Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

:wub:κορίτσια χαιρετώ μανούλες,μέλλουσες μανούλες αλλά και αυτές που είναι στην προσπάθεια...είμαι καινούργια στο σάιτ..καθώς κάνω τις έρευνες μου!!θα ήθελα την γνώμη σας..είμαι 22ετων και είχα τελευταία περίοδο 28/8 με 2/9..ήρθα σε Ελεύθερη επαφή με τον σύντροφο μου 4/9 και 8/9...πείτε μου και εσείς μια γνώμη..υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; :wub::D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina said:

Βρε σκανδαλιάρα και πακοτινι; Κοίτα κι εγώ το σουβλάκι μου το γυρακι μου να το πω στη δικιά μου διάλεκτο το τσακίζω.... Αλλά μόνο με κρέας και πίτα.... Δε με ανεβάζει καθόλου οποτεεε.... Να μη τη κάνω τη ζημιά; Στο κάτω κάτω μόνο 8 κιλά έχω πάρει... μου το τόνισε η ενδοκρινολόγος ότι αφού έχασα 5 και τα ξανά πήρα δε τα μετράω σαν κιλά εγκυμοσύνης.... Μετράω από εκεί που ξεκίνησα..... 55 ξεκίνησα πριν χάσω 63 είμαι.... Θέλω φαιιιιι..... Θέλω να παχύνω θέλω τυλιχτα θέλω σοκολάτες αααααχ και βααααααχ

Με βολεύει αυτή η μέτρηση γαιτί τότε είμαι ακόμα μείον 1!!! Είμαι πιο στυλάκι σε σχέση με πριν την εγκυμοσύνη!!! Απλά έχω μία κοιλιά διαφορά!

@Nikoleta... άστα να πάνε. Τουλάχιστον όσο δε μας λένε για ινσουλίνη μια χαρά. Εσύ είσαι βέβαια πιο μπροστά από εμένα. Ελπίζω να τη γλιτώσουμε και οι δύο και να μην κάνουν υπογλυκαιμίες τα μωρά μας. Ξυπνάμε γλυκές γλυκές από το πρωί. Ελπίζω να ξινίζουμε λίγο μέσα στη μέρα!:-P Είπε η @winspert πως βοηθάει το λεμόνι! Χεχε

  • Χαχα 3

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Δημητραk είπε:

:wub:κορίτσια χαιρετώ μανούλες,μέλλουσες μανούλες αλλά και αυτές που είναι στην προσπάθεια...είμαι καινούργια στο σάιτ..καθώς κάνω τις έρευνες μου!!θα ήθελα την γνώμη σας..είμαι 22ετων και είχα τελευταία περίοδο 28/8 με 2/9..ήρθα σε Ελεύθερη επαφή με τον σύντροφο μου 4/9 και 8/9...πείτε μου και εσείς μια γνώμη..υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; :wub::D

Σου ευχομαι, αν θελεις, να εισαι κοπελα μου!


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Χοντρούλες μου έχω οδοντίατρο για καθαρισμό και βαριέμαιιι! Η μόνη επίσκεψη σε γιατρό που με κάνει να χαίρομαι πολύ είναι αυτή στο γυναικολόγο!! :x

Αχ βρε αγάπη κ εγώ χρειάζομαι καθαρισμό αλλά το κολοβαραω να πάω μετά τη γεννα


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου φτάσαμε στο τέλος κ αγχωνομαστε μου φαίνεται χωρίς λόγο, ΌΛΑ ΜΑ ΌΛΑ ΘΑ ΠΆΝΕ Καλά μην μου αγχώνεστε για τίποτα είμαστε στο τέλος ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 4

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Χοντρούλες μου έχω οδοντίατρο για καθαρισμό και βαριέμαιιι! Η μόνη επίσκεψη σε γιατρό που με κάνει να χαίρομαι πολύ είναι αυτή στο γυναικολόγο!! :x

Χαχαχα...ισχυει!!!Ειναι ο μονος γιατρος που παμε με χαρα!!Ο οδοντιατρος ειναι παντα απο τους πιο δυσκολους για μενα τουλαχιστον...δεν μπορω καθολου!!Πηγα πριν κανενα διμηνο για καθαρισμο και μου ειπε να παω σε κανενα 6μηνο ξανα.

  • Μου αρέσει 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Αχ βρε αγάπη κ εγώ χρειάζομαι καθαρισμό αλλά το κολοβαραω να πάω μετά τη γεννα

Σε νιώθω ζουζούνα μου αλλά εγώ το πήρα απόφαση και ήρθα να ξεμπερδεύω για να μην τρέχω μετά με το νινί..

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giwtouli1990 είπε:

Σε νιώθω ζουζούνα μου αλλά εγώ το πήρα απόφαση και ήρθα να ξεμπερδεύω για να μην τρέχω μετά με το νινί..

Μια χαρά! ξεμπερδέψεις οντως ❤️

Just now, tsilona είπε:

Χοντρούλες μου λέω να κοιμηθώ νωρίς σήμερα γτ είμαι κομμάτια.αν με ψάχνετε στην αγκαλιά του Μορφέα θα με βρείτε! Αχαχαχα

Αγαπημένη λες να γεννήσεις σμρ; στο γιο μ ενώ κοιμόμουν κάθε βράδυ μετά τις δύο εκεινο το βράδυ ένιωθα κομμάτια σερνομουν κυριολεκτικά κ έπεσα για ύπνο από τις εννιά! Στις 3μιση έσπασαν τα νερά ❤️

  • Μου αρέσει 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Clue είπε:

@Nikoleta... άστα να πάνε. Τουλάχιστον όσο δε μας λένε για ινσουλίνη μια χαρά. Εσύ είσαι βέβαια πιο μπροστά από εμένα. Ελπίζω να τη γλιτώσουμε και οι δύο και να μην κάνουν υπογλυκαιμίες τα μωρά μας. Ξυπνάμε γλυκές γλυκές από το πρωί. Ελπίζω να ξινίζουμε λίγο μέσα στη μέρα!:-P Είπε η @winspert πως βοηθάει το λεμόνι! Χεχε

Καλά σήμερα στις αιματολογικές εξετάσεις πήρα μαζί μου και το μηχανάκι για το ζάχαρο. Η μέτρηση στις εξετάσεις ήταν νηστείας 89 και το μηχανάκι έδειξε 93. Δεν πάμε καλά. Είχα να δω καιρό νηστείας 89 :)

Επίσης στην γενική ούρων βγήκα θετική στην οξόνη. Πρέπει να ρωτήσω τον γιατρό τι σημαίνει αυτό, γιατί νομίζω έχει σχέση με το ζάχαρο.

Καλά μη νομίζεις κι εγώ στις 28 Σεπτεμβρίου μπαίνω στον μήνα μου. Ελπίζω κι εγώ να την γλιτώσουμε...

Ήπια μία φορά νερό με λεμόνι αλλά με ανακάτεψε. Ίσως επειδή δε μου αρέσει καθόλου το λεμόνι ή επειδή είναι όξινο. Πρέπει να ξαναπροσπαθήσω να πιώ.

πρίν από 27 λεπτά , Δημητραk είπε:

:wub:κορίτσια χαιρετώ μανούλες,μέλλουσες μανούλες αλλά και αυτές που είναι στην προσπάθεια...είμαι καινούργια στο σάιτ..καθώς κάνω τις έρευνες μου!!θα ήθελα την γνώμη σας..είμαι 22ετων και είχα τελευταία περίοδο 28/8 με 2/9..ήρθα σε Ελεύθερη επαφή με τον σύντροφο μου 4/9 και 8/9...πείτε μου και εσείς μια γνώμη..υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; :wub::D

Γειά σου!

Εγώ με σταθερό κύκλο 28-29 ημερών ήρθα σε επαφή την 11η και την 12η μέρα. Αλλά έκανα τεστ ωορρηξίας και ήξερα ότι θα είχα ωορρηξία εκείνες τις μέρες. Οπότε ανάλογα τι κύκλο έχεις.

Εύχομαι αν δεν είσαι τώρα έγκυος να είσαι σύντομα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Μια χαρά! ξεμπερδέψεις οντως ❤️

Αγαπημένη λες να γεννήσεις σμρ; στο γιο μ ενώ κοιμόμουν κάθε βράδυ μετά τις δύο εκεινο το βράδυ ένιωθα κομμάτια σερνομουν κυριολεκτικά κ έπεσα για ύπνο από τις εννιά! Στις 3μιση έσπασαν τα νερά ❤️

Μπα δεν το κόβω... Απλά απτό πρωί έτρεχα με χαρτουρες κ είμαι κουρέλι καλέ.μη λες τέτοια κ δεν είμαι έτοιμη ακόμα.αχαχαχ


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Μπα δεν το κόβω... Απλά απτό πρωί έτρεχα με χαρτουρες κ είμαι κουρέλι καλέ.μη λες τέτοια κ δεν είμαι έτοιμη ακόμα.αχαχαχ

41+6 λεμεεεεε. Κοιμήσου ήσυχη , κατρουλου μου.

  • Χαχα 4
  • Λυπημένη/-ος 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...