Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, SerafinaPekala είπε:

Καλημερα κορίτσιααα και περαστικά!! Αχαχαχ λες να είναι καλό σημάδι? Ανέβασα και εγώ μολυς μια φώτο στο προφίλ είναι από βιβλίο που έχω κ έχει φυσικές πηγές φολικου οξεως, αν την προχωρήσετε προς τα κάτω φαίνονται όλες, δυστυχώς δεν μπορώ να την ανεβάσω με άλλον τρόπο να την δείτε 

κοριτσι μου τωρα ειδα τη φωτο! καλε εγω αυτα τα τρωω σχεδον ολα!! εκτος δηλαδη απο τη μαγια μπάρας αφού δε πινω ιδιαίτερά μπύρα γιάτι με φουσκώνει ,και τα αντίδια που δεν ξερω καν τι είναι χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evouska said:

κοριτσι μου τωρα ειδα τη φωτο! καλε εγω αυτα τα τρωω σχεδον ολα!! εκτος δηλαδη απο τη μαγια μπάρας αφού δε πινω ιδιαίτερά μπύρα γιάτι με φουσκώνει ,και τα αντίδια που δεν ξερω καν τι είναι χαχαχαχα

Εγω δεν πινω καθολου αλκοολ ουτε μπυρα, δεν μου αρεσει! ολη η κουλαμαρα σε μενα!!!

Πως νιωθεις εσυ σημερα; εχεις ναυτια;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska said:

κοριτσι μου τωρα ειδα τη φωτο! καλε εγω αυτα τα τρωω σχεδον ολα!! εκτος δηλαδη απο τη μαγια μπάρας αφού δε πινω ιδιαίτερά μπύρα γιάτι με φουσκώνει ,και τα αντίδια που δεν ξερω καν τι είναι χαχαχαχα

Ωω είδες καλή προετοιμασία κάνεις, εγώ δεν μπορώ τα ρεβυθια μπλιαχχ καλα αντίδια ούτε κ εγώ ξέρω τι είναι χαχαχ κρίμα νομίζω η φώτο δεν μπορεί να πάει πιο κάτω ατυχια να μην μπορούμε να ανεβάσουμε κανονικά @sofiadu ωωωω κουκλάκι ο άντρας σου αχαχαχ δεν μπορώ να δω πιο κάτω γμτ να σας θαυμάσω όλους <3

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala said:

Ωω είδες καλή προετοιμασία κάνεις, εγώ δεν μπορώ τα ρεβυθια μπλιαχχ καλα αντίδια ούτε κ εγώ ξέρω τι είναι χαχαχ κρίμα νομίζω η φώτο δεν μπορεί να πάει πιο κάτω ατυχια να μην μπορούμε να ανεβάσουμε κανονικά @sofiadu ωωωω κουκλάκι ο άντρας σου αχαχαχ δεν μπορώ να δω πιο κάτω γμτ να σας θαυμάσω όλους <3

φαινομαστε τωρα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu said:

Εγω δεν πινω καθολου αλκοολ ουτε μπυρα, δεν μου αρεσει! ολη η κουλαμαρα σε μενα!!!

Πως νιωθεις εσυ σημερα; εχεις ναυτια;

Ούτε εγώ γμτ πίνω ειδικά μπύρα, αλλά ο άντρας μου επειδή το έκοψε κ αυτό το λίγο λόγω πίεσης εδώ κ τρία χρόνια περνει που και που μπύρα χωρίς αλκοόλ, έχουν βγει πάρα πολλές, θα αρχίσω κ εγώ να πίνω μου φαίνεται, εντωμεταξύ την κολλητή μου την έφερναν μπύρα ακόμα κ στην κλινική πριν γέννησει να πιει γιατί με είπε βοηθάει κ στον θηλασμό. Χμμ εντωμεταξύ η μαμά μου με είπε πολύ παλιά επερνε μαγια μπύρας απ τον φούρνο γιατί έκανε γενικά καλό κ την έτρωγε σκέτη, απαίσια με λέει, χμμ μπας κ μπορούμε να κάνουμε κάνα ψωμί? Χαχαχ θα το ψάξω κατά πόσο έκανε καλό που την έτρωγε σκέτη δεν ξέρω... Πάντως δεν το έκανε όταν ήταν έγκυος, έτσι στο άσχετο.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

Εγω δεν πινω καθολου αλκοολ ουτε μπυρα, δεν μου αρεσει! ολη η κουλαμαρα σε μενα!!!

Πως νιωθεις εσυ σημερα; εχεις ναυτια;

μπαααα νωρις ειναι ακομα χαχα! θα δειξει το μεσημερι, αν μου μεινει παλι το φαγητο στο λαιμο!!χαχαχα

κοριτσια τις τελευταιες μερες μετα το φαγητο νιωθω σαν να μου καθεται στο λαιμο, δε μπορω να χωνεψω με τιποτα!

@SerafinaPekala εμενα παλι τα ρεβυθια ειναι το αγαπημενο μου φαγητο!!θα μπορουσα να τρωω καθε μερα!! γενικα στις εξετασεις που εκανα πριν ενα μηνα δεν ειχα ελλειψη φυλλικου οξεος αλλα μου ειπε ο γιατρος οτι κακο δεν κανει να παιρνω και το χαπι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu said:

φαινομαστε τωρα;

Ναιιιι Πωπωωω καλέ εδώ μέσα με μοντέλα έχουμε να κάνουμε αχαχαχχα κουκλιά ζωγραφιστόι όλοι σας φτου φτουυ να τους χαίρεσαι και να σε χαίρονται!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala said:

Ναιιιι Πωπωωω καλέ εδώ μέσα με μοντέλα έχουμε να κάνουμε αχαχαχχα κουκλιά ζωγραφιστόι όλοι σας φτου φτουυ να τους χαίρεσαι και να σε χαίρονται!!! 

χαχαχαχαχαχαχαχα ευχαριστουμε πολυ!!! Με το καλο ολες μας να αυξησουμε την οικογενεια μας κατα ενα ή και γιατι όχι και 2 νουμερακια-ανθρωπακια!!! 

Just now, SerafinaPekala said:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας! ΑΧΧ στο εύχομαι πραγματικααα όλα όσα ανέφερες είναι συμπτώματα εμφύτευσης και εγκυμοσύνης!!! Επειδή και εγώ τώρα μαθαίνω πως πρέπει να μετράμε τον κύκλο μας να σε πω τι έμαθα εδώ και ελπίζω να σε βοηθήσει. Ο κύκλος μας ξεκινάει να μετράει από την επομενη της περιόδου και εγώ εφαρμογή έχω που τα γράφω οπότε αν πας πίσω στο ημερολόγιο σου υπολόγισε καμία 10ρια περιόδους σου για να βρεις ποιος είναι ο ανώτερος και ποιος ο κατώτερος κύκλος σου, εμένα δηλαδή ο μικρότερος είναι 22 μέρες και ο ανώτερος 28 για καθυστέρηση πρέπει να υπολογίζεις πάντα τον ανώτερο κύκλο σου σωστά δεν τα λέω κορίτσια? Μην τα έχω μάθει λάθος κ λάθος τα μεταφέρω αχαχαχ, κ χωρίς καθυστέρηση πάντως να κάνεις ένα τεστακι γιατί έχεις ωραία συμπτώματα! 

Στα ίδια είμαι κ εγώ πάνω κάτω, η εφαρμογή μου έλεγε πριν 4 μέρες, γράφει καθυστέρηση, εντωμεταξύ τις περισσότερες φορές έχω 22 και 24 μέρες κ σπάνια 28 και σήμερα είμαι 28 έτσι για να με τυραννισει έφτασε στο ανώτατο που μου είναι σπάνιο αι στο καλο, έκανα κ σήμερα τεστ κ πάλι αρνητικό, Ρε κορίτσια δουλεύουν τα home test σίγουρα? Αχαχα κλαιωω :)

Εμενα δεν εχουν δουλεψει! αρχιζω και αμφιβαλλω για τα Home test, τυπου ειμαι εγκυος κ κανεις λαθος ατιμο τεστ! χαχαχα

περιμενε κ σημερα να δουμε πως θα παει η μερα κ αυριο τραβα μια χοριακη ή ενα ψηφιακο τεστ. συμπτωματα εχεις; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu said:

χαχαχαχαχαχαχαχα ευχαριστουμε πολυ!!! Με το καλο ολες μας να αυξησουμε την οικογενεια μας κατα ενα ή και γιατι όχι και 2 νουμερακια-ανθρωπακια!!! 

Εμενα δεν εχουν δουλεψει! αρχιζω και αμφιβαλλω για τα Home test, τυπου ειμαι εγκυος κ κανεις λαθος ατιμο τεστ! χαχαχα

περιμενε κ σημερα να δουμε πως θα παει η μερα κ αυριο τραβα μια χοριακη ή ενα ψηφιακο τεστ. συμπτωματα εχεις; 

Ε μα κ εγώ έτσι σε ρωτάω αχαχαχ τύπου πρέπει να με δείξουν εγκυο αλλιώς μάπα είναι δεν δουλεύουν αχαχαχ Χτες είχα συχνοουρια αλλά σήμερα όχι, μάλλον ήταν κ αυτό από την αγωνία που είπαμε, τίποτα δεν νιώθω εντελώς, θα κάνω αύριο πάλι τεστακι που θα πάει ή θα μου ρθει μέχρι τότε ή θα τελειώσω τα τεστ έτσι αχαχα, πιστεύω κρατάει έτσι για να με τυραννισει αχαχα κ εκεί που Ανυπομωνω να μου ρθει να τελειώνω κ να ξεκινήσω προσπάθειες σωστά αυτή τη φορά εκεί να καθυστερεί, μπορεί να είναι κ απ την αλλαγή κλίματος τι να πω άρχισαν οι ψυχρούλες

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala said:

Ούτε εγώ γμτ πίνω ειδικά μπύρα, αλλά ο άντρας μου επειδή το έκοψε κ αυτό το λίγο λόγω πίεσης εδώ κ τρία χρόνια περνει που και που μπύρα χωρίς αλκοόλ, έχουν βγει πάρα πολλές, θα αρχίσω κ εγώ να πίνω μου φαίνεται, εντωμεταξύ την κολλητή μου την έφερναν μπύρα ακόμα κ στην κλινική πριν γέννησει να πιει γιατί με είπε βοηθάει κ στον θηλασμό. Χμμ εντωμεταξύ η μαμά μου με είπε πολύ παλιά επερνε μαγια μπύρας απ τον φούρνο γιατί έκανε γενικά καλό κ την έτρωγε σκέτη, απαίσια με λέει, χμμ μπας κ μπορούμε να κάνουμε κάνα ψωμί? Χαχαχ θα το ψάξω κατά πόσο έκανε καλό που την έτρωγε σκέτη δεν ξέρω... Πάντως δεν το έκανε όταν ήταν έγκυος, έτσι στο άσχετο.. 

Εγω παντως ξερω οτι ειναι μυθος η μαγια μπυρας και ισα ισα μπορει να δημιουργησει γαστρεντερικα προβληματα ακομα κ να αλλαξει τη γευση του γαλακτος. Δεν ηπια ποτε μπυρα , ουτα μαγια μπυρας κ ειχα υπερπαραγωγη γαλακτος! ο μικρος μου δεν πηρε ποτε συμπληρωμα, γενικα θα ακουσετε απο τις μαμαδες μας κ τις  γιαγιαδες μας ενα σωρο θεωριες οι περισσοτερες -για μενα- λανθασμενες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα παρεακι!!!

Σοφακι μου είστε αντικειμενικά κουκλιά  στην οικογένεια σου....αντε να είναι το επόμενο σου κοριτσι να γίνει χαμοοοοοος!!!!!

Κοριτσια μου ελπίζω πραγματικά αν είναι γαστρεντεριτιδα να την περάσετε ελαφριά γιατί είναι ζορικο πράγμα και είστε ήδη αδύνατες!!!!

@Evouska ευακι αυτα τα όνειρα....ααααχ ηταν υπέροχο!!!!!!!να γίνει σύντομα πραγματικότητα!!!!

@SerafinaPekala πολυ βοηθητικό αυτό π ανέβασες..και εγω Βέβαια δεν πινω γενικά και δεν μ αρέσει και η μπύρα...αλλα τα υπόλοιπα τα έχουμε!!!!αύριο θα μετράς για καθυστέρηση ε???αντε να δουμε βρε κορίτσι!!!!

@mariangelap εκανες τελικά κοριτσακι μου??μακαρι να ειναι θετικο!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Καλημερα παρεακι!!!

Σοφακι μου είστε αντικειμενικά κουκλιά  στην οικογένεια σου....αντε να είναι το επόμενο σου κοριτσι να γίνει χαμοοοοοος!!!!!

Κοριτσια μου ελπίζω πραγματικά αν είναι γαστρεντεριτιδα να την περάσετε ελαφριά γιατί είναι ζορικο πράγμα και είστε ήδη αδύνατες!!!!

@Evouska ευακι αυτα τα όνειρα....ααααχ ηταν υπέροχο!!!!!!!να γίνει σύντομα πραγματικότητα!!!!

@SerafinaPekala πολυ βοηθητικό αυτό π ανέβασες..και εγω Βέβαια δεν πινω γενικά και δεν μ αρέσει και η μπύρα...αλλα τα υπόλοιπα τα έχουμε!!!!αύριο θα μετράς για καθυστέρηση ε???αντε να δουμε βρε κορίτσι!!!!

@mariangelap εκανες τελικά κοριτσακι μου??μακαρι να ειναι θετικο!!!:wub:

Αχ Βασουλα μου!! ειμαι που ειμαι ονειροπολα βλεπω και κατι τετοια; και τρελαινομαιιιιι!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ αν ξανακλεισουνε παίρνω δασκάλα στο σπίτι.εχω μια εδω καλή κ είμαστε κ κλειστή κοινωνία όποτε δεν υπάρχει φόβος.του χρόνου θα είναι Πέμπτη που είναι βασική κ δύσκολη τάξη δεν θέλω να έχει κενα

μμμ δεν το είχα σκεφτεί. εμενα παρι δευτερα δημοτικού 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Σου το ευχομαι ολοψυχα γλυκο μου κοριτσι! 

Εβαλα φωτο μας στο προφιλ να μας καμαρωσετε κ να μας φτυσετε γιατι ματιαζομαστε κ ευκολα παναθεμα μας <3!

 

Γλυκούλια που είστε!!!!ααα πολύ ωραία οικογένεια κ το ζουζουνι πολύ γλυκουλι.να είστε γέροι κ ευτυχισμενοι

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

εχω περιοδο απο τον Μαρτη του 2019...εκανα τεστ ωορρηξιας τον ιουλιο και εβγαιναν συνεχεια θετικα , επι 10 μερες! 

Και εγω αναμενω κλεισιμο σχολειων κ περιμενω να βγει ανακληση να τη παρω!

Αχ αληθεια;;;;; να γινει πραγματικοτητα να κρατας του χρονου τετοιο καιρο ενα μωρακι στην αγκαλια σου!!!

Εδω παντως τα κοριτσια λενε οτι τα ονειρα ειναι καλοι οιωνοι! εγω παλι δεν ειδα τιποτα! χαχαχαχα

αλήθεια ε?τι να πω δεν ξερω


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...