Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

B

7 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια και από εμένα ..σήμερα η μικρή μου άρχισε να κάνει παλαμάκια χαίρεται πολύ και γελάει κάθε φορά που το κάνει ...

Πόσο είναι; ❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Καλη Κυριακη να χουμε.Εμεις χτες δεν κοιμηθηκαμε πολυ.Κοιμηθηκε στις 10 περιπου και απο τις 12 ανα μια ωρα εκλαιγε στον υπνο του,τον επαιρνα αγκαλια ηρεμουσε και μετα απο μια ωρα ξανα.Αφου σηκωθηκα 5 φορες κατα τις 5 τον πηρα διπλα μου στον καναπε και κοιμηθηκε μια χαρα.Παντως ξυπνησε μονος του στις 8 πμ.μες την ορεξη και γελουσε...Εγω παλι κομματια,μου ρθε και περιοδος χτες το βραδυ και με πονουσε η μεση..Τωρα κοιμαται για πρωι..

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!τι κάνετε?και εμένα η μικρή είναι αρρωστουλα πάνω που πήγε να ξεκρυώσει ξανά από την αρχή...μου έκανε λίγο πυρετό προχθές.. τώρα έχει φλεματα και μυξες... εντομεταξυ δεν πάμε πουθενά όλοι την βδομάδα με το σχολείο και τίς δραστηριότητες...μάλλον της το μετέφερε η μεγάλη τι να πω...

Υπνοσακο εγώ έβαζα στην μεγάλη...γιατί κοιμοταν στην κούνια της και ξεσκεπαζοταν..με ποδαράκια είχα πάρει...

Περαστικά στα αρρωστουλια! καλή Κυριακή να έχουμε!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα στη μικρη σου.Μαλλον απο τη μεγαλη θα το πηρε αλλα ετσι ειναι οταν εχεις 2 παιδακια, τι να κανουμε.Εμεις επειδη ειναι μονος του ειναι πιο "προστατευμενος" αλλα μας εχουν διαλυσει τα πανω δοντακια,εν τωμεταξυ ειναι και τα 4 το ιδιο πρησμενα ,λετε να τα βγαλει ολα μαζι;Ας σκασουν να ηρεμησει το καημενο

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Comet είπε:

Περαστικα στη μικρη σου.Μαλλον απο τη μεγαλη θα το πηρε αλλα ετσι ειναι οταν εχεις 2 παιδακια, τι να κανουμε.Εμεις επειδη ειναι μονος του ειναι πιο "προστατευμενος" αλλα μας εχουν διαλυσει τα πανω δοντακια,εν τωμεταξυ ειναι και τα 4 το ιδιο πρησμενα ,λετε να τα βγαλει ολα μαζι;Ας σκασουν να ηρεμησει το καημενο

Ευχαριστούμε!δεν μπορείς να φανταστείς το άγχος μου μέχρι να πάει τριών μηνών να μην αρρωστήσει!να φανταστείς την μέρα που πήγα στο μαιευτήριο η μεγάλη άρχισε να βήχει... πήγαινε προνήπια...και της είχα σε απόσταση 2 εβδομάδες μέτα..η μικρή μέσα στο υπνοδωμάτιο συνέχεια και εγώ ουσιαστικά μαζί τής... θηλάζε χωρίς υπερβολές 20 ώρες το 24 ωρο στην αρχή...τέλος πάντων περάσανε αυτά...

Τα  4 πάνω πάνω η μεγάλη μου τα έβγαλε σχεδόν όλα μαζί!αλλά δεν καταλάβαμε τίποτα! τώρα με την μικρή τα καταλαβαίνουμε όλα! χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Ευχαριστούμε!δεν μπορείς να φανταστείς το άγχος μου μέχρι να πάει τριών μηνών να μην αρρωστήσει!να φανταστείς την μέρα που πήγα στο μαιευτήριο η μεγάλη άρχισε να βήχει... πήγαινε προνήπια...και της είχα σε απόσταση 2 εβδομάδες μέτα..η μικρή μέσα στο υπνοδωμάτιο συνέχεια και εγώ ουσιαστικά μαζί τής... θηλάζε χωρίς υπερβολές 20 ώρες το 24 ωρο στην αρχή...τέλος πάντων περάσανε αυτά...

Τα  4 πάνω πάνω η μεγάλη μου τα έβγαλε σχεδόν όλα μαζί!αλλά δεν καταλάβαμε τίποτα! τώρα με την μικρή τα καταλαβαίνουμε όλα! χαχαχα!

Το πρωτο κατω το καταλαβαμε λιγο,το δευτερο καθολου και τα πανω εχει μηνα που ειπε η παιδιατρος οτι ειναι ετοιμα να σκασουν κι ακομα.Ευτυχως τρωει χωρις θεμα αλλα εδω και 20 μερες κλαιει στον υπνο του 2-3 φορες.Χτες ηταν το χειροτερο βραδυ μεχρι στιγμης και δαγκωνει τα παντα με μανια.Ασε που θελει πιο πολυ αγκαλια.Ευτυχως κοιμαται 2 φορες τη μερα και ξεκουραζομαι λιγο γιατι απο υπνο τελευταια λιγα πραγματα

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Καλη Κυριακη να χουμε.Εμεις χτες δεν κοιμηθηκαμε πολυ.Κοιμηθηκε στις 10 περιπου και απο τις 12 ανα μια ωρα εκλαιγε στον υπνο του,τον επαιρνα αγκαλια ηρεμουσε και μετα απο μια ωρα ξανα.Αφου σηκωθηκα 5 φορες κατα τις 5 τον πηρα διπλα μου στον καναπε και κοιμηθηκε μια χαρα.Παντως ξυπνησε μονος του στις 8 πμ.μες την ορεξη και γελουσε...Εγω παλι κομματια,μου ρθε και περιοδος χτες το βραδυ και με πονουσε η μεση..Τωρα κοιμαται για πρωι..

Καλημέρα κορίτσι και ο δικός σου κάνει κόλπα αχ αύτα τα δόντια δεν βγενουν να ησυχασουν τα μικρούλια μας. Τι έχω παρατηρήσει και εγώ θέλουν περισσότερη αγκαλίτσα και η δικιά μου τα ίδια ευτυχώς σήμερα δεν ξύπνησε. Τι φαγάκι έχετε σήμερα; 

1 ώρα πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα!!!τι κάνετε?και εμένα η μικρή είναι αρρωστουλα πάνω που πήγε να ξεκρυώσει ξανά από την αρχή...μου έκανε λίγο πυρετό προχθές.. τώρα έχει φλεματα και μυξες... εντομεταξυ δεν πάμε πουθενά όλοι την βδομάδα με το σχολείο και τίς δραστηριότητες...μάλλον της το μετέφερε η μεγάλη τι να πω...

Υπνοσακο εγώ έβαζα στην μεγάλη...γιατί κοιμοταν στην κούνια της και ξεσκεπαζοταν..με ποδαράκια είχα πάρει...

Περαστικά στα αρρωστουλια! καλή Κυριακή να έχουμε!

Καλημέρα κορίτσι περαστικά στη μικρούλα σου!!! 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Nikol.R. είπε:

B

Πόσο είναι; ❤

Είναι 8.5 μηνών ...γεια σας κορίτσια..κ εμείς εκεί που είχε ηρεμήσει από μυξουλες από χθες πάλι έχει και σήμερα βήχει και έχει φλέγματα.. δυσκολεύεται πολύ όταν κοιμάται..περαστικά σε όλα τα αρρωστουλια

 

  • Ευχαριστώ 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα μικρουλια μας ταλαιπωρουνται:-(.Σημερα φαγαμε κοτοπουλο με λαχανικα.Παντως ορεξη εχουμε μπολικη...Τωρα κοιμηθηκε για μεσημερι.Τη μερα ειναι πιο ησυχος,δεν κλαιει στον υπνο του,μονο το βραδυ το κανει


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Comet είπε:

Τα μικρουλια μας ταλαιπωρουνται:-(.Σημερα φαγαμε κοτοπουλο με λαχανικα.Παντως ορεξη εχουμε μπολικη...Τωρα κοιμηθηκε για μεσημερι.Τη μερα ειναι πιο ησυχος,δεν κλαιει στον υπνο του,μονο το βραδυ το κανειε

Από τα δόντια θα είναι κ εμάς τα δύο πάνω μέχρι να βγούνε είχε μια βδομάδα έτσι έκανε το βράδυ κ βγήκαν μαζί 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Είναι 8.5 μηνών ...γεια σας κορίτσια..κ εμείς εκεί που είχε ηρεμήσει από μυξουλες από χθες πάλι έχει και σήμερα βήχει και έχει φλέγματα.. δυσκολεύεται πολύ όταν κοιμάται..περαστικά σε όλα τα αρρωστουλια

 

Περαστικά μας όλων..!!! ❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια

Καλημέρα και από εμάς ..ο βήχας δεν μας άφησε να κοιμηθούμε ήρεμοι ..στις δώδεκα θα την πάω στην παιδίατρο..

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...