Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Clue είπε:

 

Παίρνω το navatac. Αλλά μου είπε ο γιατρός ότι πιάνει μόνο αν το πάρεις νωρίς. Αν έχουν ξεκινήσει οι εμετοί δεν έχει νόημα. Ο γιατρός σου δε σου έχει πει τίποτα?

@Rafaelatarzan δε χρειάζεται καν να συστηθείς μιας και σας έχω παρακολουθήσει από την αρχή... Στεναχωρήθηκα πολύ να ξέρεις όταν έχασες το μωράκι σου, αλλά χαίρομαι και με την αισιοδοξία σου! Είναι μεταδοτική! Γενικά έχω καταλάβει τι σούργελα είστε όλες σας (με την καλή έννοια πάντα). Γι αυτό και αποφάσισα να σας γράψω αν και μου ρίχνετε ένα μηνάκι οι περισσότερες.

@Clueκαλωσηρθες κοριτσάκι μου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ιιιιιιι να σε ξέχασα εσένα...μα τι γαιδαρα είμαι ρε παιδι μ....χαχαχαχα πως εισαι γλυκουλα μ..

θα σας γράψω σε χαρτί το αποφάσισα.χαχαψαψ .

Μωρή που είσαι ακομη τρως μοσχαρα ε μοσχαρα οοοοο ποσα ειπες παλι για τρεις μέρες έγραψες ποπο γαλοπούλα με φτερά


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giotitsa είπε:

@Clueκαλωσηρθες κοριτσάκι μου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη

Μωρή που είσαι ακομη τρως μοσχαρα ε μοσχαρα οοοοο ποσα ειπες παλι για τρεις μέρες έγραψες ποπο γαλοπούλα με φτερά

έφαγα σαν μοσχαρα ναι ...αχιοςςςεςς καλά να κάνω...χαχαχχαχα ότι θέλω λεω κ όσα θελω θα πω αφου ειμαι μια γαλοπούλα με φτερά κ παρλαπιπου.χααχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ρε κορίτσι φοβάμαι και να απαντήσω γιατί μετα κολλάει αχχαχαχαχ

πως εισαι σημερα κατι ειδα για βλεννη τι εχει γινει;@Farmakotriftena

Είναι οκ σήμερα! Χθες είχα βγάλει λίγο αίμα..:sad:


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

έφαγα σαν μοσχαρα ναι ...αχιοςςςεςς καλά να κάνω...χαχαχχαχα ότι θέλω λεω κ όσα θελω θα πω αφου ειμαι μια γαλοπούλα με φτερά κ παρλαπιπου.χααχαχα 

Εγω περιμενω μυνημα τόση ωρα με εκλασες με συνδέσες με χεστρα σήμερα

Just now, Farmakotriftena είπε:

Είναι οκ σήμερα! Χθες είχα βγάλει λίγο αίμα..:sad:

Μην με παρεξηγεις κορίτσι μου αλήθεια τώρα το είδα αντιμετωπίζουμε πρόβλημα ουτε ξέρω τι Εχετε πει είσαι καλά τώρα;

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Ετσι ακριβως...μονο που εμενα με πιανει πιο εντονα απο τις 5-6 και μετα!Εμενα να σου πω το μονο που με βοηθαει σε στιγμες που νιωθω οτι θα σκασω ειναι η κοκα κολα...σιγουρα δεν ειναι η καλυτερη επιλογη αλλα προχθες να φανταστεις ειχε παει 2:30 κι εγω καθομουν με 2 μαξιλαρια στο κρεβατι μην μπορωντας να κοιμηθω με τιποτα...σηκωθηκα λοιπον, ηπια λιγη κοκα κολα και τουλαχιστον εγινε υποφερτη η κατασταση για να μπορεσω να κοιμηθω επιτελους!!Ενιωθα λες κι ειχα φαει 1 ολοκληρο γουρουνοπουλο και να φανταστεις οτι ειχα φαει στις 21:00 λιγη χορτοσουπα και μετα τιποτε αλλο!!Τι να κανουμε...υπομονη και ας ελπισουμε οτι θα φτιαξει η κατασταση!Εσυ εισαι πολυ πιο κοντα στο τελος του πρωτου τριμηνου, οποτε μπορει να απαλλαγεις λιαν συντομως!!

Προχθές δοκίμασα λίγη αλλά με χάλασε περισσότερο. Στον γιο μου με βοηθούσε. Εδώ όχι..

Just now, Giotitsa είπε:

Εγω περιμενω μυνημα τόση ωρα με εκλασες με συνδέσες με χεστρα σήμερα

Μην με παρεξηγεις κορίτσι μου αλήθεια τώρα το είδα αντιμετωπίζουμε πρόβλημα ουτε ξέρω τι Εχετε πει είσαι καλά τώρα;

Ναι βρε το ξέρω ! Κι εγώ το μεσημέρι κατάφερα να μπω!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενα δύο τεστ. Λαμβάνει κάνεις; τι κόλλημα έχει φάει ρε σεις; 

Καλώς το νέο κορίτσι.καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις. Εγώ έχω πητ Σεπτεμβριο αλλα χώθηκα κ γω εδω γτ του Σεπτεμβρίου είναι λίγο νεκρό το θεματακι. Ααχαχαχχα

Ταρζαν ειμαι κ γω εδώ μανάριμ. Αχαχαχ


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ενα δύο τεστ. Λαμβάνει κάνεις; τι κόλλημα έχει φάει ρε σεις; 

Καλώς το νέο κορίτσι.καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις. Εγώ έχω πητ Σεπτεμβριο αλλα χώθηκα κ γω εδω γτ του Σεπτεμβρίου είναι λίγο νεκρό το θεματακι. Ααχαχαχχα

Ταρζαν ειμαι κ γω εδώ μανάριμ. Αχαχαχ

ουυυυυυυυυυυυ που να με φάει η λύσσα....Μια μια πεταγγιεσται.αχχαχαχαχα σε γράφω στο χαρτί αμεσως κ εσένα...φτου μ γαμωτο ...χαχαχαχα 

ναι έχει φάει κόλλημα εδω κ μερες  το φορουμ ...Έχουμε στείλει εμαιλ πολλές...Μια φτιαχνει μια ξανά μανά τα ίδια...χαχαχαχα ελπίζω να μείνει ετσι ....εδω χωθητε ολες καλε να γίνουμε πιο πολλές τρελές..αχαχψαψα...φιλουμπακιααααα στο κοιλονι σ 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

κοροτσιααααααα...ουουουου   επέστρεψε ο ταρζαν σας λεω....χαχαχαχα είχε κολλήσει το φορουμ κ σε εμένα κ το κάνει που κ που ανα διαστήματα...μ σε σπάσει τα νεύρα....αι σιχτίρ...ελπίζω να το φτιάξουν κάποια στιγμή....Στείλτε έμαιλ  οποια έχει θέμα απαντάτε κ βοηθανε όσο μπορούν...

@winspert βυζοζουληχτρα μ...Είσαι καλά καρδια μ???? 

@Farmakotriftena περαστικα κ γρηγορα να είναι όλα...μπράβο για το κουράγιο σ κοπέλα μ.

@Giotitsa α ρε χάκερ....λοβ γιου λεμε 

@gogouli_ κοπελάρα μ όλα καλά???

@Mamacita Alina φιλη μ τρελογκο πως εισαι???? 

@marioula1234 ζουνα ομορφη με την όμορφη κοιλιτσα...

@Evangeliaa θες δεν σε ξέχασα ειδες...χαχαχα πως εισαι αγαπη μ.???

@elpida20μικρακι μ γλυκο εσυ ολα καλα??? τρώως πιτσαρες ακομα???? 

@Clue Καλώς ήρθες στην τρελοπαρεα μας.με το καλό το ζουζουνι σ να έρθει κ πάντα υγεία.

εγω ειμαι ο ταρζαν εδω μεσα ...εχω ενα σχοινί κ μαλώνω ολες τις κοπέλες όταν έχουν ανχος να ξέρεις...αυτοσυστηνομαι  κ σε εσένα για να μην με παρεξηγησεις...αχχαχαχαχα κ γω ήμουν από εξωσωματικη κ έχασα το μωράκι μ στις 9 βδομάδες...Αλλά όπως βλέπεις εμεινα εδω με τις τρελές μ φιλες.γουσταρω πολυ ....Τώρα πάω κ γω για άλλη μια διέγερση να δω τι σκατα αυγα θα κάνω ( γιατι  δεν ε χω δικά μ είναι κλουβια τα χαμένα ) χαχαχαχαχ κ αν δεν θα πάω κ γω με δοτρια.να υσηχασω ρε φιλη μ μην κυνηγάω άσφαιρα χαχαχαχα είμαι κ 37 ...Δεν με λες μεγάλη αλλα ουτε κ νιατο..χαχαχα απ οτι καταλαβες ειμαι κ τρελη ...μην με παρεξηγήσεις όμως....Είμαι κ καλή...αχαχαχχα όταν κοιμάμαι ( ετσι λεει ο αντρας μ)...ααααα κ μιλάω κ πολύ από ότι είδες....παρλαπιπας.

λοιπόν δεν ξερω ποια ξέχασα να μ πει να με βρίσει να σας σημειώσω να τελειώνω.. χαχαχαχα 

εγώ περιμένω την χαμένη να έρθει όπως ξέρετε κ να ενεσιαστο.χαχαα δικά μ λέξη...χαχαχα άντε να έρθει να γκαστρωθω κ γω να αρχίσω να πιάνω τα βυζια μ γιατί με έχετε κολλήσει να ξέρετε...

σας αι λοβ γιου καργα λεμε όλες σας....

αν κολλήσει παλι το φορουμ θα γίνει χαμος.σκασα τόσες μέρες να μην μπορώ να σας γράψω....χαχαχαχα

φιλακιααααααα μπου.πουκες μ όμορφες με τις ωραίες κοιλιές σας.

 

 

ταρζανακι μου ομορφο τι κάνεις κοπελα μου πως εισαι; μας ελειψες ρε συ μην τα κάνεις αυτα τα αστεία... εχει δεν εχει πρόβλημα το φορουμ δεν με ενδιαφέρει εσυ να βρεις τροπο να μπαινεις χαχαχ

3 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Τι ώρα έχεις ραντεβου; θα είναι απλός υπέρηχος σωστα; αυχενικη στις 11;

Εγώ αυχενικη στις 3μμ. Καλά μου φαίνεται αιώνας πίσω τότε που έκλεισα το ραντεβού γι'αυτή την αυχενικη.

@elpida20 έλα κοριτσι; εκανες; γιο περιμενεις;; γιο έχω ποντάρει σε σένα!

Λέγαμε πριν με τον άντρα μου μπας και αυτό το μωρό αφήσουμε κρυφό το φύλο. Να το μάθουμε στη γέννα. Από τη μια το θέλω αλλά από την άλλη δεν ξέρω αν κρατιέμαι κιόλας. Αχααχ

αχ καθε φορα ετσι λεω οτι θα το αφησω για έκπληξη αλλα μολις φτασει η ωρα δεν κρατιεμαι χαχαχ

3 ώρες πρίν, Clue είπε:

@marioula1234 ναι. Το πρώτο μου είναι! (Περίεργο μου φαίνεται να το λέω)

@Farmakotriftena με έχει βοηθήσει. Συνεχίζω να έχω ναυτίες αλλά όχι όσες είχα πριν το πάρω. Μπορεί να λειτουργεί και σαν placebo. Πάντως αφού είσαι σε τέτοια κατάσταση δε χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις.

με το καλο λοιπόν γλυκια μου :)

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ουυυυυυυυυυυυ που να με φάει η λύσσα....Μια μια πεταγγιεσται.αχχαχαχαχα σε γράφω στο χαρτί αμεσως κ εσένα...φτου μ γαμωτο ...χαχαχαχα 

ναι έχει φάει κόλλημα εδω κ μερες  το φορουμ ...Έχουμε στείλει εμαιλ πολλές...Μια φτιαχνει μια ξανά μανά τα ίδια...χαχαχαχα ελπίζω να μείνει ετσι ....εδω χωθητε ολες καλε να γίνουμε πιο πολλές τρελές..αχαχψαψα...φιλουμπακιααααα στο κοιλονι σ 

μπα σε καλο σου τρελη χαχαχα σε καθε μηνυμα σου λιωνω στα γελια χαχαχ


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

καλημέρα κοριτσια μου καλη εβδομάδα και του χρονου μας! τι καλο θα φατε σημερα; 

Καλημερα κοριτσακι μου... Εμεις κ σημερα θα φαμε στη μαμα μου... Τα κλασικα μπακαλιάρο με σκορδαλια!!! Μ αρεσει πολυ πολυ!!! Εσεις τι τρωτε; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 51 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Καλημέρα! Εγώ όπως έχω γράψει σιχαίνομαι μπακαλιάρο και σκορδαλιά αχαχα η χειρότερη μου είναι

Φίλη μου πόσο σε νιώθω, υποφέρω σήμερα, τον σιχαίνομαι, και πάντα στα τραπέζια τη βγάζω με σαλάτες χαχαχα Πώς είσαι σήμερα;

 

1 hour ago, winspert είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου... Εμεις κ σημερα θα φαμε στη μαμα μου... Τα κλασικα μπακαλιάρο με σκορδαλια!!! Μ αρεσει πολυ πολυ!!! Εσεις τι τρωτε; 

Να το απολαύσεις αγάπη! Και τις περιποιήσεις της μανούλας χαχα καλά να περάσετε!

 

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Κοριτσάρες όμορφες τιιιιιι κάνετεεεεε???? Φούσκωσαν οι κοιλίτσες μας καθόλου?? Ποιες τυχερές έκαναν ήδη την αυχενική??

Κορίτσι μου, καλημέρα, εμένα λίγο ξεπετάχτηκε η κοιλίτσα τελευταία! Αύριο Αυχενική! Εσύ;

Επιτέλους σήμερα καταφέρνω να σας γράψω με επιτυχία! Ελπίζω όλες να είστε τέλεια. Να περάσετε όμορφα και φιλάκια στις κοιλιτσες!

16 ώρες πρίν, Clue είπε:

 

Παίρνω το navatac. Αλλά μου είπε ο γιατρός ότι πιάνει μόνο αν το πάρεις νωρίς. Αν έχουν ξεκινήσει οι εμετοί δεν έχει νόημα. Ο γιατρός σου δε σου έχει πει τίποτα?

@Rafaelatarzan δε χρειάζεται καν να συστηθείς μιας και σας έχω παρακολουθήσει από την αρχή... Στεναχωρήθηκα πολύ να ξέρεις όταν έχασες το μωράκι σου, αλλά χαίρομαι και με την αισιοδοξία σου! Είναι μεταδοτική! Γενικά έχω καταλάβει τι σούργελα είστε όλες σας (με την καλή έννοια πάντα). Γι αυτό και αποφάσισα να σας γράψω αν και μου ρίχνετε ένα μηνάκι οι περισσότερες.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κορίτσι μου, όντως μερικές φορές είμαστε για τα σίδερα αλλά περνάμε καλά εδώ. Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη, ήρεμη και τελειομηνη!

  • Ευχαριστώ 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

καλημέρα κοριτσια μου καλη εβδομάδα και του χρονου μας! τι καλο θα φατε σημερα; 

Καλημερα!!!Εγω υπο αλλες συνθηκες θα τσακιζα τις κροκετες μπακαλιαρου της μαμας μου με τη σκορδαλια αλλα φετος θα περιοριστω σε ο,τι αντεχει πλεον το στομαχι μου....σε μια ωραιοτατη ψαροσουπα δηλαδη!!Ευτυχως μ' αρεσει πολυ το ψαρι γενικα, οποτε δε με χαλαει κιολας...


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...