Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, Giosotpk είπε:

Είμαστε τυχερές που φέτος δεν έκανε τέτοια ζέστη όπως πέρσυ ... 

Κακο δεν είναι που το σκέφτεσαι όλες μας μας έχει περάσει από το μυαλό τώρα που ζοριζομαστε με την εγκυμοσύνη ... 

Εμένα που μου έχει κολλήσει ότι θα γεννήσω 38 εβδομάδων ...  εσύ έχεις ένα προαίσθημα κάτι ? 

Κ γω εχω προαισθημα οτι θα ναι πιο νωρις δν ξερω τωρα θα δουμε!!κοιτα εγω ειμαι σε νησι κ ηδη ξεκινησαν τα 28ρια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Giosotpk είπε:

@happysmile καλά σε νησί δεν θα αντέχετε η ζέστη δεν το συζητάω ... 

Πόσο είσαι τώρα? 

Εγώ αύριο 33 εβδομάδων ... 

Αυριο 31 βδομαδες!παρασκευη επιτελους εχω ραντεβου!ρε κοριτσια χτες αισθανομουν αρκετη πιεση κατω οταν περπατουσα λιγο κ φοβηθηκα ημουν ολη μερα ξαπλωμενη!το παθαινετε κ σεις?

Link to comment
Share on other sites

@happysmile δεν πιστεύω να είναι κάτι τα ποβακια που νιώθεις ...μήπως έχει πάρει θέση το μωράκι και σε πιέζει το κεφαλάκι του ...αλλά να.το.αναφερεις στο γιατρό σου ... 

Εγώ έχω ραντεβού 3 Ιουνίου και μου είπε πως θα μου πάρει και κολπική καλλιέργεια ...πως ανεβαίνουν στην καρέκλα μου λέει κανείς ? Με το ζόρι σηκώνω τα πόδια στο κρεβάτι χαχαχαχ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι οταν ειμαι αρκετη ωρα ορθια νιωθω να σκληραινει μερικες φορες η κοιλια μου. θυμαμαι στον επιταφιο ηθελα σαν τρελη τουαλετα και ενιωθα τρελο βαρος χαμηλα μεχρι να φτασω σπιτι. επισης θελει τρελει προσοχη οσες οδηγουμε. προσωπικα εχω σταματησει τις μεγαλες διαδρομες γιατι πριν 2 βδομαδες ενιωσα οτι εχασα τη συγκεντρωση μου. ειδικα τωρα που ζεσταινει ο καιρος. 


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@happysmile την αδεια την κανονικη λεω να την παρω μετα το 6μηνο..μη φοβασαι πονακια θα μας πιανουν απο δω κ περα με το παραμικρο ..βαραινουμε οπως κ τα μωρακια μας ...αλλα πεσ το κ στο γιατρο σ να σου φυγει η ιδεα...

@Giosotpk σ εμενα δινουν  προτεραιοτητα(μερικες φορες με ξινιλα) αλλα υπαρχουν και μεγαλα γουρουνια που περνιουνται γι ανθρωπους!!αναισθητοι χωρις σεβασμο!!!

Εγω ειμαι 31 εβδομαδων και 2 ημερων!!αυριο θα δω το μπεμπη επιτελους μετα απο 1 μηνα...και μετα στο doppler παλι...

 

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eleni2512 είπε:

εγω παλι οταν ειμαι αρκετη ωρα ορθια νιωθω να σκληραινει μερικες φορες η κοιλια μου. θυμαμαι στον επιταφιο ηθελα σαν τρελη τουαλετα και ενιωθα τρελο βαρος χαμηλα μεχρι να φτασω σπιτι. επισης θελει τρελει προσοχη οσες οδηγουμε. προσωπικα εχω σταματησει τις μεγαλες διαδρομες γιατι πριν 2 βδομαδες ενιωσα οτι εχασα τη συγκεντρωση μου. ειδικα τωρα που ζεσταινει ο καιρος. 

Κ γω το σαββατο. Που ειχε τρομερη ζεστη κ πηγα λαικη ζαλιστηκα λιγο στο αμαξι!

Just now, Γλυκερια123 είπε:

@happysmile την αδεια την κανονικη λεω να την παρω μετα το 6μηνο..μη φοβασαι πονακια θα μας πιανουν απο δω κ περα με το παραμικρο ..βαραινουμε οπως κ τα μωρακια μας ...αλλα πεσ το κ στο γιατρο σ να σου φυγει η ιδεα...

@Giosotpk σ εμενα δινουν  προτεραιοτητα(μερικες φορες με ξινιλα) αλλα υπαρχουν και μεγαλα γουρουνια που περνιουνται γι ανθρωπους!!αναισθητοι χωρις σεβασμο!!!

Εγω ειμαι 31 εβδομαδων και 2 ημερων!!αυριο θα δω το μπεμπη επιτελους μετα απο 1 μηνα...και μετα στο doppler παλι...

 

Γλυκερια ρωτα τον λογιστη σου γιατι νομιζω πρεπει να παρεις πρωτα την αδεια οταν τελειωσει το 6μηνο οαεδ θα χει μπει το 2020 πως θα παρεις την αδεια 2019?

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

 

Γλυκερια ρωτα τον λογιστη σου γιατι νομιζω πρεπει να παρεις πρωτα την αδεια οταν τελειωσει το 6μηνο οαεδ θα χει μπει το 2020 πως θα παρεις την αδεια 2019?

^_^ ναι θα το ρωτησω ...εσυ την κανονικη θα την παρεις πριν το 6μηνο του οαεδ;εννοω οταν τελειωσουν οι 63 μερες του ικα;

Επεξεργάστηκαν by Γλυκερια123

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

^_^ ναι θα το ρωτησω ...εσυ την κανονικη θα την παρεις πριν το 6μηνο του οαεδ;εννοω οταν τελειωσουν οι 63 μερες του ικα;

Καλημερα ναι ετσι λεω γιατι ειναι η αλλαγη του ετους επομενως πρεπει η επιχειρηση να ειναι ενταξει!

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Giosotpk είπε:

@Eleni2512 έχεις δοκιμάσει να πιεις κρύο γάλα ? Βοηθάει πολύ στην καούρα ... 

Τι κάνουν η υπόλοιπες μανουλες σήμερα πως είναι ? 

Καλημερα!λοιπον το τρικ με το κρυο γαλα το δοκιμασα εχθες..η αληθεια ειναι οτι με βοηθησε πολυ!σε ευχαριστω !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου καλημερα!!

 @happysmile σ ευχαριστω..θα το δω

Πηγα γιατρο ο μπεμπης μια χαρα 1860 γραμ..!!!!μεγαλωσε πολυ..εγω ελεγα αντε 1.5 κιλο να ναι...την τελευταια φορα στις 26 εβδομαδες τον αφησα 1075 γραμ... πω πω μου φαινεται πολυ περιεργο!!!!τωρα στο doppler παλι 5/06....:-D

  • Μου αρέσει 2

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!!

 @happysmile σ ευχαριστω..θα το δω

Πηγα γιατρο ο μπεμπης μια χαρα 1860 γραμ..!!!!μεγαλωσε πολυ..εγω ελεγα αντε 1.5 κιλο να ναι...την τελευταια φορα στις 26 εβδομαδες τον αφησα 1075 γραμ... πω πω μου φαινεται πολυ περιεργο!!!!τωρα στο doppler παλι 5/06....:-D

Τελεια μπραβο κοριτσι μου!!

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!!

 @happysmile σ ευχαριστω..θα το δω

Πηγα γιατρο ο μπεμπης μια χαρα 1860 γραμ..!!!!μεγαλωσε πολυ..εγω ελεγα αντε 1.5 κιλο να ναι...την τελευταια φορα στις 26 εβδομαδες τον αφησα 1075 γραμ... πω πω μου φαινεται πολυ περιεργο!!!!τωρα στο doppler παλι 5/06....:-D

Στον ιδιο γιατρο κανεις ντομπλερ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Τελεια μπραβο κοριτσι μου!!

Στον ιδιο γιατρο κανεις ντομπλερ?

Οχι σε αλλον εξω ...εκει εκανα κ αυχενικη κ β επιπεδου ..πετρος νικολαιδης λεγεται κι ερχεται απο Αθηνα...


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

^_^ ναι θα το ρωτησω ...εσυ την κανονικη θα την παρεις πριν το 6μηνο του οαεδ;εννοω οταν τελειωσουν οι 63 μερες του ικα;

λόγω δουλειάς (λογίστρια( σε διαβεβαιώνω ότι πρέπει να πάρεις την άδεια σου πριν το 6μηνο. εμείς προτείνουμε συνήθως πρίν τις 56 ημέρες να δίνετε η άδεια στις εγκυμονούσες!!!

κορίτσια πολύ ζάλη σήμερα!!!μια συνεχόμενη θολούρα. το έχει καμία??? την πίεση την μέτρησα 10/6 είχα μια χαρά...εσείς οδηγείτε???φοβήθηκα λίγο σήμερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγγελικη85 είπε:

λόγω δουλειάς (λογίστρια( σε διαβεβαιώνω ότι πρέπει να πάρεις την άδεια σου πριν το 6μηνο. εμείς προτείνουμε συνήθως πρίν τις 56 ημέρες να δίνετε η άδεια στις εγκυμονούσες!!!

κορίτσια πολύ ζάλη σήμερα!!!μια συνεχόμενη θολούρα. το έχει καμία??? την πίεση την μέτρησα 10/6 είχα μια χαρά...εσείς οδηγείτε???φοβήθηκα λίγο σήμερα!!!

Θα μπορω την κανονικη  να την παρω μετα τις 63 μερες;;;;

Να προσεχεις...κι αν μπορεις να την αποφευγεις την οδηγηση..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...