Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

@gogouli_ ωωω καλή καλή καλή επιτυχία για αύριο!!! 

Εγώ κορίτσια τα ίδια για να μην πω και χειροτερα γιατί το κρύωμα προχώρησε εκτός από πονόλαιμο και σε ένα απίστευτο μπούκωμα και δεν μπορούσα να κοιμηθώ όλο το βράδυ συν πονοκέφαλο από όλη την πίεση που μου προκαλεί το μπούκωμα.

Σε συγχυσε κορίτσια ένας τύπος. Για πρώτη φορά στη ζωή μου τσακώθηκα στο δρόμο!! Ένας αναίσθητος τελείως τύπος παρκαρε το αμάξι του και έκλεισε κατά τα 2/3 το γκαράζ. Φεύγοντας για βόλτα (με τα πόδια) το είδα δεν έδωσα βάση. Μετά από 2 ώρες που γυρίσαμε ο τύπος ακόμα εκεί το είχε και ανέβασα τον υαλοκαθαριστηρα του. Ο τύπος ήταν στο μπαλκόνι. αλλα οση ωρα σχολιαζαμε με τον αντρα μου "κοιτα που εχει παρκαρει μα είναι δυνατόν " κλτ μιλια δεν έβγαζε!! Δεν μιλούσε!! και μόλις του σήκωσα τον υαλοκαθαριστηρα άρχισε να με απειλεί. Και έγινε ένας χαμός. 

Γενικά αυτός ο αισχρος ατομικισμός με βγάζει έξω από τα ρούχα μου. Δηλαδή ο τύπος βλέπει ότι έχει παρκάρει λάθος και ενοχλεί την πρόσβαση 10 οχημάτων (παρκάρει και φορτηγακι μέσα που σίγουρα δε χορουσε) αλλά δεν τον απασχολεί. Μόνο την πάρτη του να κοιτάξει. Ε πόσο ελεεινός παρτακιας εισαι;;; εντωμεταξύ 2 στενά πιο κάτω ήταν ένας παρκαρισμενος σε ράμπα για ΑΜΕΑ γυρνώντας είδαμε ότι του είχαν σπάσει το τζαμί... αχ τι να πω πια. 

Ο τύπος με απείλησε πάντως, ελπίζω να μην μου κάνει τίποτα ρε κορίτσια γιατί ήταν ο τύπος του βλαχόμαγκα. Μη μου πειραξει τιποτα το αμάξι μου ή εμένα.

  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Farmakotriftena said:

@gogouli_ ωωω καλή καλή καλή επιτυχία για αύριο!!! 

Εγώ κορίτσια τα ίδια για να μην πω και χειροτερα γιατί το κρύωμα προχώρησε εκτός από πονόλαιμο και σε ένα απίστευτο μπούκωμα και δεν μπορούσα να κοιμηθώ όλο το βράδυ συν πονοκέφαλο από όλη την πίεση που μου προκαλεί το μπούκωμα.

Σε συγχυσε κορίτσια ένας τύπος. Για πρώτη φορά στη ζωή μου τσακώθηκα στο δρόμο!! Ένας αναίσθητος τελείως τύπος παρκαρε το αμάξι του και έκλεισε κατά τα 2/3 το γκαράζ. Φεύγοντας για βόλτα (με τα πόδια) το είδα δεν έδωσα βάση. Μετά από 2 ώρες που γυρίσαμε ο τύπος ακόμα εκεί το είχε και ανέβασα τον υαλοκαθαριστηρα του. Ο τύπος ήταν στο μπαλκόνι. αλλα οση ωρα σχολιαζαμε με τον αντρα μου "κοιτα που εχει παρκαρει μα είναι δυνατόν " κλτ μιλια δεν έβγαζε!! Δεν μιλούσε!! και μόλις του σήκωσα τον υαλοκαθαριστηρα άρχισε να με απειλεί. Και έγινε ένας χαμός. 

Γενικά αυτός ο αισχρος ατομικισμός με βγάζει έξω από τα ρούχα μου. Δηλαδή ο τύπος βλέπει ότι έχει παρκάρει λάθος και ενοχλεί την πρόσβαση 10 οχημάτων (παρκάρει και φορτηγακι μέσα που σίγουρα δε χορουσε) αλλά δεν τον απασχολεί. Μόνο την πάρτη του να κοιτάξει. Ε πόσο ελεεινός παρτακιας εισαι;;; εντωμεταξύ 2 στενά πιο κάτω ήταν ένας παρκαρισμενος σε ράμπα για ΑΜΕΑ γυρνώντας είδαμε ότι του είχαν σπάσει το τζαμί... αχ τι να πω πια. 

Ο τύπος με απείλησε πάντως, ελπίζω να μην μου κάνει τίποτα ρε κορίτσια γιατί ήταν ο τύπος του βλαχόμαγκα. Μη μου πειραξει τιποτα το αμάξι μου ή εμένα.

Μην αγχωνεσαι. Κάτι τέτοιοι τύποι πάντα θα σε βγάζουν από τα ρούχα σου αλλά δε νομίζω να κάνει τίποτα. Συνήθως είναι μόνο λόγια. Δεν έχει νόημα να ψάξεις να βρεις λογική ή το δίκιο σου. Δε θα βγάλεις άκρη.


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Μην αγχωνεσαι. Κάτι τέτοιοι τύποι πάντα θα σε βγάζουν από τα ρούχα σου αλλά δε νομίζω να κάνει τίποτα. Συνήθως είναι μόνο λόγια. Δεν έχει νόημα να ψάξεις να βρεις λογική ή το δίκιο σου. Δε θα βγάλεις άκρη.

Το ελπίζω γιατί μου πετούσε απειλές..


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

@gogouli_ ωωω καλή καλή καλή επιτυχία για αύριο!!! 

Εγώ κορίτσια τα ίδια για να μην πω και χειροτερα γιατί το κρύωμα προχώρησε εκτός από πονόλαιμο και σε ένα απίστευτο μπούκωμα και δεν μπορούσα να κοιμηθώ όλο το βράδυ συν πονοκέφαλο από όλη την πίεση που μου προκαλεί το μπούκωμα.

Σε συγχυσε κορίτσια ένας τύπος. Για πρώτη φορά στη ζωή μου τσακώθηκα στο δρόμο!! Ένας αναίσθητος τελείως τύπος παρκαρε το αμάξι του και έκλεισε κατά τα 2/3 το γκαράζ. Φεύγοντας για βόλτα (με τα πόδια) το είδα δεν έδωσα βάση. Μετά από 2 ώρες που γυρίσαμε ο τύπος ακόμα εκεί το είχε και ανέβασα τον υαλοκαθαριστηρα του. Ο τύπος ήταν στο μπαλκόνι. αλλα οση ωρα σχολιαζαμε με τον αντρα μου "κοιτα που εχει παρκαρει μα είναι δυνατόν " κλτ μιλια δεν έβγαζε!! Δεν μιλούσε!! και μόλις του σήκωσα τον υαλοκαθαριστηρα άρχισε να με απειλεί. Και έγινε ένας χαμός. 

Γενικά αυτός ο αισχρος ατομικισμός με βγάζει έξω από τα ρούχα μου. Δηλαδή ο τύπος βλέπει ότι έχει παρκάρει λάθος και ενοχλεί την πρόσβαση 10 οχημάτων (παρκάρει και φορτηγακι μέσα που σίγουρα δε χορουσε) αλλά δεν τον απασχολεί. Μόνο την πάρτη του να κοιτάξει. Ε πόσο ελεεινός παρτακιας εισαι;;; εντωμεταξύ 2 στενά πιο κάτω ήταν ένας παρκαρισμενος σε ράμπα για ΑΜΕΑ γυρνώντας είδαμε ότι του είχαν σπάσει το τζαμί... αχ τι να πω πια. 

Ο τύπος με απείλησε πάντως, ελπίζω να μην μου κάνει τίποτα ρε κορίτσια γιατί ήταν ο τύπος του βλαχόμαγκα. Μη μου πειραξει τιποτα το αμάξι μου ή εμένα.

Κοριτσάκι μου αρχικα ειναι λογικο οταν ο οργανισμος ειναι εξασθενιμενος να σε βρισκουν κ αλλα...Ετσι συμβαίνει συνηθως... Ευχομαι κ παλι περαστικα σου... 

Οσο για το βλαχο τον ελληναρα που κοιταξε να βολεψει τον κωλο του αδιαφορωντας για ολους τους αλλους κ αφου ηταν τοσο μαλ.... ς κανονικα ηθελε ενα τηλεφωνημα στην αστυνομία οτι καποιος εχει παρκαρει σε πάρκινγκ. Να του κοψουν μια κληση να δεις αν το ξανακανει. Αλλα δυστυχως σε κατι τετοια ειμαστε στην Ελλάδα κ θα πηγαινε να τη σβησει... Κ οσο για τις απειλες που ειπες αν φοβασαι θα μπορουσες να κανεις ενα τηλεφωνημα κ παλι στην αστυνομία να καταγραφει το γεγονος κ αν τολμησει να σου κανει τπτ να τον εχεις στο χερι. Εκνευριζομαι καθημερινά με κατι εξυπνακιδες που παρκαρουν στις ραμπες κ δεν τους νοιάζει απο που θα περασουν οι αναπηροι κ οι μαναδες με τα καροτσια... Πραγματικα εκνευριζομαι... Αλλα δυστυχως ολα ξεκινουν απο τα σπιτια, απο τις βασεις που θα δωσουμε εμεις στα παιδια μας, μετα απο το σχολειο κ τελος απο το ανυπαρκτο κρατος που κοιτα να βαλει φυλακη την καθαριστρια κ τη γιαγια που πουλαγε παντοφλες... Μεγάλοι εγκληματιες... Φουντωσα τωρα... 

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου... Εμεις κ σημερα θα φαμε στη μαμα μου... Τα κλασικα μπακαλιάρο με σκορδαλια!!! Μ αρεσει πολυ πολυ!!! Εσεις τι τρωτε; 

εμεις κοκκινιστο ψαρακι, μπακαλιαρο με σκορδαλια και τηγανητά ψαρακια.. στη μαμα μου κ εμεις :)

6 ώρες πρίν, Clue είπε:

Κι εγώ μπακαλιάρο σκορδαλιά και πατζαροσαλάτα. Απλά τον μπακαλιάρο θα τον βάλουμε στο φούρνο αντί για τηγάνι. 

γιαμι γιαμιιι

5 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Κοριτσάρες όμορφες τιιιιιι κάνετεεεεε???? Φούσκωσαν οι κοιλίτσες μας καθόλου?? Ποιες τυχερές έκαναν ήδη την αυχενική??

εμενα φουσκωσεεεε :)

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

@gogouli_ ωωω καλή καλή καλή επιτυχία για αύριο!!! 

Εγώ κορίτσια τα ίδια για να μην πω και χειροτερα γιατί το κρύωμα προχώρησε εκτός από πονόλαιμο και σε ένα απίστευτο μπούκωμα και δεν μπορούσα να κοιμηθώ όλο το βράδυ συν πονοκέφαλο από όλη την πίεση που μου προκαλεί το μπούκωμα.

Σε συγχυσε κορίτσια ένας τύπος. Για πρώτη φορά στη ζωή μου τσακώθηκα στο δρόμο!! Ένας αναίσθητος τελείως τύπος παρκαρε το αμάξι του και έκλεισε κατά τα 2/3 το γκαράζ. Φεύγοντας για βόλτα (με τα πόδια) το είδα δεν έδωσα βάση. Μετά από 2 ώρες που γυρίσαμε ο τύπος ακόμα εκεί το είχε και ανέβασα τον υαλοκαθαριστηρα του. Ο τύπος ήταν στο μπαλκόνι. αλλα οση ωρα σχολιαζαμε με τον αντρα μου "κοιτα που εχει παρκαρει μα είναι δυνατόν " κλτ μιλια δεν έβγαζε!! Δεν μιλούσε!! και μόλις του σήκωσα τον υαλοκαθαριστηρα άρχισε να με απειλεί. Και έγινε ένας χαμός. 

Γενικά αυτός ο αισχρος ατομικισμός με βγάζει έξω από τα ρούχα μου. Δηλαδή ο τύπος βλέπει ότι έχει παρκάρει λάθος και ενοχλεί την πρόσβαση 10 οχημάτων (παρκάρει και φορτηγακι μέσα που σίγουρα δε χορουσε) αλλά δεν τον απασχολεί. Μόνο την πάρτη του να κοιτάξει. Ε πόσο ελεεινός παρτακιας εισαι;;; εντωμεταξύ 2 στενά πιο κάτω ήταν ένας παρκαρισμενος σε ράμπα για ΑΜΕΑ γυρνώντας είδαμε ότι του είχαν σπάσει το τζαμί... αχ τι να πω πια. 

Ο τύπος με απείλησε πάντως, ελπίζω να μην μου κάνει τίποτα ρε κορίτσια γιατί ήταν ο τύπος του βλαχόμαγκα. Μη μου πειραξει τιποτα το αμάξι μου ή εμένα.

αγαπη μου μη φοβάσαι συνήθως μονο λογια είναι κάτι τέτοιοι... 

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

@gogouli_ ωωω καλή καλή καλή επιτυχία για αύριο!!! 

Εγώ κορίτσια τα ίδια για να μην πω και χειροτερα γιατί το κρύωμα προχώρησε εκτός από πονόλαιμο και σε ένα απίστευτο μπούκωμα και δεν μπορούσα να κοιμηθώ όλο το βράδυ συν πονοκέφαλο από όλη την πίεση που μου προκαλεί το μπούκωμα.

Σε συγχυσε κορίτσια ένας τύπος. Για πρώτη φορά στη ζωή μου τσακώθηκα στο δρόμο!! Ένας αναίσθητος τελείως τύπος παρκαρε το αμάξι του και έκλεισε κατά τα 2/3 το γκαράζ. Φεύγοντας για βόλτα (με τα πόδια) το είδα δεν έδωσα βάση. Μετά από 2 ώρες που γυρίσαμε ο τύπος ακόμα εκεί το είχε και ανέβασα τον υαλοκαθαριστηρα του. Ο τύπος ήταν στο μπαλκόνι. αλλα οση ωρα σχολιαζαμε με τον αντρα μου "κοιτα που εχει παρκαρει μα είναι δυνατόν " κλτ μιλια δεν έβγαζε!! Δεν μιλούσε!! και μόλις του σήκωσα τον υαλοκαθαριστηρα άρχισε να με απειλεί. Και έγινε ένας χαμός. 

Γενικά αυτός ο αισχρος ατομικισμός με βγάζει έξω από τα ρούχα μου. Δηλαδή ο τύπος βλέπει ότι έχει παρκάρει λάθος και ενοχλεί την πρόσβαση 10 οχημάτων (παρκάρει και φορτηγακι μέσα που σίγουρα δε χορουσε) αλλά δεν τον απασχολεί. Μόνο την πάρτη του να κοιτάξει. Ε πόσο ελεεινός παρτακιας εισαι;;; εντωμεταξύ 2 στενά πιο κάτω ήταν ένας παρκαρισμενος σε ράμπα για ΑΜΕΑ γυρνώντας είδαμε ότι του είχαν σπάσει το τζαμί... αχ τι να πω πια. 

Ο τύπος με απείλησε πάντως, ελπίζω να μην μου κάνει τίποτα ρε κορίτσια γιατί ήταν ο τύπος του βλαχόμαγκα. Μη μου πειραξει τιποτα το αμάξι μου ή εμένα.

Καλα ας ειχε εμενα και θα πήγαινε το χεσιμο συννεφο που εισαι να ερθω εγω να και μια  θα του παει δεν πα να ειναι ψευτομαγκας φωναξε με και ερχομαι

Επεξεργάστηκαν by Giotitsa
  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Φίλη μου πόσο σε νιώθω, υποφέρω σήμερα, τον σιχαίνομαι, και πάντα στα τραπέζια τη βγάζω με σαλάτες χαχαχα Πώς είσαι σήμερα;

 

Να το απολαύσεις αγάπη! Και τις περιποιήσεις της μανούλας χαχα καλά να περάσετε!

 

Κορίτσι μου, καλημέρα, εμένα λίγο ξεπετάχτηκε η κοιλίτσα τελευταία! Αύριο Αυχενική! Εσύ;

Επιτέλους σήμερα καταφέρνω να σας γράψω με επιτυχία! Ελπίζω όλες να είστε τέλεια. Να περάσετε όμορφα και φιλάκια στις κοιλιτσες!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κορίτσι μου, όντως μερικές φορές είμαστε για τα σίδερα αλλά περνάμε καλά εδώ. Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη, ήρεμη και τελειομηνη!

Οοο αύριο ε? Τέλεια!!! Με το καλό κοπελάρα μου, να μας γράψεις και τα νέα απ'το μωρούλι σου.. Εγώ λογικά γύρω στις 10 Απριλίου, ανυπομονώ!!!!!!

πρίν από 35 λεπτά , marioula1234 είπε:

εμεις κοκκινιστο ψαρακι, μπακαλιαρο με σκορδαλια και τηγανητά ψαρακια.. στη μαμα μου κ εμεις :)

γιαμι γιαμιιι

εμενα φουσκωσεεεε :)

αγαπη μου μη φοβάσαι συνήθως μονο λογια είναι κάτι τέτοιοι... 

Αγάπη κι εμένα έσκασε μύτη το κοιλόνι!!! Αφού προχθές σηκώθηκε μια κοπέλα στο μετρό για να καθίσω και λέω wtf?! Φορούσα βέβαια και κολλητή μπλούζα γι'αυτό φαινόταν τόσο! :-P

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμενα η κοιλια εχει φουσκωσει λιγο απο πολυ νωρις που το εμαθα. Φυσικα δεν είναι απο το μεγεθος του εμβρυου αλλα φουσκωματα κ κατακρατηση... Παντως τωρα φαίνεται λιγο περισσότερο... Παντως με τα ρουχα εχω θεμα απο την αρχη. Τωρα φοραω μονο κολαν που τους εχω κοψει το λάστιχο. Δεν αντεχω να με πιεζει τίποτα. Με ενοχλει... Τα φιλια μου κοριτσουδες!!! 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσες μου όλα καλά στην εξέταση όλα τέλεια. Ήταν λίγο αυξημένη η αυχενικη αλλά η γυναικολόγος απέκλεισε το ενδεχόμενο για πρόβλημα γιατί όλα τα άλλα ήταν όπως ακριβώς έπρεπε. Αγοράκι έχουμε 80% μας είπε η γιατρός. Κουνιόταν ολόκληρο, κουνουσε δακτυλακια κι όλα καλά. 

  • Μου αρέσει 4

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Κουκλίτσες μου όλα καλά στην εξέταση όλα τέλεια. Ήταν λίγο αυξημένη η αυχενικη αλλά η γυναικολόγος απέκλεισε το ενδεχόμενο για πρόβλημα γιατί όλα τα άλλα ήταν όπως ακριβώς έπρεπε. Αγοράκι έχουμε 80% μας είπε η γιατρός. Κουνιόταν ολόκληρο, κουνουσε δακτυλακια κι όλα καλά. 

Μπραβο κοριτσακι μου ποσο ητανε η αυχενική; σιγα το θεμα αφου είναι ολα τα αλλα οπως πρεπει θα βγει και το pappa σου και μια χαρα

8 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Φίλη μου πόσο σε νιώθω, υποφέρω σήμερα, τον σιχαίνομαι, και πάντα στα τραπέζια τη βγάζω με σαλάτες χαχαχα Πώς είσαι σήμερα;

 

Να το απολαύσεις αγάπη! Και τις περιποιήσεις της μανούλας χαχα καλά να περάσετε!

 

Κορίτσι μου, καλημέρα, εμένα λίγο ξεπετάχτηκε η κοιλίτσα τελευταία! Αύριο Αυχενική! Εσύ;

Επιτέλους σήμερα καταφέρνω να σας γράψω με επιτυχία! Ελπίζω όλες να είστε τέλεια. Να περάσετε όμορφα και φιλάκια στις κοιλιτσες!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κορίτσι μου, όντως μερικές φορές είμαστε για τα σίδερα αλλά περνάμε καλά εδώ. Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη, ήρεμη και τελειομηνη!

Κοριτσακι μου καλη επιτυχια ολα να πάνε καλα....

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου ποσο ητανε η αυχενική; σιγα το θεμα αφου είναι ολα τα αλλα οπως πρεπει θα βγει και το pappa σου και μια χαρα

Κοριτσακι μου καλη επιτυχια ολα να πάνε καλα....

2.9 βγήκε η αυχενικη


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Κουκλίτσες μου όλα καλά στην εξέταση όλα τέλεια. Ήταν λίγο αυξημένη η αυχενικη αλλά η γυναικολόγος απέκλεισε το ενδεχόμενο για πρόβλημα γιατί όλα τα άλλα ήταν όπως ακριβώς έπρεπε. Αγοράκι έχουμε 80% μας είπε η γιατρός. Κουνιόταν ολόκληρο, κουνουσε δακτυλακια κι όλα καλά. 

Μπράβο Ελπιδακι μου πάει κι αυτό! Έρχεται ο γιόκας σου γερός και δυνατός!

@Farmakotriftena @Giotitsa @Giwtouli1990 Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου, ανυπομονώ κι έχω τόσο άγχος για αύριο. Στο μεταξύ υποφέρω πάλι από φρικτό πονοκέφαλο όλη μέρα, ούτε έξω βγήκα, κι είχε και υπέροχο καιρό. Πήρα ντεπον στις 8 και στις 9.30 με έπιασε ξανά, δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, μάλλον θα ξαναπάρω πριν κοιμηθώ, δεν αντέχω βρε κορίτσια μου, μου έρχεται να το βαράω στον τοίχο!

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Farmakotriftena κι εγω τα ίδια...εκοψα τον μεσημεριανο θηλασμο και το γαλα μου μειωθηκε ακομα πιο πολυ...πλεον τον θηλαζω πρωι και βραδυ (αντε και οταν ξυπνησει μεσανυχτα και το αναζητησει, αλλα τοτε απλα μονο πιπιλαει). Το στηθος μου κι εμενα εχει μικρύνει, καθολου πρηξιμο, καθολου πονος...ομως μερικες φορες νιωθω οτι εχει μια ευαισθησια και δεν αντεχω το πιπιλισμα του μωρου (που πριν μεινω εγκυος μου αρεσε)

Βασικα συμπτωματα δεν ειχα, αλλα τωρα τελευταια παταω ξαφνικα τα κλαμματα...τι ειναι τωρα αυτο???

  • Χαχα 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, elpida20 είπε:

Κουκλίτσες μου όλα καλά στην εξέταση όλα τέλεια. Ήταν λίγο αυξημένη η αυχενικη αλλά η γυναικολόγος απέκλεισε το ενδεχόμενο για πρόβλημα γιατί όλα τα άλλα ήταν όπως ακριβώς έπρεπε. Αγοράκι έχουμε 80% μας είπε η γιατρός. Κουνιόταν ολόκληρο, κουνουσε δακτυλακια κι όλα καλά. 

Μπραβο ελπιδακι μου. Ολα καλα λοιπον. Καλη συνεχεια στην εγκυμοσύνη σου κ με το καλο ο γιος!!! 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Μπράβο Ελπιδακι μου πάει κι αυτό! Έρχεται ο γιόκας σου γερός και δυνατός!

@Farmakotriftena @Giotitsa @Giwtouli1990 Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου, ανυπομονώ κι έχω τόσο άγχος για αύριο. Στο μεταξύ υποφέρω πάλι από φρικτό πονοκέφαλο όλη μέρα, ούτε έξω βγήκα, κι είχε και υπέροχο καιρό. Πήρα ντεπον στις 8 και στις 9.30 με έπιασε ξανά, δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, μάλλον θα ξαναπάρω πριν κοιμηθώ, δεν αντέχω βρε κορίτσια μου, μου έρχεται να το βαράω στον τοίχο!

Κοριτσακι μου καλα αποτελεσματα σήμερα. Θα περιμένουμε νεα σου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...