιζουμε ολη μερα στο στηθος, δεν ξερω ποτε θα στρωσει αυτο. Δεν μπορω να κανω τπτ. Δοκιμασα και μαρσιπο και τσιριζε δεν του αρεσε καθολου. Αυτα εν ολιγοις. Σημερα βγηκα βολτα το πρωι με τον αντρα μου οπως καθε Κυριακη για ενα 2ωρακι. Ειναι η εξοδος μου αυτη προς το παρον. 

Επισης λεμε να κανονισουμε να παμε ενα 2ημερο καπου κοντα αλλα δεν ξερω πως θα ειναι ο μικρος και ποσο εφικτο ειναι. Γιατι φοβαμαι να τον παιρνω σε μαγαζια λογω γριπης. Και φοβαμαι μην τσιριζει παντου και δεν θα μπορεσουμε ουτε μια βολτα να κανουμε. Θα δουμε

Αχ και γω πόσο θέλω να πάω κάπου ένα διημερακι έστω... Αφού καθόμουν χθες το βράδυ την ώρα που θήλαζα και έψαχνα για ξενοδοχεία με all inclusive!!!

 

  • Μου αρέσει 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τι να κανω μωρε....ειχε να καθαριστει ετσι καλα απο την δευτερη μερα π γεννησα π ηρθε η μαμα οσο ημουν στο νοσοκομειο κ καθαρισε!!! Το βραδυ κοιμαστε ανα ποση ωρα τρωτε;;; 

Πωω  μιλαμε αν πεσω να κοιμηθω πιστευω θα κοιμαμαι για 3μερες!

Ανα 3 με 4 ωρες σταθερα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια. Σήμερα κάναμε τα πρώτα μας εμβολια. Να δούμε τωρα μηπως ανεβάσει πυρετό κτλ. Εσείς είχατε καμμια παρενεργεια;;;

Με τον υπνο μια απο τα ιδια . Ξενυχτι κουραση κολικοι τα ιδια. Δεν προλαβαινω τιποτα να κανω. Τουλάχιστον να ειναι καλά τα μωρα μας. Τι να πω!!!

On 17/2/2019 at 10:41 ΜΜ, Anastasia_paris είπε:

Καλησπέρα κι από μέναααα!!! Εγω κορίτσια μου δυσκολεύομαι πολύ πλέον, όσο μεγαλώνουν είναι και πιο δύσκολα μέσα στη μέρα... Ευτυχως τα βράδια μας είναι φυσιολογικά, κοιμούνται από 4 έως 6 ώρες δεν μπορώ να πω... Κατά τα άλλα όλη μερα ασχολούμαι με τουλάχιστον ένα μωρό, σήμερα για παράδειγμα μαγειρευα με το ένα αγκαλια και κουνουσα και ένα ριλαξ ταυτόχρονα με το πόδι μου!! Άργησε να γίνει το φαΐ αλλά έγινε!!! 

Να σε ρωτησω κατι ...Επειδή κ εμενα ο γιος μου ειναι 3...κ ολο με ζητάει να παίξουμε να κάτσω μαζί του κ εγω ολο τρεχω με τη μικρη..Εσύ πως τα κανεις;  τον μικρο τον πηγες παιδικο; Εμενα δεν με αφησε η παιδιατρος λογω ιδεών. Πώς τα προλαβαινεις;;; Εγω με δυο κ δεν ξερω στενοχωριέμαι οτι παρακαλώ τον μεγάλο.  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sun38mam είπε:

Καλημερα κορίτσια. Σήμερα κάναμε τα πρώτα μας εμβολια. Να δούμε τωρα μηπως ανεβάσει πυρετό κτλ. Εσείς είχατε καμμια παρενεργεια;;;

Με τον υπνο μια απο τα ιδια . Ξενυχτι κουραση κολικοι τα ιδια. Δεν προλαβαινω τιποτα να κανω. Τουλάχιστον να ειναι καλά τα μωρα μας. Τι να πω!!!

Να σε ρωτησω κατι ...Επειδή κ εμενα ο γιος μου ειναι 3...κ ολο με ζητάει να παίξουμε να κάτσω μαζί του κ εγω ολο τρεχω με τη μικρη..Εσύ πως τα κανεις;  τον μικρο τον πηγες παιδικο; Εμενα δεν με αφησε η παιδιατρος λογω ιδεών. Πώς τα προλαβαινεις;;; Εγω με δυο κ δεν ξερω στενοχωριέμαι οτι παρακαλώ τον μεγάλο.  

Εγω τα βάζω στο ριλαξ και βάζω μουσική, οπότε απασχολούνται, η τα βάζω στο κρεβατάκι με το μομπιλο... Στην περίπτωση που γκρινιάζουν πολύ η παίζω και κουνάω ριλαξ ταυτόχρονα η βάζω στον μεγάλο πεππα και μικρό Νικόλα που τρελαίνεται οπότε κερδίζω ένα τέταρτακι.. Γενικά είμαι τυχερή γιατί παίζει αρκετά και μόνος του, απλά γίνεται χαμός από παιχνίδια σε όλο το σπίτι, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας χάχαχαχα!!! Όχι παιδικό δεν πηγαίνουμε ούτε εμείς... 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Sun38mam είπε:

Καλημερα κορίτσια. Σήμερα κάναμε τα πρώτα μας εμβολια. Να δούμε τωρα μηπως ανεβάσει πυρετό κτλ. Εσείς είχατε καμμια παρενεργεια;;;

Με τον υπνο μια απο τα ιδια . Ξενυχτι κουραση κολικοι τα ιδια. Δεν προλαβαινω τιποτα να κανω. Τουλάχιστον να ειναι καλά τα μωρα μας. Τι να πω!!!

Να σε ρωτησω κατι ...Επειδή κ εμενα ο γιος μου ειναι 3...κ ολο με ζητάει να παίξουμε να κάτσω μαζί του κ εγω ολο τρεχω με τη μικρη..Εσύ πως τα κανεις;  τον μικρο τον πηγες παιδικο; Εμενα δεν με αφησε η παιδιατρος λογω ιδεών. Πώς τα προλαβαινεις;;; Εγω με δυο κ δεν ξερω στενοχωριέμαι οτι παρακαλώ τον μεγάλο.  

Καλησπέρα! Εμείς τα κάναμε χθες τα πρώτα εμβόλια και δεν είχαμε καμία παρενέργεια! Μόνο που δεν κοιμήθηκε όλο το βράδυ αλλά νομίζω ότι δεν είχε να κάνει με το εμβόλιο...

  • Μου αρέσει 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...