Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

On 6/8/2019 at 10:43 ΜΜ, Sol_10 είπε:

Palmoira μου πολυ χαιρομαι που τα πατε τοσο καλα με το φαγητο !! Ειναι καλοβολο το παιδακι σου να την χαιρεσαι και να περασετε τελεια στις διακοπες σας!!! Εχεις δικιο και πραγματικα νοιωθω πολυ καλυτερα οταν  βλεπω τετοια λογια!! Γιατι διαβαζω και κατι αλλα περι θηλασμου και με κανουν να νοιωθω κακια μαμα και να αναρωτιεμαι αν θα κανω καλα! 

Ήρθε η ώρα Ν σχολιάσω!,ήμαρτον με τα υπερβολικά του θηλασμού. Ναι είναι καλό Ν θηλάζει το μωρό αλλά δεν είναι και το βασικό ώστε να είναι καλά Κ η μαμά Κ το νινι. Πρέπει Ν υπάρχει μια ισορροπια. Οι φανατισμόι με ενοχλούν. Γτ όταν δε ζεις μια κατάσταση δε σ πέφτει λόγος Ν εκφράσεις Κριτική. Μια χαρά κάνεις κορίτσι Μ αν το αποφασισες και σε κάνει Ν Είσαι πιο ήρεμη. Το μωράκι Σ χρειάζεται μια ήρεμη μανούλα. Δεν έχει νόημα Ν το θηλαζεις Ν Είσαι μόνιμα με την αίσθηση ότι κανείς κάτι που δεν θέλεις. Το νινι τα εκλαμβάνει όλα. Και με το ξένο γάλα μεγαλώνουν. 

On 7/8/2019 at 4:10 ΜΜ, Nicol_ είπε:

Να σου πω πανω στην απελπισία μου σκεφτηκα μηπως δοκιμαζα καποια μεθοδο εκπαίδευσης αλλα ειναι μικρουλης και δεν αντέχω να το κανω..ασε που ξυπνάει κ δεν μπορει να κοιμηθει επειδή κατι τον ενοχλεί . οποτε θα δω τι θα μου πει αυριο ο γιατρος κ θα δω τι θα κανω

@oneira_glyka που χαθηκες εσυ? Καιρο εχεις να γραψεις πως πατε?

Τι Ν Σ πω.μια τρέλα ζω. Πολλές φορές κλαίω..Άλλες προσπαθώ Ν Είμαι ήρεμη. Άλλες Είμαι σαν την τρελή. Είμαστε με τις μέρες μας. Εμείς σε μια βδομάδα ξεκινάμε φρουτάκια. Το νινι Μ είναι καλουλη δόξα τω Θεώ. Όταν περιμένω περίοδο είναι ανυσηχο γτ μειώνεται η ροή Μ Κ Έχει συνηθίσει στη μεγάλη ροή ο κύριος. Κατά τ'άλλα ξυπνάμε μια δύο φορές τη νύχτα σίγουρα.είτε για το μωρό είτε για τους άλλους δύο. Αλλά τα περισσότερα μεσημέρια κοιμόμαστε όλοι οπότε παίρνω δυνάμεις Για την υπόλοιπη μέρα.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Sol_10 κανε εσυ μια ερωτηση κ βλεπεις τι θα σου πει κ ο γιατρος. Εμενα με ρωτησε αμα εκοψα τα ιχνη κ επειδη δεν τα εκοψα αλλα δεν ξανακανε η μπεμπα κακα ειπε να δοκιμασουμε να δουμε για την αλλεργια. Εσεις εχετε την κουκουβαγια σας εμεις εχουμε ενα ιπποποταμακι που παιζει ηχους της φυσης. Το βαζω καθε φορα που ειναι να κοιμηθει απο νεογεννητη κ το εχει συνδεσει με την ωρα του υπνου, βοηθαει!

@oneira_glykaσου στελνω αγωνιστικους χαιρετισμους! Εισαι ηρωιδα το εχω ξαναπει!

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, oneira_glyka είπε:

Ήρθε η ώρα Ν σχολιάσω!,ήμαρτον με τα υπερβολικά του θηλασμού. Ναι είναι καλό Ν θηλάζει το μωρό αλλά δεν είναι και το βασικό ώστε να είναι καλά Κ η μαμά Κ το νινι. Πρέπει Ν υπάρχει μια ισορροπια. Οι φανατισμόι με ενοχλούν. Γτ όταν δε ζεις μια κατάσταση δε σ πέφτει λόγος Ν εκφράσεις Κριτική. Μια χαρά κάνεις κορίτσι Μ αν το αποφασισες και σε κάνει Ν Είσαι πιο ήρεμη. Το μωράκι Σ χρειάζεται μια ήρεμη μανούλα. Δεν έχει νόημα Ν το θηλαζεις Ν Είσαι μόνιμα με την αίσθηση ότι κανείς κάτι που δεν θέλεις. Το νινι τα εκλαμβάνει όλα. Και με το ξένο γάλα μεγαλώνουν. 

Τι Ν Σ πω.μια τρέλα ζω. Πολλές φορές κλαίω..Άλλες προσπαθώ Ν Είμαι ήρεμη. Άλλες Είμαι σαν την τρελή. Είμαστε με τις μέρες μας. Εμείς σε μια βδομάδα ξεκινάμε φρουτάκια. Το νινι Μ είναι καλουλη δόξα τω Θεώ. Όταν περιμένω περίοδο είναι ανυσηχο γτ μειώνεται η ροή Μ Κ Έχει συνηθίσει στη μεγάλη ροή ο κύριος. Κατά τ'άλλα ξυπνάμε μια δύο φορές τη νύχτα σίγουρα.είτε για το μωρό είτε για τους άλλους δύο. Αλλά τα περισσότερα μεσημέρια κοιμόμαστε όλοι οπότε παίρνω δυνάμεις Για την υπόλοιπη μέρα.

Σε ευχαριστω πολυ! Εχεις δικο σε ολα και πλεον οταν πεφτω σε τετοια σχολια δεν τα διαβαζω και τα προσπερναω! 

Πραγματικα οπως λεει και η εβιο εισαι ηρωιδα! Μπραβο σου! 

Just now, evio είπε:

@Sol_10 κανε εσυ μια ερωτηση κ βλεπεις τι θα σου πει κ ο γιατρος. Εμενα με ρωτησε αμα εκοψα τα ιχνη κ επειδη δεν τα εκοψα αλλα δεν ξανακανε η μπεμπα κακα ειπε να δοκιμασουμε να δουμε για την αλλεργια. Εσεις εχετε την κουκουβαγια σας εμεις εχουμε ενα ιπποποταμακι που παιζει ηχους της φυσης. Το βαζω καθε φορα που ειναι να κοιμηθει απο νεογεννητη κ το εχει συνδεσει με την ωρα του υπνου, βοηθαει!

@oneira_glykaσου στελνω αγωνιστικους χαιρετισμους! Εισαι ηρωιδα το εχω ξαναπει!

Ναι παλι πρεπει να γράψω ερωτήσεις γτ εχω ενα σωρό χαχα!! Ασε πλεον εγω την περνω και στο καροτσι την κουκουβαγια!! Χαχα παντου μαζί!

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Sol_10 είπε:

Ναι εχεις δικιο! Ετσι πρεπει να την βλεπουν την ωρα του φαγητου! Νερακι δινεις ολη την μερα? Η μονο μετα το φαγητο?

Την πρώτη μέρα εδωσα μετά από ένα μισάωρο μετά το φαγητό. Τη δεύτερη λίγο περισσότερο και από σήμερα το έχω συνέχεια μαζί μου και της δίνω όποτε λίγο γκρινιάξει. Με το φαγητό κρατάω πάντα το μισάωρο για το νεράκι. Μη φανταστείς ότι πίνει πολύ. Πιο πολύ σαν παιχνίδι το βλέπει για να δαγκώνει το ποτηράκι αλλά σιγά σιγά θα μάθει. Εμένα με ενδιαφέρει όπως ξαναείπα να περνάει καλά και να είναι χαρούμενη. Νηστικό ή διψασμένο δεν έμεινε κανενα παιδί!

@Nicol_ δοκίμασε διαφορετικούς τρόπους και θα δεις τι του αρέσει περισσότερο για τον ύπνο. Εμένα παντως αλλάζει προτιμήσεις και το τελευταίο διάστημα στις διακοπές ξενυχτάει και λιγάκι. Να δω πως θα μπούμε σε προγραμμα ξανά από Σεπτέμβρη!

Εχτες κοριτσια έκανε και το πρώτο μπάνιο στη θάλασσα! Την πήρε αγκαλίτσα ο μπαμπάς και έκαναν μαζί για λίγο. Της άρεσε αλλά δεν την αφήσαμε πολύ γιατί κρύωνε. Βέβαια και για τη θάλασσα ολόκληρη μετακόμιση χρειάζεται!

 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Την πρώτη μέρα εδωσα μετά από ένα μισάωρο μετά το φαγητό. Τη δεύτερη λίγο περισσότερο και από σήμερα το έχω συνέχεια μαζί μου και της δίνω όποτε λίγο γκρινιάξει. Με το φαγητό κρατάω πάντα το μισάωρο για το νεράκι. Μη φανταστείς ότι πίνει πολύ. Πιο πολύ σαν παιχνίδι το βλέπει για να δαγκώνει το ποτηράκι αλλά σιγά σιγά θα μάθει. Εμένα με ενδιαφέρει όπως ξαναείπα να περνάει καλά και να είναι χαρούμενη. Νηστικό ή διψασμένο δεν έμεινε κανενα παιδί!

@Nicol_ δοκίμασε διαφορετικούς τρόπους και θα δεις τι του αρέσει περισσότερο για τον ύπνο. Εμένα παντως αλλάζει προτιμήσεις και το τελευταίο διάστημα στις διακοπές ξενυχτάει και λιγάκι. Να δω πως θα μπούμε σε προγραμμα ξανά από Σεπτέμβρη!

Εχτες κοριτσια έκανε και το πρώτο μπάνιο στη θάλασσα! Την πήρε αγκαλίτσα ο μπαμπάς και έκαναν μαζί για λίγο. Της άρεσε αλλά δεν την αφήσαμε πολύ γιατί κρύωνε. Βέβαια και για τη θάλασσα ολόκληρη μετακόμιση χρειάζεται!

 

Αχ ψυχούλα μου μωρε!! Εγω οταν του βρεχω τα ποδαρακια αρχιζει και κλαιει παρολο που για το μπανιο στο σπιτι τρελενεται! Της βουτυξες και κεφαλακι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sol_10 είπε:

Μια χαρα η μπεμπουλα σου ζωη να χει!!! Μπραβο σας!! Εμενα η γιατρος μου χε πει πως συνηθως μετα το 6μηνο η μετα τον χρονο το ξεπερνανε! Τωρα που θα παω και εγω για εμβολιο θα την ρωτησω να δω πως το βλεπει! Αν και φοβαμαι πολυ να δοκιμασω απο τοσο νωρις! Θα δω ομως τι θα μου πεις και η παιδιατρος! Αντε σιγα σιγα μπαινετε και εσεις σε στερεες..τι τελεια!!!

Νικολ μου εγω απλα τον βαζω στην κουνια και κοιμαται με ενα πανακι που του εχω, την πιπιλα και  με μια κουκουβάγια με ωραιες μελωδίες που την έχουμε αγαπήσει και παιζει ενα 20λεπτο! Καποιες φορες που έκανε γκρινια απλα ημουν πανω απο την κουνια του τραγουδουσα τον χάιδευα χωρις να τον σηκωσω και κοιμοταν μετα απο λιγο! Πλεον κοιμαται μονος του! Στο καροτσι ομως θελει κουνημα οταν ειμαστε εξω! Δοκιμασε να τον κοιμησεις με διαφορους τροπους ομως αν το κανεις μην τα παρατήσεις.. στην αρχη σιγουρα θα κλαιει και θα γκρινιαζει αλλα πιστευω θα παρει λιγες μερες μεχρι να το καταφερεις και να συνηθίσει και ο μικρος! Το θεμα ειναι να μην υποκιψεις !

Sol μου θα δοκιμασω σίγουρα. Βέβαια ο δικος σου ειναι το πιο βολικο παιδακι στις μανουλες Μαρτιου μαζι με της παλμοιρα. Εγω εχω ταρζανακι οποτε κρατάω μικρο καλαθι :mrgreen:

Just now, oneira_glyka είπε:

Ήρθε η ώρα Ν σχολιάσω!,ήμαρτον με τα υπερβολικά του θηλασμού. Ναι είναι καλό Ν θηλάζει το μωρό αλλά δεν είναι και το βασικό ώστε να είναι καλά Κ η μαμά Κ το νινι. Πρέπει Ν υπάρχει μια ισορροπια. Οι φανατισμόι με ενοχλούν. Γτ όταν δε ζεις μια κατάσταση δε σ πέφτει λόγος Ν εκφράσεις Κριτική. Μια χαρά κάνεις κορίτσι Μ αν το αποφασισες και σε κάνει Ν Είσαι πιο ήρεμη. Το μωράκι Σ χρειάζεται μια ήρεμη μανούλα. Δεν έχει νόημα Ν το θηλαζεις Ν Είσαι μόνιμα με την αίσθηση ότι κανείς κάτι που δεν θέλεις. Το νινι τα εκλαμβάνει όλα. Και με το ξένο γάλα μεγαλώνουν. 

Τι Ν Σ πω.μια τρέλα ζω. Πολλές φορές κλαίω..Άλλες προσπαθώ Ν Είμαι ήρεμη. Άλλες Είμαι σαν την τρελή. Είμαστε με τις μέρες μας. Εμείς σε μια βδομάδα ξεκινάμε φρουτάκια. Το νινι Μ είναι καλουλη δόξα τω Θεώ. Όταν περιμένω περίοδο είναι ανυσηχο γτ μειώνεται η ροή Μ Κ Έχει συνηθίσει στη μεγάλη ροή ο κύριος. Κατά τ'άλλα ξυπνάμε μια δύο φορές τη νύχτα σίγουρα.είτε για το μωρό είτε για τους άλλους δύο. Αλλά τα περισσότερα μεσημέρια κοιμόμαστε όλοι οπότε παίρνω δυνάμεις Για την υπόλοιπη μέρα.

Αχ oneira glyka οταν σε σκεφτομαι λεω να μη μιλάω καθόλου γιατί εσυ με τρία παιδια τραβάς πολλα..κουράγιο κ υπομονη!!

Just now, palmoira είπε:

Την πρώτη μέρα εδωσα μετά από ένα μισάωρο μετά το φαγητό. Τη δεύτερη λίγο περισσότερο και από σήμερα το έχω συνέχεια μαζί μου και της δίνω όποτε λίγο γκρινιάξει. Με το φαγητό κρατάω πάντα το μισάωρο για το νεράκι. Μη φανταστείς ότι πίνει πολύ. Πιο πολύ σαν παιχνίδι το βλέπει για να δαγκώνει το ποτηράκι αλλά σιγά σιγά θα μάθει. Εμένα με ενδιαφέρει όπως ξαναείπα να περνάει καλά και να είναι χαρούμενη. Νηστικό ή διψασμένο δεν έμεινε κανενα παιδί!

@Nicol_ δοκίμασε διαφορετικούς τρόπους και θα δεις τι του αρέσει περισσότερο για τον ύπνο. Εμένα παντως αλλάζει προτιμήσεις και το τελευταίο διάστημα στις διακοπές ξενυχτάει και λιγάκι. Να δω πως θα μπούμε σε προγραμμα ξανά από Σεπτέμβρη!

Εχτες κοριτσια έκανε και το πρώτο μπάνιο στη θάλασσα! Την πήρε αγκαλίτσα ο μπαμπάς και έκαναν μαζί για λίγο. Της άρεσε αλλά δεν την αφήσαμε πολύ γιατί κρύωνε. Βέβαια και για τη θάλασσα ολόκληρη μετακόμιση χρειάζεται!

 

Αχ τι ωραια..εμας μαλλον τελη Αυγούστου μας βλεπω για μπανακι. Μακαρι να του αρεσει

Εμεις Κοριτσια χθες το βράδυ τρωγαμε ροδάκινο κ ο καημενος τα έβλεπε κ του έτρεχαν τα σαλια. Ετσι του εδωσα λιγο να γλυψει ενα κομμάτι και ξετρέλαθηκε!! Ηταν κ δροσετο κ προσπαθουσε να το δαγκωσει με τα ουλα του. Αφου εκλαιγε οταν το πηρα. Λιχούδης μεγαλος!

  • Μου αρέσει 3

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Sol μου θα δοκιμασω σίγουρα. Βέβαια ο δικος σου ειναι το πιο βολικο παιδακι στις μανουλες Μαρτιου μαζι με της παλμοιρα. Εγω εχω ταρζανακι οποτε κρατάω μικρο καλαθι :mrgreen:

Αχ oneira glyka οταν σε σκεφτομαι λεω να μη μιλάω καθόλου γιατί εσυ με τρία παιδια τραβάς πολλα..κουράγιο κ υπομονη!!

Αχ τι ωραια..εμας μαλλον τελη Αυγούστου μας βλεπω για μπανακι. Μακαρι να του αρεσει

Εμεις Κοριτσια χθες το βράδυ τρωγαμε ροδάκινο κ ο καημενος τα έβλεπε κ του έτρεχαν τα σαλια. Ετσι του εδωσα λιγο να γλυψει ενα κομμάτι και ξετρέλαθηκε!! Ηταν κ δροσετο κ προσπαθουσε να το δαγκωσει με τα ουλα του. Αφου εκλαιγε οταν το πηρα. Λιχούδης μεγαλος!

Σου εύχομαι να δοκιμάσεις κατι και να πετυχει πραγματικα! Τουλαχιστον να κοιμασαι..ειναι πολυ σημαντικο!  Καλη ιδεα με το φρουτο χαχα θα του το κανω και εγω μια μερα να δω αντιδραση χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Ζεστη ζεστη στις 9 το πρωι εβγαλα την μπεμπα βολτα κ παλι ζεστη ειχε. Εννοειται ολη μερα ειμαστε με κλιματιστικο αναμενο. Ενω στην πρωτη δοση του prevenar ειχε κανει 37,7 τωρα ευτυχως τιποτα ολα καλα. Επισης ρε κοριτσια εχω υποψιες οτι ανακαλυψε τροπο να μας τραβαει την προσοχη. Κανει σαν να βηχει κ μολις την κοιταξω σταματαει κ γελαει. Εχει τρεις μερες που το κανει αυτο. Ε την σκατου αμα ειναι απο τωρα να μας κανει οτι θελει ζητω που καηκαμε.

@Nicol_ αφου θελει να φαει ο μικρος ξεκινηστε σιγα σιγα! Ποτε πατε για εμβολιο;

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, evio είπε:

Καλημερα κοριτσια! Ζεστη ζεστη στις 9 το πρωι εβγαλα την μπεμπα βολτα κ παλι ζεστη ειχε. Εννοειται ολη μερα ειμαστε με κλιματιστικο αναμενο. Ενω στην πρωτη δοση του prevenar ειχε κανει 37,7 τωρα ευτυχως τιποτα ολα καλα. Επισης ρε κοριτσια εχω υποψιες οτι ανακαλυψε τροπο να μας τραβαει την προσοχη. Κανει σαν να βηχει κ μολις την κοιταξω σταματαει κ γελαει. Εχει τρεις μερες που το κανει αυτο. Ε την σκατου αμα ειναι απο τωρα να μας κανει οτι θελει ζητω που καηκαμε.

@Nicol_ αφου θελει να φαει ο μικρος ξεκινηστε σιγα σιγα! Ποτε πατε για εμβολιο;

Αχ αυτο με το βηχαλακι το κανει κ εμας! Οταν ψευτοκλαιει κανει κ οτι βηχει για να τον παρουμε αγκαλια πχ χαχα ειναι πονηρά τα σκατουλακια μας

Ναι εβιο μου αυτο περιμενω την Τρίτη μαλλον θα κανουμε το εμβολιο και θα παρω κ το οκ για να ξεκινησουμε κανονικά στερεά. Τη Δευτέρα θα παω λητω να παρω και οτι χρειαζεται.

Πως πατε οι υπολοιπες? Τρελη ζεστη κορίτσια με εχει κουρασει. Να μη μπορεις να βγεις μια βόλτα σαν άνθρωπος. Αντε να τελειωνει το καλοκαίρι παρακαλαω


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Αχ αυτο με το βηχαλακι το κανει κ εμας! Οταν ψευτοκλαιει κανει κ οτι βηχει για να τον παρουμε αγκαλια πχ χαχα ειναι πονηρά τα σκατουλακια μας

Ναι εβιο μου αυτο περιμενω την Τρίτη μαλλον θα κανουμε το εμβολιο και θα παρω κ το οκ για να ξεκινησουμε κανονικά στερεά. Τη Δευτέρα θα παω λητω να παρω και οτι χρειαζεται.

Πως πατε οι υπολοιπες? Τρελη ζεστη κορίτσια με εχει κουρασει. Να μη μπορεις να βγεις μια βόλτα σαν άνθρωπος. Αντε να τελειωνει το καλοκαίρι παρακαλαω

Α ωραια! Καταλαβαν οτι οποτε βηχουν ειμαστε απο πανω τους κ βρηκαν τροπο να τραβανε την προσοχη! Απιστευτα τα μικρουλια! Σπιρτα αναμενα!

Αντε να ξεκινησετε κ εσεις με το καλο! Εμεις μετα τον 15Αυγουστο σιγα σιγα. Χτες ετρωγα κ εκανα πως της δινω πατατα κ ανοιξε νααα ενα στομα! Πηρα ενα ραβδομπλεντερ απο τον Σκλαβενιτη πολυ ωραιο! Εκανα χτες σαλτσα ντοματα να το δοκιμασω κ επαθα πλακα. Στα μαγαζια κατω απο 50 ευρω δεν εβρισκα κατι της προκοπης.

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μεγαλωσαν @Sol_10 μου τα μωρακια μας! Πλεον για ποτε θα γινουν παιδακια χαμπαρι δεν θα παρουμε. Αφου του αρεσει η βολτα εκεινη την ωρα μια χαρα! Η δικια μου στις 8 πρεπει να ειναι ηδη στο σπιτι αλλιως κλαιει κ σπαραζει...


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, evio είπε:

Μεγαλωσαν @Sol_10 μου τα μωρακια μας! Πλεον για ποτε θα γινουν παιδακια χαμπαρι δεν θα παρουμε. Αφου του αρεσει η βολτα εκεινη την ωρα μια χαρα! Η δικια μου στις 8 πρεπει να ειναι ηδη στο σπιτι αλλιως κλαιει κ σπαραζει...

Εβιο μου πραγματικα περναει τοσο γρηγορα ο καιρος ! Για ποτε γεννησαμε και λεγαμε εδω τις ιστοριες μας και για ποτε μπαινουν τα ζουζουνια μας στις στερεες δν εχω καταλάβει! Γι'αυτό πρεπει να ζουμε την καθε στιγμη μαζι τους! 

Ευτυχως εκεινη την ωρα του αρεσει και μεσα στην μερα αν τυχει και τον βγαλω αλλα το αποφευγω γτ καιγομαστε! Ευτυχως εχει σταματησει και την γκρινια που εκανε στο καροτσι! Την τεταρτη που πρεπει να παω στην παιδιατρο και θα τον παω μονη μου να δω πως θα ναι γτ εχω πολλες μερες να τον βαλω στο αμαξι απο τοτε που έκλαιγε.  Οχι τπτ αλλο ειναι και 20 λεπτα αποσταση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?

Εμεις εδω και κανα δυο μερες καλυτερα με το θεμα του υπνου γιατι εχω καταφέρει να τον κοιμισω 10 με 10.30 το βράδυ που το θεωρω μεγαλη επιτυχια :mrgreen: ξυπνάμε βεβαια στο ενδιάμεσο αρκετα αλλα δεν μπορούμε να τα εχουμε κ ολα. 

Ο μπόμπιρακος μου μεγαλωνει και ζωηρευει εχει αρχίσει κ σέρνεται με την οπισθεν χαχα. Θέλει να παει μπροστα, είναι μπρούμυτα σπρωχνει με τα χερια και νευριαζει γιατι παει προς τα πισω κ ξεσηκωνει τον τοπο με τσιριδες.Εχω αρχισει να αγχώνομαι να τον αφηνω στην κρεβατοκάμαρα με μαξιλαρια γιατί σπρωχνει και με τα ποδια κ τιναζεται προς τα πισω οταν ειναι ανασκελα.Γενικα ειναι ταρζανακι χαχα

Αυριο παμε για το εμβολιο και θα μου πει κ για τις στερεες. Στηρίζεται αρκετα καλα καθιστος οπότε θα μου δωσει το οκ. Σημερα θα παω λητω να παρω τα απαραιτητα.

Εσεις.πως πατε κοριτσια?

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2019 at 1:59 ΜΜ, evio είπε:

Καλημερα κοριτσια! Ζεστη ζεστη στις 9 το πρωι εβγαλα την μπεμπα βολτα κ παλι ζεστη ειχε. Εννοειται ολη μερα ειμαστε με κλιματιστικο αναμενο. Ενω στην πρωτη δοση του prevenar ειχε κανει 37,7 τωρα ευτυχως τιποτα ολα καλα. Επισης ρε κοριτσια εχω υποψιες οτι ανακαλυψε τροπο να μας τραβαει την προσοχη. Κανει σαν να βηχει κ μολις την κοιταξω σταματαει κ γελαει. Εχει τρεις μερες που το κανει αυτο. Ε την σκατου αμα ειναι απο τωρα να μας κανει οτι θελει ζητω που καηκαμε.

@Nicol_ αφου θελει να φαει ο μικρος ξεκινηστε σιγα σιγα! Ποτε πατε για εμβολιο;

Χαχαχαχα και εμένα έτσι κάνει μέρες τώρα.. Πότε το ξεχνάει και δν κάνει αλλά άμα το θυμηθεί τεντώνεται να κάνει έτσι για να της δώσουμε σημασία... Τι σκατουλια είναι :)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...