Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Elenpap είπε:

Κορίτσια πήρατε νυχτικό για μαιευτήριο; γτ βλέπω κατι τιμές 30 ευρώ το νυχτικό κ 30 η ρόμπα.:mad:

Εγώ πήρα στα τζάμπο την περίφημη νυχτικια και ρόμπα ...30€ πολύ ακριβή πιστεύω εγώ.... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα τα πληντυρια στεγνωτηρια αλλα φιλη που πηρε το μετανιωσε. της χαλασε το στεγνωτηριο και δε.μπορουσε να χρησιμοποιήσει ουτε το πληντυριο. 

αληθεια μιας.και πιασαμε κουβεντα για νυχτικα... ειχα παρει περσι απο αυτα τα δροσερα κιμονο που ηταν και της μοδας και.πηρα ενα.σε ολολευκο. ειναι και κοντουλι.μεχρι.τη.μεση και.αναλαφρο και.ελεγα αντι για.ρομπακι να.εβαζα αυτο στο.μαιευτηριο. εσεις τι λετε? απο την.αλλη.εχω και.σατεν ρομπακι (1 μαυρο και.ενα.μωβ) και.μετα εχω και.κανονικη βαμβακερη ρομπιτσα.ανοιξιατικη μεχρι.το.γονατο...  

  • Μου αρέσει 1

cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eleni2512 said:

καλα τα πληντυρια στεγνωτηρια αλλα φιλη που πηρε το μετανιωσε. της χαλασε το στεγνωτηριο και δε.μπορουσε να χρησιμοποιήσει ουτε το πληντυριο. 

αληθεια μιας.και πιασαμε κουβεντα για νυχτικα... ειχα παρει περσι απο αυτα τα δροσερα κιμονο που ηταν και της μοδας και.πηρα ενα.σε ολολευκο. ειναι και κοντουλι.μεχρι.τη.μεση και.αναλαφρο και.ελεγα αντι για.ρομπακι να.εβαζα αυτο στο.μαιευτηριο. εσεις τι λετε? απο την.αλλη.εχω και.σατεν ρομπακι (1 μαυρο και.ενα.μωβ) και.μετα εχω και.κανονικη βαμβακερη ρομπιτσα.ανοιξιατικη μεχρι.το.γονατο...  

Κ γω έχω ρομπάκια αφόρετα, θα χρησιμοποιήσω κάποιο από αυτά. Ναι, απίστευτες τιμές, άσε π τα περισσότερα κ χαζά σχέδια. 

Link to comment
Share on other sites

@Eleni2512 καλή ιδέα αυτή με το κιμονό ... 

Τώρα που το λες η ρόμπα μπορεί να είναι και λίγο ζέστη ...εγώ θα βάλω και μια κανονική λεπτή ζακετουλα καλοκαιρινή που έχω με κοντό μανίκι ...σιγά πρέπει να είναι οπωσδήποτε ρόμπα ? 

Έχω και μια ρόμπα σατέν αλλά είναι κόκκινη με διάφορα σχέδια ψιλά σαν κινεζική μου την είχαν κάνει δώρο ...δεν πάει να έχω αυτή εντάξει είπαμε χαχαχαχ ... 

@Elenpap ναι δεν αξίζει να δώσεις τόσα λεφτά για κάτι που στην ουσία δεν θα το χαρείς καθόλου ... Εγώ όσο μπορώ θα βουλευτώ με.αυτα που έχω ... 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα δεν εδινα 60 ευρω για νυχτικο κ ρομπα για κανενα λογο ομως!!κανε σκουροχρωμο.νυχτικακι θα παρω κ μπλουζακια με παντελονι..

3 ώρες πρίν, Giosotpk είπε:

Εγώ πήρα στα τζάμπο την περίφημη νυχτικια και ρόμπα ...30€ πολύ ακριβή πιστεύω εγώ.... 

Φιλη που πηγα τζαμπο την ρομπα δν την βρηκανα δειςπου ηταν μονο για ανοιξει κ τωρα που καλοκαιριαζει τα βγαλαν

Link to comment
Share on other sites

@happysmile ααα ναι μπορεί ...μην νομίζεις και εγώ που την πήρα μετάνιωσα γιατί μου φαίνεται ζέστη για καλοκαίρι και δεν φοράω και γενικά ρόμπες ..τώρα σκέφτομαι να την πάω και πίσω να πάρω τίποτα άλλο ... 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@happysmile ααα ναι μπορεί ...μην νομίζεις και εγώ που την πήρα μετάνιωσα γιατί μου φαίνεται ζέστη για καλοκαίρι και δεν φοράω και γενικά ρόμπες ..τώρα σκέφτομαι να την πάω και πίσω να πάρω τίποτα άλλο ... 

 

Ουτε καν κ γω!πιστευω οτι με κουραση ξενυχτι θηλες να πονουν το τελευταιο που θα σκεφτουμε θα ναι η ρομπα!στο σπιτι δν το συζητω σαν την τζειν του ταρζαν αχαχαχα οσο πιο λιγα τοσο καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα και με το καλό τα μωράκια σας! Είδα που λέτε για νυχτικα και ρόμπες και έχω να σας πω πως τα Orchestra έχουν ωραιότατα νυχτικα. Αν έχετε την κάρτα του μαγαζιού τα παίρνετε πολύ οικονομικα. Αλλά και στην κανονική τους τιμή μια χαρά είναι.  Εγώ γεννησα Δεκέμβρη και πήρα 2 μακρυμανικα, ρόμπα δεν πήρα και με μια ζακέτα θα βολευτείτε μη δώσετε τζάμπα λεφτά. 

 

  • Μου αρέσει 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Ουτε καν κ γω!πιστευω οτι με κουραση ξενυχτι θηλες να πονουν το τελευταιο που θα σκεφτουμε θα ναι η ρομπα!στο σπιτι δν το συζητω σαν την τζειν του ταρζαν αχαχαχα οσο πιο λιγα τοσο καλυτερα!

Χαχαχαχχαχαχ ...όλες μας έτσι θα είμαστε της πρώτες 40 μέρες... 

Όπως είπε και η @kathyv25 με μια ζακέτα θα βολευτουμε και εγώ δεν το σκέφτηκα πιο νωρίς ... Να σου ζήσει και το μωράκι σου 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχετε αγωνια να δειτε σε ποιον θα μοιαζουν τα μπεμπακια??εχω πολυ περιεργεια να δω τις γκριματσες του τα χουγια του ποιανου το χαμογελο πηρε!!!! Ψυχουλες μωρε!ο δικος μ βομιζω ωρες ωρες ειναι καθετα στην κοιλια τα χτυπηματα τα νιωθω δεξια στα πλευρα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Χαχαχαχχαχαχ ...όλες μας έτσι θα είμαστε της πρώτες 40 μέρες... 

Όπως είπε και η @kathyv25 με μια ζακέτα θα βολευτουμε και εγώ δεν το σκέφτηκα πιο νωρίς ... Να σου ζήσει και το μωράκι σου 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 

Το μαλλί κοτσος, νυχτικο και κολάν εγκυμοσύνης θα πάνε σύννεφο χαχαχαχα

 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, kathyv25 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 

Το μαλλί κοτσος, νυχτικο και κολάν εγκυμοσύνης θα πάνε σύννεφο χαχαχαχα

 

Αχαχαχχαχαχα τουλαχιστον να προλαβαινουμε να λουστουμε!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου και πάλι.τελικα χτες πήγαμε στον εμβρυολογο.28κ 6ημερων το μωρό 1κιλο.μας είπε ότι η ανάπτυξη έχει πέσει το καφαλακι είναι ακόμα στα φυσιολογικά αλλά το μηριαίο και η κοιλίτσα κάτω από τα κατώτερα .είμαστε στη 10η θέση αναπτυξης.εγω έχω πάλι αντιστάσεις στα μητριαια αλλά καλύτερα από τη β επιπέδου .μάλλον λόγω του σαλοσπιρ που παίρνω.επανελεγχος σε 1εβδομαδα.μας είπε οσο περισσότερο μείνει τι μωρό τοσο καλύτερα για τα όργανα του και κυρίως τους πνεύμονες!να μετράω πίεση γιατί αν ανεβάσω εκεί θα το πάρουν ...αυτά.αυριο βάφουμε το δώματιο του και εγώ δεν έχω καμία όρεξη το ΧΑ φανταστεί αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Just now, theodora gel said:

Γεια σας κορίτσια μου και πάλι.τελικα χτες πήγαμε στον εμβρυολογο.28κ 6ημερων το μωρό 1κιλο.μας είπε ότι η ανάπτυξη έχει πέσει το καφαλακι είναι ακόμα στα φυσιολογικά αλλά το μηριαίο και η κοιλίτσα κάτω από τα κατώτερα .είμαστε στη 10η θέση αναπτυξης.εγω έχω πάλι αντιστάσεις στα μητριαια αλλά καλύτερα από τη β επιπέδου .μάλλον λόγω του σαλοσπιρ που παίρνω.επανελεγχος σε 1εβδομαδα.μας είπε οσο περισσότερο μείνει τι μωρό τοσο καλύτερα για τα όργανα του και κυρίως τους πνεύμονες!να μετράω πίεση γιατί αν ανεβάσω εκεί θα το πάρουν ...αυτά.αυριο βάφουμε το δώματιο του και εγώ δεν έχω καμία όρεξη το ΧΑ φανταστεί αλλιώς.

Καλημέρα, θα κάνεις ό,τι λένε οι ειδικοί. Το καλό είναι οτι κλείνεις την 29η εβδομάδα ήδη. Δεν θα γεννήσεις ακόμα, μν το σκέφτεσαι. Θετικές σκέψεις. Όλα καλά θα πάνε, απλά με λίγο αγωνία παραπάνω. Σκέψου οτι σε πολλές έχουν πει έτσι, κ τελικά γέννησαν αρκετές εβδομάδες μετά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...