Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, Sofiamarinos είπε:

Στον προηγουμενο εκανα την 15η μερα.. Αγχωνομαι μην δημιουργήθηκε καμια κυστη ξανα.. Λογω κυστης επαιρνα αντισυλλυπτικα για 10 μηνες.. Και τα σταματησα πριν απο 4 μηνες.. Μου ειπε ο γιατρος τους πρωτους 2 μηνες να προσεχουμε και μετα να ξεκινησουμε να προσπαθουμε.. Και μολις ξεκινησαμε αλλαξε ο κυκλος μου απο 28 εγινε 30 και τωρα αυτο.. 

Περίμενε μια δυο μέρες ακόμη, κ μετα δ ξερω αν μπορεί να δει από κτ τώρα ο γυναικολογος η πρέπει να περιμένεις να περάσουν οι μερες

Λίγες μέρες να αλλάξει ο κύκλο μετά από αντισυλληπτικα η με τις ελεύθερες επαφές είναι αναμενομενο

Καλα αποτελεσματα! Κ εύχομαι σύντομα ευχάριστα νέα να έχεις! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mikri Ollandeza said:

@berd Η θετική μου σκέψη είναι μαζί σου!! Αντε μακάρι να μην την δεις καθόλου για μήνες κ βάλε!!!! :wub:

Καθώς επίσης εύχομαι τα καλύτερα κ στα υπόλοιπα κορίτσια!!

Σ' ευχαριστώ από καρδιάς! Εσύ πώς είσαι;

Link to comment
Share on other sites

@berd Μια χαρά είμαι κορίτσι μου.. Την προηγούμενη κάναμε τον πρώτο υπέρυχο κ από ότι μου είπαν όλα φάνηκαν φυσιολογικά κ ομαλά κ η καρδούλα μου μπήκε λίγο στην θέση της.. Τώρα έχω ξανά ραντεβού στις 02/07 κ μετά από αυτό θα ξεκινήσω κ τις αιματολογικές εξετάσεις.. Κατά τα άλλα πολύ πείνα κ λιγούρα.. Θέλω λαχανοντολμάδες , τους σκέφτομαι όλη μέρα..:P

  • Χαχα 1

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mikri Ollandeza said:

@berd Μια χαρά είμαι κορίτσι μου.. Την προηγούμενη κάναμε τον πρώτο υπέρυχο κ από ότι μου είπαν όλα φάνηκαν φυσιολογικά κ ομαλά κ η καρδούλα μου μπήκε λίγο στην θέση της.. Τώρα έχω ξανά ραντεβού στις 02/07 κ μετά από αυτό θα ξεκινήσω κ τις αιματολογικές εξετάσεις.. Κατά τα άλλα πολύ πείνα κ λιγούρα.. Θέλω λαχανοντολμάδες , τους σκέφτομαι όλη μέρα..:P

Τέλεια. Χαίρομαι πολύ για σένα. Σου εύχομαι να έχεις μια άψογη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι. Πόσων εβδομάδων είσαι; Είχες καθόλου συμπτώματα τις μέρες πριν αδιαθετήσεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@berd Είμαι περίπου 9 εβδομάδων αλλά στο επόμενο ραντεβού θα ξέρω ακριβώς.. Σε ευχαριστώ πολύ!! Κ σε σένα εύχομαι να αποκτήσεις αυτό που τόσο λαχταράς και να το κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου!! :wub:

Πριν την αναμενόμενη περίοδο θυμάμαι ότι ήμουν συνέχεια κουρασμένη κ είχα τρομερή συχνοουρία, αλλά δεν είχα πρησμένο στήθος ούτε πονάκια χαμηλά..

  • Μου αρέσει 1

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mikri Ollandeza said:

@berd Είμαι περίπου 9 εβδομάδων αλλά στο επόμενο ραντεβού θα ξέρω ακριβώς.. Σε ευχαριστώ πολύ!! Κ σε σένα εύχομαι να αποκτήσεις αυτό που τόσο λαχταράς και να το κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου!! :wub:

Πριν την αναμενόμενη περίοδο θυμάμαι ότι ήμουν συνέχεια κουρασμένη κ είχα τρομερή συχνοουρία, αλλά δεν είχα πρησμένο στήθος ούτε πονάκια χαμηλά..

Και μενα εδώ και 3 ημέρες δεν με πονάει το στήθος αλλά τα λευκά υγρά συνεχίζονται. Πόνους πριν τη περίοδο δεν είχα ποτέ στη κοιλιά μόνο στη μέση μόλις αδιαθετούσα αλλά πριν από μια βδομάδα είχα πόνο σαν τσιμπήματα χαμηλά αριστερά. Προχτές έκανα δουλειές στο σπίτι και κουράστηκα ένιωθα οτι με πόναγε όλο μου το κορμί και τα πόδια μου βαριά. Τελοσπάντων θα δούμε αύριο-μεθαύριο θα ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, berd είπε:

@Χρυ_καρ Τα καλύτερα αποτελέσματα σου εύχομαι

Μέσα στην αγωνία. Αύριο περιμένω περίοδο. Δεν καταλαβαίνω κάτι έχω λευκά υγρά και βαρύ στήθος. Μακάρι να μην μου έρθει αύριο.

Εμενα σημερα αρχισαν οι πονοι περιοδου..ας ελπισουμε να μην αδιαθετησει καμια μας..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Χρυ_καρ said:

Εμενα σημερα αρχισαν οι πονοι περιοδου..ας ελπισουμε να μην αδιαθετησει καμια μας..

Μακάρι!! Εγώ αυτούς τους πόνους δεν τους είχα ποτέ. Τη μέρα που περίμενα περίοδο, με πόναγε ξαφνικά η μέση, πήγαινα τουαλέτα και αδιαθετούσα. Αύριο ελπίζω να μη με πονέσει καθόλου η μέση. Περιμένω νέα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια μου θα ηθελα να σας ρωτησω !!! Προσπαθουμε για παιδακι και κανω τεστ ωορρηξιας ηλεκτρονικα !!! 
θετικο βγηκε 15η (βραδακι) 16η και 17η !!! 
σημερα ειμαι 18η εκανα και ηταν αρνητικο !!!κοριτσια μου πως γινεται να βγαινει θετικο 3 μερες συννεχομενες ??? Μιλησα με την εταιρια και μου ειπαν πως ισως σημερα κανω ωορρηξια... η χθες...

Συνηθως βγαινει θετικο 2 μερες και μετα αρνητικο !!! Τωρα δεν ξερω τι εγινε ... σας εχει συμβει κατι παρομοιο??? Παντως ξερω πως οταν η ορμονη πεφτει τοτε γινεται ωορρηξια... 

οποτε λετε να κανω σημερα???? Σας ευχαριστω

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, berd είπε:

Μακάρι!! Εγώ αυτούς τους πόνους δεν τους είχα ποτέ. Τη μέρα που περίμενα περίοδο, με πόναγε ξαφνικά η μέση, πήγαινα τουαλέτα και αδιαθετούσα. Αύριο ελπίζω να μη με πονέσει καθόλου η μέση. Περιμένω νέα σου!

Καλημερα..πως εισαι σημερα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mikri Ollandeza said:

@berd Κορίτσι μου πως είσαι?

@Mikri Ollandeza @Χρυ_καρΤίποτα ακόμα αλλά μάλλον παίζει ρόλο και το γεγονός οτι έχω αγχωθεί γιατί δίνει πανελλήνιες η μικρή μου αδερφή. Εσείς κορίτσια πώς είστε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...