Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Το Nikaki έγινε μανούλα!


vasdeli

Recommended Posts

Κοριτσακια μου ειμαι τοσο μα τοσο ευτυχισμενη...απο την ωρα που την κρατησα στην αγκαλια μου αλλαξε ολη μου η ζωη...!

Δεν περιμενα πως ενα τοσο δα πλασματακι θα δωσει αλλο νοημα σττη λεξη ευτυχια...με κοιταει και λιωνω ,μου χαμογελαει και πλημμυριζω απο χαρα,κλαιει και καρδιοχτυπω...το ψυχουλινι μου ειναι ολη μου η ζωη!

Σας ευχαριστω τοσο μα τοσο πολυ για τις ευχες και χαιρομαι που οπως λεει και η φιλη Βικυ μας αλλη μια απο εμας τα καταφερε...οσα κι αν κανεις ολες οι θυσιες και ολες οι δυσκολιες που περνας στην πορεια για να αποκτησεις το αγγελουδι σου δεν ειναι τιποτα μπρος στο θαυματακι που κρας στην αγκαλια σου!

Παναγια μου σε ευχαριστω που με αξιωσες να ζησω το θαυμα.....

:-D:-D:-D


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νικακιιιιιιιιιι αλλαζουμε και κανα τικερακι ετσιιιιιιιιιιιιιι???χαχαχαχα

φιλια σε σενα και στο θαυματακι σου!!!μουατς


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα.......εχεις δικιο κουκλακι μου αλλα που μυαλο μου το πηρε ολο....!!!!!!!!!!!!Τι θα κανω καθε μερα ειναι και πιο ομορφη!!!!!!!!!......κι εγω πιο χαζομαμα!!!!!!!!!!


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...