Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Wannabemama είπε:

Εσύ κορίτσι πως πάει;;; Πηγές για υπέρηχο;;;

Ναιιι αγάπη μου πηγαααα! Είδαμε σάκο κ λεκιθικο ασκο κ ένα μικρούλι εμβρυακι από κάτω σε πολύ καλή θέση!! Τώρα θα ξαναπάω 26/10  για καρδούλα πρώτα ο Θεός!  Έχουν ξεκινήσει κ οι αναγουλες εδώ κ 3 μέρες και δεν μπορώ να φάω σχεδον  τίποτα!!  

Κορίτσια επειδή σας διαβαζω κάθε μέρα και βλέπω οτι λέτε για συμπτώματα εγώ στην αρχή δεν είχα σχεδον τίποτα αφού έλεγα άντε να κάνω υπέρηχο για να το πιστέψω! Κάτι λίγα υγρά μόνο ,κανένα πονακι στη μέση.. σαν της περιόδου δηλαδή με λίγα λόγια! Οπότε μην απογοητεύεστε  κ αν δεν έχετε ακόμα είναι νωρίς πριν την καθυστέρηση!!❤ 

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Ναιιι αγάπη μου πηγαααα! Είδαμε σάκο κ λεκιθικο ασκο κ ένα μικρούλι εμβρυακι από κάτω σε πολύ καλή θέση!! Τώρα θα ξαναπάω 26/10  για καρδούλα πρώτα ο Θεός!  Έχουν ξεκινήσει κ οι αναγουλες εδώ κ 3 μέρες και δεν μπορώ να φάω σχεδον  τίποτα!!  

Κορίτσια επειδή σας διαβαζω κάθε μέρα και βλέπω οτι λέτε για συμπτώματα εγώ στην αρχή δεν είχα σχεδον τίποτα αφού έλεγα άντε να κάνω υπέρηχο για να το πιστέψω! Κάτι λίγα υγρά μόνο ,κανένα πονακι στη μέση.. σαν της περιόδου δηλαδή με λίγα λόγια! Οπότε μην απογοητεύεστε  κ αν δεν έχετε ακόμα είναι νωρίς πριν την καθυστέρηση!!❤ 

Μπράβο κοριτσι μου ολα καλα θα πάνε.τι ομορφα που θα είναι όταν ακούσεις την καρδούλα του για πρώτη φορά. Αξέχαστη θα σου μείνει αυτή η μερα:x 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Μπράβο κοριτσι μου ολα καλα θα πάνε.τι ομορφα που θα είναι όταν ακούσεις την καρδούλα του για πρώτη φορά. Αξέχαστη θα σου μείνει αυτή η μερα:x 

Είμαι σίγουρη κοριτσάκι μου! Εύχομαι σύντομα όλες να το ζήσουμε αυτό το υπέροχο συναίσθημα!!❤

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 3
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Vasiliki33 είπε:

Χαχαχα..μπερδευτηκα!!

Περιεργο!!!δεν ξερω αν εχει τυχει σε καμια αλλη...αλλα εχω ακουσει απο κοπελα...πως ειχε δυο μερες περιοδο και δεν πηγε το μυαλο της και τον επομενο μηνα που δεν της ηρθε της ειπε ο γιατρος πως ηταν εγκυος απο τον προηγουμενο μηνα...τι να πω βρε κοριτσι μου;;

 

7 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Σου ήρθε την ημέρα που περίμενες;είχες η έχεις κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης;

 

7 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Κοριτσι μου νομίζω το έκανες νωρίς τελικα...μεχρι την άλλη Παρασκευή ουυυυυυ...μην απογοητευεσαι γιατί έχεις πολλές ελπίδες 

Ρε γαμωτο ήμουν σίγουρη για εσενα!!!δεν έχεις όμως και συμπτώματα για περίοδο ε????κοίτα μεχρι την τρίτη Τετάρτη θα πρέπει να σου έρθει αφού έκοψες και τα ουτρο....αν όχι πηγαίνε για μια χοριακη!!!

Κοριτσακι μου???σίγουρα δεν εισαι εγκυος?????μόνο 1 μερα????και είχες αιμα αίμα???η καφέ???

Είχα 5 μέρες καθυστερη αλλά έκανα τεστ και ήταν αρνητικό , σας ευχαριστω πολύ όλες κορίτσια ... Το απόγευμα είδα Μ ξανά κατέβηκε αίμα και μετά πάλι τίποτα μόνο καφέ ίσως μου κανει κόλπα αυτή τη φορά χαχα... Είπαμε τον άλλο μήνα θα προσπαθήσουμε πιο εντατικά να κάνουμε μέρα παρα μέρα στης γόνιμες μέρες μου είπε και ο γιατρός από τη 10η μέρα μέχρι την 20η σίγουρα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evouska είπε:

Ναιιι αγάπη μου πηγαααα! Είδαμε σάκο κ λεκιθικο ασκο κ ένα μικρούλι εμβρυακι από κάτω σε πολύ καλή θέση!! Τώρα θα ξαναπάω 26/10  για καρδούλα πρώτα ο Θεός!  Έχουν ξεκινήσει κ οι αναγουλες εδώ κ 3 μέρες και δεν μπορώ να φάω σχεδον  τίποτα!!  

Κορίτσια επειδή σας διαβαζω κάθε μέρα και βλέπω οτι λέτε για συμπτώματα εγώ στην αρχή δεν είχα σχεδον τίποτα αφού έλεγα άντε να κάνω υπέρηχο για να το πιστέψω! Κάτι λίγα υγρά μόνο ,κανένα πονακι στη μέση.. σαν της περιόδου δηλαδή με λίγα λόγια! Οπότε μην απογοητεύεστε  κ αν δεν έχετε ακόμα είναι νωρίς πριν την καθυστέρηση!!❤ 

Τέλεια χαίρομαι πολύ για σένα. Εύχομαι να πάνε όλα καλά.. κ να περνάς να μας λες τα νέα σου να μας δίνεις κουράγιο θάρρος κ ελπίδα!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Τονιαα είπε:

Μπορεί και να μην το είχε ο άντρας σου απλά πάντα την θεραπεία την κάνουν και οι δύο...την άλλη καλλιέργεια κάναμε νομίζω που μας έδειξε το μικροβιο...

Περίπου 70€

Θεραπεία είχαμε κάνει κ οι δύο κ μετά στον έλεγχο φάνηκε ότι ελαττώθηκε πολύ αλλά δεν είχε φύγει εντελώς από μένα.εγω ήμουν σίγουρη ότι αφού το είχα εγώ θα το είχε κ ο άντρας μου αλλά τώρα μαθαίνω ότι μπορεί να μην το είχε.μακαρι δηλαδη γιατί βλέπω ότι μπορεί να δημιουργήσει προβλήματα τέτοιου είδους στους άντρες.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Καλημέρα!είσαι δηλαδή σε φάση αποθηλασμου ε;όσο θηλαζες καθημερινά έκανες τεστ ωορρηξίας;δείχνουν την ωορρηξία κανονικά η επειδή η ορμόνη που μας ενδιαφέρει κατά το θηλασμό είναι(αν δεν κάνω λαθος) σε υψηλά επίπεδα,βγαίνουν πάντα θετικά;

Καλημέρα!!κι εγώ αυτά χρησιμοποίησα σε μια τυχαία μέρα του κύκλου(ενώ θήλαζα) και έδειξαν εντονη τη δεύτερη γραμμη και την επόμενη μέρα έγινε πιο άχνη κ την 3η μέρα σχεδόν εξαφανίστηκε και ήρθε περίοδος.με μπέρδεψαν να πω την αλήθεια γιατί ήξερα πως γίνεται έντονη η γραμμη μια μέρα πριν την ωορρηξία και μετά μέχρι να έρθει η περίοδος γίνεται άχνη...έτσι δεν είναι;άρα όταν είδα έντονη γραμμή κ σε 2 μέρες μου ήρθε περίοδος σκέφτηκα πως ίσως δεν δείχνουν σωστά λόγω θηλασμού.ισως η ορμόνη να είναι ανεβασμένη κ γι αυτό να έδειξε θετικό το τεστ χωρίς να είναι ώρα για ωορρηξια.εν τω μεταξύ έκανε κ μια φίλη μου που θηλάζει περισσότερες φορές από μένα γιατί είναι μηνών το μωρό της (δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό) και δεν εμφανίστηκε καν 2η γραμμή.αρα σίγουρα λόγω θηλασμού δεν βγαίνουν πάντα θετικα τουλάχιστον σε όλες.

Καλημέρα @Ασία! Εγώ κάνω από την πρώτη ωορρηξία, πριν την πρώτη περίοδο. Είχα 25/12  και αδιαθέτησα 29. Ο θηλασμός δεν αφήνει εύκολα τον οργανισμό να επανέλθει, αυτό έχει ως συνέπεια οι φάσεις της ωορρηξίας να είναι μικρότερες ή μεγαλύτερες. Σιγά σιγά στρώνει το πράγμα.. Ο γιατρός μου είχε πει αυτά που σου έγραψα, εγώ θηλάζω ακόμα. Αυτό το θέμα το αντιμετωπίζω και εγώ με τα τεστ. Τη μέρα που θα βγει η δεύτερη γραμμή σε εκείνο το 24ωρο θα γίνει η ωορρηξία.. πάντως είναι αληθή τα τεστ στη περίπτωση μου γιατί έχω πόνους όποτε επιβεβαιώνονται.Ποτε αδιαθέτησες μετά τη γέννα; Πόσους θηλασμούς κανείς; Και πόσοι από αυτούς είναι βράδυ; Επίσης μου είχε πει ότι ο κάθε οργανισμός διαφέρει, άλλες γυναίκες αδιαθετούν αμέσως παρόλο τον αποκλειστικό θηλασμό και άλλες δε κάνουν καν ωορρηξία... Τίποτε δεν είναι ανησυχητικό, όλα είναι φυσιολογικά. Σκέψου ότι εγώ με θηλασμό και τέτοιου είδους ωορρηξία που περιγράφεις έμεινα έγκυος, άσχετα με την εξέλιξη...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια εύχομαι σε όλες σας να έχετε καλά νέα το συντομότερο...

Αυτό με τα συμπτώματα είναι όντως πολύ αγχωτικό και ψυχοφθόρο...Εγώ περιμένω σήμερα η αύριο περίοδο.. μακάρι Όχι άλλα το σώμα μου αυτό μου λέει...

Αυτό το μήνα είχα όλα τα συμπτώματα που μ έκαναν να ελπίζω,δεκατα,πρισμενο στήθος,πονοκέφαλο και είχα ελπίδες...Από το πρωί η θερμοκρασία όμως έπεσε και μάλλον περιμένω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια εύχομαι σε όλες σας να έχετε καλά νέα το συντομότερο...

Αυτό με τα συμπτώματα είναι όντως πολύ αγχωτικό και ψυχοφθόρο...Εγώ περιμένω σήμερα η αύριο περίοδο.. μακάρι Όχι άλλα το σώμα μου αυτό μου λέει...

Αυτό το μήνα είχα όλα τα συμπτώματα που μ έκαναν να ελπίζω,δεκατα,πρισμενο στήθος,πονοκέφαλο και είχα ελπίδες...Από το πρωί η θερμοκρασία όμως έπεσε και μάλλον περιμένω...

Καλημέρα @Τονιαα ! Καλημέρα κορίτσια, εγώ ως ανυπόμονη και φαντασιόπληκτη, έκανα ένα τεστακι, δε κρατήθηκα :oops: ως συνήθως! αρνητικό βγήκε, είναι βέβαια νωρίς 25 περιμένω, δεν έχω ελπίδες, αλλά παρόλα αυτά δε κρατήθηκα! Και πάλι καλημέρα σας!! Καλά αποτελέσματα Σ εσάς που θα κάνετε τεστακία και χοριακές σήμερα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, tina79 είπε:

Μα δεν πας βαση κυκλου, πας βαση ωορηξιας. Ωορηξια δεν κανεις καθε μηνα την ιδια μερα, οποτε αναλογα μετα ερχεται κ η περιοδος. Το θεμα ειναι να μην σου ερθει περιοδος πριν τη 12η μερα αφοτου κανεις ωορηξια..εκει ειναι τα κουλουβαχατα

Εφοσον δεν ξερεις ποτε εγινε ωορηξια θα παρεις υποψιν το πιο μεγαλο σου κυκλο

Άστα σου λέω...ξέρω ότι πάει βάσει ωορηξιας κ έχει τύχει να μου έρθει περίοδος στις 18 μέρες μετά.ανεπαρκεια ωχρινικης παίζει να μην είχα κ ποτέ πάντα ήταν μεγάλη.μποτει κ καθόλου να μην έκανα αυτό τον μηνα.το θερμοδιαγραμμα έδειξε σταθερά ανεβασμένη από την 24 μέρα κ μετά αν είναι έτσι ήταν η πιο αργοπορημένη μου ωορηξια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Olia s. said:

Καλημέρα @Τονιαα ! Καλημέρα κορίτσια, εγώ ως ανυπόμονη και φαντασιόπληκτη, έκανα ένα τεστακι, δε κρατήθηκα :oops: ως συνήθως! αρνητικό βγήκε, είναι βέβαια νωρίς 25 περιμένω, δεν έχω ελπίδες, αλλά παρόλα αυτά δε κρατήθηκα! Και πάλι καλημέρα σας!! Καλά αποτελέσματα Σ εσάς που θα κάνετε τεστακία και χοριακές σήμερα :)

Καλημέρα Ολια!! Έχεις ελπίδες και ας βγήκε αρνιτικο...πολλές φορές τα τεστ δεν πιάνουν από τόσο νωρίς...έχε ελπίδες και θα έρθει το ζουζουνι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, SerafinaPekala είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Σου εύχομαι σύντομα γερό και καλότυχος μωράκι!! Αχ αυτή η αναμονή είναι όντως δυσβάσταχτη, υπομονή!! 

Είμαστε είμαστε περιμένουμε σύντομα ευχάριστα από εσένα!! 

Αχουυ κ εγώ τρομοκρατηθηκα λίγο γιατί δεν θέλω να μπω ακόμα στη διαδικασία των εξετάσεων που πιστεύω θα μου φέρει έξτρα άγχος, αλλά ότι μάθουμε καλό είναι, μπορεί να γλιτώσουμε πράματα ποιος ξέρει χμμ

ΥΠΟΠΤΟΟ μπας και είναι εγκυμοσύνη? Πότε ΔΕΝ περιμένεις? 

Αχχ αυτή η κουραση ρε κορίτσια, αυτα μας τρώνε να δεις άμα ειμασταν ξεγνοιαστοι εισοδηματίες 5,6 παιδάκια για πλάκα θα κάναμε αχαχαχ

Αντε βρε Εμιλυυ τρέλανε μας επιτέλους? Πότε θα ξανακάνεις τεστ? Ή θα πας για χοριακη αύριο? 

Καλώς ήρθες @Τονιαα Σου εύχομαι σύντομα γερό καλότυχο μωράκι!! Και υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Αιντεε κορίτσιααα μουυ σε σας ελπίζω αυτόν τον μήνα να πάρω λίγη χαρά!! Εγώ αυτόν τον μήνα τον έκαψα με τις προσπαθείες που δεν έκανα χαχα

Δεν κάνω τίποτα θα περιμένω να μου ρθει κ αν δεν έρθει μέχρι Τετάρτη θα πάω να κάψω την χοριακη μου.πεντε μήνες την έχω πληρωμένη κ δεν είχα ποτέ καθυστέρηση να την κάνω.σλλα νιώθω σήμερα ε ε ερχετα!!!

 

7 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Έλα μαζί σου κ εγώ 

Χαχαχαχα

Λες να γελάσουμε;;

Τι;;θα πάμε για χοριακη;;;Τετάρτη;έκλεισε δηλαδή;;ωω ρε φίλε έχω να κάνω σχεδόν χρόνο αυτή τη βλακεία.περιπου περισυ Νοέμβριο νομίζω έπιασα την τελευταία μου.ωωωχ.κ τι θα περιμένω μετά τηλέφωνο;;αμάν.θα πίνω σφινακια μέχρι να με πάρουν αααχχχαχχαα.

8 ώρες πρίν, Vasiliki33 είπε:

Εγω υπεθεσα πως εχεις καθυστερηση γιατι αυριο ειναι 19...τι κυκλο εχεις συνηθως;;

Δεν έχω κύκλο εγώ...άλλες φορές κύκλο άλλες πολύγωνο άλλες ευθεία.εεε λίγο κάνα τετράμηνο έστρωσε τρέλα στις 28 με 30.αλλα παλιά είχα από 32 μέχρι κ 38.

7 ώρες πρίν, Evouska είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια μου σας περιμένωωωω❤

Κοίτα μη με περιμένεις πολύ...άμα φτάσουν 40 εβδομάδες και μετά κοιτα να γεννήσεις χαχαχαχαχαχαχα.

7 ώρες πρίν, Evouska είπε:

Ναιιι αγάπη μου πηγαααα! Είδαμε σάκο κ λεκιθικο ασκο κ ένα μικρούλι εμβρυακι από κάτω σε πολύ καλή θέση!! Τώρα θα ξαναπάω 26/10  για καρδούλα πρώτα ο Θεός!  Έχουν ξεκινήσει κ οι αναγουλες εδώ κ 3 μέρες και δεν μπορώ να φάω σχεδον  τίποτα!!  

Κορίτσια επειδή σας διαβαζω κάθε μέρα και βλέπω οτι λέτε για συμπτώματα εγώ στην αρχή δεν είχα σχεδον τίποτα αφού έλεγα άντε να κάνω υπέρηχο για να το πιστέψω! Κάτι λίγα υγρά μόνο ,κανένα πονακι στη μέση.. σαν της περιόδου δηλαδή με λίγα λόγια! Οπότε μην απογοητεύεστε  κ αν δεν έχετε ακόμα είναι νωρίς πριν την καθυστέρηση!!❤ 

Αχ με το καλό...να ξέρεις οι αναγουλες είναι πολύ καλές να τις ευχαριστηθεις.τελεια γερό να είναι το ζουζουνι με το καλό.νσι ρε συ εκεί μπαίνοντας 6 με 7 εβδομάδα κ εμένα ξεκινούσε κυρίως καούρα κ δεν μπορούσα να κατάπιω ούτε νερό 

Just now, Olia s. είπε:

Καλημέρα @Τονιαα ! Καλημέρα κορίτσια, εγώ ως ανυπόμονη και φαντασιόπληκτη, έκανα ένα τεστακι, δε κρατήθηκα :oops: ως συνήθως! αρνητικό βγήκε, είναι βέβαια νωρίς 25 περιμένω, δεν έχω ελπίδες, αλλά παρόλα αυτά δε κρατήθηκα! Και πάλι καλημέρα σας!! Καλά αποτελέσματα Σ εσάς που θα κάνετε τεστακία και χοριακές σήμερα :)

Οχιιιι πολύ νωρίς.καλωσηρθες στην παρέα.ηταν νωρίς έχεις έξι ακόμα μέρες για περίοδο κ εφτά για την πρώτη μέρα καθυστέρησης.εγω έκανα ένα self clear τέσσερις μέρες πριν την αναμενόμενη κ βγήκε αρνητικό κ λέω μπας κ έκανε λάθος όχι έξι.πολυ νωρίς ούτε με σφαίρες δεν δειχνει.κανε ένα στις 25.

Just now, Τονιαα είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια εύχομαι σε όλες σας να έχετε καλά νέα το συντομότερο...

Αυτό με τα συμπτώματα είναι όντως πολύ αγχωτικό και ψυχοφθόρο...Εγώ περιμένω σήμερα η αύριο περίοδο.. μακάρι Όχι άλλα το σώμα μου αυτό μου λέει...

Αυτό το μήνα είχα όλα τα συμπτώματα που μ έκαναν να ελπίζω,δεκατα,πρισμενο στήθος,πονοκέφαλο και είχα ελπίδες...Από το πρωί η θερμοκρασία όμως έπεσε και μάλλον περιμένω...

Καλωσηρθες κορίτσι.κ εγώ την πτώση θερμοκρασίας την έχω ως προειδοποίηση αλλά να ξέρεις τίποτα δεν είναι απόλυτο.υπαρχουν κοπέλες που είχε τέτοιες αυξομειώσεις το θερμοδιαγραμμα κ σε εγκυμοσύνη.

 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Δεν κάνω τίποτα θα περιμένω να μου ρθει κ αν δεν έρθει μέχρι Τετάρτη θα πάω να κάψω την χοριακη μου.πεντε μήνες την έχω πληρωμένη κ δεν είχα ποτέ καθυστέρηση να την κάνω.σλλα νιώθω σήμερα ε ε ερχετα!!!

 

Τι;;θα πάμε για χοριακη;;;Τετάρτη;έκλεισε δηλαδή;;ωω ρε φίλε έχω να κάνω σχεδόν χρόνο αυτή τη βλακεία.περιπου περισυ Νοέμβριο νομίζω έπιασα την τελευταία μου.ωωωχ.κ τι θα περιμένω μετά τηλέφωνο;;αμάν.θα πίνω σφινακια μέχρι να με πάρουν αααχχχαχχαα.

Δεν έχω κύκλο εγώ...άλλες φορές κύκλο άλλες πολύγωνο άλλες ευθεία.εεε λίγο κάνα τετράμηνο έστρωσε τρέλα στις 28 με 30.αλλα παλιά είχα από 32 μέχρι κ 38.

Κοίτα μη με περιμένεις πολύ...άμα φτάσουν 40 εβδομάδες και μετά κοιτα να γεννήσεις χαχαχαχαχαχαχα.

Αχ με το καλό...να ξέρεις οι αναγουλες είναι πολύ καλές να τις ευχαριστηθεις.τελεια γερό να είναι το ζουζουνι με το καλό.νσι ρε συ εκεί μπαίνοντας 6 με 7 εβδομάδα κ εμένα ξεκινούσε κυρίως καούρα κ δεν μπορούσα να κατάπιω ούτε νερό 

Οχιιιι πολύ νωρίς.καλωσηρθες στην παρέα.ηταν νωρίς έχεις έξι ακόμα μέρες για περίοδο κ εφτά για την πρώτη μέρα καθυστέρησης.εγω έκανα ένα self clear τέσσερις μέρες πριν την αναμενόμενη κ βγήκε αρνητικό κ λέω μπας κ έκανε λάθος όχι έξι.πολυ νωρίς ούτε με σφαίρες δεν δειχνει.κανε ένα στις 25.

Καλωσηρθες κορίτσι.κ εγώ την πτώση θερμοκρασίας την έχω ως προειδοποίηση αλλά να ξέρεις τίποτα δεν είναι απόλυτο.υπαρχουν κοπέλες που είχε τέτοιες αυξομειώσεις το θερμοδιαγραμμα κ σε εγκυμοσύνη.

 

Μακάρι γιατί και στον ύπνο μου εγκυμοσύνη ονειρευομαι....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...