Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 37 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Ναι πέρα από αυτό που με κάνει χάλια, έχω από χθες και πονολαιμο έκλεισε και εντελώς η φωνή μου και δε βγαίνει καθόλου φωνή. Έχω και στομαχοπονο. Γενικά είμαι σκ@τ@ σωματικά και ψυχολογικά...

Λυπάμαι πολυ κ ευχομαι γρηγορα να νιώσεις καλα!!! Πολλα πολλα φιλια!!! 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Κορίτσια εγώ πάλι είδα αίμα. Λίγο προς το παρόν αλλά πηχτό και κόκκινο. Δεν ξέρω τι είναι αυτό που με κυνηγάει... Γιατί πάω από το κακο στο χειρότερο εδώ και μερες; το ένα μετά το άλλο έχω. Τι να πω πια...

  • Λυπημένη/-ος 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια εγώ πάλι είδα αίμα. Λίγο προς το παρόν αλλά πηχτό και κόκκινο. Δεν ξέρω τι είναι αυτό που με κυνηγάει... Γιατί πάω από το κακο στο χειρότερο εδώ και μερες; το ένα μετά το άλλο έχω. Τι να πω πια...

Κορίτσι μου αρχικά περαστικά ελπίζω σύντομα να νιώσεις πολύ καλύτερα, και σωματικά και ψυχικά. Για το αίμα μίλησες ξανά με το γιατρό σου; 

Εν τω μεταξύ χτες και σήμερα είχε πάλι κολλήσει, δεν μπορούσα ούτε να διαβάσω ούτε να σας γραψω!

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια εγώ πάλι είδα αίμα. Λίγο προς το παρόν αλλά πηχτό και κόκκινο. Δεν ξέρω τι είναι αυτό που με κυνηγάει... Γιατί πάω από το κακο στο χειρότερο εδώ και μερες; το ένα μετά το άλλο έχω. Τι να πω πια...

περαστικα σου. βγηκες off βρε κοριτσι μου ποσα να αντεξει κ αυτος ο οργανισμος δυο παιδια δυο εγκυμοσυνες κολλητα ?? καπου διαμαρτηρετε κ αυτο το σωμα. ξεκουρασου κ θα περασουν ολα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια. Τι κάνετε; Δε σας έχω διαβάσει η αλήθεια είναι γιατί είχα θέμα με το φόρουμ. Σήμερα ΜΟΝΟ με αφήνει να γράψω και πάλι για πόσο δε ξέρω... Με τις αλλαγές το έκαναν και κολλάει απίστευτα μάλλον. Επίσης δεν έχω ιδέα που σας άφησα και πόσα έχετε γράψει. Θα μπω να σας διαβάσω όταν έχω λίγο χρόνο αλλά επιτέλους αφού μπήκα βιαστικά να δω αν ξεκόλλησε είπα να σας ενημερώσω.

Farmakotriftena (δεν με αφήνει ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑΓΚΑΡΩ και αρχίζω να τα παίρνω). Το μόνο που ειδα είναι ότι έχεις αίμα. Τι είπε ο γιατρός σου; Μήπως τώρα με τη γαστρεντερίτιδα δεν απορροφούσε ο οργανισμός σωστά τη προγεστερόνη και απλά βλέπεις υπόλειμμα που έμεινε; (Ειδικά αν είναι πόσιμη η προγεστερόνη και έκανες εμετούς παίζει και αυτό).

Έχεις πόνο; Η αλήθεια είναι ότι εξαντλήθηκες και ίσως να είναι από εκεί. Ξεκουράσου και επικοινώνησε άμεσα με το γιατρό να δεις τι θα σου πει.

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν τον έχω πάρει ακόμα. Τώρα που ξαναπήγα τουαλέτα είχα μια βλενα μόνο με κόκκινο αιματακι. Αν δω πάλι την επόμενη και παραπάνω αίμα θα τον πάρω. Ναι έχω εξαντληθεί αυτό που έχει προκύψει ξαφνικά με το έντερο με έχει εξαντλήσει συν τις αναγουλες, δεν τρώω έχω χάσει βάρος που ήδη ήμουν αδύνατη. Με αποτέλεσμα να είμαι αδύναμη σωματικά. Τέλος πάντων...


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Δεν τον έχω πάρει ακόμα. Τώρα που ξαναπήγα τουαλέτα είχα μια βλενα μόνο με κόκκινο αιματακι. Αν δω πάλι την επόμενη και παραπάνω αίμα θα τον πάρω. Ναι έχω εξαντληθεί αυτό που έχει προκύψει ξαφνικά με το έντερο με έχει εξαντλήσει συν τις αναγουλες, δεν τρώω έχω χάσει βάρος που ήδη ήμουν αδύνατη. Με αποτέλεσμα να είμαι αδύναμη σωματικά. Τέλος πάντων...

Κοριτσι τι κάνεις; Πέρασε ώρα που έγραψες. Ξανά είδες κάτι; Εγώ προτείνω να επικοινωνήσεις με τον γιατρό. Γιατί να περιμένεις αφού ήδη έχεις δει κόκκινο; Έκτος κι αν σου είπε ότι θα βλέπεις που και που κόκκινο μέχρι να καθαρίσεις τελείως οπότε λογικό. Αλλά μη περιμένεις να περάσει η ώρα να βραδιάσει και να σε στείλει νοσοκομείο πάλι. Ίσως νωρίτερα να μπορέσει να σε δει αν το θεωρεί απαραίτητο.

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Προσπαθω κι εγω να μπω στο φορουμ εδω και μερες αλλα τιποτα...φανταζομαι και οι υπολοιπες το ιδιο, γι αυτο τοση ξηρασια εδω μεσα...μααα πού πηγαν ολες??? @Farmakotriftena περαστικα σου κοπελα μου...Σου ευχομαι γρηγορα να παρεις τα πανω σου...

Δοξα τω Θεω ειμαι καλα κι εγω και το μωρακι μου...την Τεταρτη εχω αυχενικη και ανυπομονω...το μονο που με ανησυχει ειναι οτι ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να κανω αμνιοπαρακεντηση λογω ηλικιας-ειμαι 36. Του ειπα δεν κανω και μου προτεινε μια αλλη εξεταση. Αληθεια ειναι υποχρεωτικο για ανω των 35 να το πας και παραπερα ή μπορω να αρνηθω?

  • Μου αρέσει 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορούσα να γράψω από χτες. Γκρρρρ

Φαρμακοτριφτενα αν παίρνεις τα ουτροτζεσταν μπαίνουν κ από κάτω και τα πίνεις κιόλας...

Ξεκούραση πρέπει οπωσδήποτε για να σταματήσει το κόκκινο. Είχες αποκόλληση κ έπαιρνες προγεστερονη η προληπτικά στην είχε δώσει; 

Just now, Evangeliaa είπε:

Γεια σας κοριτσια!

Προσπαθω κι εγω να μπω στο φορουμ εδω και μερες αλλα τιποτα...φανταζομαι και οι υπολοιπες το ιδιο, γι αυτο τοση ξηρασια εδω μεσα...μααα πού πηγαν ολες??? @Farmakotriftena περαστικα σου κοπελα μου...Σου ευχομαι γρηγορα να παρεις τα πανω σου...

Δοξα τω Θεω ειμαι καλα κι εγω και το μωρακι μου...την Τεταρτη εχω αυχενικη και ανυπομονω...το μονο που με ανησυχει ειναι οτι ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να κανω αμνιοπαρακεντηση λογω ηλικιας-ειμαι 36. Του ειπα δεν κανω και μου προτεινε μια αλλη εξεταση. Αληθεια ειναι υποχρεωτικο για ανω των 35 να το πας και παραπερα ή μπορω να αρνηθω?

Να στείλεις το αίμα στην Αμερική με τα 700 ευρώ σε είπε; 

Γτ δεν κάνετε την αυχενική να δείτε πως θα είναι κ μετά αποφασίζετε; 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν πήγα άλλες δύο φορές τουαλέτα και δεν είδα ξανά αίμα. Τον γιατρό δεν τον πήρα οπότε γιατί κι αυτός πιστεύω θα μου πει να μην αγχώνομαι και τέτοια. Ελπίζω να μην ξαναδώ. Τότε που είχα πάθει αποκόλληση είχα πάρα πολύ αίμα . Τώρα πιο πολύ βλενα θα το έλεγα. Ίδωμεν κορίτσια... ανάλογα με το πώς θα κυλήσει η μέρα.

@Evangeliaa κι εγώ την Τετάρτη έχω αυχενικη. Αυτή τη βδομάδα που μας έρχεται νομίζω σχεδόν όλες έχουμε αυχενικη. Καλή μας επιτυχία κορίτσια. Όσο γι αυτό που ρωτας, αν δεις ότι η αυχενικη σου βγαίνει πολύ καλή, εγώ δε νομίζω να έκανα. Είσαι πάνω στην έναρξη που ηλικιακά θεωρούν να κάνουν οι γυναίκες αμνιοπαρ. Οπότε αν βγει πολύ καλή δεν ξέρω... 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evangeliaa είπε:

Γεια σας κοριτσια!

Προσπαθω κι εγω να μπω στο φορουμ εδω και μερες αλλα τιποτα...φανταζομαι και οι υπολοιπες το ιδιο, γι αυτο τοση ξηρασια εδω μεσα...μααα πού πηγαν ολες??? @Farmakotriftena περαστικα σου κοπελα μου...Σου ευχομαι γρηγορα να παρεις τα πανω σου...

Δοξα τω Θεω ειμαι καλα κι εγω και το μωρακι μου...την Τεταρτη εχω αυχενικη και ανυπομονω...το μονο που με ανησυχει ειναι οτι ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να κανω αμνιοπαρακεντηση λογω ηλικιας-ειμαι 36. Του ειπα δεν κανω και μου προτεινε μια αλλη εξεταση. Αληθεια ειναι υποχρεωτικο για ανω των 35 να το πας και παραπερα ή μπορω να αρνηθω?

Αγάπη μ εγώ  είμαι 37 κ όταν τον ρώτησα τοτε που ήμουν έγκυος μ. είπε οχι δεν θα κάνουμε .θα κάνουμε μια αλλη αίματος....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Farmakotriftena, τι κανεις σήμερα κοπελα μου; Ευχομαι να μην ειδες αλλη βλενα κ να εισαι καλυτερα γενικα... 

Τα αλλα κορίτσια τι κανετε; Εγω καλα ειμαι κ σημερα. Αραχτη στη μαμα μου για φαγητουλι... Κ αυριο αραχτη θα ειμαι παλι στη μαμα μου για βακαλαο!!! 

  • Μου αρέσει 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

@Farmakotriftena, τι κανεις σήμερα κοπελα μου; Ευχομαι να μην ειδες αλλη βλενα κ να εισαι καλυτερα γενικα... 

Τα αλλα κορίτσια τι κανετε; Εγω καλα ειμαι κ σημερα. Αραχτη στη μαμα μου για φαγητουλι... Κ αυριο αραχτη θα ειμαι παλι στη μαμα μου για βακαλαο!!! 

Κορίτσια μου τι κάνετε Εχω χαθεί γιατί κάποια μέλη έχουμε πρόβλημα με το φόρουμ και μέχρι να διορθωθεί τελείως το πρόβλημα θα γίνεται μια ετσι μια αλλιώς καλό ΣΚ να έχουμε και καλη ΚαθαροΔευτερα εμείς μπακαλιάρο και σκορδαλιά αύριο απο τώρα μου τρέχουν τα σαλια

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια μου έχετε κι εσείς πρόβλημα με το φόρουμ; Δεν μπορώ ούτε να απαντήσω ούτε να δω τι γράφετε, μόνο για λίγη ώρα κάθε μέρα και μετά κολλάει ξανά.

@winspert Μπράβο κορίτσι μου άραξε όσο μπορείς μετά θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε! Εμείς τα πεθερικά μου περιμένουμε σήμερα, να τους κάνουμε το τραπέζι με το φαγητό που θα φέρουν χαχαχαχα Άντε πλησιάζει και η μέρα του υπερηχου σου κούκλα μου! Εμείς Τρίτη έχουμε Αυχενική και κοντεύω να σκάσω!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε; Πώς είστε;

Just now, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε Εχω χαθεί γιατί κάποια μέλη έχουμε πρόβλημα με το φόρουμ και μέχρι να διορθωθεί τελείως το πρόβλημα θα γίνεται μια ετσι μια αλλιώς καλό ΣΚ να έχουμε και καλη ΚαθαροΔευτερα εμείς μπακαλιάρο και σκορδαλιά αύριο απο τώρα μου τρέχουν τα σαλια

Κι εγώ τα ίδια Γιώτα μου, τρελό κόλλημα, δε μπορώ να μπω!

  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Βρε κορίτσια μου έχετε κι εσείς πρόβλημα με το φόρουμ; Δεν μπορώ ούτε να απαντήσω ούτε να δω τι γράφετε, μόνο για λίγη ώρα κάθε μέρα και μετά κολλάει ξανά.

@winspert Μπράβο κορίτσι μου άραξε όσο μπορείς μετά θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε! Εμείς τα πεθερικά μου περιμένουμε σήμερα, να τους κάνουμε το τραπέζι με το φαγητό που θα φέρουν χαχαχαχα Άντε πλησιάζει και η μέρα του υπερηχου σου κούκλα μου! Εμείς Τρίτη έχουμε Αυχενική και κοντεύω να σκάσω!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε; Πώς είστε;

Κι εγώ τα ίδια Γιώτα μου, τρελό κόλλημα, δε μπορώ να μπω!

@gogouli_ κορίτσι μου υπομονή πρέπει να δουμε αν θα επιλυθεί το πρόβλημα τελείως εδώ και δυο μέρες Εχω συνεχής επικοινωνία μαζί τους και προσπαθούν να το επιλύσουν ολοκληρωτικά αυτό οτι βλέπετε σαν αλλαγή στειλτε εmail συνέχεια τι να κάνουμε είναι ενοχλητικό αλλά πρέπει να λυθεί αυτο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...