Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου. Λοιπόν η χοριακη μου βγήκε αρνητική όπως την περίμενα αλλά μου είπαν να την επαναλάβω σε 10 μέρες γιατί μπορεί να ειναι πολύ νωρίς και να μην φαίνεται. Δεν πιστεύω να χρειαστεί άλλα θα δούμε μέχρι τότε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, xristina86 said:

Καλημέρα κορίτσια μου. Λοιπόν η χοριακη μου βγήκε αρνητική όπως την περίμενα αλλά μου είπαν να την επαναλάβω σε 10 μέρες γιατί μπορεί να ειναι πολύ νωρίς και να μην φαίνεται. Δεν πιστεύω να χρειαστεί άλλα θα δούμε μέχρι τότε...

Μακάρι σε 10 ημέρες να είναι θετική. Μην απογοητεύεσαι θα έρθει με το καλό όταν είναι η κατάλληλη στιγμή.

Εγώ σήμερα έχω και υγρά διάφανα και λευκά μερικές φορές αλλά μπορεί και να μην λέει τίποτα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Just now, berd είπε:

Μακάρι σε 10 ημέρες να είναι θετική. Μην απογοητεύεσαι θα έρθει με το καλό όταν είναι η κατάλληλη στιγμή.

Εγώ σήμερα έχω και υγρά διάφανα και λευκά μερικές φορές αλλά μπορεί και να μην λέει τίποτα αυτό.

Δεν απογοητεύομαι καθόλου,δεν με πειράζει...έτσι κι αλλιώς δεν θα μου άρεσε και το ζώδιο..χαχαχαχαχαχα... Τα υγρα η αλήθεια δεν βοηθούν ιδιαίτερα σαν ένδειξη,ελπίζω η δική σου χοριακη να βγει θετική..Χαλαρωσε όσο μπορείς και μην το σκέφτεσαι κι οι μέρες θα περάσουν γρήγορα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια..προσπαθω για ενα σπορακι και εγω μεσα στο αγχος..ηρθα σε επαφη και στις γονιμες και στην ωορρηξια αλλα περιοδο περιμενω σε μια βδομαδα και δε περνανε με τιποτα οι μερες..ειναι πολυ νωρις η μια βδομαδα για να κανω β χοριακη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Χρυ_καρ said:

Καλησπερα κοριτσια..προσπαθω για ενα σπορακι και εγω μεσα στο αγχος..ηρθα σε επαφη και στις γονιμες και στην ωορρηξια αλλα περιοδο περιμενω σε μια βδομαδα και δε περνανε με τιποτα οι μερες..ειναι πολυ νωρις η μια βδομαδα για να κανω β χοριακη;

@Χρυ_καρ Γεια σου! Είμαι ακριβώς στην ίδια φάση. Την Τετάρτη που μας έρχεται περιμένω περίοδο. Δεν ξέρω για τη χοριακή νομίζω οτι είναι νωρίς. Να περιμένεις τη μέρα που είναι η αναμενόμενη περίοδος. Σου εύχομαι να μην έρθει και καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου. Έχεις τίποτα συμπτώματα;

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, berd είπε:

@Χρυ_καρ Γεια σου! Είμαι ακριβώς στην ίδια φάση. Την Τετάρτη που μας έρχεται περιμένω περίοδο. Δεν ξέρω για τη χοριακή νομίζω οτι είναι νωρίς. Να περιμένεις τη μέρα που είναι η αναμενόμενη περίοδος. Σου εύχομαι να μην έρθει και καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου. Έχεις τίποτα συμπτώματα;

 

Πρισμενο στηθος, πιο εντονες οι φλεβες στο στηθος και αρκετα λευκα υγρα..εσυ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χρυ_καρ said:

Πρισμενο στηθος, πιο εντονες οι φλεβες στο στηθος και αρκετα λευκα υγρα..εσυ;

Και γω έχω πρησμένο στήθος που με πονάει, λίγα λευκά υγρά και αρκετά διάφανα. Αυτά. Δεν δίνω όμως πολλή σημασία γιατί τον προηγούμενο μήνα πάλι είχα πολύ πρησμένο στήθος και ανακατοσούρες αλλά τελικά αδιαθέτησα.:-( Για κάθε γυναίκα όμως είναι διαφορετικά. Προσπαθείτε καιρό;

Link to comment
Share on other sites

Just now, berd είπε:

Και γω έχω πρησμένο στήθος που με πονάει, λίγα λευκά υγρά και αρκετά διάφανα. Αυτά. Δεν δίνω όμως πολλή σημασία γιατί τον προηγούμενο μήνα πάλι είχα πολύ πρησμένο στήθος και ανακατοσούρες αλλά τελικά αδιαθέτησα.:-( Για κάθε γυναίκα όμως είναι διαφορετικά. Προσπαθείτε καιρό;

Οχι τωρα ξεκινησαμε αλλα το θελω πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Χρυ_καρ είπε:

Καλησπερα κοριτσια..προσπαθω για ενα σπορακι και εγω μεσα στο αγχος..ηρθα σε επαφη και στις γονιμες και στην ωορρηξια αλλα περιοδο περιμενω σε μια βδομαδα και δε περνανε με τιποτα οι μερες..ειναι πολυ νωρις η μια βδομαδα για να κανω β χοριακη;

Ασφαλές είναι δύο βδομάδες μετά την ωορρηξια

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χρυ_καρ είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου απλα μ εχει φαει το αγχος και η αγωνια και νιωθω πως θα ναι αρνητικο..

Σίγουρα μπορώ να φανταστώ την ανυπομονησία σου, το έχω περάσει κ μεχρι τρελά συμπτώματα είχα πριν την καθυστέρηση, ενώ δ ημουν

Αναγκαστικά κάνεις υπομονή, κε καθυστέρηση ιδανικά χοριακη

Στο πρώτο μου παιδί, τον μηνα που πίστευα ότι δ πετυχαμε τις μέρες τελικά εμεινα

(Στο δεύτερο δ ειχα τόσο αγχος, κ πάλι όταν εμεινα δ το περίμενα με μια επαφή τόσο νωρίς) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...