Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Elpida20               πητ    ;;      κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    19/9      κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    24/9      κοριτσάκι!!

Marioula1234      πητ    27/9    κοριτσάκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

TravelIM               πητ     22/10  αγοράκι!!    

katerinaki 86        πητ     23/10     αγοράκι!!  

Tsilona                  πητ      1/11      κοριτσάκι!!

Clue                       πητ      7/11      κοριτσάκι!!

          ************

Sissy_geo    ??    αγοράκι

Jennak83   9/9   αγοράκι

minxri      12/9  αγοράκι+κοριτσάκι

 

  • Μου αρέσει 5

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Farmakotriftena είπε:

Elpida20               πητ    ;;      κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    19/9      κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    24/9      κοριτσάκι!!

Marioula1234      πητ    27/9    κοριτσάκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

TravelIM               πητ     22/10  αγοράκι!!    

katerinaki 86        πητ     23/10     αγοράκι!!  

Tsilona                  πητ      1/11      κοριτσάκι!!

Clue                       πητ      7/11      κοριτσάκι!!

          ************

Sissy_geo    ??    αγοράκι

Jennak83   9/9   αγοράκι

minxri      12/9  αγοράκι+κοριτσάκι

 

Τέλειοοοοο καλέ μόνο 3 είμαστε για αυτό το μήνα; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Τέλειοοοοο καλέ μόνο 3 είμαστε για αυτό το μήνα; 

Μπα δε νομίζω όλο και κάποιο βιαστικό μωρό θα υπάρξει! Εντωμεταξύ τα αγοράκια της ομάδας μας είναι πιο βιαστικά ε;; αγορομανες το νου σας . 

  • Χαχα 5

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Μαλλον η φαρμακογλωσσα σε επηρέασε μου φαίνεται. Ουτε εγω εχω ετοιμασει βαλίτσα..

 

@minxri μου, κοριτσάρα μου να σου ζήσουν τα μωρά σου!!! Γερά και καλοτυχα! Πάντα ευτυχισμένοι να είστε όλη η φαμίλια!!!

@ΔήμητραΚ Καλημέρα! Έχεις ανοίξει αλλά δύο θέματα και σου απαντάνε κορίτσια εκεί. Κατανοώ το άγχος σου , αλλα αν είναι να ξεκινάς κάθε μήνα έτσι μέσα στην τρέλα δε βοηθάει. Συζητήστε με το σύντροφό σου ότι είστε όντως έτοιμοι για παιδί και όλα τα άλλα θα έρθουν μόνα τους με τη γνωστή διαδικασία. Εμείς εδώ δεν μπορούμε να μαντέψουμε αν είσαι έγκυος. Φαντάζομαι το καταλαβαίνει αυτό ε; εδώ εμείς όταν μείναμε , κάναμε τεστ για να δούμε αν είμαστε ή όχι και αυτό τις μέρες που περιμέναμε περίοδο.

@Δημητραk ήθελα να γράψω

Καλή μου καλή μου αφού ζήτησα συγγνώμη πιο πάνω ποιος ο λόγος υπάρχει να απαντήσεις;:blink:

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Μου δώσε αντιβίωση και δεν υπάρχει πρόβλημα για φτ μετά από κτ.παλι καλά!

Όλα καλά λοιπόν αγάπη 

Just now, Nikoleta... είπε:

Κι εγώ έκανα καλλιέργεια κολπικού υγρού και στην αερόβια έδειξε ότι "Αναπτύχθηκαν σπανιότατες αποικίες Candida sp". Άρα έχω μύκητες; Όχιιιιιιιιιι

Καλέ τι πάθατε όλες; πφφφ


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, minxri είπε:

Καλημέραααα!!!!

Δεν έστειλα εχθές καθόλου κοριτσάκια μου γιατί ήμουν σαν κοτόπουλο....Όλα πήγαν τέλεια τα παιδάκια μου είναι καλά στη ΜΕΝΝ βέβαια αλλά στην απλή μονάδα.Είμαι πολύ ευτυχισμένη περιμένω πως και πως να πάω να τα δω ο άντρας μου που πήγε εχθές του δώσανε αγκαλιά την μικρή δεν το πιστεύω ακόμα θέλω να χοροπηδάω αλλά δεν μπορώ ακόμα.....Σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρων και την στήριξη και εύχομαι στην κάθε μια ξεχωριστά να το ζήσει όλο αυτό όσο πιο όμορφα μπορεί....Με το καλό και στις υπόλοιπες @Mamacita Alina Είσαι η επόμενη υπομονή και έρχεται το μπεμπάκι σου!!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου, να σας ζησουν τα μπουμπουκακια σας, να ειναι παντα γερα κ καλοτυχα και να τα παρετε πολυ γρηγορα σπιτι σας! Ολα πηγαν τελεια!

Ο δικος μοτ σημερα κοιμαται συνεχεια, σε βαθμο που ανησυχω κ πρεπει να θηλαζω καθε 2 ωρες κ δε μπορω. Εν τω μεταξυ εχω θεμα με το στηθος ποναω κ το παλευω γιατι εχει πρηστει..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Το 2 μαρή.ειπες ψυχολογικά η βαλίτσα;κ λέω το 2.βαλιτσα

Κορίτσι μου ο Πρωτέας μπορεί να βρεθεί κ στον κόλπο κ στο σπέρμα!!Είναι στις εξετάσεις που κάνουμε όταν ψάχνουμε να βρουμε τι φταίει στην υπογονιμότητα!!Το αναφέρω γτ είμασταν στην κατηγορία της υπογονιμότητας κ ψάχναμε καλλι΄'εργειες!!Με αντιβίωση περνάει!!Δν γνωρίζω για την γέννα!!Ρώτα κ τον ντοκ μήπως αν χρειαστεί θεράπεια κ ο σύζυγος!!Ξενερώνεις σίγουρα αλλά λύση θα υπάρχει!!

Just now, tsilona είπε:

Μου δώσε αντιβίωση και δεν υπάρχει πρόβλημα για φτ μετά από κτ.παλι καλά!

Τώρα το είδα μπράβο ευτυχώς!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου, να σας ζησουν τα μπουμπουκακια σας, να ειναι παντα γερα κ καλοτυχα και να τα παρετε πολυ γρηγορα σπιτι σας! Ολα πηγαν τελεια!

Ο δικος μοτ σημερα κοιμαται συνεχεια, σε βαθμο που ανησυχω κ πρεπει να θηλαζω καθε 2 ωρες κ δε μπορω. Εν τω μεταξυ εχω θεμα με το στηθος ποναω κ το παλευω γιατι εχει πρηστει..

Αγάπη μου μήπως να έβγαζες λιγο γάλα για να το αποσυμφόρησεις; πως τα πάτε με το θηλάσμο δίνεις μόνο δικό σου γάλατακι; ανυπομωνω κ εγώ να θηλασω μου έλειψε τόσο πολύ... 

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jennak83 είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου, να σας ζησουν τα μπουμπουκακια σας, να ειναι παντα γερα κ καλοτυχα και να τα παρετε πολυ γρηγορα σπιτι σας! Ολα πηγαν τελεια!

Ο δικος μοτ σημερα κοιμαται συνεχεια, σε βαθμο που ανησυχω κ πρεπει να θηλαζω καθε 2 ωρες κ δε μπορω. Εν τω μεταξυ εχω θεμα με το στηθος ποναω κ το παλευω γιατι εχει πρηστει..

Προσπάθησε να αποσυμφορεις ελάχιστα με το χέρι όταν νιώθεις ότι πρηζεται . Πρηζεται όταν έχεις ώρα να θηλασεις;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Δημητραk είπε:

Καλή μου καλή μου αφού ζήτησα συγγνώμη πιο πάνω ποιος ο λόγος υπάρχει να απαντήσεις;:blink:

Έγραψες και απάντησα. Η απάντηση μου αφορούσε το αρχικό σου ποστ. :shock:

  • Μου αρέσει 4

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Καλέ τι πάθατε όλες; πφφφ

Έλα ντε τώρα στο τέλος βρήκαμε. Θα βάλω για 3 βράδια υπόθετα και να κάνω πλύσεις με χαμομήλι και μαγειρική σόδα μου είπε. Την πλύση την φοβάμαι η αλήθεια είναι...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Έλα ντε τώρα στο τέλος βρήκαμε. Θα βάλω για 3 βράδια υπόθετα και να κάνω πλύσεις με χαμομήλι και μαγειρική σόδα μου είπε. Την πλύση την φοβάμαι η αλήθεια είναι...

Δεν έχεις να φοβάσαι κάτι δεν εισχωρει ούτε κατά διάνοια μέσα.... Μην αγχώνεσαι. Ειδικά το χαμομήλι είναι καταπραϋντικό και η σόδα απολυμαίνει


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...