Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Είναι τα αγόρια παράξενα λοιπόν. Και εμένα δεξιά και στη μέση. Ξαπλώνω στο ιατρείο για εξέταση και δεξιά είναι φουσκωμένη η κοιλιά αριστερά πιτα. Χαχαχα. Και ξεχνάω βρε κορίτσια. Ξεχνάω πολύ. Αν σας έχω πει κάτι 10 φορές μην με παρεξηγείτε. Αν το θυμάστε βέβαια και εσείς ότι το είπα :-D

  • Χαχα 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, theodora gel είπε:

Κοριτσια εσείς που κάνετε ενέσεις ηπαρινης κάνετε και πάνω -κάτω από τον ομφαλό η μόνο δεξιά αριστερά του??

Δεξιά ή αριστερά συνήθως γιατί πάνω ή κάτω έχει περισσότερες φλέβες και δεν το διακινδυνευω... Μου το είπε και ο γιατρός!!!! 

Ρε κορίτσια εγώ από εχθές έχω πολλές καούρες και ανακατοσουρα  που μου είχαν σταματήσει από τον 4ο...εχει να προτείνει καμία τπτ για ανακούφιση;;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγγελικη85 είπε:

Δεξιά ή αριστερά συνήθως γιατί πάνω ή κάτω έχει περισσότερες φλέβες και δεν το διακινδυνευω... Μου το είπε και ο γιατρός!!!! 

Ρε κορίτσια εγώ από εχθές έχω πολλές καούρες και ανακατοσουρα  που μου είχαν σταματήσει από τον 4ο...εχει να προτείνει καμία τπτ για ανακούφιση;;; 

Για μελανιές εννοείς ότι δεν το διακινδυνεύεις???καούρες αν έχεις βγάζει μαλλιά το μπεμπέ!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, theodora gel είπε:

Για μελανιές εννοείς ότι δεν το διακινδυνεύεις???καούρες αν έχεις βγάζει μαλλιά το μπεμπέ!!

Για μελανιές και επειδή μου το είπε ο γιατρός μου!!!!γιατί δεν τον ρωτάς και συ;;; 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μεγαλη προσοχη με τα φαγητα τωρα που ζεστανε ο.καιρος! ειχα κανει καρμποναρα το μεσημερι, εφαγα και ηταν μια χαρα... ειπα να ξαναφαω λιγη τωρα το βραδυ για τη λιγουρα και.με.πιανει πονοκοιλος με.διαροια μαζι! αντε στο καλο λεω. με φρουτα θα τη βγαζω. 

@Αγγελικη85 εγω δε κλεινω τη νυχτα απο τις καουρες αλλα οποτε τρωω καρπουζι ειμαι μια χαρα. δοκιμασα και.με πεπονι αλλα δε μου εκανε τιποτα. 

  • Ευχαριστώ 1

cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anna17 είπε:

Είναι τα αγόρια παράξενα λοιπόν. Και εμένα δεξιά και στη μέση. Ξαπλώνω στο ιατρείο για εξέταση και δεξιά είναι φουσκωμένη η κοιλιά αριστερά πιτα. Χαχαχα. Και ξεχνάω βρε κορίτσια. Ξεχνάω πολύ. Αν σας έχω πει κάτι 10 φορές μην με παρεξηγείτε. Αν το θυμάστε βέβαια και εσείς ότι το είπα :-D

Πφφφφ σε νιωθω κ γω ξεχναω πολυ κ ειμαι αφηρημενη συνεχεια!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα!!τι κανετε;κι εγω ξεχναω παρα πολυ..!να σας πω τι κανετε τωρα απο ετοιμασιες;τα εχετε ψωνισει ολα τα πραγματακια; εμενα μου λειπουν ακομα αλλα για το μπεμπη μου φαινεται τα χω ολα(δεν το λεω και με σιγουρια) ..περιμενω κ καποια απ το ιντερνετ που χω παραγγειλει ε κ μετα λεω να τα πλυνω σιγα σιγα και να σιδερωσω...εσεις πως πατε;;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. Βγήκα σε άδεια κυησης σήμερα!! Με το καλό και στα υπόλοιπα κορίτσια. 

Ναι ναι προσοχή με το φαγητό. Αμέσως ψυγείο μόλις κρυώσει μην τρέχουμε τώρα στο τέλος. 

@Γλυκερια123Εμεις φτιάξαμε την κούνια το σκ και ναι μπορώ να πω ότι εκτός από πλύσιμο και σίδερο είμαστε έτοιμοι. Αλλά έχει πολύ λάσπη και σκόνη ακόμη για πλυντήριο εδώ σε εμάς.

Και κορίτσια κάτι ακόμη. Ζεσταινομαιεεεε. Πολύ εύκολα πλέον. Εγω που κοιμάμαι με κουβερτούλα το καλοκαίρι αν ανάψουμε κλιματιστικό... Εσείς πως πάτε από ζέστη; 

  • Μου αρέσει 3

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

αυτό μόλις έλεγα τώρα στο τηλ στην μαία μου....ζέστη!!!!ούτε τα καλτσάκια δεν αντέχουν τα πόδια μου!!!

σαν την τρελή κυκλοφορώ με το κοντομάνικο και με κοιτούν όλοι με απορία...:D:D 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Anna17 ναι κι εδω σε μενα ο καιρος ειναι πολυ περιεργος ακομα...δε λεει να στρωσει..

Οντως πολυ ζεστη δεν παλευεται...Ιουνιο Ιουλιο να δω τι θα κανουμε!!!!


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι δεν το εχω νιώσει αυτό με την ζέστη ούτε τώρα ούτε σε ολη την εγκυμοσύνη. Είμαι όπως ήμουν κλασσική κρυουλιάρα! Εντάξει τετοια εποχή δεν κρυώνω αλλα σε καμια περίπτωση δεν ζεσταίνομαι! Αλλες ορμόνες τι να πεις!


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demmikot είπε:

Εγω πάλι δεν το εχω νιώσει αυτό με την ζέστη ούτε τώρα ούτε σε ολη την εγκυμοσύνη. Είμαι όπως ήμουν κλασσική κρυουλιάρα! Εντάξει τετοια εποχή δεν κρυώνω αλλα σε καμια περίπτωση δεν ζεσταίνομαι! Αλλες ορμόνες τι να πεις!

Στις αρχές κρυωνα απίστευτα. Δεν μπορούσα να ζεσταθω με τίποτα. Ειδικά στο α τρίμηνο. Ποτε το καλοριφέρ δεν δούλεψε τόσο πολύ μέχρι σήμερα και παρ όλα αυτα εγώ ήμουν ντυμενη σαν να ζούσα στο μπαλκόνι!! Τι να πεις. Όντως ορμόνες. Δεν είναι ίδιο για όλες μάλλον. Όπως με τους εμετούς και τις μυρωδιές πχ


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...