Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλα αυτό που είπες για τη πεθερα γέλασα πολύ χαχαχαχα.ρε εμενα που να σέρνεται στα πάτωμα και να βλέπει και εμενα να σερνομαι εκει με στριμώξει όπου βρει.και μιλαμε για δουλειά κάθε μερα ξυπναω 5 το πρωι και δουλεύω 6ημερο

Αυτό το στριμωγμα κακό πράμα

Just now, Ellidr είπε:

Βγηκα για ένα καφέ η ερμη

Κ όλες ήταν η με τούρλα την κοιλιά ή με τα

καροτσια ,μιλάμε για traffic

Στο καλό 

Συγχιστηκα

Πφφφ

Θα κόψω και το καφε

 

Τώρα να πω ότι δεν σε νιώθω ...εγώ επειδή είμαι σε μικρή κοινωνία κ επειδή εμένα κάθε τρεις κ λίγο έγκυος κ τα έχανα κ βλέπω τώρα τα μωρά από τις άλλες που είμασταν μαζί.κ όλο έλεγα αχ συμμαθητές θα είναι κ τέτοια κ τώρα τα άλλα γεννήθηκαν κ τα δικά μου τα παραπονεμένα.....δες την δική σου ζωή κ όλα τα καλά που έχεις τον άντρα σου την κορμάρα σου κ την ζωαρα σου κ θα έρθει κ το ζουζουνι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Αυτό το στριμωγμα κακό πράμα

Τώρα να πω ότι δεν σε νιώθω ...εγώ επειδή είμαι σε μικρή κοινωνία κ επειδή εμένα κάθε τρεις κ λίγο έγκυος κ τα έχανα κ βλέπω τώρα τα μωρά από τις άλλες που είμασταν μαζί.κ όλο έλεγα αχ συμμαθητές θα είναι κ τέτοια κ τώρα τα άλλα γεννήθηκαν κ τα δικά μου τα παραπονεμένα.....δες την δική σου ζωή κ όλα τα καλά που έχεις τον άντρα σου την κορμάρα σου κ την ζωαρα σου κ θα έρθει κ το ζουζουνι.

Οφου Παναγία μου 

Βοήθησε μας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλα ενταξει σε καταλαβαινω νομιζω ολες το ίδιο αισθανόμαστε. Και αρχίζουμε να λέμε από μέσα μας εγω ποτε θα γινω μανα και αν δεν γινω και μπλα μπλα μπλα χαχαχ

Εγώ όταν δεν είμαι καλά αποφεύγω να βλέπω γνωστές με μωρά που είμασταν μαζι. Έγκυες.αλλα θα σας πω από πείρα σε κάποια στιγμή στα γενέθλια του γιου μου ήρθε μια που είμασταν μαζί έγκυες κ μου δίνει την μπέμπα να την κρατήσω ξέρετε τι ένιωσα;;;;;;;;τίποτα.δεν ήταν το δικό μου.μονο τα δικά σας θα θέλετε κοριτσάκια το δικό σας θα είναι το τελειότερο.το μωρό της αλλινης είναι άσχετο.αυτο κατάλαβα.δεν ένιωσα τίποτα.

Just now, Ellidr είπε:

Οφου Παναγία μου 

Βοήθησε μας

Θα μας βοηθήσει η Παναγία.εσας μωρά κ εμένα λήθη.να σου πω επειδή η φίλη μου περισυ στα 39 έκανε το πρώτο( σπερματεγχυση) ρε συ το έχει κ λάμπει το μωρό.πωπω πως την χαιρομαι.φαινεται το ποσό το περίμενε.οχτω χρόνια.καλα εσύ είσαι λάιτ.τελος πάντων ενάμισυ χρόνος δεν είναι τραγικός.ο κουνιάδος μου την δικιά του προσπαθούσε πάνω από δύο χρόνια να την αφήσει.αυτη στην κοσμαρα της κ στα τέτοια της.εεε έμεινε στα 37 τελικά.

Just now, Evouska είπε:

Αχ άσε κ εγώ κάθε φορά που βγαίνω τις βλέπω όλες με τα καροτσάκια η με τούρλα κοιλιά! Και δε φτάνει που τις βλέπω όταν βγαίνω τις βλέπω και όταν είμαι στη δουλειά γιατί βγαίνω συνέχεια για εξωτερικές!! Τι τραβάμεεεεε Έλλη μουυυυυ

Κορίτσια κ εμένα συνέχεια μου έβγαζε ειδοποιήσεις η εφαρμογή και μια μέρα τις απενεργοποιησα όλες χαχα! Έχω το ημερολόγιο μου!

Θέλει πολύ δουλειά με την ψυχή μας για να μην μας αγγίζουν αυτά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ όταν δεν είμαι καλά αποφεύγω να βλέπω γνωστές με μωρά που είμασταν μαζι. Έγκυες.αλλα θα σας πω από πείρα σε κάποια στιγμή στα γενέθλια του γιου μου ήρθε μια που είμασταν μαζί έγκυες κ μου δίνει την μπέμπα να την κρατήσω ξέρετε τι ένιωσα;;;;;;;;τίποτα.δεν ήταν το δικό μου.μονο τα δικά σας θα θέλετε κοριτσάκια το δικό σας θα είναι το τελειότερο.το μωρό της αλλινης είναι άσχετο.αυτο κατάλαβα.δεν ένιωσα τίποτα.

Θα μας βοηθήσει η Παναγία.εσας μωρά κ εμένα λήθη.να σου πω επειδή η φίλη μου περισυ στα 39 έκανε το πρώτο( σπερματεγχυση) ρε συ το έχει κ λάμπει το μωρό.πωπω πως την χαιρομαι.φαινεται το ποσό το περίμενε.οχτω χρόνια.καλα εσύ είσαι λάιτ.τελος πάντων ενάμισυ χρόνος δεν είναι τραγικός.ο κουνιάδος μου την δικιά του προσπαθούσε πάνω από δύο χρόνια να την αφήσει.αυτη στην κοσμαρα της κ στα τέτοια της.εεε έμεινε στα 37 τελικά.

Θέλει πολύ δουλειά με την ψυχή μας για να μην μας αγγίζουν αυτά.

Η αλήθεια είναι ,ότι φοβάμαι ότι δεν θα έρθει και η ψυχούλα μου πονάει 

Αλλά κάνω κουράγιο και βρίσκω δύναμη από τα μικρά και καθημερινά 

Και συνεχίζω τον αγώνα μου με πίστη.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Η αλήθεια είναι ,ότι φοβάμαι ότι δεν θα έρθει και η ψυχούλα μου πονάει 

Αλλά κάνω κουράγιο και βρίσκω δύναμη από τα μικρά και καθημερινά 

Και συνεχίζω τον αγώνα μου με πίστη.

 

Δεν πρέπει να μας παίρνει από κάτω. (Τα λέω να τα ακούω κ εγώ) θέληση να υπάρχει κ όλοι στο τέλος θα τα καταφέρουμε.. με όποιο τρόπο....:wub:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr said:

Η αλήθεια είναι ,ότι φοβάμαι ότι δεν θα έρθει και η ψυχούλα μου πονάει 

Αλλά κάνω κουράγιο και βρίσκω δύναμη από τα μικρά και καθημερινά 

Και συνεχίζω τον αγώνα μου με πίστη.

 

Όχι κορίτσια μου μη φοβάστε και θα έρθει, δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει αλλιώς εφόσον υπάρχει η θέληση, προς το παρόν ας χαρούμε τους συντρόφους μας, έχετε καταπληκτικόυς!! Και θα έρθει και το πολυπόθητο, το ευχομε σε όλες σας οι σκέψεις μου μαζί σας! Πίστη καλά το είπες και όλα θα πάνε καλά. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Ωραιααααα κοντός ψαλμός...χαχαχχαχαχα

Ναι ναι θα συμφωνήσω με την @Emilly η εφαρμογή είναι οτι να'ναι....ειδικα σε γυναίκες π δεν έχουν σταθερό κύκλο!

Μαλλον έχουμε την ίδια εφαρμογή....:lol:

Κοίτα ειπαμε η επιθυμία μας πολλές φορές μας παίζει περιεργα παιχνίδια....ομως αν λάβουμε υπόψιν τον μεγαλύτερο σου κύκλο θα έπρεπε αυριο να είναι η πρώτη μερα καθυστέρησης ετσι δεν είναι??καλά θυμάμαι???οπότε μην απογοητευεσαι καθόλου!!!!!!

Μια η επιθυμία και μια η πεθερά που δεν βάζει γλώσσα μέσα ( έχει πάρει 30 τηλέφωνα ).  Ο γιος μου και ο γιος μου "τι θα κάνει τώρα"... :roll:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Αυτό με τα υγρα δε το ξέρω...δεν εχεις δηλαδή συνήθως ε????τότε θα πούμε πως ειναι καλο σημάδι!!!!!:D

Μακαριιιι.. Χαχχαχα.. Να σας πω.. Πρωτη φορα ειδα ονειρο σς σχεση με εγκυμοσυνη και ειδα τον αντρουλη μου υπερβολικα χαρουμενο.. Και μου ελεγε τα καταφεραμε αυτον τον μηνα.. Ειμαι σιγουρος σου λεω. Το νιωθω.  Και ξύπνησα με θετικοτητα και αγχος.. Βεβαια το ειδα το απογευμα που ξαπλωσα λιγο να ξεκουραστω γιατι ημουν πτωμα.. Και επεσα σε βαθυ υπνο.. Ελπιζω να μετραει.. Αχχαχα.. Ποτε δεν ειδα ονειρο παντως με εγκυμοσύνη η κατι που να σχετίζετε με αυτο.. Ο αντρας μου μου ειπε οτι μαλλον το ειδα γιατι ειναιη επιθυμια μου.. Ποιος ξερει.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Ωραιααααα κοντός ψαλμός...χαχαχχαχαχα

Ναι ναι θα συμφωνήσω με την @Emilly η εφαρμογή είναι οτι να'ναι....ειδικα σε γυναίκες π δεν έχουν σταθερό κύκλο!

Μαλλον έχουμε την ίδια εφαρμογή....:lol:

Κοίτα ειπαμε η επιθυμία μας πολλές φορές μας παίζει περιεργα παιχνίδια....ομως αν λάβουμε υπόψιν τον μεγαλύτερο σου κύκλο θα έπρεπε αυριο να είναι η πρώτη μερα καθυστέρησης ετσι δεν είναι??καλά θυμάμαι???οπότε μην απογοητευεσαι καθόλου!!!!!!

Μια η επιθυμία και μια η πεθερά που δεν βάζει γλώσσα μέσα ( έχει πάρει 30 τηλέφωνα ).  Ο γιος μου και ο γιος μου ...:roll:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Η αλήθεια είναι ,ότι φοβάμαι ότι δεν θα έρθει και η ψυχούλα μου πονάει 

Αλλά κάνω κουράγιο και βρίσκω δύναμη από τα μικρά και καθημερινά 

Και συνεχίζω τον αγώνα μου με πίστη.

 

Να μην φοβάσαι καθόλου.εγω στο λέω αλήθεια αν έλεγα ότι θα κάνω τα πάντα κ θα πάω επεμβατικα,δεν θα χωρούσε στο μυαλό μου η αποτυχία.θα ημουν πολυ αισιοδοξη.οι περισσότερες γυναίκες αποχτουν παιδιά δεν είμαστε στο 1940.ειμαι η χειρότερη περίπτωση μεγάλη με ιστορικό και πάω φυσικά.εγω όντως έχω χαμηλές προσδοκίες αλλα εσύ τώρα θα πάς στους ειδικούς.δεν χωράει απαισιοδοξία όλες πιάνουν αργά η γρήγορα.και πιστεύω γρήγορα θα πιάσεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Η αλήθεια είναι ,ότι φοβάμαι ότι δεν θα έρθει και η ψυχούλα μου πονάει 

Αλλά κάνω κουράγιο και βρίσκω δύναμη από τα μικρά και καθημερινά 

Και συνεχίζω τον αγώνα μου με πίστη.

 

Μην απογοητευεσαι!!Το ξερω οτι ειναι δυσκολο καποιες φορες να διαχειριστουμε τα συναισθηματα μας ΑΛΛΑ πρεπει να ανασυγκροτουμε τις σκεψεις μας και να ελπιζουμε για αυτο που ονειρευομαστε!Εμενα με βοηθαει να σκεφτομαι οτι ολα τα πραγματα στη ζωη, για καποιους ερχονται αβιαστα και ευκολα και για αλλους πιο δυσκολα..αλλα ερχονται στο τελος εαν υπαρχει επιμονη και υπομονη.  

21 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

 

Χαχαχαχχαχαχαχα θα με πεθάνετε!!!χαχαχχαχαχαχαχχαχα

Αααααα ευχαριστώ!!!!και απο ποια τιμή και πανω ανιχνεύει???γιατί ειμαι σχεδόν μόνιμα πανω απο 10 με ελάχιστες εξαιρέσεις!:D

Αχ δυστυχως δεν ειχα δει λεπτομερειες. Ηταν τρια τεστ και τα εκανα σε 2 μερες και τα 3!Εχω πεταξει και τις οδηγιες για να δω αν ελεγε απο ποια τιμη κ πανω ανιχνευει. Το μονο που θυμαμαι ειναι οτι εαν εβγαινε αχνο θετικο δεν υπηρχε προβλημα, μονο το καραμπινατο θετικο ειχε θεμα οποτε υποθετω οτι θετικο βγαινει με αρκετα υψηλη τιμη.

.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Η αλήθεια είναι ,ότι φοβάμαι ότι δεν θα έρθει και η ψυχούλα μου πονάει 

Αλλά κάνω κουράγιο και βρίσκω δύναμη από τα μικρά και καθημερινά 

Και συνεχίζω τον αγώνα μου με πίστη.

 

Μην μιλάς έτσι κοριτσακι μου όπως λες να εχεις πίστη και να μην απογοητευεσαι. Στη ζωή όπως εχεις καταλαβει ολα έρχονται οταν δεν το περιμενουμε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Μακαριιιι.. Χαχχαχα.. Να σας πω.. Πρωτη φορα ειδα ονειρο σς σχεση με εγκυμοσυνη και ειδα τον αντρουλη μου υπερβολικα χαρουμενο.. Και μου ελεγε τα καταφεραμε αυτον τον μηνα.. Ειμαι σιγουρος σου λεω. Το νιωθω.  Και ξύπνησα με θετικοτητα και αγχος.. Βεβαια το ειδα το απογευμα που ξαπλωσα λιγο να ξεκουραστω γιατι ημουν πτωμα.. Και επεσα σε βαθυ υπνο.. Ελπιζω να μετραει.. Αχχαχα.. Ποτε δεν ειδα ονειρο παντως με εγκυμοσύνη η κατι που να σχετίζετε με αυτο.. Ο αντρας μου μου ειπε οτι μαλλον το ειδα γιατι ειναιη επιθυμια μου.. Ποιος ξερει.. 

Μου τελείωσαν παλι τα λαικ οπότε καρδούλα!!:wub:

Just now, vasiliki2020 είπε:

Μην μιλάς έτσι κοριτσακι μου όπως λες να εχεις πίστη και να μην απογοητευεσαι. Στη ζωή όπως εχεις καταλαβει ολα έρχονται οταν δεν το περιμενουμε

Ετσι είναι.....θα έρθει!!!θα το κάνουμε άσκηση....θα το λέμε καθε πρωι δεκα φορες στον καθρέφτη...και το σύμπαν κάποια στιγμή θα μας ακούσει και θα το στείλει!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα κορίτσια νοιωθω λίγο περίεργα.. σαφώς κ είναι πολύ νωρίς αλλά θέλω την γνώμη σας... Δύο μέρες τώρα αισθάνομαι μια εξάντληση σαν ζάλη ένα πράγμα σαν αστάθεια, κ σήμερα από κάτω μου λίγο διαφορετικά σαν να μην μπορώ να βολευτω με τίποτα να μην μπορώ να σκύβω εύκολα... Από την μέρα της ωορρηξίας μου κ μετά δεν τα πάω κ ιδιαίτερα καλά με το νο2.. μέρα παρά μέρα η κ ανά δύο μέρες... Κ δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι από το έντερο αυτά , από κάτι άλλο η φυσικά από την ανυπομονησία μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...