Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εδώ είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *Vasoula είπε:

Και εγω εχω ακομα ελπίδες για την @Ellidr...δε ξερω βρε παιδι μου αλλα εχω ενα feeling...χαχαχα

ευτυχώς που είστε εσείς αισιόδοξες για μένα 

Κ έχω ν ακουμπάω κάπου

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nikipa είπε:

Δε μου είπε.. Τώρα από κεκτημένη ταχύτητα θες από το ότι συνήθως μου έρχεται ρολόι η περίοδος δε μου είπε. Πάντως αύριο θα το ξεκαθαρίσω. Τουλάχιστον να ξέρω να κόψω τα χάπια αν είναι για να μου ερθει

μα κοριτσι μου με τα φαρμακα πως θα σπυ ερθει περιοδος . αυτα σταματανε την περιοδο ειναι ορμονες

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

κανονικα για να σου ερθει περιοδος πρεπει να σταματησεις τα utro. δεν σου ειπε ο γιατρος να κανεις χοριακη συγκεκριμενη ημερομηνια?

Εμενα μου έχει έρθει περίοδος κανονικά παρα τα ουτρο...βεβαια τότε επαιρνα μόνο ένα...αλλα ηρθε κανονικά!

Just now, Nikipa είπε:

Το στήθος δεν πονάει πλέον.. Αυτά βλέπω και δεν έκανα χθες χοριακη

Χμ....κανε αυριο μια δεν εχεις να χάσεις κάτι!!!μπορεί η δεύτερη φορά να είναι και η τυχερή σου!!!

Just now, Τονιαα είπε:

Σας διαβάζω συνέχεια άλλα λογο χρόνου δεν είχα γράψει...Ναι είμαι σε αναμονή αύριο μεθαύριο ίσως....Έχω άλλα 2 παιδία που ήρθαν χωρίς προσπάθειες καθόλου...

Τι καλά!!!!σου εύχομαι να είσαι ηδη έγκυος στο τρίτο σου λοιπον!!!!κανε ένα τεστακι αύριο και πες μας!!!!!:wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Εμενα μου έχει έρθει περίοδος κανονικά παρα τα ουτρο...βεβαια τότε επαιρνα μόνο ένα...αλλα ηρθε κανονικά!

ισως επειδη επερνες ενα. το αιμα με τα ουτρο δεν κατεβαινει . πρεπει να τα σταματησεις ακομα κ αποβολη να εχεις πχ αν περνεις ουτρο αιμα δεν βλεπεις ουτε περιοδο . θεωρω κ πως τα καφε που ειδε η κοπελα ισως ηταν περιοδος αλλα με τα φαρμακα την εκοψε . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Εμενα μου έχει έρθει περίοδος κανονικά παρα τα ουτρο...βεβαια τότε επαιρνα μόνο ένα...αλλα ηρθε κανονικά!

Τι να πω με αυτά τα χάπια έχω ακούσει στις μισές να μην ερχετε στις μισές να ερχετε. Ναι αύριο θα το ξεκαθαρίσω μα τσάκισε η αναμονή. Μακάρι να είναι κάτι θετικό. Είχα μια αποβολή στη 7η βδομάδα πριν 6 χρόνια.. Από τότε τίποτα.. Από εξετάσεις είμαστε μια χαρά δε βρίσκουν κατι

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ισως επειδη επερνες ενα. το αιμα με τα ουτρο δεν κατεβαινει . πρεπει να τα σταματησεις ακομα κ αποβολη να εχεις πχ αν περνεις ουτρο αιμα δεν βλεπεις ουτε περιοδο . θεωρω κ πως τα καφε που ειδε η κοπελα ισως ηταν περιοδος αλλα με τα φαρμακα την εκοψε . 

Ναι δε ξερω...η αλήθεια ειναι πως σε άλλες προσπάθειες που έπαιρνα πιο πολλα και ηταν αποτυχημένες τα κόβαμε νωρίς για να μου ρθει περίοδος...

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Και εγω εχω ακομα ελπίδες για την @Ellidr...δε ξερω βρε παιδι μου αλλα εχω ενα feeling...χαχαχα

Μακάρι για το κορίτσι μας θα χαρώ πολύ.αντε για να πάρουμε σειρά και εμείς χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nikipa είπε:

Τι να πω με αυτά τα χάπια έχω ακούσει στις μισές να μην ερχετε στις μισές να ερχετε. Ναι αύριο θα το ξεκαθαρίσω μα τσάκισε η αναμονή. Μακάρι να είναι κάτι θετικό. Είχα μια αποβολή στη 7η βδομάδα πριν 6 χρόνια.. Από τότε τίποτα.. Από εξετάσεις είμαστε μια χαρά δε βρίσκουν κατι

Αχ αλήθεια???έχεις ταλαιπωρηθεί και εσυ.....μακάρι να σου συμβεί πολυ σύντομα και να πανε ολα καλα...εχεις ψαχτεί για εξωσωματικη καθόλου???μήπως υπάρχει κάποια δυσκολία στην εμφύτευση??

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Αχ αλήθεια???έχεις ταλαιπωρηθεί και εσυ.....μακάρι να σου συμβεί πολυ σύντομα και να πανε ολα καλα...εχεις ψαχτεί για εξωσωματικη καθόλου???μήπως υπάρχει κάποια δυσκολία στην εμφύτευση??

Είναι το επόμενο βήμα μας.. Μέσα στον επόμενο χρόνο λέμε να το δοκιμάσουμε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αισιόδοξια χρειάζεται κορίτσια....εμείς στους 6 μήνες πήγαμε κάναμε εξετάσεις και βρήκαμε στο σπερματοδιαγραμμα ότι είχαμε ουρεοπλασμα και αυτό δημιούργησε πρόβλημα στο σπερμα...κάναμε θεραπεία 1.5 με αντιβίωση και τώρα ξανα προσπαθουμε πάλι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikipa είπε:

Είναι το επόμενο βήμα μας.. Μέσα στον επόμενο χρόνο λέμε να το δοκιμάσουμε. 

Έχετε το στο πίσω μέρος του μυαλού σου σαν μια εναλλακτική  που σου ευχομαι να μη χρειαστεί να φτάσετε ως εκεί!!!!!έχεις κάνει και σαλπιγγογραφια???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Αισιόδοξια χρειάζεται κορίτσια....εμείς στους 6 μήνες πήγαμε κάναμε εξετάσεις και βρήκαμε στο σπερματοδιαγραμμα ότι είχαμε ουρεοπλασμα και αυτό δημιούργησε πρόβλημα στο σπερμα...κάναμε θεραπεία 1.5 με αντιβίωση και τώρα ξανα προσπαθουμε πάλι...

Ωχ τι είπες τώρα... θυμάμαι είχα τέτοιο παλιά...λες να έχει κ ο σύντροφός? είμαστε στον 5ο μήνα προσπαθειών..

Just now, Vasiliki33 είπε:

Και τις προηγουμενες φορες που περιμενες ειχες τα ιδια συμπτωματα;

Ναι ναι δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...