Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

22 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κοπέλα μου τι τέλεια φωτό στο προφίλ είναι αυτή! μπράβο σου!όλα καλά να σου πάνε!

Ευχαριστώ μωρό μου όμορφο.Σου εύχομαι ότι καλύτερο ♥️

7 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου η αλήθεια είναι προσπαθώ να είμαι ήρεμη και να μην αγχώνομαι όσο μπορώ βέβαια,να μη το πολύ σκέφτομαι αν και δύσκολο... Εγώ τώρα περιμένω να αδιαθετησω αλλά δεν ήρθε ακόμα στην ώρα της , οπότε μου είπε μέχρι 15/4 να περιμένω και μετά να το πάρω να μου δώσει χάπια να κάνω κάποιες ορμονικές και μετά θα ξεκινήσουμε αγωγή που ταυτόχρονα θα μπορούμε να προσπαθούμε... Μακάρι να είμαστε τυχεροι και εμείς να έρθει γρήγορα!

Τι κάνεις κορίτσι μου?Είδα το μήνυμα σου τις προάλλες αλλά ήμουν ένα ράκος.Κοιμαμαι όπου βρω.Σε έχω στο μυαλό μου πόσες μέρες να σου στείλω!είδαμε τον σπόρο και την Πέμπτη θα ξαναπάμε μήπως ακούσουμε καρδούλα.Εσυ πως είσαι?λες το ότι δεν αδιαθετησες να είναι καλό σημάδι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Ευχαριστώ μωρό μου όμορφο.Σου εύχομαι ότι καλύτερο ♥️

Τι κάνεις κορίτσι μου?Είδα το μήνυμα σου τις προάλλες αλλά ήμουν ένα ράκος.Κοιμαμαι όπου βρω.Σε έχω στο μυαλό μου πόσες μέρες να σου στείλω!είδαμε τον σπόρο και την Πέμπτη θα ξαναπάμε μήπως ακούσουμε καρδούλα.Εσυ πως είσαι?λες το ότι δεν αδιαθετησες να είναι καλό σημάδι?

Καλά είμαι κορίτσι μου ,σε ευχαριστωαλλα δε πειράζει ξεκουράσου για το σπορακι ! Είδα και τη φωτό σου τη όμορφη... Με το καλοοο!!!! Άντε με το καλό να ακούσετε και καρδούλα :x Εγώ καλά είμαι ναι περιμένω όπως λες και εσύ αλλα δε νομίζω βρε κορίτσι μου ... Είχα πάει όταν είδαμε της πολυκιστικες 16η μέρα και δεν είδαμε ωράριο δεν ξέρω αν έγινε νωρίτερα αν έγινε αργότερα μπορεί και να μην έγινε ποτέ , νωρίτερα είχαμε λίγες επαφές αργότερα είχαμε πολλές μέρα παρά μέρα μέχρι και το Σάββατο αλλά δε νομίζω .. θα κάνω ένα τεστ βέβαια τη μέρα πριν τον πάρω τηλ να μου δώσει χάπια για να αδιαθετησω αλλά δε νομίζω ! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου ,σε ευχαριστωαλλα δε πειράζει ξεκουράσου για το σπορακι ! Είδα και τη φωτό σου τη όμορφη... Με το καλοοο!!!! Άντε με το καλό να ακούσετε και καρδούλα :x Εγώ καλά είμαι ναι περιμένω όπως λες και εσύ αλλα δε νομίζω βρε κορίτσι μου ... Είχα πάει όταν είδαμε της πολυκιστικες 16η μέρα και δεν είδαμε ωράριο δεν ξέρω αν έγινε νωρίτερα αν έγινε αργότερα μπορεί και να μην έγινε ποτέ , νωρίτερα είχαμε λίγες επαφές αργότερα είχαμε πολλές μέρα παρά μέρα μέχρι και το Σάββατο αλλά δε νομίζω .. θα κάνω ένα τεστ βέβαια τη μέρα πριν τον πάρω τηλ να μου δώσει χάπια για να αδιαθετησω αλλά δε νομίζω ! 

Βασικά κάνε μια χοριακη καλύτερα για να αποκλείσεις εντελώς την πιθανότητα.Και μακάρι να σου βγει τεράστια ♥️♥️

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Βασικά κάνε μια χοριακη καλύτερα για να αποκλείσεις εντελώς την πιθανότητα.Και μακάρι να σου βγει τεράστια ♥️♥️

Χαχαχα σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε; ελπίζω όλες να είστε καλά.. Μπορείτε να με βοηθήσετε λιγο με τα τεστ ωορρηξίας; τεπ είχα 1/4 επαφές είχαμε 8,10,12,13 και εννοείται ότι συνεχίζουμε, όμως ξεκίνησα τα τεστάκια από την Κυριακή και την Δευτέρα που ήταν αρνητικά.. Εχθές δεν έκανα τεστ και τώρα που έκανα βγήκε θετικό... Λέτε να ήταν και εχθές και να έχασα μέρα; τι να κάνω; μπερδεύτηκα 


 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια ,τι κάνετε?? Που χαθήκατε όλες???

Καλημέρα Ρια μου τι κανεις;; Εγώ καλά είμαι η αλήθεια έχω τρεξίματα και με τη δουλεια να προλάβω να βγει το πρόγραμμμα του μήνα! ετοιμαζόμαστε και για το σπίτι που θα αρχίσουμε να χτίζουμε αλλες διαδικασίες και πρέπει να είναι όλα έτοιμα μέχρι το τελος του Μαΐου και καταλαβαίνεις έχουμε τρεξίματα και λόγο COVID ειναι όλα διαδικτυακά με το τηλέφωνο και κάπου κολλάνε και οι διαδικασίες αλλά θέλω να ελπίζω ότι θα τελειώσει το αρχικό στάδιο στην ώρα του,  κλείσαμε και γάμο πολιτικό στις 22/05 άντε ανυπομονώ και γι αυτό!!  
 

Εσυ τι έγινε τελικά σου ήρθε η περίοδος;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε; ελπίζω όλες να είστε καλά.. Μπορείτε να με βοηθήσετε λιγο με τα τεστ ωορρηξίας; τεπ είχα 1/4 επαφές είχαμε 8,10,12,13 και εννοείται ότι συνεχίζουμε, όμως ξεκίνησα τα τεστάκια από την Κυριακή και την Δευτέρα που ήταν αρνητικά.. Εχθές δεν έκανα τεστ και τώρα που έκανα βγήκε θετικό... Λέτε να ήταν και εχθές και να έχασα μέρα; τι να κάνω; μπερδεύτηκα 

αφου γραφεις 13 δηλαδη εχθες ειχες επαφες.. παvτως οπως κ vα εχει πρεπει vα εχεις επαφες σημερα κ για τρεις μερες ακομα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

αφου γραφεις 13 δηλαδη εχθες ειχες επαφες.. παvτως οπως κ vα εχει πρεπει vα εχεις επαφες σημερα κ για τρεις μερες ακομα. 

Ναι είχα επαφή και συνεχίζω.. Απλά είχα πολύ αργά ήταν μετά τις 12 το βράδυ γιαυτό αγχωθηκα.. Κανονικά το ημερολόγιο που έχω δείχνει την ωορηξια την Παρασκευή 

Just now, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα Ρια μου τι κανεις;; Εγώ καλά είμαι η αλήθεια έχω τρεξίματα και με τη δουλεια να προλάβω να βγει το πρόγραμμμα του μήνα! ετοιμαζόμαστε και για το σπίτι που θα αρχίσουμε να χτίζουμε αλλες διαδικασίες και πρέπει να είναι όλα έτοιμα μέχρι το τελος του Μαΐου και καταλαβαίνεις έχουμε τρεξίματα και λόγο COVID ειναι όλα διαδικτυακά με το τηλέφωνο και κάπου κολλάνε και οι διαδικασίες αλλά θέλω να ελπίζω ότι θα τελειώσει το αρχικό στάδιο στην ώρα του,  κλείσαμε και γάμο πολιτικό στις 22/05 άντε ανυπομονώ και γι αυτό!!  
 

Εσυ τι έγινε τελικά σου ήρθε η περίοδος;;

Με το καλό!! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι!! 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι είχα επαφή και συνεχίζω.. Απλά είχα πολύ αργά ήταν μετά τις 12 το βράδυ γιαυτό αγχωθηκα.. Κανονικά το ημερολόγιο που έχω δείχνει την ωορηξια την Παρασκευή 

Με το καλό!! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι!! 

εvταξει δεv τηv χαvεις για λιγες ωρες αφου ειχες κ τηv προηγουμεvη μερα επαφες εισαι απολυτα καλημμεvη. απο το θετικο τεστακι η ωορηξια μπορει vα γιvει μεσα στις επομεvες  48 ωρες κ το ωαριο μεvει ζωvταvο τουλαχιστοv για 12 -24 ωρες οποτε δεv υπαρχει περιπτωση vα μηv επγσες μεσα. 

Εvvοητε συvεχιζειβ επαφες για τρεις μερες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, linaa είπε:

εvταξει δεv τηv χαvεις για λιγες ωρες αφου ειχες κ τηv προηγουμεvη μερα επαφες εισαι απολυτα καλημμεvη. απο το θετικο τεστακι η ωορηξια μπορει vα γιvει μεσα στις επομεvες  48 ωρες κ το ωαριο μεvει ζωvταvο τουλαχιστοv για 12 -24 ωρες οποτε δεv υπαρχει περιπτωση vα μηv επγσες μεσα. 

Εvvοητε συvεχιζειβ επαφες για τρεις μερες

Σε ευχαριστώ πολύ.. Να ρωτήσω κάτι ακόμα αν ξέρεις.. Μόλις γίνει η ωορηξια δεν ξανά βγαίνει θετικό το τεστ; 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ.. Να ρωτήσω κάτι ακόμα αν ξέρεις.. Μόλις γίνει η ωορηξια δεν ξανά βγαίνει θετικό το τεστ; 

το τεστ ωορηξιας συvηθως απτηv πρωτη μερα του θετικου μεvει δυο μερες θετικο αvεξαρτητα απο το ποτε εγιvε η ωορηξια . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

το τεστ ωορηξιας συvηθως απτηv πρωτη μερα του θετικου μεvει δυο μερες θετικο αvεξαρτητα απο το ποτε εγιvε η ωορηξια . 

Σε ευχαριστώ πολύ 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

το τεστ ωορηξιας συvηθως απτηv πρωτη μερα του θετικου μεvει δυο μερες θετικο αvεξαρτητα απο το ποτε εγιvε η ωορηξια . 

Εμένα την πρώτη φορά που έκανα τα τεστ είχε βγει θετικό και την επόμενη ημέρα την ίδια ώρα αρνητικό ίσα που φαινόταν η γραμμή! Ποτέ δεν μου βγήκε για 2 ημέρες συνεχόμενες θετικό...αυτό συνέβηκε και σε άλλες; Ή κάτι λάθος έκανα ή κάτι συμβαίνει; 

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι είχα επαφή και συνεχίζω.. Απλά είχα πολύ αργά ήταν μετά τις 12 το βράδυ γιαυτό αγχωθηκα.. Κανονικά το ημερολόγιο που έχω δείχνει την ωορηξια την Παρασκευή 

Με το καλό!! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι!! 

Σε ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα Ρια μου τι κανεις;; Εγώ καλά είμαι η αλήθεια έχω τρεξίματα και με τη δουλεια να προλάβω να βγει το πρόγραμμμα του μήνα! ετοιμαζόμαστε και για το σπίτι που θα αρχίσουμε να χτίζουμε αλλες διαδικασίες και πρέπει να είναι όλα έτοιμα μέχρι το τελος του Μαΐου και καταλαβαίνεις έχουμε τρεξίματα και λόγο COVID ειναι όλα διαδικτυακά με το τηλέφωνο και κάπου κολλάνε και οι διαδικασίες αλλά θέλω να ελπίζω ότι θα τελειώσει το αρχικό στάδιο στην ώρα του,  κλείσαμε και γάμο πολιτικό στις 22/05 άντε ανυπομονώ και γι αυτό!!  
 

Εσυ τι έγινε τελικά σου ήρθε η περίοδος;;

Καλά είμαι και εγώ...αν εξαιρέσω τα τρεξίματα τις δουλειας που λες τι ωραία όλα τα υπόλοιπα,πολύ ευχάριστα ..μπράβο με το καλό και η ώρα η καλή κορίτσι μου!!!!!

Όχι δεν έχω αδιαθετησει πάλι ,έκανα ένα τεστ έτσι για να τ κάνω αρνητικό φυσικά ,αύριο θα το πάρω τηλέφωνο να μου δώσει χάπια και να μου ξανά γράψει τον ορμονολογικο ελεγχο γτ λήγει το παραπεμπτικό και δε θα προλάβω και σήμερα ο άντρας μου έκανε σπερμοδιαγραμμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...