Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 41 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Παιδιά ΣΟΣ καρυότυπο ζεύγους έτσι και εμείς πολλά ωοθυλάκια μηδέν βλαστοκυστες στο τέλος έκανα αυτή την εξέταση είχα αμοιβαία μετάθεση και τελικά το έχει και ο πατέρας μου σας εύχομαι τα καλύτερα αλλά αν δεν κάνατε καρυότυπο να τον κάνετ χτες 

      Από τις πρώτες εξετάσεις που κάναμε ήταν ο καρυοτοπος! 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Εμένα παθαινε πολυ συχνα στον πεμπτο κ εκτο μηνα καθε μερα σχεδον υωρα ομως οχι τοσο ρε κοριτσια κουλουριαζεται κ μαζευεται πανω ψηλα στο στομάχι αισθανομαι συνεχεια τον πωπο του να πεταγεται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, happysmile said:

Εμένα παθαινε πολυ συχνα στον πεμπτο κ εκτο μηνα καθε μερα σχεδον υωρα ομως οχι τοσο ρε κοριτσια κουλουριαζεται κ μαζευεται πανω ψηλα στο στομάχι αισθανομαι συνεχεια τον πωπο του να πεταγεται

Κ γω αισθάνομαι ίσως τον πωπό του να προεξέχει ενίοτε. Άγχος κορίτσια, κ τώρα π πηγαίνουμε προς το τέλος, ίσως κ περισσότερο. Αλλά υπομονή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 5/6/2019 at 11:02 PM, Elenpap said:

Κορίτσια σας πονάνε καμιά φορά τα πλευρά; εμένα καμιά φορά όταν φάω ειδικά μ πονάνε δεξιά τα πλευρά.

Αχ ναι όλο κ πλησιάζουμε. :wub:

Eleni ναι ακριβώς το ίδιο!!!! Με πονάνε μόνο τα πλευρά της δεξιάς μεριάς κ κυρίως οταν φάω. Προσπαθώ να μην τρώω πολύ γιατί μετά η κοιλιά μου τεντώνει τόσο πολύ που νιώθω ότι θα σκιστεί. Βάζω συνέχεια κρέμες κτλ αλλά δε βοηθάνε, πάλι έχω αυτή την αίσθηση. Ανησυχώ ότι η κοιλιά μ έχει καταστραφεί. Και σκεφτείτε έχω πάρει 5 κιλά, που να πάρω κι άλλα..... :(

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ..τι κάνετε ? 

@ariel2023 μήπως σε φουσκώνει κάτι συγκεκριμένο που τρως ? Για βάλε σημασία και αν είναι να το αποφεύγεις ...επίσης φρόντισε να μην έχεις δυσκοιλιότητα ...

Αυτό με το δέρμα το έχω πάθει μια δυο φορές αλλά όταν έφαγε όσπριο το οποίο και πριν την εγκυμοσύνη μου έφερνε φούσκωμα οπότε τώρα το αποφεύγω ...


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@ariel2023 και εγω το ιδιο παθαινω καθε φορα που τρωω. εμενα με ανακουφιζει να ξαπλωνω λιγη ωρα. 

εγω σκ κατεβασα καλοκαιρινα και αλλαξα κουρτινες. με το που ενιωσα οτι κουραζομαι ξαπλωνα για λιγο και συνεχιζα αλλα δε το ξανακανω. με το που ενιωσα ενα βαρος χαμηλα λεω "ως εδω.


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Κοριτσιαα 14 μερες εργατιας ακομα!!αισθαναστε κ σεις τα μικρα ψηλα?τα ποδια του πρεπει κατω απτο στηθος μου!

Ναι ναι και εγώ την αισθάνομαι ακριβώς κάτω από το στήθος μου ...μερικές φορές είναι τόσο δυνατές η κλοτσιες που κουνιέται και το στήθος μαζί ...σε σένα ? 

@Eleni2512 καλό είναι να μην κουραζόμαστε πολύ όσο μπορούμε ...να τα κάνουμε όλα σιγά σιγά ...εγώ πολλά φέτος δεν τα έκανα όσο αφορά το σπίτι ...ας πούμε κουρτίνες δε. Άλλαξα δεν είχα το κουράγιο να κάτσω να της σιδερωσω ...έτσι της φρεσκάρα με λίγο νερό και μαλακτικό το έβαλε σε ένα σπρέι και της πέρασα έτσι ...δεν θα κάτσω να σκάσω να σου πω την αλήθεια ... 

Είχα νιώσει και εγώ αυτό το βάρος -πιεση κάτω χαμηλά όταν κουράστηκα και έτσι από τότε δεν κάνω πολλά πράγματα μαζί ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Ναι ναι και εγώ την αισθάνομαι ακριβώς κάτω από το στήθος μου ...μερικές φορές είναι τόσο δυνατές η κλοτσιες που κουνιέται και το στήθος μαζί ...σε σένα ? 

@Eleni2512 καλό είναι να μην κουραζόμαστε πολύ όσο μπορούμε ...να τα κάνουμε όλα σιγά σιγά ...εγώ πολλά φέτος δεν τα έκανα όσο αφορά το σπίτι ...ας πούμε κουρτίνες δε. Άλλαξα δεν είχα το κουράγιο να κάτσω να της σιδερωσω ...έτσι της φρεσκάρα με λίγο νερό και μαλακτικό το έβαλε σε ένα σπρέι και της πέρασα έτσι ...δεν θα κάτσω να σκάσω να σου πω την αλήθεια ... 

Είχα νιώσει και εγώ αυτό το βάρος -πιεση κάτω χαμηλά όταν κουράστηκα και έτσι από τότε δεν κάνω πολλά πράγματα μαζί ... 

Ναι καλέ περα οτι βλεπεις κ την κοιλια να κινητε που τρελενομαι να τον χαζευω εδω ξαπλωμενη ειμαι στα πλαγια κ χτυπαει κ κουνιεται η κουβερτα!δν συζητω βεβαια που οταν καμια φορα κανει κινησεις με πιανει τρελο κατουρημα!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Ναι καλέ περα οτι βλεπεις κ την κοιλια να κινητε που τρελενομαι να τον χαζευω εδω ξαπλωμενη ειμαι στα πλαγια κ χτυπαει κ κουνιεται η κουβερτα!δν συζητω βεβαια που οταν καμια φορα κανει κινησεις με πιανει τρελο κατουρημα!

Καλα αυτό με το κατουρημα. Έχω φύγει τρεχοντας για τουαλέτα πόσες φορές και με ρωτάνε τι έπαθα. Χαχαχα

Εμένα κλωτσάει δεξιά. Εκεί είναι τα πόδια του. Τις προάλλες αναρωτιόμουν γιατί φουσκώνει έτσι κάτω από το στομάχι μου. Μετά πήρα χαμπάρι ότι κάποιος έχει τουρλωσει τον ποπουλι του. 

  • Χαχα 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

Καλα αυτό με το κατουρημα. Έχω φύγει τρεχοντας για τουαλέτα πόσες φορές και με ρωτάνε τι έπαθα. Χαχαχα

Εμένα κλωτσάει δεξιά. Εκεί είναι τα πόδια του. Τις προάλλες αναρωτιόμουν γιατί φουσκώνει έτσι κάτω από το στομάχι μου. Μετά πήρα χαμπάρι ότι κάποιος έχει τουρλωσει τον ποπουλι του. 

Εγω τον χαιδευω κ του λεω μανα ενας κωλαρινος!!εχω σαλταρει κ δεξια τα βαζει πολυ τα ποδια του κ γενικα βολευεται στην δεξια μερια την αριστερη δν την προτιμαει κ στην μεση!!οσο μεγαλωνουν ομως εψουν περισσοτερη πλακα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...