Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Καλημέρα. Πήρα τις αιματολογικες κ έχω υψηλές τρανσαμινασες. Αγχώθηκα αρκετά μπορώ να πω. Είχα κ τον περασμένο μήνα αλλά είπαμε πως κατά πάσα πιθανότητα είναι απτους εμετούς. Θα κάνουμε πάλι αιματολογικη κ βλέπουμε. Κ κάναμε κ να τα πάλι. Πφφφ

Καλά αποτελέσματα στις αυχενικες αυτής της εβδομάδας!! 

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα. Πήρα τις αιματολογικες κ έχω υψηλές τρανσαμινασες. Αγχώθηκα αρκετά μπορώ να πω. Είχα κ τον περασμένο μήνα αλλά είπαμε πως κατά πάσα πιθανότητα είναι απτους εμετούς. Θα κάνουμε πάλι αιματολογικη κ βλέπουμε. Κ κάναμε κ να τα πάλι. Πφφφ

Καλά αποτελέσματα στις αυχενικες αυτής της εβδομάδας!! 

Τι ειναι αυτο και σε τι παιζει ρόλο;

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Μην αγχωνεσαι ο γιατρός τι σου ειπε ;;

Δεν τα πήγα ακόμα. Τις πήρα στα πεταχτά πριν έρθω δουλειά. Θα τα πάω το απόγευμα. Υποθέτω θα με κόψει τα utrogestan κ θα ξαναμετρηθω. Εντωμεταξύ δεν έχω χολή και λέω μπας κ φταιει κ αυτό... 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Δεν τα πήγα ακόμα. Τις πήρα στα πεταχτά πριν έρθω δουλειά. Θα τα πάω το απόγευμα. Υποθέτω θα με κόψει τα utrogestan κ θα ξαναμετρηθω. Εντωμεταξύ δεν έχω χολή και λέω μπας κ φταιει κ αυτό... 

Μην αγχωνεσαι ολα λυνονται κορίτσι μου ολα θα δει ο γιατρός τι θα κανει και θα σου πει με το αγχος δεν βγαζεις κάτι μην ανησυχεις αυτο για την χολη δεν ξερω να σου απαντήσω αγάπη αν όντως παίζει ρόλο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρέ οκ. Σκέφτομαι ότι τα παλιά χρόνια δεν έκαναν ούτε μια εξέταση και πήγαιναν όλα καλά. Όχι πάντα βέβαια αλλά οκ. Ααχαχχααχ ας πω καμία μ@λ@κεια για να ηρεμήσω 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Μπράβο Ελπιδακι μου πάει κι αυτό! Έρχεται ο γιόκας σου γερός και δυνατός!

@Farmakotriftena @Giotitsa @Giwtouli1990 Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου, ανυπομονώ κι έχω τόσο άγχος για αύριο. Στο μεταξύ υποφέρω πάλι από φρικτό πονοκέφαλο όλη μέρα, ούτε έξω βγήκα, κι είχε και υπέροχο καιρό. Πήρα ντεπον στις 8 και στις 9.30 με έπιασε ξανά, δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, μάλλον θα ξαναπάρω πριν κοιμηθώ, δεν αντέχω βρε κορίτσια μου, μου έρχεται να το βαράω στον τοίχο!

Πάντως μπορείς και πάνω από 1g παρακεταμολη την ημέρα. Ρώτησα και στο μαιευτήριο προχθές που νοσηλεύτηκα γιατί πήρα από μόνη μου το μεσημέρι 1γρ και το βραδάκι συνέχισε να πονάει το κεφάλι και ρώτησα και μου είπαν εννοείται πως μπορω και μάλιστα που έβαλαν ενδοφλέβια (απο το 1γρ , σε χαπι η απορρόφηση ειναι περιπου 30% αυτού , ενδοφλέβια είναι 90%+. )

Εννοείται όμως ρωτας γιατρό ε;;; αχαχ!!

Καλή επιτυχία για σήμερα!

@elpida20 συγχαρητήρια για την αυχενικη σου! Για το αγόρι ήμουν σίγουρη για σένα! Σου έδωσε πητ για να σε βάλω πινακακι;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Καλημέρα. Πήρα τις αιματολογικες κ έχω υψηλές τρανσαμινασες. Αγχώθηκα αρκετά μπορώ να πω. Είχα κ τον περασμένο μήνα αλλά είπαμε πως κατά πάσα πιθανότητα είναι απτους εμετούς. Θα κάνουμε πάλι αιματολογικη κ βλέπουμε. Κ κάναμε κ να τα πάλι. Πφφφ

Καλά αποτελέσματα στις αυχενικες αυτής της εβδομάδας!! 

αγαπη κ εγω εχω υψηλες... θα κανω αυτες τις μερες επανάληψη... ποσο ειναι εσενα? 

13 ώρες πρίν, elpida20 είπε:

Κουκλίτσες μου όλα καλά στην εξέταση όλα τέλεια. Ήταν λίγο αυξημένη η αυχενικη αλλά η γυναικολόγος απέκλεισε το ενδεχόμενο για πρόβλημα γιατί όλα τα άλλα ήταν όπως ακριβώς έπρεπε. Αγοράκι έχουμε 80% μας είπε η γιατρός. Κουνιόταν ολόκληρο, κουνουσε δακτυλακια κι όλα καλά. 

αχ να τα τα ευχάριστα :) με το καλο ο γιοκας ελπιδα μου! 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Τι σε είπε ο γιατρός; 

ημουν αρρωστη τοτε και μου ειπε οως το αποτελεσμα αυτομπορει να ευθύνεται σε μια μικρη ιωσουλα η και οτι δηποτε αλλο... μου ειπε μια σχετική διαιτα κ επανάληψη σε 15 μερες... οι 15 μερες περασαν αλλα διαιτα δεν εκανα ειμαι τραγική το ξερω


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

ημουν αρρωστη τοτε και μου ειπε οως το αποτελεσμα αυτομπορει να ευθύνεται σε μια μικρη ιωσουλα η και οτι δηποτε αλλο... μου ειπε μια σχετική διαιτα κ επανάληψη σε 15 μερες... οι 15 μερες περασαν αλλα διαιτα δεν εκανα ειμαι τραγική το ξερω

Όταν λες σχετική δίαιτα;; δεν εννοείς νερόβραστα έτσι; 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...