Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Δημητραk είπε:

Ναι έχω μέρες μέχρι την αναμενόμενη περίοδο..εσυ είσαι μανούλα ;

Εεεμ είσαι σε ομάδα ονομαζόμενη μανουλες Οκτωβρίου 2019..... Και μαμά να μην είναι θα γίνει σε ουκ ολίγες μέρες!!!!

Δε ξέρω αν είναι απειρία στο φόρουμ ή τρολ.... Θέλω όμως να πιστεύω ότι απλά δε μας έχεις διαβάσει και ότι δε παρατήρησες τον τίτλο; Δε ξέρω!! Όπως και να έχει και πάλι καλή σου επιτυχία.... Το άγχος κάνει κακό οπότε να είσαι ήρεμη και όταν περιμένεις περίοδο μια χοριακη θα σου δείξει το σίγουρο αποτέλεσμα.... Εμείς εδώ ότι και να σου πούμε είναι απλά υποθέσεις...

  • Μου αρέσει 4

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Εσείς που πίνετε νερό με λεμόνι,πόσο λεμόνι βάζετε;

Κοριτσακι μου, εγω μαλλον υπερβαλω λιγο στην ποσότητα γιατι στιβω ενα λεμονι σε ενα ποτήρι παγωμενο νερο... Αλλα πλεον δεν το κανω συνέχεια. Καπου μερα παρα μερα πινω... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Είμαι έγκυος και σε 2 βδομάδες σχεδόν μπαίνω στον μήνα μου. Τα συμπτώματα ήταν μόνο έντονοι πόνοι περιόδου, χωρίς να μου έρχεται η περίοδος.

Το σπέρμα ζει κάποιες μέρες μέσα στο γυναικείο σώμα. Οπότε και κάποιες μέρες πριν την ωορρηξία αν έρθεις σε επαφή μπορείς να μείνεις έγκυος.

Εγώ πρώτη φορά το τσέκαρα. Θα το πω και στην ενδοκρινολόγο. Κι εμένα γενικά δεν ανησυχεί πολύ.

Σε ευχαριστώ αγάπη όπως και ν έχει ..με έναν πόνο σου εύχομαι !!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Δημητραk είπε:

Ναι έχω μέρες μέχρι την αναμενόμενη περίοδο..εσυ είσαι μανούλα ;

Ναι, ειμαι μανουλα! Εχω εναν γιο 16 μηνων και τωρα περιμενω το δευτερο, το κοριτσακι μας!


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Ναι, ειμαι μανουλα! Εχω εναν γιο 16 μηνων και τωρα περιμενω το δευτερο, το κοριτσακι μας!

Να σου ζήσει με το καλό και η μικρούλα σου!!!!

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εεεμ είσαι σε ομάδα ονομαζόμενη μανουλες Οκτωβρίου 2019..... Και μαμά να μην είναι θα γίνει σε ουκ ολίγες μέρες!!!!

Δε ξέρω αν είναι απειρία στο φόρουμ ή τρολ.... Θέλω όμως να πιστεύω ότι απλά δε μας έχεις διαβάσει και ότι δε παρατήρησες τον τίτλο; Δε ξέρω!! Όπως και να έχει και πάλι καλή σου επιτυχία.... Το άγχος κάνει κακό οπότε να είσαι ήρεμη και όταν περιμένεις περίοδο μια χοριακη θα σου δείξει το σίγουρο αποτέλεσμα.... Εμείς εδώ ότι και να σου πούμε είναι απλά υποθέσεις...

Συγγνώμη καλή μου..έχεις δίκιο είναι πρώτη μου μέρα στο φόρουμ απλά επειδή ήθελα να μοιραστώ τις σκέψεις μου κάπου..πιστεύω καταλαβαίνεις το άγχος μου καθώς και εσυ έχεις περάσει από το στάδιο προσπάθειας..με συγχωρείτε και πάλι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Δημητραk είπε:

Να σου ζήσει με το καλό και η μικρούλα σου!!!!

Συγγνώμη καλή μου..έχεις δίκιο είναι πρώτη μου μέρα στο φόρουμ απλά επειδή ήθελα να μοιραστώ τις σκέψεις μου κάπου..πιστεύω καταλαβαίνεις το άγχος μου καθώς και εσυ έχεις περάσει από το στάδιο προσπάθειας..με συγχωρείτε και πάλι!

Δε με ενοχλείς αγαπημένη για να λες συγνώμη απλά μου έκανε εντύπωση!! Καλά έκανες και ρωτάς ξανά λέω!!! Εδώ είμαστε η μία για την άλλη και αν σου αρέσει η παρέα μας θα χαρούμε και να μείνεις γιατί οχι; :)

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα!!!!

Δεν έστειλα εχθές καθόλου κοριτσάκια μου γιατί ήμουν σαν κοτόπουλο....Όλα πήγαν τέλεια τα παιδάκια μου είναι καλά στη ΜΕΝΝ βέβαια αλλά στην απλή μονάδα.Είμαι πολύ ευτυχισμένη περιμένω πως και πως να πάω να τα δω ο άντρας μου που πήγε εχθές του δώσανε αγκαλιά την μικρή δεν το πιστεύω ακόμα θέλω να χοροπηδάω αλλά δεν μπορώ ακόμα.....Σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρων και την στήριξη και εύχομαι στην κάθε μια ξεχωριστά να το ζήσει όλο αυτό όσο πιο όμορφα μπορεί....Με το καλό και στις υπόλοιπες @Mamacita Alina Είσαι η επόμενη υπομονή και έρχεται το μπεμπάκι σου!!!!!

  • Μου αρέσει 11

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Καλημέραααα!!!!

Δεν έστειλα εχθές καθόλου κοριτσάκια μου γιατί ήμουν σαν κοτόπουλο....Όλα πήγαν τέλεια τα παιδάκια μου είναι καλά στη ΜΕΝΝ βέβαια αλλά στην απλή μονάδα.Είμαι πολύ ευτυχισμένη περιμένω πως και πως να πάω να τα δω ο άντρας μου που πήγε εχθές του δώσανε αγκαλιά την μικρή δεν το πιστεύω ακόμα θέλω να χοροπηδάω αλλά δεν μπορώ ακόμα.....Σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρων και την στήριξη και εύχομαι στην κάθε μια ξεχωριστά να το ζήσει όλο αυτό όσο πιο όμορφα μπορεί....Με το καλό και στις υπόλοιπες @Mamacita Alina Είσαι η επόμενη υπομονή και έρχεται το μπεμπάκι σου!!!!!

Να σου ζήσουν τα μωράκια κορίτσι μου καλό!! Είσαι μανούλα επί 2 τώρα!! Καλή ανατροφή! Καλή δύναμη να χεις γτ τώρα ξεκινάνε τα δύσκολα,αλλά τοοοοοσο γλυκά!!! Καλη ανάρρωση!!!!

4 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

συγνωμη οταν λες δεν εισαι ακομα ετοιμη τι εννοεις??  ψυχολογικα κ καλα η ακομα δεν εφτιαξες βαλιτσα?προσεξε τι θα απαντησεις χαχαχ

Την κουρτίνα 2 παίρνω.μη βγάλεις το ζονκ από μεσα να με κυνηγήσει!

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Καλημέραααα!!!!

Δεν έστειλα εχθές καθόλου κοριτσάκια μου γιατί ήμουν σαν κοτόπουλο....Όλα πήγαν τέλεια τα παιδάκια μου είναι καλά στη ΜΕΝΝ βέβαια αλλά στην απλή μονάδα.Είμαι πολύ ευτυχισμένη περιμένω πως και πως να πάω να τα δω ο άντρας μου που πήγε εχθές του δώσανε αγκαλιά την μικρή δεν το πιστεύω ακόμα θέλω να χοροπηδάω αλλά δεν μπορώ ακόμα.....Σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρων και την στήριξη και εύχομαι στην κάθε μια ξεχωριστά να το ζήσει όλο αυτό όσο πιο όμορφα μπορεί....Με το καλό και στις υπόλοιπες @Mamacita Alina Είσαι η επόμενη υπομονή και έρχεται το μπεμπάκι σου!!!!!

Καλημέρααααα όμορφη μανούλα!  Να σου ζήσουν τα μπεμπακια σου να ναι πάντα καλά, γερά και δυνατά ❤️ γιατί δεν τα είδες χθες έκανες ολική; σου είπαν τι βάρος ειχαν τα μωράκια; 

Just now, tsilona είπε:

Να σου ζήσουν τα μωράκια κορίτσι μου καλό!! Είσαι μανούλα επί 2 τώρα!! Καλή ανατροφή! Καλή δύναμη να χεις γτ τώρα ξεκινάνε τα δύσκολα,αλλά τοοοοοσο γλυκά!!! Καλη ανάρρωση!!!!

Την κουρτίνα 2 παίρνω.μη βγάλεις το ζονκ από μεσα να με κυνηγήσει!

Αγάπη δεν κατάλαβα χαχαχ


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Την κουρτίνα 2 παίρνω.μη βγάλεις το ζονκ από μεσα να με κυνηγήσει!

Μαλλον η φαρμακογλωσσα σε επηρέασε μου φαίνεται. Ουτε εγω εχω ετοιμασει βαλίτσα..

 

@minxri μου, κοριτσάρα μου να σου ζήσουν τα μωρά σου!!! Γερά και καλοτυχα! Πάντα ευτυχισμένοι να είστε όλη η φαμίλια!!!

@ΔήμητραΚ Καλημέρα! Έχεις ανοίξει αλλά δύο θέματα και σου απαντάνε κορίτσια εκεί. Κατανοώ το άγχος σου , αλλα αν είναι να ξεκινάς κάθε μήνα έτσι μέσα στην τρέλα δε βοηθάει. Συζητήστε με το σύντροφό σου ότι είστε όντως έτοιμοι για παιδί και όλα τα άλλα θα έρθουν μόνα τους με τη γνωστή διαδικασία. Εμείς εδώ δεν μπορούμε να μαντέψουμε αν είσαι έγκυος. Φαντάζομαι το καταλαβαίνει αυτό ε; εδώ εμείς όταν μείναμε , κάναμε τεστ για να δούμε αν είμαστε ή όχι και αυτό τις μέρες που περιμέναμε περίοδο.

@Δημητραk ήθελα να γράψω

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Καλημέραααα!!!!

Δεν έστειλα εχθές καθόλου κοριτσάκια μου γιατί ήμουν σαν κοτόπουλο....Όλα πήγαν τέλεια τα παιδάκια μου είναι καλά στη ΜΕΝΝ βέβαια αλλά στην απλή μονάδα.Είμαι πολύ ευτυχισμένη περιμένω πως και πως να πάω να τα δω ο άντρας μου που πήγε εχθές του δώσανε αγκαλιά την μικρή δεν το πιστεύω ακόμα θέλω να χοροπηδάω αλλά δεν μπορώ ακόμα.....Σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρων και την στήριξη και εύχομαι στην κάθε μια ξεχωριστά να το ζήσει όλο αυτό όσο πιο όμορφα μπορεί....Με το καλό και στις υπόλοιπες @Mamacita Alina Είσαι η επόμενη υπομονή και έρχεται το μπεμπάκι σου!!!!!

Κοριτσακι μου γλυκο, μανουλα, να σας ζησουν τα μωρακια σας... Να ειναι γερά, καλοτυχα κ ευτυχισμένα στη ζωη τους... Ευχομαι σε σενα γρηγορη αναρρωση κ γρηγορη επιστροφη ολοι μαζι στο σπίτι σας... Φυσικα σε ειχαμε εννοια ολες εχθες κ μπαιναμε να δουμε ποτε θα γραψεις... Με το καλο να δεις τα μωρακια σου... Σε φιλω γλυκα... 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Βρεχει στα μερη σας? Ευτυχως δεν εχω εξωτερικες δουλειες και μου φαινεται θα κατσω να ολοκληρωσω τη βαλιτσα μου!

@minxri να σου ζησουν τα μωρακια σου, τα θαυματακια σου...ευχομαι τα καλυτερα, μονο χαρές να εχει η ζωη τους και το σπιτικο σας! Κουραγιο σε σενα και καλη αναρρωση! Οπως καταλαβαινεις εδω μεσα ψοφάμε για λεπτομεριες...πες μας κι αλλα...χιχι! Πρεπει να τα εχεις δει κι εσυ τωρα...

  • Ευχαριστώ 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, minxri είπε:

Καλημέραααα!!!!

Δεν έστειλα εχθές καθόλου κοριτσάκια μου γιατί ήμουν σαν κοτόπουλο....Όλα πήγαν τέλεια τα παιδάκια μου είναι καλά στη ΜΕΝΝ βέβαια αλλά στην απλή μονάδα.Είμαι πολύ ευτυχισμένη περιμένω πως και πως να πάω να τα δω ο άντρας μου που πήγε εχθές του δώσανε αγκαλιά την μικρή δεν το πιστεύω ακόμα θέλω να χοροπηδάω αλλά δεν μπορώ ακόμα.....Σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρων και την στήριξη και εύχομαι στην κάθε μια ξεχωριστά να το ζήσει όλο αυτό όσο πιο όμορφα μπορεί....Με το καλό και στις υπόλοιπες @Mamacita Alina Είσαι η επόμενη υπομονή και έρχεται το μπεμπάκι σου!!!!!

Να σου ζήσουν κοριτσαρα μου, καλή ανατροφή γερά δυνατά και ευλογημένα. Είσαι κι εσύ πλέον ΜΑΜΑΑΑΑΑ!!!!!

Τι υπέροχο.... Να χαρείς εννοείταιιι. Μη πηδήξεις αλλά τσιριξε, κλάψε, γελά, απόλαυσε τοοοο...

Αν είμαι η επόμενη δε ξέρω ... Μπορεί να σκάσει μύτη κάποιο με φ.τ πριν από εμένα Χαχαχα.

Καλή ανάρρωση σου εύχομαι και γρήγορα τα μωράκια σου στην αγκαλιά σου

  • Ευχαριστώ 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2019 at 11:57 ΠΜ, marioula1234 είπε:

Ε μα πρέπει να μας πεις για να ξέρουμε αν όντως πέφτεις μέσα χαχαχ 

Κορίτσια ψυχράνε ο καιρός κάθομαι τώρα στην αυλή και πίνω καφεδάκι κ φυσάει μωρέ αλλά νιώθεις ψυχρούλα τι καλά! ❤️ 

On 9/9/2019 at 1:26 ΜΜ, Evangeliaa είπε:

Τυχερη...εγω ενα ξυραφακι θα το παρω παντως...καλα το κουλι ειναι το μονο που δεν χρειαζεται ξυρισμα μετα...ποιος θα το δει? Οι αντρες μας θα κανουν κανα μηνα και βαλε...αχ και βαχ!

Καλημερα κοπελα μου...υπομονη...φτανουμε στο τελος! Σκεψου μονο το θαυματακι που θα φερεις στον κόσμο...

Καλημερα κορίτσια αα... Τι ωραία π έχει γεννητούρια η ομάδα... Εγώ έχω 50 μέρες ακόμα... Έχω λίγο αγχωθεί.. Αχ πείτε λεπτομέρειες όσες γεννατε να παίρνω κουράγιο... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...