Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, sofiadu είπε:

αγαπη εισαι στις 3 μερες καθυστερηση! Θα δειξει κ τωρα απλα περιμενε λιγο και μη πιεις πολλα υγρα!

Εγω το εκανα στις 2 μερες καθυστερηση (πριν 4 χρονια), μεσημερι μετα απο νερα καφεδες κ βγηκε σταυρος μπαμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Λεσς; Ποσο λιγο να μην πιω υγρα;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, tina79 said:

Καλημερα κοριτσια,

Εγω νιωθω χαλια.. με ποναει η κοιλια μου εδω κ κανα 15λεπτο. Αυριο περιμενω, αλλα οκ, τουλαχιστον ειμαι μεσα στις μερες της ωχρινικης φασης.. Ντρεπομαι στην ηλικια μου να πιστευω οτι θα ερθει φυσικα κ βασικα ντρεπομαι ολες εσας, σε αλλο φορουμ επρεπε να ειμαι.. Παρακαλαω τη Παναγια να μου δωσει το θαρρος να ξεκινησω εξωσωματικη.. Συγνωμη για το ξεσπασμα, αυριο μεθαυριο θα ειμαι καλυτερα!!

 

Just now, Avmar said:

Νιωθω τραβηγμα στη κοιλια , νιωθω ανακατοσουρες και εχω πολλα πολλα υγρα.

Επισης εκανα και το τεστ με τη χλωρινη εδω γελαστε!!!!!

Όλα αυτά τα σπίτι να τεστ είναι μούφα...όλα θετικα μου εβγαιναν..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλά σου κάνει 

Χαχαχαχα

Βρε θετική να είναι και ας σε πάει οπότε θέλει 

Εγώ θα σε περιμένω να πάμε μαζί ,να παίρνεις κουράγιο

Είδες τι καλή που είμαι;;;

Ναι περίμενε με γιατί θα πάω σαν την καημένη.κ πρέπει κ να σκεφτώ κ ατάκα.εε λοιπόν κάνε μου μια χοριακη θέλω να την αποκλείσω για να πάρω αντιβίωση...είδες;;;;κυρία.

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωπωπω 

Βλέπω πολύ πράμα 

Ε δε μπορεί από όσες θα κάνουν τεστ και χοριακη οι δύο τουλάχιστον δεν θα είναι θετικές;;;

Έλα πάμε στοιχηματακι πάλι ;;

Την άλλη φορά έπιασε

Χαχαχαχα

Just now, Emilly είπε:

Ναι περίμενε με γιατί θα πάω σαν την καημένη.κ πρέπει κ να σκεφτώ κ ατάκα.εε λοιπόν κάνε μου μια χοριακη θέλω να την αποκλείσω για να πάρω αντιβίωση...είδες;;;;κυρία.

Δε παλευεσαι

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar said:

Λεσς; Ποσο λιγο να μην πιω υγρα;;;;

Κανονικα λενε για δυο ωρες. Βεβαια εσυ  με 3 μερες καθυστερηση κ μπουκαλι να πιεις θα φανει!
περιμενε μια ωριτσα, αγορασε τεστ κ καντο κατα τις 12,30!

 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Τονιαα είπε:

Πληρώσαμε 250€ για αυτά και τα δύο μαζί....ζούμε Κρήτη όμως και εδώ η τιμές είναι λίγο στα ύψη δεν υπάρχει ανταγωνισμός...Εγώ να βοηθήσω ήθελα τπτ κακό....

Κοριτσακι μου κρητη από που είσαι???γιατί  είμαι και εγώ και ψάχνω καλο ουρολόγο ανδρολογο και τίποτα!

Just now, Olia s. είπε:

Καλημέρα @Τονιαα ! Καλημέρα κορίτσια, εγώ ως ανυπόμονη και φαντασιόπληκτη, έκανα ένα τεστακι, δε κρατήθηκα :oops: ως συνήθως! αρνητικό βγήκε, είναι βέβαια νωρίς 25 περιμένω, δεν έχω ελπίδες, αλλά παρόλα αυτά δε κρατήθηκα! Και πάλι καλημέρα σας!! Καλά αποτελέσματα Σ εσάς που θα κάνετε τεστακία και χοριακές σήμερα :)

Πολύ νωρίς ηταν!!!μην σε παίρνει Καθόλου από κάτω!!ε????:wink:

Just now, Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια! Δεν σας προλαμβαινω. Εγω ανεμενα περιοδο τη Παρασκευη 16/10. Θα δειξει

3 μερες καθυστέρηση???κανε ένα τεστακιιιι

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Δεν το ήξερα δεν το είχα ακούσει ποτέ μου το είπε φίλη μου έγκυος!!!

Και εδω στο φόρουμ ετυχε σε μια κοπέλα....ηταν κοντα στις μέρες π περίμενε  περίοδο...έκανε τεστ ωορρηξίας θετικο παραξενευτηκε έκανε τεστ εγκυμοσύνης βγηκε αχνο και ειναι στις Μανούλες Μαΐου αν θυμάμαι καλά!!!

Just now, tina79 είπε:

Καλημερα κοριτσια,

Εγω νιωθω χαλια.. με ποναει η κοιλια μου εδω κ κανα 15λεπτο. Αυριο περιμενω, αλλα οκ, τουλαχιστον ειμαι μεσα στις μερες της ωχρινικης φασης.. Ντρεπομαι στην ηλικια μου να πιστευω οτι θα ερθει φυσικα κ βασικα ντρεπομαι ολες εσας, σε αλλο φορουμ επρεπε να ειμαι.. Παρακαλαω τη Παναγια να μου δωσει το θαρρος να ξεκινησω εξωσωματικη.. Συγνωμη για το ξεσπασμα, αυριο μεθαυριο θα ειμαι καλυτερα!!

Να ντρέπεσαι????επειδή είσαι μια γυναίκα που προσπαθείς και δε τα εχεις παρατήσει???η επειδή θέλεις ένα παιδί???ολες έχουμε κακες μερες εννοείται....αλλα μην μου λες πως ντρέπεσαι!!!!προσπαθείς και κάνεις τα πάντα και να εισαι πολυ περήφανη για αυτο!!!

Just now, Avmar είπε:

Νιωθω τραβηγμα στη κοιλια , νιωθω ανακατοσουρες και εχω πολλα πολλα υγρα.

Επισης εκανα και το τεστ με τη χλωρινη εδω γελαστε!!!!!

Βρε πως το κάνουν αυτό??χαχαχχαχαχα και???τι λέει???χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Που θα πει θετικο? 

Δεν ξερω!!! Το εκανα γιατι ακουγα κ απο αλλες 

Just now, sofiadu είπε:

Κανονικα λενε για δυο ωρες. Βεβαια εσυ  με 3 μερες καθυστερηση κ μπουκαλι να πιεις θα φανει!
περιμενε μια ωριτσα, αγορασε τεστ κ καντο κατα τις 12,30!

 

Οκ κοριτσια θα παω να αγορασω !!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula said:

Κοριτσακι μου κρητη από που είσαι???γιατί  είμαι και εγώ και ψάχνω καλο ουρολόγο ανδρολογο και τίποτα!

Πολύ νωρίς ηταν!!!μην σε παίρνει Καθόλου από κάτω!!ε????:wink:

3 μερες καθυστέρηση???κανε ένα τεστακιιιι

Και εδω στο φόρουμ ετυχε σε μια κοπέλα....ηταν κοντα στις μέρες π περίμενε  περίοδο...έκανε τεστ ωορρηξίας θετικο παραξενευτηκε έκανε τεστ εγκυμοσύνης βγηκε αχνο και ειναι στις Μανούλες Μαΐου αν θυμάμαι καλά!!!

Να ντρέπεσαι????επειδή είσαι μια γυναίκα που προσπαθείς και δε τα εχεις παρατήσει???η επειδή θέλεις ένα παιδί???ολες έχουμε κακες μερες εννοείται....αλλα μην μου λες πως ντρέπεσαι!!!!προσπαθείς και κάνεις τα πάντα και να εισαι πολυ περήφανη για αυτο!!!

Βρε πως το κάνουν αυτό??χαχαχχαχαχα και???τι λέει???χαχαχα

Ηράκλειο Βασούλα....Έχω πολύ καλή ουρολογο έρχονται και από Αθήνα για να τους δει...έμας μας έδωσε θεραπεία και όλα έφτιαξαν...

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Κοριτσακι μου κρητη από που είσαι???γιατί  είμαι και εγώ και ψάχνω καλο ουρολόγο ανδρολογο και τίποτα!

Πολύ νωρίς ηταν!!!μην σε παίρνει Καθόλου από κάτω!!ε????:wink:

3 μερες καθυστέρηση???κανε ένα τεστακιιιι

Και εδω στο φόρουμ ετυχε σε μια κοπέλα....ηταν κοντα στις μέρες π περίμενε  περίοδο...έκανε τεστ ωορρηξίας θετικο παραξενευτηκε έκανε τεστ εγκυμοσύνης βγηκε αχνο και ειναι στις Μανούλες Μαΐου αν θυμάμαι καλά!!!

Να ντρέπεσαι????επειδή είσαι μια γυναίκα που προσπαθείς και δε τα εχεις παρατήσει???η επειδή θέλεις ένα παιδί???ολες έχουμε κακες μερες εννοείται....αλλα μην μου λες πως ντρέπεσαι!!!!προσπαθείς και κάνεις τα πάντα και να εισαι πολυ περήφανη για αυτο!!!

Βρε πως το κάνουν αυτό??χαχαχχαχαχα και???τι λέει???χαχαχα

Βασικα βαζεις χλωρινη στα πρωινα ουρα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Βασικα βαζεις χλωρινη στα πρωινα ουρα 

Και τι περιμένεις????Χαχαχχαχαχαχχα βρε τι τρόπους βρίσκουμε εμείς οι γυναίκες!!!αχχαχαχα 

 

Just now, Τονιαα είπε:

Ηράκλειο Βασούλα....Έχω πολύ καλή ουρολογο έρχονται και από Αθήνα για να τους δει...έμας μας έδωσε θεραπεία και όλα έφτιαξαν...

Και εγω ηρακλειο...μήπως είναι εύκολο να μ στείλεις σε ενα προσωπικό μήνυμα το όνομα της???:wub:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σκεφτομαι κατι και στενοχωριεμαι.. Ειχα ενοχλήσεις απο την Παρασκευή εκανα τεστ ωορρηξίας αρνητικο το σαββατο βγηκε θετικο το απογευμα ηρθαμε σε επαφη και παρασκευη και σαββατο εχθες ομως κυριακη οχι.. Σημερα ειχα πολυ εντονο πονο.. Λετε να εχασα την ωορρηξία? Η φτανει το υλικο που ειχα απο το σαββατο και την Παρασκευή 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...