Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια ... 

Εγώ τα έπλυνα τα ρουχαλακια και περιμένουν τώρα να σιδερωθουν ...

Αλλά συμφωνώ και εγώ όσο αφορά την ζέστη όσο πάει γίνεται και χειρότερα μου φαίνεται ...πήγα σήμερα στην λογίστρια και του έλεγε συνέχεια ανοίξτε ένα παράθυρο σκάσαμε ...

Πω πω ευτυχώς δεν θα φάμε.ολοι την ζέστη του καλοκαιριού και ευτυχώς που δεν έβαλε φέτος ζέστη από νωρίς ... 

 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αυτο με τη ζεστη το ενιωσα μονο πριν λιγες μερες που ξυπνουσα.καθε.πρωι ιδρωμενη. τις τελευταιες 2 μερες απο την αλλη με εχει πιασει μια κρυαδα... τι να πεις. εδω εχω ακομα πρωινους εμετους. δε λενε να με αφησουν...:?


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια :-D

@happysmile περαστικα! ειναι και ο καιρος τετοιος τωρα, βλεπουμε ζεστη και ξανοιγομαστε με τα κοντομανικα. 

εγω χτες ειχα πονους δεξια και αριστερα στη λεκανη. πιο πολυ με ζοριζει η λεκανη απ οτι η μεση.

 


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eleni2512 είπε:

καλημερα κοριτσια :-D

@happysmile περαστικα! ειναι και ο καιρος τετοιος τωρα, βλεπουμε ζεστη και ξανοιγομαστε με τα κοντομανικα. 

εγω χτες ειχα πονους δεξια και αριστερα στη λεκανη. πιο πολυ με ζοριζει η λεκανη απ οτι η μεση.

 

Αυτο ακριβως!!βγηκα μπανιαρισμενη να απλωσω ρουχα το βραδυ εμμ που πας κουκλιτσα μου!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!εγώ χθες πήγα γιατρό 29 κ 4d  1500 γρ και έχει πάρει ήδη θέση προς τα κάτω !! Μου είπε ο γιατρός ότι το πιο πιθανό είναι να μην αλλάξει θέση και ότι είναι πολύ καλό το βάρος του....εσάς τι σας έχουν πει????

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια και από εμένα ...εμείς εχθές κάναμε Doppler και βγήκαν όλα μια χαρά ...είμαστε 2 κιλά κοριτσάκι τώρα και έχουμε πάρει θέση ...μου είπε πως έχει κάτσει χαμηλά στην λεκάνη και δεν γυρνάει άλλο τώρα ...

Από κλοτσιες χαμός δεν έχει και πολύ χώρο και γι'αυτό της νιώθουμε τόσο πολύ της κλοτσιες ... Για της καούρες μου είπε ότι επειδή πιέζει το στομάχι είτε με τα πόδια είτε με το ποπό γι'αυτό της έχουμε ...κρύο γάλα κατευθείαν από ψυγείο να πίνω όταν με πιάνουν ... 

Εγώ τελικά θα πάρω δύο βαλίτσες...βασικά δεν έχω μεγάλη βαλίτσα έχω δύο μικρές και δεν θα πάω να αγοράσω τώρα μια μεγάλη...και στην μια θα βάλω όλα της μικρής και στην άλλη τα δικά μου ...σήμερα λέω να την φτιάξω σιγά σιγά ...

Ανυπόμονη εγώ εντελώς ...χαχαχα ... 

Εσείς πως τα πάτε ? Πως είσαστε ? 

  • Μου αρέσει 3

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Γεια σας κορίτσια και από εμένα ...εμείς εχθές κάναμε Doppler και βγήκαν όλα μια χαρά ...είμαστε 2 κιλά κοριτσάκι τώρα και έχουμε πάρει θέση ...μου είπε πως έχει κάτσει χαμηλά στην λεκάνη και δεν γυρνάει άλλο τώρα ...

Από κλοτσιες χαμός δεν έχει και πολύ χώρο και γι'αυτό της νιώθουμε τόσο πολύ της κλοτσιες ... Για της καούρες μου είπε ότι επειδή πιέζει το στομάχι είτε με τα πόδια είτε με το ποπό γι'αυτό της έχουμε ...κρύο γάλα κατευθείαν από ψυγείο να πίνω όταν με πιάνουν ... 

Εγώ τελικά θα πάρω δύο βαλίτσες...βασικά δεν έχω μεγάλη βαλίτσα έχω δύο μικρές και δεν θα πάω να αγοράσω τώρα μια μεγάλη...και στην μια θα βάλω όλα της μικρής και στην άλλη τα δικά μου ...σήμερα λέω να την φτιάξω σιγά σιγά ...

Ανυπόμονη εγώ εντελώς ...χαχαχα ... 

Εσείς πως τα πάτε ? Πως είσαστε ? 

Τι τελεια νεα!!!μπραβο κοριτσακι μου !!!αν θες να την φτιαξεις εγω το σκεφτομαι για τον αλλο μηνα εχω πητ 24 ιουλιου ετσι ειμαι χαλαρη!!κ γω δυο μικρες σκεφτομαι να παρω ντετολ αρχικα να τις ψεκασω...η να περασω ξυδι?θα βρωμαει

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Τι τελεια νεα!!!μπραβο κοριτσακι μου !!!αν θες να την φτιαξεις εγω το σκεφτομαι για τον αλλο μηνα εχω πητ 24 ιουλιου ετσι ειμαι χαλαρη!!κ γω δυο μικρες σκεφτομαι να παρω ντετολ αρχικα να τις ψεκασω...η να περασω ξυδι?θα βρωμαει

Εγώ ΠΗΤ έχω 11/07 αλλά μου είπε μετά της 25/06 μπορεί να γεννήσεις ανά πάσα στιγμή ...

Εγώ να σου πω την αλήθεια της έπλυνα με ένα σφουγγάρι μέσα της άφησα να στεγνώσουν και μετά έριξα και ντετολ ...ξύδι πιστεύω θα βρωμάει όπως το είπες χαχαχα ... 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...