Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι μετα απο 2εβδομαδες! Αλλα κ να μην ηταν εγω ετσι θα πηγαινα γιατι το αγχος στην αρχη δεν παιζεται....Αλλοι κλεινουν κ μετα απο ενα μηνα ειναι αναλογως!

:huh: τι να πω δεν ξερω.... 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

:huh: τι να πω δεν ξερω.... 

Κατι ξερει ο γιατρος σου!!! απλα εχει να κανει ποσο αγχωδης εισαι ας πουμε εγω ποτε δεν εχω παει σε ενα μηνα σε επομενο ραντεβου παντα νωριτερα δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο να μην υπαρχει υπομονη πρωτη φορα ειναι τωρα π θα παω για την β'επιπεδου σε ενα μηνα απο το τελευταιο ραντεβου 10/7 ειχα κ τωρα εκλεισα για την β 9/8 θα αντεξω πιστευω!!!:P


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς @Nicol_ είναι αναλόγως τον γιατρο. Πχ ο δικός μου με είδε έως την αυχενική τρεις φορές. Δηλαδή απο 26/5 εως στις 26/06 περιπου. 10/7 είχα αυχενική κ θα με δει παλι τέλη Ιουλίου. Απο κει και έπειτα παει ανα μηνα. Απο την στιγμή που αγχωνεσαι κ ειναι απόλυτα φυσιολογικό παρε τον γιατρό σου να πας νωρίτερα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κατι ξερει ο γιατρος σου!!! απλα εχει να κανει ποσο αγχωδης εισαι ας πουμε εγω ποτε δεν εχω παει σε ενα μηνα σε επομενο ραντεβου παντα νωριτερα δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο να μην υπαρχει υπομονη πρωτη φορα ειναι τωρα π θα παω για την β'επιπεδου σε ενα μηνα απο το τελευταιο ραντεβου 10/7 ειχα κ τωρα εκλεισα για την β 9/8 θα αντεξω πιστευω!!!:P

Ναι ετσι ειναι και εγω ειμαι αρκετα αγχώδης. Αλλα σαν γιατρός ειναι πολυ καλος. Εχει απειρα χρόνια εμπειρίας και στο ιατρειο του γινεται χαμος, ισως δεν τα ψειριζει τοσο πολυ δεν ξερω. Τον εμπιστευτομαι γιατι τον εχω πολλα χρονια και πάντα ηταν αψογος. Εχω κανει και χειρουργείο μαζι του. Τωρα θα δείξει,  αν νιωσω κατι περιεργο θα του πω να με δει νωρίτερα 

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Αυτό ακριβώς @Nicol_ είναι αναλόγως τον γιατρο. Πχ ο δικός μου με είδε έως την αυχενική τρεις φορές. Δηλαδή απο 26/5 εως στις 26/06 περιπου. 10/7 είχα αυχενική κ θα με δει παλι τέλη Ιουλίου. Απο κει και έπειτα παει ανα μηνα. Απο την στιγμή που αγχωνεσαι κ ειναι απόλυτα φυσιολογικό παρε τον γιατρό σου να πας νωρίτερα. 

Ναι προς το παρον νιωθω οτι ολα ειναι οκ, δεν ειχα κατι περιεργο. Εννοείται αν αγχωθω με κατι και εχω αναγκη θα του πω να με δει.. Ευχαριστω πολυ κοριτσια!  ❤❤❤


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι ετσι ειναι και εγω ειμαι αρκετα αγχώδης. Αλλα σαν γιατρός ειναι πολυ καλος. Εχει απειρα χρόνια εμπειρίας και στο ιατρειο του γινεται χαμος, ισως δεν τα ψειριζει τοσο πολυ δεν ξερω. Τον εμπιστευτομαι γιατι τον εχω πολλα χρονια και πάντα ηταν αψογος. Εχω κανει και χειρουργείο μαζι του. Τωρα θα δείξει,  αν νιωσω κατι περιεργο θα του πω να με δει νωρίτερα 

Ναι προς το παρον νιωθω οτι ολα ειναι οκ, δεν ειχα κατι περιεργο. Εννοείται αν αγχωθω με κατι και εχω αναγκη θα του πω να με δει.. Ευχαριστω πολυ κοριτσια!  ❤❤❤

:x


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Α και κατι άκομα που ήθελα να σας ρωτήσω. Ποιο αντηλιακό χρησιμοποιείτε? Υπαρχουν συγκεκριμένα για εγκυμοσύνη?

Εγω προς το παρον δεν χρησιμοποιω δεν ειμαι κ πολλη στον ηλιο κ ουτε κ ποτε ημουν φαν τ αντηλιακου!! Τα αλλα κοριτσια ισως ξερουν παραπανω!!;)

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω προς το παρον δεν χρησιμοποιω δεν ειμαι κ πολλη στον ηλιο κ ουτε κ ποτε ημουν φαν τ αντηλιακου!! Τα αλλα κοριτσια ισως ξερουν παραπανω!!;)

Εγω γενικα δεν ειμαι του ηλιου ουτε καν της θαλασσας αλλα επειδη θα παμε,θελω να ειμαι προστατευμενη. Ο γιατρος ειπε καθολου στον ηλιο. Οταν βγαινω απο τη θαλασσα ειπε να αλλαζω μαγιο και να φοραω μπλουζα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Nicol_ είπε:

Εγω γενικα δεν ειμαι του ηλιου ουτε καν της θαλασσας αλλα επειδη θα παμε,θελω να ειμαι προστατευμενη. Ο γιατρος ειπε καθολου στον ηλιο. Οταν βγαινω απο τη θαλασσα ειπε να αλλαζω μαγιο και να φοραω μπλουζα

Ετσι ειπε κ σε εμενα 20 φορες θα μπεις 20φορες θα αλλαξεις μαγιο! Εχω κανει μεχρι τωρα 1 ολοκληρο μπανιο αν κ πηγαμε καμια 10αρια φορες κανανε οι υπολοιποι επειδη δεν ημουν σιγουρη! Φοβομουν για μικροβια αλλα εκει π παμε ειναι πεντακαθαρη κ ετσι οταν εκλεισα τον τριτο εκανα κ ενα μπανακι!:D εχουμε να παμε 3εβδομαδες για μπανιο ασχετο ετσι μ ηρθε!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια! !

@oneira_glyka υπεροχα νεα! Μπραβο χαρηκα πολυ!! Εγω την ειδα την καρδιά δεν την ακουσα ακομα. Εμένα το επόμενο ραντεβου ειναι 2 Αύγουστου και μου φανηκε αρκετα μακρινο. Ετσι τα βάζουν? 

Καλημέρα.εμενα στο 1ο ραντεβού την είδαμε να χτυπάει αλλά δεν είχε ακόμα δυναμη δύναμη να πιάσει ο υπερυχος τον ήχο , Αλλά μου πε ο γιατρός να ξαναπάω την επόμενη βδομάδα και τότε την ακούσαμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα.εμενα στο 1ο ραντεβού την είδαμε να χτυπάει αλλά δεν είχε ακόμα δυναμη δύναμη να πιάσει ο υπερυχος τον ήχο , Αλλά μου πε ο γιατρός να ξαναπάω την επόμενη βδομάδα και τότε την ακούσαμε.

Τι να πω μαλλον ο δικος μου δεν θεώρησε απαραίτητο να παω αμεσα.. Θα κανω λιγο υπομονη.. 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Nicol_ είπε:

Τι να πω μαλλον ο δικος μου δεν θεώρησε απαραίτητο να παω αμεσα.. Θα κανω λιγο υπομονη.. 

Αν δεν αντέχεις παρτον τηλ να ξαναπάς.το θέμα είναι να είσαι ήρεμη!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...