Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Vasoth. είπε:

Ευχαριστω πολυ!!ποια βαζεις εσυ?γιατι δεν εχω ιδεα απο αυτα. Θα τον ρωτησω κ ολας οταν παω να με δει ποτε πρεπει να ξεκινησω

Εμένα προτεινε αμυγδαλέλαιο. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα!!! Καλα κανεις. Εμένα μου χε πει πως δεν Κανουν κατι ιδιαίτερο κ οτι αν είναι να κανώ ραγαδα θα την κανω. Ίσως κατι ψιλα να γλυτώσεις μου λέει εεεε κ ειναι κ ψυχολογικό το θέμα. Αμυγδαλέλαιο μου προτεινε. 

Εμενα στη λιστα που μου εδωσε με τις οδηγιες γραφει να αποφευγουμε το αμυγδαλελαιο για την προληψη ραγαδων τωρα δε ξερω γιατι θα το ρωτησω κ αυτο


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Ευχαριστω πολυ!!ποια βαζεις εσυ?γιατι δεν εχω ιδεα απο αυτα. Θα τον ρωτησω κ ολας οταν παω να με δει ποτε πρεπει να ξεκινησω

Εγω βαζω της frezyderm. Λεγεται frezyderm prevenstria. Εχει λιγο εντονο αρωμα, αλλα ανεκτο. Παντως πολυ καλο ειναι κ το αμυγδαλελαιο που αναφερει η @Smile89 Οικονομικοτερο και φυσικο προιον χωρις προσθετα. Κ γω λεω να παρω αμυγδαλελαιο κ να τα εφαρμοζω εναλλαξ καθε φορα μετα το ντους. Το αμυγδαλελαιο βρισκει πολλες χρησεις, ακομα και στο προσωπο για ενυδατωση, η και στα μαλλια, οποτε σιγουρα χαμμενο δεν θα παει. 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ισως επειδη το αμυγδαλελαιο περιεχει βιταμινη Α η οποια γενικα αποφευγεται στην εγκυμοσυνη. Δεν νομιζω βεβαια να εχει υψηλη περιεκτικοτητα για αυτο και προτεινεται απο τους γιατρους μπορει ομως καποιος να φοβαται την υπερχρησια υποθετω! Ολα τα προιοντα καλο ειναι να χρησιμοποιουνται μετα την συμφωνη γνωμη του γιατρου 

  • Μου αρέσει 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κ καλώς ήρθατε όσες είναι καινούριες!

Είναι καλό να ενημερωνόμαστε αλλά είναι καλό αφού εμπιστευόμαστε τον γιατρό μας να συζητάμε μαζί του. Κανείς δεν είναι Θεός αλλά οι απόψεις κ οι γνώμες για το τι κάνει κάθε γιατρός είναι διαφορετικό. ΠΑρολαυτά όμως δεν είναι κακό να τον ρωτήσεις.

Τώρα εγώ κρεμούλα επειδή εμπένα δεν μου είπε να αποφύγω κάτι εκτός από βαζελίνη παίρνω την bepanthol mammy που μπορεις να την χρησιμοποιείς από το πρώτο τρίμηνο. Μόλις μπω στον 4ο με το καλό θα ξεκινήσω bio oil που το θεωρώ κορυφή.

  • Μου αρέσει 2

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Εμενα στη λιστα που μου εδωσε με τις οδηγιες γραφει να αποφευγουμε το αμυγδαλελαιο για την προληψη ραγαδων τωρα δε ξερω γιατι θα το ρωτησω κ αυτο

Εμένα μου είπε οχι βαζελίνη. Ναι για ρώτα κ πες μας 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ καλώς ήρθατε όσες είναι καινούριες!

Είναι καλό να ενημερωνόμαστε αλλά είναι καλό αφού εμπιστευόμαστε τον γιατρό μας να συζητάμε μαζί του. Κανείς δεν είναι Θεός αλλά οι απόψεις κ οι γνώμες για το τι κάνει κάθε γιατρός είναι διαφορετικό. ΠΑρολαυτά όμως δεν είναι κακό να τον ρωτήσεις.

Τώρα εγώ κρεμούλα επειδή εμπένα δεν μου είπε να αποφύγω κάτι εκτός από βαζελίνη παίρνω την bepanthol mammy που μπορεις να την χρησιμοποιείς από το πρώτο τρίμηνο. Μόλις μπω στον 4ο με το καλό θα ξεκινήσω bio oil που το θεωρώ κορυφή.

Τι ακριβως ειναι το bio oil @nadiaki165 και που το βρισκουμε? Επισης να ρωτησω για ενυδατωση δερματος το λαδι καρυδας κανει? Η απαγορεύεται και αυτο? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MelinaFo είπε:

Ισως επειδη το αμυγδαλελαιο περιεχει βιταμινη Α η οποια γενικα αποφευγεται στην εγκυμοσυνη. Δεν νομιζω βεβαια να εχει υψηλη περιεκτικοτητα για αυτο και προτεινεται απο τους γιατρους μπορει ομως καποιος να φοβαται την υπερχρησια υποθετω! Ολα τα προιοντα καλο ειναι να χρησιμοποιουνται μετα την συμφωνη γνωμη του γιατρου 

Σμους!! 

Παντως να σας πω την αλήθεια έχω ακούσει πως το ελαιόλαδο ειναι το καλύτερο..... ιου..... αλλα.... 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ασχετο πως φτιαχνετε τα τικερακια?

Πατησε πανω σε ενα τικερακι που σου αρεσει θα σε παει στην σελιδα! Δημιουργησε το δικο σου και μετα αντεγραψε το url στην υπογραφη του προφιλ σου


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Vasoth. είπε:

Προσπαθω βασικα δεν εχω καταλαβει που ακριβως κανω επικοληση στο προφιλ

Απο το κινητο γραφεις να φανταστω κοριτσι μου, ετσι?? 

Πανω δεξια εκει που σου ερχονται οι ειδοποιησεις θα πατησεις προφιλ --> ρυθμισεις λογαριασμου.

Επειτα εκει που θα σε βγαλει ακριβως πανω απο το ονομα χρηστη σου, εχει κατι αχνες γραμμες που γραφει setting area. Το πατας και σου βγαζει διαφορες επιλογες. Εσυ θα πατησεις εκει που λεει Υπογραφη. Ακριβως εκει θα κανεις επικολληση και αποθηκευση. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Απο το κινητο γραφεις να φανταστω κοριτσι μου, ετσι?? 

Πανω δεξια εκει που σου ερχονται οι ειδοποιησεις θα πατησεις προφιλ --> ρυθμισεις λογαριασμου.

Επειτα εκει που θα σε βγαλει ακριβως πανω απο το ονομα χρηστη σου, εχει κατι αχνες γραμμες που γραφει setting area. Το πατας και σου βγαζει διαφορες επιλογες. Εσυ θα πατησεις εκει που λεει Υπογραφη. Ακριβως εκει θα κανεις επικολληση και αποθηκευση. 

Ναι απο κινητο για να δουμε νομιζω τα καταφερα

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ναι απο κινητο για να δουμε νομιζω τα καταφερα

Μπραβο! Σχεδον τα καταφερες!! Το μονο που μενει ειναι να βαλεις τον σωστο κωδικα. Στο τελος εκει που σου εχει τους κωδικες εσυ θα πας στην καρτελα forums. Ειναι 3 οι καρτελες. Website- Email- forums. Θα επιλεξεις forums. Και ακριβως απο κατω θα επιλεξεις απο ολα αυτα που βγαζει το -->PseudoHTML, UBBCode and BB Code. Αυτο θα κανεις αντιγραφη. Μετα ερχεσαι εδω και κανεις ότι ακριβως εκανες.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...