Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Faith22 είπε:

      Κορίτσια είμαι σε σοκ!Μόλις μου έκανε μπουλινγκ ο γιατρός μου επειδη αντιμιλησα στην μαία του.

      Τον εμπιστεύομαι τυφλά κ τον θεωρώ τεράστιο επιστημονα αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να το ανεχτώ το σημερινό.

      Ξέρετε κάποιον γιατρό που να μπορεί να αναλάβει δίδυμη κύηση στον 6ο μήνα?Έχω κάνει κόπο για αυτά τα παιδιά κ αυτή την στο με έχουν κάνει κ κλαίω.

      Ψυχραιμία,μην σε πιάνει πανικός.Οταν λες σου έκανε μπουλινγκ τι εννοείς?

      Ασφαλως και υπάρχουν γιατροί να σε αναλάβουν,σε ποια πόλη βρίσκεσαι?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Εγώ κορίτσια μέχρι κ αύριο κάνω εργατιά... Αν κ το απόλαυσα αρκετά αυτή τη φορά... Ωορρηξία έλεγε χθες το ημερολόγιο.. πόνους είχα από Πέμπτη μέχρι κ σήμερα και στην επαφή.. μετά δυστυχώς ρεπό γτ πρέπει να κάνει κ το σπερμοδιαγραμμα!! Πφφφ.. μακάρι να πάνε όλα καλά..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, tina79 είπε:

Κοριτσιαααα τι κανετε????

Εχω την αισθηση οτι πρεπει να τσακωσα καμια κολπιτιδα..κατι παιζει εκει κατω..κατι ασπρα υγρα υπαρχουν.. 12 εκανα ενα ντους κ τωρα πηγα αλλαξα παλι εσωρουχο..αυτο μου ελειπε τωρα, πηρα αντιβιωση τον μαιο για την κολπιτιδα, να εκανε καμια υποτροπη? Παντως οταν εκανα παλι τον μαιο παπ δεν ειχα, με ειχε πιασει η αντιβιωση.. @Emilly βοηθεια!!

Πήγαινε κάνε μια καλιεργεια.καμια φορά είναι ορμονικό όπως έχουμε πει κ δεν είναι κολπιτιδα.η κολπιυιδα σε ενοχλεί κιόλας δεν είναι απλά υγρά αλλά μυρίζουν.αν είναι άοσμα μάλλον ορμονικό.μπορει κ εγκυμοσύνη.....να τα βγάζεις νωρίς εσύ...μακάρι.εγω στις εγκυμοσύνες πεντακάθαρο κολπικό κ είχα αυξημένα πλακωδη...για αυτό τα άσπρα υγρά.

7 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Καλα να περάσεις κορίτσι 

Ευτυχώς τώρα δεν εισαι στη φάση που έχεις αυγά 

Οπότε μην αγχώνεσαι

Χαχαχα

Ε ναι ..τα κατάπια τα σάπια γι αυτόν τον μήνα.

5 ώρες πρίν, kons27 είπε:

Ναι emilly μου την Παρασκευή περιμένω...έχω ακόμα 1 ναι...αφού αυτά όμως δείχνουν 5 ημέρες μετά την πιθανή σύλληψη λέει...δεν ξέρω... απογοητευτικά! Είχαμε πολλες επαφές αυτό τ μήνα...

Μην απογοητευεσαι καθόλου.δεν θα έδειχνε στο λέω πίστεψέ με.αυτο κάντο την Παρασκευή.ασε εμενα κ κάτι άλλες δε λέω ονόματα (ξεκινά από E)που τα χουμε τα τεστ σαν τον αέρα που αναπνέουμε.εσυ συγκρατησου μέχρι την Παρασκευή.

7 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Είπαμε 

Όσο δεν έρχεται ,τόσο ελπίζουμε 

 

Εντωμεταξυ έχω 750 συμπτώματα.σχεδον πήδηξα από το αμάξι να κατ,,,,ουρησω.σρ μια ώρα απόσταση δεν άντεξα.κ άρχισε να πονάει το στήθος αλλά κ ψιλά σπυράκια προ περιόδου....μια ομορφιά.τωρα αύριο το θερμόμετρο θα μιλήσει.αν αρχίσει να πέφτει τελείωσε...έρχεται η βρωμουσα.

  • Ευχαριστώ 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa said:

καθε μερα καθε μερα! κ κανονικα επρεπε κ εχθες η προχθες . να ξερεις το σπερμα αν μεινει τεσσερις μερες μεσα μετα χαλαει οποτε θελει κ απο πριν συχνα πυκνα επαφες. ξεκουραση αφου γινει η ωορηξια.

Ξεκινησα πριν απο 4 μερες.Είχα και χθες επαφη....θα τον πεθανω αλλα απο την αλλη σκεφτομαι αντρες ειναι δεν παθαινουν τιποτα χαχαχα

Just now, Emilly said:

Πήγαινε κάνε μια καλιεργεια.καμια φορά είναι ορμονικό όπως έχουμε πει κ δεν είναι κολπιτιδα.η κολπιυιδα σε ενοχλεί κιόλας δεν είναι απλά υγρά αλλά μυρίζουν.αν είναι άοσμα μάλλον ορμονικό.μπορει κ εγκυμοσύνη.....να τα βγάζεις νωρίς εσύ...μακάρι.εγω στις εγκυμοσύνες πεντακάθαρο κολπικό κ είχα αυξημένα πλακωδη...για αυτό τα άσπρα υγρά.

Ε ναι ..τα κατάπια τα σάπια γι αυτόν τον μήνα.

Μην απογοητευεσαι καθόλου.δεν θα έδειχνε στο λέω πίστεψέ με.αυτο κάντο την Παρασκευή.ασε εμενα κ κάτι άλλες δε λέω ονόματα (ξεκινά από E)που τα χουμε τα τεστ σαν τον αέρα που αναπνέουμε.εσυ συγκρατησου μέχρι την Παρασκευή.

Εντωμεταξυ έχω 750 συμπτώματα.σχεδον πήδηξα από το αμάξι να κατ,,,,ουρησω.σρ μια ώρα απόσταση δεν άντεξα.κ άρχισε να πονάει το στήθος αλλά κ ψιλά σπυράκια προ περιόδου....μια ομορφιά.τωρα αύριο το θερμόμετρο θα μιλήσει.αν αρχίσει να πέφτει τελείωσε...έρχεται η βρωμουσα.

Εσυ να δεις αυτο τον μηνα που δεν το περιμενεις θα εισαι εγκυος. Σημερα αν θυμαμαι καλα περιμενες;

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Ξεκινησα πριν απο 4 μερες.Είχα και χθες επαφη....θα τον πεθανω αλλα απο την αλλη σκεφτομαι αντρες ειναι δεν παθαινουν τιποτα χαχαχα

Εσυ να δεις αυτο τον μηνα που δεν το περιμενεις θα εισαι εγκυος. Σημερα αν θυμαμαι καλα περιμενες;

Έχω χάσει την μπάλα εγώ.κανονικα εδώ κ τρεις τέσσερις κύκλους μου έρχεται μια μέρα πριν την αναμενόμενη.19 Σεπτέμβρη ήταν η τελευταία μου.19 είναι αύριο.θα δω το πρωί την θερμοκρασία.κουλουβαχατα.δεν νιώθω να μου ρχεται αύριο.για την ώρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έχω χάσει την μπάλα εγώ.κανονικα εδώ κ τρεις τέσσερις κύκλους μου έρχεται μια μέρα πριν την αναμενόμενη.19 Σεπτέμβρη ήταν η τελευταία μου.19 είναι αύριο.θα δω το πρωί την θερμοκρασία.κουλουβαχατα.δεν νιώθω να μου ρχεται αύριο.για την ώρα.

Κ εμένα ρε φίλε 

Λες να ναι η σειρά μας;

Μακάρι

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Κ εμένα ρε φίλε 

Λες να ναι η σειρά μας;

Μακάρι

Βρε λες;;;;;τι να πω...ίσως μου έρθουν απότομα αύριο κ τσάμπα παραμυθιάζομαι.για χοριακη θα πάω αν δεν έρθει μέχρι κ Τετάρτη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έχω χάσει την μπάλα εγώ.κανονικα εδώ κ τρεις τέσσερις κύκλους μου έρχεται μια μέρα πριν την αναμενόμενη.19 Σεπτέμβρη ήταν η τελευταία μου.19 είναι αύριο.θα δω το πρωί την θερμοκρασία.κουλουβαχατα.δεν νιώθω να μου ρχεται αύριο.για την ώρα.

@Emilly δηλαδη εχεις καθυστερηση...αρα υπαρχουν πιθανοτητες να εχουμε ευχαριστα... :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

@Emilly δηλαδη εχεις καθυστερηση...αρα υπαρχουν πιθανοτητες να εχουμε ευχαριστα... :)

Όχι αύριο είναι η μέρα περιόδου.απλα ήταν μπερδεμένος μήνας.δεν κατάλαβα κ μέσω θερμοδιαγραμματος ποτέ έκανα ωορηξια κ δεν μπορώ να υπολογίσω ποτέ να περιμένω.οποτε δεν ξέρω την τύφλα μου χαχαχαχα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έχω χάσει την μπάλα εγώ.κανονικα εδώ κ τρεις τέσσερις κύκλους μου έρχεται μια μέρα πριν την αναμενόμενη.19 Σεπτέμβρη ήταν η τελευταία μου.19 είναι αύριο.θα δω το πρωί την θερμοκρασία.κουλουβαχατα.δεν νιώθω να μου ρχεται αύριο.για την ώρα.

Μα δεν πας βαση κυκλου, πας βαση ωορηξιας. Ωορηξια δεν κανεις καθε μηνα την ιδια μερα, οποτε αναλογα μετα ερχεται κ η περιοδος. Το θεμα ειναι να μην σου ερθει περιοδος πριν τη 12η μερα αφοτου κανεις ωορηξια..εκει ειναι τα κουλουβαχατα

Εφοσον δεν ξερεις ποτε εγινε ωορηξια θα παρεις υποψιν το πιο μεγαλο σου κυκλο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Όχι αύριο είναι η μέρα περιόδου.απλα ήταν μπερδεμένος μήνας.δεν κατάλαβα κ μέσω θερμοδιαγραμματος ποτέ έκανα ωορηξια κ δεν μπορώ να υπολογίσω ποτέ να περιμένω.οποτε δεν ξέρω την τύφλα μου χαχαχαχα.

Εγω υπεθεσα πως εχεις καθυστερηση γιατι αυριο ειναι 19...τι κυκλο εχεις συνηθως;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Βρε λες;;;;;τι να πω...ίσως μου έρθουν απότομα αύριο κ τσάμπα παραμυθιάζομαι.για χοριακη θα πάω αν δεν έρθει μέχρι κ Τετάρτη.

Έλα μαζί σου κ εγώ 

Χαχαχαχα

Λες να γελάσουμε;;

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nikipa said:

Γειά σας και από μένα κορίτσια. Αυτή η αναμονή δεν αντέχετε.. Εγώ τελευταία περίοδο 17/9 σπερματεγχυση μετά από ovitrelle στις 28/9 τη 12η μέρα του κύκλου δηλαδή.συνηθως 29 μέρες ο κύκλος μου. Παιρνω utrogestan 2 την ημέρα των 100.απο χθες ελάχιστα καφέ μετά το  utrogestan.. Συμπτώματα θερμοκρασία μόνο και ελάχιστο πόνο. Το προηγούμενο σκ είχα πόνους περιόδου(και στο στήθος) μέχρι τη Τρίτη σε σημείο που έλεγα θα έρθει.. Την 28η μέρα έκανα τεστ βγήκε αρνητικό. Τώρα αύριο λέω αν δεν εμφανιστεί περίοδος να κάνω μια χωριακη μήπως και είμαι τυχερή.. Αν και πιστεύω ότι αν ήμουν έγκυος ένα τράβηγμα θα το ενιωθα αλλά τίποτα μέχρι στιγμής. 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Σου εύχομαι σύντομα γερό και καλότυχος μωράκι!! Αχ αυτή η αναμονή είναι όντως δυσβάσταχτη, υπομονή!! 

4 hours ago, Ellidr said:

ευτυχώς που είστε εσείς αισιόδοξες για μένα 

Κ έχω ν ακουμπάω κάπου

Είμαστε είμαστε περιμένουμε σύντομα ευχάριστα από εσένα!! 

41 minutes ago, kons27 said:

Εντάξει να μας τν πεις απλά εάν μας είχες διαβάσει λίγο πριν γράψεις θα έβλεπες ότι εδώ πέρα δίνουμε η μία κουράγιο στην άλλη κ χαιρόμαστε Μ την χαρά της άλλης...σε καμία περίπτωση δεν μιλάμε για στείρωση

Αχουυ κ εγώ τρομοκρατηθηκα λίγο γιατί δεν θέλω να μπω ακόμα στη διαδικασία των εξετάσεων που πιστεύω θα μου φέρει έξτρα άγχος, αλλά ότι μάθουμε καλό είναι, μπορεί να γλιτώσουμε πράματα ποιος ξέρει χμμ

16 minutes ago, tina79 said:

Κοριτσιαααα τι κανετε????

Εχω την αισθηση οτι πρεπει να τσακωσα καμια κολπιτιδα..κατι παιζει εκει κατω..κατι ασπρα υγρα υπαρχουν.. 12 εκανα ενα ντους κ τωρα πηγα αλλαξα παλι εσωρουχο..αυτο μου ελειπε τωρα, πηρα αντιβιωση τον μαιο για την κολπιτιδα, να εκανε καμια υποτροπη? Παντως οταν εκανα παλι τον μαιο παπ δεν ειχα, με ειχε πιασει η αντιβιωση.. @Emilly βοηθεια!!

ΥΠΟΠΤΟΟ μπας και είναι εγκυμοσύνη? Πότε ΔΕΝ περιμένεις? 

Just now, TATAKI said:

Θα προσπαθησω να κανω σημερα, αυριο, μεθαυριο. Απο την μια σκεφτομαι που λενε καθε 2 μερες για να ειναι δυνατο το σπερμα απο την αλλη αν περιμενω να δυναμωσει θα χασω τις μερες...θα παω για σερι αν φυσικα συνεργαστει και ο δικος μου λογω δουλειας και κουρασης και οτι γινει...

Αχχ αυτή η κουραση ρε κορίτσια, αυτα μας τρώνε να δεις άμα ειμασταν ξεγνοιαστοι εισοδηματίες 5,6 παιδάκια για πλάκα θα κάναμε αχαχαχ

Just now, Emilly said:

Πήγαινε κάνε μια καλιεργεια.καμια φορά είναι ορμονικό όπως έχουμε πει κ δεν είναι κολπιτιδα.η κολπιυιδα σε ενοχλεί κιόλας δεν είναι απλά υγρά αλλά μυρίζουν.αν είναι άοσμα μάλλον ορμονικό.μπορει κ εγκυμοσύνη.....να τα βγάζεις νωρίς εσύ...μακάρι.εγω στις εγκυμοσύνες πεντακάθαρο κολπικό κ είχα αυξημένα πλακωδη...για αυτό τα άσπρα υγρά.

Ε ναι ..τα κατάπια τα σάπια γι αυτόν τον μήνα.

Μην απογοητευεσαι καθόλου.δεν θα έδειχνε στο λέω πίστεψέ με.αυτο κάντο την Παρασκευή.ασε εμενα κ κάτι άλλες δε λέω ονόματα (ξεκινά από E)που τα χουμε τα τεστ σαν τον αέρα που αναπνέουμε.εσυ συγκρατησου μέχρι την Παρασκευή.

Εντωμεταξυ έχω 750 συμπτώματα.σχεδον πήδηξα από το αμάξι να κατ,,,,ουρησω.σρ μια ώρα απόσταση δεν άντεξα.κ άρχισε να πονάει το στήθος αλλά κ ψιλά σπυράκια προ περιόδου....μια ομορφιά.τωρα αύριο το θερμόμετρο θα μιλήσει.αν αρχίσει να πέφτει τελείωσε...έρχεται η βρωμουσα.

Αντε βρε Εμιλυυ τρέλανε μας επιτέλους? Πότε θα ξανακάνεις τεστ? Ή θα πας για χοριακη αύριο? 

Καλώς ήρθες @Τονιαα Σου εύχομαι σύντομα γερό καλότυχο μωράκι!! Και υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Αιντεε κορίτσιααα μουυ σε σας ελπίζω αυτόν τον μήνα να πάρω λίγη χαρά!! Εγώ αυτόν τον μήνα τον έκαψα με τις προσπαθείες που δεν έκανα χαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...