Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

3 ώρες πρίν, marian84 είπε:

Αχ ειχα ολο το πρωτο 3μηνο.Εμενα με βοηθουσε το να μασαω τσιχλα αλλιως επρεπε να τρωω ολη μερα για να μαι οκ .Απο Κυπρο εισαι κοριτσακι μου???

Εγω ρε κοριτσια εχω τοσα υγρα που φοραω σερβιετακι αλλιως πρεπει να αλλαζω συνεχεια εσωρουχο και κουραστηκα.Και επισης νιωθω σα τσουξιμο στον κολπο αλλα δεν εχω ουρολοιμωξη.Το χετε μηπως και σεις αυτο?

Έλα κορίτσι! Υγρά έχω και εγώ πολλά (νομίζω όλες), τσούξιμο όχι. Αλλά αν δεν είναι ουρολοίμωξη μην σε ανησυχεί. Για την τσίχλα έχεις δίκιο. Τη δοκίμασα σήμερα. Εμένα με πιανει μόλις φάω. Οπότε σήμερα δοκίμασα και μασησα τσίχλα με το που έφαγα (και μέχρι στιγμής είμαι μια χαρά! Και ούτε έχω κάνει εμετό!) Ούτε μικρή δεν είχα χαρεί τόσο με μια τσίκλα! 

Δεν είναι από Κύπρο, Ελλάδα μένω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, alina80 είπε:

Έλα κορίτσι! Υγρά έχω και εγώ πολλά (νομίζω όλες), τσούξιμο όχι. Αλλά αν δεν είναι ουρολοίμωξη μην σε ανησυχεί. Για την τσίχλα έχεις δίκιο. Τη δοκίμασα σήμερα. Εμένα με πιανει μόλις φάω. Οπότε σήμερα δοκίμασα και μασησα τσίχλα με το που έφαγα (και μέχρι στιγμής είμαι μια χαρά! Και ούτε έχω κάνει εμετό!) Ούτε μικρή δεν είχα χαρεί τόσο με μια τσίκλα! 

Δεν είναι από Κύπρο, Ελλάδα μένω. 

Χαχαχαχα χαιρομαι που επιασε το κολπο μου!!!Μωρε εχω κανει και εξεταση ουρων και καλλιεργ κολπικου υγρου και ολα ειναι οκ οποτε δε ξερω απο τι ειναι.Βεβαια επειδη ειμαι λιγο υστερικη ξαναδωσα ουρα και το απογευμα θα βγουν τα αποτελ.Ειπα να ξανακανω μπας και...

Ααα ειπες κορες νομιζω γι αυτο υπεθεσα οτι εισαι απο κυπρο

Link to comment
Share on other sites

Κοροτσια καλησπερα ..!!με το καλο τα μπεμπακια σας!!! Φυλο εχετε μαθει ?εμενα στην α επιπεδου μου ειπε οτι μαλλον ειναι μπεμπακος αλλα δεν ηταν σιγουρος...τη δευτερα θα παω στο γιατρο και θα τον ρωτησω να μου πει σιγουρα!!!ανηπομονω !!:-D:-D

  • Μου αρέσει 2

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Γλυκερια123 είπε:

Κοροτσια καλησπερα ..!!με το καλο τα μπεμπακια σας!!! Φυλο εχετε μαθει ?εμενα στην α επιπεδου μου ειπε οτι μαλλον ειναι μπεμπακος αλλα δεν ηταν σιγουρος...τη δευτερα θα παω στο γιατρο και θα τον ρωτησω να μου πει σιγουρα!!!ανηπομονω !!:-D:-D

Εγω μενω εξωτερικο και ειναι υποχρεψτικο το NIPTest για αποκλεισμο των 3βασικων συνδρομων οποτε μαθαινεις ετσι και το φυλο στα σιγουρα.Το εμαθα τη 13η βδομ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , marian84 είπε:

Χαχαχαχα χαιρομαι που επιασε το κολπο μου!!!Μωρε εχω κανει και εξεταση ουρων και καλλιεργ κολπικου υγρου και ολα ειναι οκ οποτε δε ξερω απο τι ειναι.Βεβαια επειδη ειμαι λιγο υστερικη ξαναδωσα ουρα και το απογευμα θα βγουν τα αποτελ.Ειπα να ξανακανω μπας και...

Ααα ειπες κορες νομιζω γι αυτο υπεθεσα οτι εισαι απο κυπρο

Μπορεί να είναι και και κάποιος ερεθισμός ή μικροτραυματισμος του κόλπου, αφού οι εξετάσεις βγαίνουν καθαρές. 

Μάλλον το είπα το κόρες, μου αρέσει και το χρησιμοποιώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 35 λεπτά , marian84 είπε:

Εγω μενω εξωτερικο και ειναι υποχρεψτικο το NIPTest για αποκλεισμο των 3βασικων συνδρομων οποτε μαθαινεις ετσι και το φυλο στα σιγουρα.Το εμαθα τη 13η βδομ

Αα δηλαδη ειναι σαν την α επιπεδου εδω στην ελλαδα?..εγω επειδη την εκανα στις 11 εβδομαδες και κατι δεν ηταν τοσο σιγουρος..τωρα ειμαι στη 14η οποτε σιγουρα φαινεται..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Γλυκερια123 είπε:

Αα δηλαδη ειναι σαν την α επιπεδου εδω στην ελλαδα?..εγω επειδη την εκανα στις 11 εβδομαδες και κατι δεν ηταν τοσο σιγουρος..τωρα ειμαι στη 14η οποτε σιγουρα φαινεται..

Την α επιπεδο την κανουμε και δω.Ειναι εξεταση αιματος που εχει σχεδιν αντικαταστησει πλεον την αμνιοπαρακεντηση.Αυτη που κανεντε Ελλαδα βασιζεται σε ποσοστα.Ενω εδω ειναι σιγουρα αποτελ για τα συνδρομα.Με υπερηχο νομιζω στην 16η βδομ φαινεται σιγουρα το φυλο

πρίν από 35 λεπτά , alina80 είπε:

Μπορεί να είναι και και κάποιος ερεθισμός ή μικροτραυματισμος του κόλπου, αφού οι εξετάσεις βγαίνουν καθαρές. 

Μάλλον το είπα το κόρες, μου αρέσει και το χρησιμοποιώ!

Παντως τωρα πηρα τα αποτελεσματα και δε βρεθηκα τιποτα ξανα οποτε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κ μενα μου ειπε υποψια για αγορι που εγω ειμαι σιγουρη γιαυτο!!εγω με τα αυξημενα υγρα ειχα παθει τετοιο πανικο που εκανα κ την ηλιθια ερωτηση στον γιατρο μην τυχον κ ο αμνιοακος σακος χανει υγρα!!το απεκλεισε αχαχαχα πλεον το συνηθισα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , happysmile είπε:

Κ μενα μου ειπε υποψια για αγορι που εγω ειμαι σιγουρη γιαυτο!!εγω με τα αυξημενα υγρα ειχα παθει τετοιο πανικο που εκανα κ την ηλιθια ερωτηση στον γιατρο μην τυχον κ ο αμνιοακος σακος χανει υγρα!!το απεκλεισε αχαχαχα πλεον το συνηθισα..

Ενταξει θα θελα να δω τη φατσα του γιατρου:-D:-D:-Dκι εγω ειμαι σιγουρη ετσι χωρις λογο απλα το ξερω ..!


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , happysmile είπε:

Κ μενα μου ειπε υποψια για αγορι που εγω ειμαι σιγουρη γιαυτο!!εγω με τα αυξημενα υγρα ειχα παθει τετοιο πανικο που εκανα κ την ηλιθια ερωτηση στον γιατρο μην τυχον κ ο αμνιοακος σακος χανει υγρα!!το απεκλεισε αχαχαχα πλεον το συνηθισα..

Αχ ασε με χουν εκνευρισει τα υγρα.Στην αρχη αλλαζα εσωρουχο καθε 3ωρες ε δε μπορω αλλο.Εβαλα σερβιετακι απλα το βραδυ το βγαζω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , marian84 είπε:

Αχ ασε με χουν εκνευρισει τα υγρα.Στην αρχη αλλαζα εσωρουχο καθε 3ωρες ε δε μπορω αλλο.Εβαλα σερβιετακι απλα το βραδυ το βγαζω

Πραγματικαμεχρι πριν μεινω εγκυιος ειχα χειροτερο το περιοδος καλοκαιρι ε τωρα εχω αυτο.τι σερβιετακια χρησιμοποιεις αν θυμασαι γτ always ηταν απογοητευση.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , happysmile είπε:

Πραγματικαμεχρι πριν μεινω εγκυιος ειχα χειροτερο το περιοδος καλοκαιρι ε τωρα εχω αυτο.τι σερβιετακια χρησιμοποιεις αν θυμασαι γτ always ηταν απογοητευση.

Ασε και γω τα always πηρα και δεν...Αυριο που θα παμε σουπερ να ψαξω να βρω κατι λιγο πιο «βαμβακερο» γιατι δε γινεται ετσι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...