Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, anoulious είπε:

Είσαι καλύτερα κορίτσι; 

έχω πέσει πολυ ψυχολογικά , περιμενω να έρθει η περιοδος και να παω να μιλήσουμε με το γιατρό κάποια στιγμή . Πιο πολυ θελω να συζητήσω αν μπορώ να εχω κάποιες ελπίδες με αυτο το ενα τελευταίο εμβρυακι που έμεινε .

και ο αντρουλης μου προσπαθεί να με ξεσηκώσει να παμε καμια βολτίτσα . Ε λέω να πάμε , καλά δεν θα κάνω ; Ωραία βραδια εχει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, MaryH said:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου! Μπραβο! Δυο εβαλες? Μπορει να ειναι κ διδυμα. Στον Τσιρι...?

Καλη τελειομηνη εγυμοσυνη να εχεις!

Καθολου δεν αργησες. Εγω πετυχα στα 48 και τωρα εχω μωρακι

Μου δίνεις πολύ αισιοδοξία.... ::))))

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, pocm said:

Οι εξετάσεις είναι ολόκληρο κατεβατό αιματολογικες με ιατρικές ονομασίες. Θα τα  βρω να σας τις γράψω.Εμας μας είπε η τιμή αφορά 10 ωαρια. Μας είπε υπολογίζω 4 βλαστοκυστες. Βγήκαν 5. Στον ομοιοπαθητικό είπα θέλω να μείνω έγκυος. Του πήγα όλες τις εξετάσεις (παθολόγος είναι ο ομοιοπαθητικός μου). 

Συγχαρητηρια με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Ναι οταν μπορεσεις να μας πεις λεπτομερειες αν θελεις. Οταν ερθω Ελλαδα εχω επιλεξει να παω στον Τσιρι κ στο Μητερα οποτε καθε πληροφορια δεκτη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa said:

έχω πέσει πολυ ψυχολογικά , περιμενω να έρθει η περιοδος και να παω να μιλήσουμε με το γιατρό κάποια στιγμή . Πιο πολυ θελω να συζητήσω αν μπορώ να εχω κάποιες ελπίδες με αυτο το ενα τελευταίο εμβρυακι που έμεινε .

και ο αντρουλης μου προσπαθεί να με ξεσηκώσει να παμε καμια βολτίτσα . Ε λέω να πάμε , καλά δεν θα κάνω ; Ωραία βραδια εχει

Thalasa μου άρχισε τις βόλτες και τις τσάρκες..... Τώρα που μπορείς γιατί παλη θα μας κλείσουν στο σπίτι με αυτό το κορονοιο 19 ......:::))))) ξέρω κοπέλα μου πόσο πονά όλες εδώ γνωρίζουμε . τι να κάνουμε δεν είμαστε από τις τυχερές...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , pocm είπε:

Πήρα τριψήφια χοριακή (Το λέω για να παίρνουμε όλοι λίγο θάρρος) Συμφωνώ με την @MaryH δεν έχει νόημα όλο αυτό το ψυχοφθόρο. Ψάχνεις ένα καλό ωάριο χρόνια και??? Εγώ αποφάσισα να πάρω τα ποσοστά με το μέρος μου. Δωρεά ωαρίου σε γιατρό με υψηλά ποσοστά επιτυχίας. Σκέφτομαι μόνο θετικά ως το τέλος. Θα πανε όλα καλά.

Συγχαρητήρια! Μια ανέφελη εγκυμοσύνη κορίτσι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, thalasa είπε:

έχω πέσει πολυ ψυχολογικά , περιμενω να έρθει η περιοδος και να παω να μιλήσουμε με το γιατρό κάποια στιγμή . Πιο πολυ θελω να συζητήσω αν μπορώ να εχω κάποιες ελπίδες με αυτο το ενα τελευταίο εμβρυακι που έμεινε .

και ο αντρουλης μου προσπαθεί να με ξεσηκώσει να παμε καμια βολτίτσα . Ε λέω να πάμε , καλά δεν θα κάνω ; Ωραία βραδια εχει

Πατε τωρα που μπορειτε γιατι που ξερεις ...μπορει σε λιγο καιρο να μην μπορειτε.

Κανε συζητηση με τον ντοκ, ρωτησε τον μηπως τα βαλετε σε φυσικο κυκλο. Και σου ευχομαι , δυναμη για να συνεχισεις. Θα τα καταφερεις θα δεις

Just now, kallaki είπε:

Μου δίνεις πολύ αισιοδοξία.... ::))))

Μην πτοεισαι με την ηλικια. Προχωρα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

έχω πέσει πολυ ψυχολογικά , περιμενω να έρθει η περιοδος και να παω να μιλήσουμε με το γιατρό κάποια στιγμή . Πιο πολυ θελω να συζητήσω αν μπορώ να εχω κάποιες ελπίδες με αυτο το ενα τελευταίο εμβρυακι που έμεινε .

και ο αντρουλης μου προσπαθεί να με ξεσηκώσει να παμε καμια βολτίτσα . Ε λέω να πάμε , καλά δεν θα κάνω ; Ωραία βραδια εχει

Εννοείται να βγεις.. Δεν αλλάζει τίποτα με το να μείνεις μέσα.. Δες τι θα σου προτείνει και ο γιατρος σου.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kallaki said:

Καλημέρα ααααααααααα*!!!!!!!!!

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα,

ομορφη και ηρεμη κυριακη ,

εβαλα τις 2 βλαστοκυστες μου εχθες ολα ηταν καλα και οχι αυριο την αλλη δευτερα μου ειπαν χωριακη

αυριο μου ειπαν να παω να κανω μετρηση για την προσγεστερονη

να ρωτησω κατι βρε κοριτσια ποσο καιρο τα παιρνουμε τα φαρμακα ποσο ακομη θα τα συνεχισω 

 

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Κρισταλενια είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα,

ομορφη και ηρεμη κυριακη ,

εβαλα τις 2 βλαστοκυστες μου εχθες ολα ηταν καλα και οχι αυριο την αλλη δευτερα μου ειπαν χωριακη

αυριο μου ειπαν να παω να κανω μετρηση για την προσγεστερονη

να ρωτησω κατι βρε κοριτσια ποσο καιρο τα παιρνουμε τα φαρμακα ποσο ακομη θα τα συνεχισω 

 

Καλοστέριωτα τα εμβρυακια. Τα φάρμακα θα τα παίρνεις σίγουρα μέχρι τη χοριακη. Αν είναι θετική -που θα ειναι- θα τα συνεχίσεις με σταδιακή μείωση μέχρι περίπου την αυχενική διαφάνεια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Τελικά δεν έκανε τεστ. Να πάρω ένα να το κάνω πιο μετά; Ή δεν θα δειξεις

αλινα μ εγω ειχα κανει απο τηβ Τετάρτη μερα τεστ κιολας κ μεχρι να κανω χοριακη  ειχα κανει συνολο 12...μιλαμε  κόλλημα μεγαλο..αν ρωτας εμενα εγω θα χα κανει ειδη κιολας κ πολυ αργησες

Just now, Κρισταλενια είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα,

ομορφη και ηρεμη κυριακη ,

εβαλα τις 2 βλαστοκυστες μου εχθες ολα ηταν καλα και οχι αυριο την αλλη δευτερα μου ειπαν χωριακη

αυριο μου ειπαν να παω να κανω μετρηση για την προσγεστερονη

να ρωτησω κατι βρε κοριτσια ποσο καιρο τα παιρνουμε τα φαρμακα ποσο ακομη θα τα συνεχισω 

 

αν μείνεις  εγκυος που θα μείνεις εγω τα πηρα εως τηβ αυχενική.. συνηθως πι περισσότερες τοσο τα παίρνουμε 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...