Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα. Σημερα τον ξυπνησα στις 8:30.Νυσταζε αλλα εχουμε κι ενα προγραμμα.Εξαλλου σε μια ωρα θα τον κοιμησω.Σημερα εχω γενεθλια!Κλεινω τα 37:?

Καλημέρα κορίτσιχρονια πολλά  να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμεις!!! Εγω την ξύπνησα 7φαγαμε και τώρα ξύπνησε και κάθετε στην κουνια όρθια φυσικά!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 59 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα. Σημερα τον ξυπνησα στις 8:30.Νυσταζε αλλα εχουμε κι ενα προγραμμα.Εξαλλου σε μια ωρα θα τον κοιμησω.Σημερα εχω γενεθλια!Κλεινω τα 37:?

Χρόνια πολλά και Ο,τι επιθυμείς!θα κάνετε κάτι ιδιαίτερο σήμερα λόγω της ημερας;

Εμείς ξυπνήσαμε όπως πάντα 7 και τέταρτο. Έφαγε πρωινό και τώρα τριγυρνάει πάνω κάτω σε όλο το σπιτι ενώ μαγειρεύω λαχανορυζο!

Σήμερα έχουμε πολύ ωραίο καιρό και σίγουρα μετά θα πάρουμε το ποδήλατο και θα βγούμε στο πάρκο.Καλημερα σε όλα τα κορίτσια και τα μωράκι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια εμείς δύσκολη νύχτα πάλι δεν την άφηνε να κοιμηθεί ο βήχας .. 

1 hour ago, Comet είπε:

Καλημερα. Σημερα τον ξυπνησα στις 8:30.Νυσταζε αλλα εχουμε κι ενα προγραμμα.Εξαλλου σε μια ωρα θα τον κοιμησω.Σημερα εχω γενεθλια!Κλεινω τα 37:?

Χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις να σε χαίρεται η οικογένεια σου ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις ευχες σας.Εδω Θεσσαλονικη βρεχει οποτε δεν εχει βολτα.Ο αντρας μου μου φερε λουλουδακια και τουρτα και θα σβησω κερακια μετα το φαγητο.Δυστυχως παλι εφημερευει οποτε θα φυγει στις 2:30 και θα ρθει αυριο το μεσημερι.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mamasanty είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμείς δύσκολη νύχτα πάλι δεν την άφηνε να κοιμηθεί ο βήχας .. 

Χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις να σε χαίρεται η οικογένεια σου ..

Και εμένα έκανε εμετό με φλέγματα χθες το βράδυ και όλη νύχτα ανήσυχη... περαστικά στα μικρούλια μας γρήγορα! ταλαιπωρούνται και αυτά!

1 hour ago, Comet είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις ευχες σας.Εδω Θεσσαλονικη βρεχει οποτε δεν εχει βολτα.Ο αντρας μου μου φερε λουλουδακια και τουρτα και θα σβησω κερακια μετα το φαγητο.Δυστυχως παλι εφημερευει οποτε θα φυγει στις 2:30 και θα ρθει αυριο το μεσημερι.

Χρόνια πολλά!!!να τα εκατοστήσεις!!!να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περαστικά σε όλα τα μωράκια έχω κ εγώ τον μεγάλο μου γιο άρρωστο από την Παρασκευή με καταρροή κ υψηλό πυρετό έκανε κ εμένα ένα βράδυ εμετό από τα φλεματα . !! Μίλησα με την παιδίατρο κ μου είπε πως είναι ίωση που κρατάει έως κ 5 24ωρα κ ο πυρετός είναι ανθεκτικός κ δε πέφτει εύκολα αύριο αν δεν έχει πέσει μας είπε να πάμε να τον δει αλλά με 39 σήμερα το απόγευμα σίγουρα θα έχει κ αύριο κ θα την επισκεφτούμε .!!! 

11 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλημερα. Σημερα τον ξυπνησα στις 8:30.Νυσταζε αλλα εχουμε κι ενα προγραμμα.Εξαλλου σε μια ωρα θα τον κοιμησω.Σημερα εχω γενεθλια!Κλεινω τα 37:?

Χρόνια σου πολλά να τα εκατοστήσεις ...!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

Περαστικά σε όλα τα μωράκια έχω κ εγώ τον μεγάλο μου γιο άρρωστο από την Παρασκευή με καταρροή κ υψηλό πυρετό έκανε κ εμένα ένα βράδυ εμετό από τα φλεματα . !! Μίλησα με την παιδίατρο κ μου είπε πως είναι ίωση που κρατάει έως κ 5 24ωρα κ ο πυρετός είναι ανθεκτικός κ δε πέφτει εύκολα αύριο αν δεν έχει πέσει μας είπε να πάμε να τον δει αλλά με 39 σήμερα το απόγευμα σίγουρα θα έχει κ αύριο κ θα την επισκεφτούμε .!!! 

Χρόνια σου πολλά να τα εκατοστήσεις ...!!!!

Σε ευχαριστω πολυ,να σαι καλα και περαστικα στο αγορακι σου.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια (αρρωστουλικα και μη).Τι κανετε;Ειχατε ησυχο βραδυ;Εμας μας πηρε ο υπνος και ξυπνησαμε 9:30 αλλα ξεκουραστηκα.Μια φορα εκλαψε το βραδυ μονο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια (αρρωστουλικα και μη).Τι κανετε;Ειχατε ησυχο βραδυ;Εμας μας πηρε ο υπνος και ξυπνησαμε 9:30 αλλα ξεκουραστηκα.Μια φορα εκλαψε το βραδυ μονο

Καλημέρα κορίτσι καλά είμαστε εδώ παίζουμε εσείς τι κάνετε το αγόρι; μόλις έπιασε κλαψουριζε την πήρα αγκαλίτσα και κοιμήθηκε μετά έκλαψε 2 φορές αλλά ξανά κοιμήθηκε ευτυχώς. Μήπως ετοιμάζεται να βγει το δοντακι και σταματήσει να ξυπναει μακάρι και εγώ με αυτήν την ελπίδα είμαι!!! 

 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι καλά είμαστε εδώ παίζουμε εσείς τι κάνετε το αγόρι; μόλις έπιασε κλαψουριζε την πήρα αγκαλίτσα και κοιμήθηκε μετά έκλαψε 2 φορές αλλά ξανά κοιμήθηκε ευτυχώς. Μήπως ετοιμάζεται να βγει το δοντακι και σταματήσει να ξυπναει μακάρι και εγώ με αυτήν την ελπίδα είμαι!!! 

 

Την ιδια ελπιδα εχουμε κοριτσι.Τωρα κοιμαται για πρωι κι εγω κανω δουλειες.Βρεχει κιολας παλι μεσα θα τη βγαλουμε.Παντως απο προχτες ολη μερα δειχνουμε με το δαχτυλακι και εμαθε και στο αρκουδακι του να δειχνει τα ματακια και τη μυτουλα του.Καθε μερα κανουν κατι καινουργιο..:-D

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια!! Ειμαι νεα στο forum και ειπα να μοιραστω και εγω τα δικα μου. Χρονια πολλα και ολας!! Εχω μια κορουλα περιπου 10 μηνων εχουμε 2 δοντακια κατω τρωμε κανονηκα απο 7 μηνων που δεν ειχαμε δοντια ( δεν ηθελε καθολου αλεσμενα και τα φρουτα στον τριφτη τα κανω). Κοιμομαστε απο τις 9 το βραδυ μεχρι τις 8:30 το πρωι σερι. Σηκονωμαστε ορθιες και περπαταμε γυρω απο τα επιπλα.. Και γκρινιαζουμε πολυ μαλλον τα δοντακια ειναι...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Ειμαι νεα στο forum και ειπα να μοιραστω και εγω τα δικα μου. Χρονια πολλα και ολας!! Εχω μια κορουλα περιπου 10 μηνων εχουμε 2 δοντακια κατω τρωμε κανονηκα απο 7 μηνων που δεν ειχαμε δοντια ( δεν ηθελε καθολου αλεσμενα και τα φρουτα στον τριφτη τα κανω). Κοιμομαστε απο τις 9 το βραδυ μεχρι τις 8:30 το πρωι σερι. Σηκονωμαστε ορθιες και περπαταμε γυρω απο τα επιπλα.. Και γκρινιαζουμε πολυ μαλλον τα δοντακια ειναι...

Καλως ηρθες κοριτσι, να χαιρεσαι τη μπουμπου σου.Κοιμαστε πολυ καλα,φτου φτου,αυτα τα δοντακια μας ταλαιπωρουν ολους..Εμεις φαγαμε πολυ τα αλεσμενα. Τωρα ειμαστε στην μεταβαση.Τρωμε πατημενα με πιρουνι,μπουκιτσες και κομματακια.Μονο το κρεας αλεθω αλλα σκεφτομαι την επομενη φορα το κοτοπουλο να το κανω μπουκιτσες που ειναι ευκολομασητο.Κι εμεις 2 δοντακια κατω εχουμε και αναμενουμε τα πανω...Ειναι σχεδον 11 μηνων αγορακι


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλως ηρθες κοριτσι, να χαιρεσαι τη μπουμπου σου.Κοιμαστε πολυ καλα,φτου φτου,αυτα τα δοντακια μας ταλαιπωρουν ολους..Εμεις φαγαμε πολυ τα αλεσμενα. Τωρα ειμαστε στην μεταβαση.Τρωμε πατημενα με πιρουνι,μπουκιτσες και κομματακια.Μονο το κρεας αλεθω αλλα σκεφτομαι την επομενη φορα το κοτοπουλο να το κανω μπουκιτσες που ειναι ευκολομασητο.Κι εμεις 2 δοντακια κατω εχουμε και αναμενουμε τα πανω...Ειναι σχεδον 11 μηνων αγορακι

Ευχαριστω.. Επισης να το χαιρεσαι. Ναι προσπαθησε και το κρεας να το δωσεις πολυ μικρα κομματακια να δεις αν θα το φαει ετσι.


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΚατεριναΣκ είπε:

Ευχαριστω.. Επισης να το χαιρεσαι. Ναι προσπαθησε και το κρεας να το δωσεις πολυ μικρα κομματακια να δεις αν θα το φαει ετσι.

Γενικα τρωει πολυ καλα και μασαει αρκετα,πιστευω δεν θα χει θεμα.Μεχρι στιγμης μονο το ασπρο τυρι δεν του πολυαρεσε.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Comet είπε:

Γενικα τρωει πολυ καλα και μασαει αρκετα,πιστευω δεν θα χει θεμα.Μεχρι στιγμης μονο το ασπρο τυρι δεν του πολυαρεσε.

Εμεις εχουμε θεμα με το γιαουρτι.. Δεν το πολυ θελουμε..της βαζω μπανανα μεσα γιατι αλλιως σκετο με τιποτα..


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...