Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 28 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Εμεις εχουμε θεμα με το γιαουρτι.. Δεν το πολυ θελουμε..της βαζω μπανανα μεσα γιατι αλλιως σκετο με τιποτα..

Καθε παιδακι εχει τα δικα του.Δεν μπορει να τους αρεσουν ολα.Ας το τρωει με την μπανανα δεν πειραζει.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν το περιμενα αλλα παροτι ξυπνησε στις 9:30 το πρωι κοιμηθηκε πριν 10 λεπτα και μαλιστα γρηγορα.Μακαρι να συνηθισε αυτη την ωρα.Εντωμεταξυ νομιζω οτι εσκασε το πανω δοντακι αλλα δεν ειμαι σιγουρη γιατι δε με αφηνει να δω.Θα ξαναδοκιμασω αυριο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Comet είπε:

Δεν το περιμενα αλλα παροτι ξυπνησε στις 9:30 το πρωι κοιμηθηκε πριν 10 λεπτα και μαλιστα γρηγορα.Μακαρι να συνηθισε αυτη την ωρα.Εντωμεταξυ νομιζω οτι εσκασε το πανω δοντακι αλλα δεν ειμαι σιγουρη γιατι δε με αφηνει να δω.Θα ξαναδοκιμασω αυριο

Μακαρι ειναι καλο να κοιμαται μια συγκεκριμενη ωρα.. Ασε και εμεις πολυ γκρινια και χθες και σημερα. Το βλεπω οτι ποναει αλλα δεν εχει σκασει ακομα κανενα απο τα πανω.. Μπορει σε λιγες μερες..


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Μακαρι ειναι καλο να κοιμαται μια συγκεκριμενη ωρα.. Ασε και εμεις πολυ γκρινια και χθες και σημερα. Το βλεπω οτι ποναει αλλα δεν εχει σκασει ακομα κανενα απο τα πανω.. Μπορει σε λιγες μερες..

Βαζεις καμια αλοιφουλα;Εμεις βαζαμε mundisal και τον βοηθουσε αλλα τις τελευταιες μερες δεν κανει τιποτα.Σημερα δεν του εβαλα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Comet είπε:

Βαζεις καμια αλοιφουλα;Εμεις βαζαμε mundisal και τον βοηθουσε αλλα τις τελευταιες μερες δεν κανει τιποτα.Σημερα δεν του εβαλα

Καλημερααα.. Και εμεις αυτη βαζουμε.Αλλα και εγω βλεπω οτι τελευται δεν κανει τιποτα..

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααα.. Και εμεις αυτη βαζουμε.Αλλα και εγω βλεπω οτι τελευται δεν κανει τιποτα..

Καλημερα. Χτες το βραδυ δεν ξυπνησε ουτε εκλαψε καθολου:)επιτελους κοιμηθηκα κι εγω ολο το βραδυ στο κρεβατι μου.Σηκωθηκε στις 8:15. Μακαρι οντως να χουν σκασει κι απο δω και περα να κοιμομαστε σερι.Οταν του δωσω την φρουτοκρεμα θα προσπαθησω να δω.

Εσεις ειχατε ησυχο βραδυ;

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα. Χτες το βραδυ δεν ξυπνησε ουτε εκλαψε καθολου:)επιτελους κοιμηθηκα κι εγω ολο το βραδυ στο κρεβατι μου.Σηκωθηκε στις 8:15. Μακαρι οντως να χουν σκασει κι απο δω και περα να κοιμομαστε σερι.Οταν του δωσω την φρουτοκρεμα θα προσπαθησω να δω.

Εσεις ειχατε ησυχο βραδυ;

Μπραβο μια χαρα.. Ναι γενικα τα βραδυα δεν την πιανουν τα δοντια μονο την ημερα.. Μου κοιμαται απο τις 9 μεχρι 8.:30


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Μπραβο μια χαρα.. Ναι γενικα τα βραδυα δεν την πιανουν τα δοντια μονο την ημερα.. Μου κοιμαται απο τις 9 μεχρι 8.:30

Μια χαρα ειστε.Ειδα στο αλλο θεματακι που λες οτι μειωσες το θηλασμο και για την περιοδο.Εγω θηλασα 4 μηνες αποκλειστικα και 2 μεικτη( περισσοτερο δικο μου) Οσο ακομη θηλαζα αλλα μονο βραδυ μου ρθε περιοδος( στους 6 μηνες).Ελπιζω συντομα να κανεις ωορηξια και να πιασεις το δευτερο μπεμπακι


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Comet είπε:

Μια χαρα ειστε.Ειδα στο αλλο θεματακι που λες οτι μειωσες το θηλασμο και για την περιοδο.Εγω θηλασα 4 μηνες αποκλειστικα και 2 μεικτη( περισσοτερο δικο μου) Οσο ακομη θηλαζα αλλα μονο βραδυ μου ρθε περιοδος( στους 6 μηνες).Ελπιζω συντομα να κανεις ωορηξια και να πιασεις το δευτερο μπεμπακι

Ναι γιατι επινε πολλες φορες την ημερα.. Θα δειξει.. Σς ευχαριστω πολυ:) 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Mamasanty είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ...και εμείς είχαμε ήσυχο βράδυ ...από της δέκα σηκώθηκε στις 8 χωρίς βήχα όλο το βράδυ ..

Καλημερα

Αντε μπραβο να συνερχονται σιγα σιγα τα μωρακια να ηρεμησουμε κι εμεις

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!εμείς παλεύουμε να ξεκρυωσουμε!και εγώ προσπαθώ 9-9:30 η ώρα να κοιμάται και ξυπνάμε 8:30 περίπου το πρωί!αλλά ξυπνάει και θηλάζει 2-3-4 φορές ανάλογα το βράδυ!και εμάς έσκασε το δεύτερο δοντακι!

Εγώ πάντως που θηλάζω αποκλειστικά μου ήρθε η περίοδος στους 8.5 μήνες!

Το αυγό θα το ξεκινήσουμε και εμείς τον άλλο μήνα και το χαρτί που μου έδωσε γράφει 8 λεπτά! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...