Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τονιαα said:

Μακάρι γιατί και στον ύπνο μου εγκυμοσύνη ονειρευομαι....

Αυτο ειχε ονειρευτει κ η @Evouska , εκανε το τεστ κ ηταν θετικο!! 

Παντως κοριτσια δυο Δευτερες συνεχομενα μαθαινουμε για θετικα τεστ, ελπιζω σημερα να ειναι η τριτη Δευτερα που καποια απο εδω θα δει δυο γραμμουλες!!!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Τελικά εσυ Εμιλη πως νοιώθεις;

Πονάει το στήθος από χθες κ το βράδυ πονούσε κ η κοιλιά κ ένιωθα ότι έρχεται.η θερμοκρασία όμως δεν έπεσε κ θα δείξει.για τις προηγούμενες φορές που καταλάβαινα την ωορηξια ήταν καλύτερα είχα μια ιδέα ποτέ να περιμένω τώρα μπέρδεμα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Πονάει το στήθος από χθες κ το βράδυ πονούσε κ η κοιλιά κ ένιωθα ότι έρχεται.η θερμοκρασία όμως δεν έπεσε κ θα δείξει.για τις προηγούμενες φορές που καταλάβαινα την ωορηξια ήταν καλύτερα είχα μια ιδέα ποτέ να περιμένω τώρα μπέρδεμα.

βρε Εμιλυ μου, μηπως εκανες νωρις το τεστ; η θερμοκρασια σου δεν επεσε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

Αυτο ειχε ονειρευτει κ η @Evouska , εκανε το τεστ κ ηταν θετικο!! 

Παντως κοριτσια δυο Δευτερες συνεχομενα μαθαινουμε για θετικα τεστ, ελπιζω σημερα να ειναι η τριτη Δευτερα που καποια απο εδω θα δει δυο γραμμουλες!!!

 

@Τονιαα ναι κοριτσια και εμένα ο άντρας μου στην κόρη μου το είχε δει σε όνειρο ότι ειχαμε παιδί και έτσι έκανα το τεστ δύο μέρες νωριτερα

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Πονάει το στήθος από χθες κ το βράδυ πονούσε κ η κοιλιά κ ένιωθα ότι έρχεται.η θερμοκρασία όμως δεν έπεσε κ θα δείξει.για τις προηγούμενες φορές που καταλάβαινα την ωορηξια ήταν καλύτερα είχα μια ιδέα ποτέ να περιμένω τώρα μπέρδεμα.

Αυτό είναι καλά σημάδια έχε ελπίδα...

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

@Τονιαα ναι κοριτσια και εμένα ο άντρας μου στην κόρη μου το είχε δει σε όνειρο ότι ειχαμε παιδί και έτσι έκανα το τεστ δύο μέρες νωριτερα

Εγώ νομίζω ότι ονειρευόμαστε τη νύχτα ότι ονειρευόμαστε και την μέρα....άλλα σίγουρα θα έρθει αυτό είναι το μόνο σίγουρο 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Αυτό είναι καλά σημάδια έχε ελπίδα...

Εγώ νομίζω ότι ονειρευόμαστε τη νύχτα ότι ονειρευόμαστε και την μέρα....άλλα σίγουρα θα έρθει αυτό είναι το μόνο σίγουρο 

Ναι απλά εγώ έδωσα τις ελπίδες μου στον άντρα μου που γενικά είναι αναισθητουλης!!!χαχαχαχ

  • Χαχα 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα said:

Αυτό είναι καλά σημάδια έχε ελπίδα...

Εγώ νομίζω ότι ονειρευόμαστε τη νύχτα ότι ονειρευόμαστε και την μέρα....άλλα σίγουρα θα έρθει αυτό είναι το μόνο σίγουρο 

εγω παντως 5 μηνες τωρα δεν εχω δει οτι ειμαι εγκυος!! σου λεω ειναι καλο σημαδιιιιιι

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τονιαα said:

Εμένα τώρα όπως έκανα τής δουλειές μου ήρθε μια θολούρα και τα μάτια μου κάνουν αστεράκια....χαχαχαχα και χαίρομαι και όλας....

κ εγω θα χαιρομουνα!!! χαχαχαχαχα και για εμετο θα χαιρομουνα κ για ο,τι θες!!! χαχαχαχα

Εγω κοριτσια εκανα τεστ ωορρηξιας χθες 8η μερα κυκλου κ ηταν πολυ πολυ αχνο. θα κανω κ σημερα το μεσημερι εδω στη δουλεια. Παρακολουθω κ το σωμα για υγρα κ ευχομαι να καταλαβω την ωορρηξια οπως τον προηγουμενο μηνα που ηταν καραμπαμ τα συμπτωματα!!! αντε να δουμε

@Vasiliki33 πως εισαι εσυ κοριτσι μου;;;;;;;;;; αναμενω να ξερεις με αγωνιαααα 

@*ζουζουνα*!!! εκανες τεστακι (ωορρηξιας) σημερα;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

βρε Εμιλυ μου, μηπως εκανες νωρις το τεστ; η θερμοκρασια σου δεν επεσε...

Κοίτα σήμερα νιώθω ότι θα έρθει.οποτε θα δειξει.αν αντέξω κ δεν έρθει μέχρι Τετάρτη ίσως χοριακη.αλλα μάλλον έρχεται.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Κοίτα σήμερα νιώθω ότι θα έρθει.οποτε θα δειξει.αν αντέξω κ δεν έρθει μέχρι Τετάρτη ίσως χοριακη.αλλα μάλλον έρχεται.

κοιτα ξερεις κ εσυ οτι αυτο ειναι κ συμπτωμα εγκυμοσυνης. Να νιωθουμε οτι μας ερχεται περιοδος απο στιγμη σε στιγμη.

Το θετικο ως τωρα ειναι οτι δεν επεσε η θερμοκρασια σου κ οτι το τεστ που εκανες ηταν νωρις. Ας κρατησουμε αυτα κ ας περιμενουμε!! Δεν τελειωσε ακομα κατι...

Just now, Avmar said:

Καλημερα κοριτσια! Δεν σας προλαμβαινω. Εγω ανεμενα περιοδο τη Παρασκευη 16/10. Θα δειξει

εχεις κανει τεστ;;; καλε τι μου λες θα τρελαθωωω

Καθε Δευτερα μαθαινω εγκυμοσυνη, λες να εισαι η επομενη;;;;;;;;;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...