Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

6 hours ago, alina80 said:

Όπως τα λέει η clue, μόνο που εμείς πληρώσαμε τα μισά στην αρχή και τα μισά στην εμβρυομεταφορα. Και τώρα με την δεύτερη εμβρυομεταφορα πληρώσαμε κανονικά (η πρώτη είχε πετύχει βέβαια). 

Σε ότι αφορά τις δοτρια εγώ ξέρω ηλικία, ύψος, χρώματα, τι εξετάσεις της έχουν γίνει. Αλλά τα έμαθα όλα αυτά την ημέρα της εμβρυομεταφοράς. Για την καταγωγή της δεν ξέρω (και δεν με νοιάζει) αλλά ο γιατρός μας είχε πει ότι είναι αποκλειστικά άλλης καταγωγής. Ότι άλλο θέλεις μας λες. 

Ευχαριστω πολυ! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρααααααα καλό μήνα κοπελιές!!!!! Εγώ δεν ξέρω αν θα συγκρατηθω να μην πάρω τον γιατρό να τον ρωτήσω τι έγινε με την δωτρεια. Ουφ ουφ......

Καλημέρα και καλό μήνα! Και γιατί δεν τον παίρνεις; Θύμησε μου έχει βρεθεί ή είστε στην αναμονή;

Εγώ πάλι με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάρω τεστ

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 said:

Καλημέρα και καλό μήνα! Και γιατί δεν τον παίρνεις; Θύμησε μου έχει βρεθεί ή είστε στην αναμονή;

Εγώ πάλι με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάρω τεστ

Μου είπε ότι βρίσκε μια κοπελίτσα 28 ετών και την περίμενε να δει περίοδο και να την εξετασει και θα ξέρει σε καμία 15ρια μέρες και έχουν περαση. Τώρα είμαστε στην 17 μέρα. 

Συγκρατήσου το μόνο σίγουρο αποτέλεσμα ειναι η χωριάτικη!! Σε ποια μέρα είσε σημερα από την εμβιομεταφοτα????

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kallaki είπε:

Μου είπε ότι βρίσκε μια κοπελίτσα 28 ετών και την περίμενε να δει περίοδο και να την εξετασει και θα ξέρει σε καμία 15ρια μέρες και έχουν περαση. Τώρα είμαστε στην 17 μέρα. 

Συγκρατήσου το μόνο σίγουρο αποτέλεσμα ειναι η χωριάτικη!! Σε ποια μέρα είσε σημερα από την εμβιομεταφοτα????

Ε μπορεί να αργησε λίγο η περίοδος της κοπέλας. Πάρε τηλέφωνο... 

Είμαι 6η μέρα από την εμβρυομεταφορα (χωρίς να μετράω την ημέρα της μεταφοράς). Άσε γιατί η 9η μέρα πέφτει Κυριακή και πάω Δευτέρα για χοριακη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Ε μπορεί να αργησε λίγο η περίοδος της κοπέλας. Πάρε τηλέφωνο... 

Είμαι 6η μέρα από την εμβρυομεταφορα (χωρίς να μετράω την ημέρα της μεταφοράς). Άσε γιατί η 9η μέρα πέφτει Κυριακή και πάω Δευτέρα για χοριακη. 

καλε ειναι νωρις ακομα μην σου μπαινουν ιδεες !!θα περασει γρηγορα το σκ θα βγειτε κ καμια βολτα οικογενειακως να ηρθε η δευτερα /

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 said:

Ε μπορεί να αργησε λίγο η περίοδος της κοπέλας. Πάρε τηλέφωνο... 

Είμαι 6η μέρα από την εμβρυομεταφορα (χωρίς να μετράω την ημέρα της μεταφοράς). Άσε γιατί η 9η μέρα πέφτει Κυριακή και πάω Δευτέρα για χοριακη. 

Όχι κορίτσι μου είναι πολύ νωρίς . Συγκρατήσουν. Η γνώμη η δική μου αν θα κάνει το τεστ κάνετω Κυριακή. Μπροσπαθα να απασχολήσεις το μυαλό σου με άλλα θέματα για να περάσουν πιο εύκολα οι μέρες. !!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Όχι κορίτσι μου είναι πολύ νωρίς . Συγκρατήσουν. Η γνώμη η δική μου αν θα κάνει το τεστ κάνετω Κυριακή. Μπροσπαθα να απασχολήσεις το μυαλό σου με άλλα θέματα για να περάσουν πιο εύκολα οι μέρες. !!!

Δεν έχω τεστ στο σπίτι οπότε εύκολα θα το αποφύγω... Ίσως κάνω την Κυριακή ώστε αν είναι αρνητικό να κάνω την χοριακη εδώ σε κανένα μικροβιολογικό κοντά μου, να μην τρέχω στο κέντρο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alina80 said:

Δεν έχω τεστ στο σπίτι οπότε εύκολα θα το αποφύγω... Ίσως κάνω την Κυριακή ώστε αν είναι αρνητικό να κάνω την χοριακη εδώ σε κανένα μικροβιολογικό κοντά μου, να μην τρέχω στο κέντρο. 

Τελικά άντεξα και δεν πήρα τον γιατρό τηλ. 

Δευτέρα θα πάρω.......

Δευτέρα θα ξερουμε τον ακριβή τριψήφιο αριθμό της χοριακης σου :)))))

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας κορίτσια είμαι 34 και έχω κάνει 6 προσπάθειες με φάρμακα και άλλες τόσες χωρίς . Δυο τελευταίες φορές είχα θετική χοριακη αλλά ήταν βιοχημική . Σκέφτομαι να περάσω σε δανεικά ωάρια . Αλλά έχω κάποια κολλήματα μήπως θα μπορούσε να με βοηθήσει  κάποια η οποία να το έχει κάνει ;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avgobes είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια είμαι 34 και έχω κάνει 6 προσπάθειες με φάρμακα και άλλες τόσες χωρίς . Δυο τελευταίες φορές είχα θετική χοριακη αλλά ήταν βιοχημική . Σκέφτομαι να περάσω σε δανεικά ωάρια . Αλλά έχω κάποια κολλήματα μήπως θα μπορούσε να με βοηθήσει  κάποια η οποία να το έχει κάνει ;;;;;

Τι θα ηθελες να μαθεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avgobes είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια είμαι 34 και έχω κάνει 6 προσπάθειες με φάρμακα και άλλες τόσες χωρίς . Δυο τελευταίες φορές είχα θετική χοριακη αλλά ήταν βιοχημική . Σκέφτομαι να περάσω σε δανεικά ωάρια . Αλλά έχω κάποια κολλήματα μήπως θα μπορούσε να με βοηθήσει  κάποια η οποία να το έχει κάνει ;;;;;

Οι περισσότερες εδώ το έχουμε ήδη κάνει. Εγώ έχω ένα μωράκι με δανεικά, και περιμένω να κάνω χοριακη να δω αν πέτυχε και η δεύτερη απόπειρα. Πες μας τους προβληματισμούς σου , ίσως μπορούμε να σε βοηθησουμε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avgobes said:

Καλησπέρα σας κορίτσια είμαι 34 και έχω κάνει 6 προσπάθειες με φάρμακα και άλλες τόσες χωρίς . Δυο τελευταίες φορές είχα θετική χοριακη αλλά ήταν βιοχημική . Σκέφτομαι να περάσω σε δανεικά ωάρια . Αλλά έχω κάποια κολλήματα μήπως θα μπορούσε να με βοηθήσει  κάποια η οποία να το έχει κάνει ;;;;;

Κολλήματα και προβληματισμούς είχαμε και έχουμε όλες. Τι σε προβληματίζει;;;; τι σου είπε ο γιατρός σου;;; Εγώ το είπα πολλές φορές ότι με βοήθησαν τα κορίτσια εδώ... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Κολλήματα και προβληματισμούς είχαμε και έχουμε όλες. Τι σε προβληματίζει;;;; τι σου είπε ο γιατρός σου;;; Εγώ το είπα πολλές φορές ότι με βοήθησαν τα κορίτσια εδώ... 

Θεωρώ ότι είσαι πολύ μικρή για δανεικα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...