Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Nikoleta... είπε:

Έλα ντε τώρα στο τέλος βρήκαμε. Θα βάλω για 3 βράδια υπόθετα και να κάνω πλύσεις με χαμομήλι και μαγειρική σόδα μου είπε. Την πλύση την φοβάμαι η αλήθεια είναι...

Καλή μ δεν έχεις να φοβάσαι κάτι για καλό ειναι


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Έλα ντε τώρα στο τέλος βρήκαμε. Θα βάλω για 3 βράδια υπόθετα και να κάνω πλύσεις με χαμομήλι και μαγειρική σόδα μου είπε. Την πλύση την φοβάμαι η αλήθεια είναι...

Μας ελεγε η μαια οτι τους τελευταιους μηνες πεφτει πολυ το ανοσοποιητικο μας και ειμαστε επιρρεπεις σε μολυνσεις κτλ. οποτε νομιζω οτι εχει μια βαση που εσκασαν τωρα ολα μαζι. Την επομενη εβδομαδα θα κανω κι εγω τις εξετασεις μου...για να δουμε!!!Τις πλυσεις μην τις φοβασαι καθολου!!Μονο καλο μπορουν να κανουν!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κατρουλουδες, εγω νιωθω λες και διανύω το πρώτο 3μηνο εγκυμοσύνης. Αναγούλες, στομάχι χάλια, έντερο χάλια μέχρι και η οδοντόκρεμα που προκαλει αηδία. Άλλο πάλι και τούτο... χθες πήρα zantac  σήμερα θα το παλέψω αν και είμαι αρκετά χάλια. Πφφφ


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Ξέρω πως είναι δύσκολο να καταπολεμηθεί σε ουρολοίμωξη.αλλα δεν ήξερα ότι βρίσκεται και στον κόλπο.δεν έχω ιδέα τώρα πήρα τ αποτελέσματα κ περιμενω τηλ απτό γιατρό.

 

Εκεί στις vbac λένε τπτ γ αυτό μήπως;

Η ουρήθρα βρίσκεται στον κόλπο...άρα και το μικρόβιο...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Ρε κατρουλουδες, εγω νιωθω λες και διανύω το πρώτο 3μηνο εγκυμοσύνης. Αναγούλες, στομάχι χάλια, έντερο χάλια μέχρι και η οδοντόκρεμα που προκαλει αηδία. Άλλο πάλι και τούτο... χθες πήρα zantac  σήμερα θα το παλέψω αν και είμαι αρκετά χάλια. Πφφφ

Καλά τραγικό έτσι; όλες από κάτι έχουμε... Εγω πονάω χαμηλά την κοιλιά μου όταν είναι όρθια, πονάω τη μέση μου αφόρητα 24 ώρες το 24ωρο... Κ έχει τώρα πάνω από βδομάδα που πονάω πολύ τα ούλα μου! Αλλά η μέση πραγματικά δεν παλεύεται!!! 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Καλά τραγικό έτσι; όλες από κάτι έχουμε... Εγω πονάω χαμηλά την κοιλιά μου όταν είναι όρθια, πονάω τη μέση μου αφόρητα 24 ώρες το 24ωρο... Κ έχει τώρα πάνω από βδομάδα που πονάω πολύ τα ούλα μου! Αλλά η μέση πραγματικά δεν παλεύεται!!! 

Η μέση παίζει να είναι προεορτια... Λες;;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Η μέση παίζει να είναι προεορτια... Λες;;

Μπα όχι αγάπη μου σε εμένα δεν μπορούμε να ξέρουμε αν ισχύει.. Με πονάει σε όλες μου τις εγκυμοσυνες από 3 μηνών περίπου ως κ τη γεννα


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Ρε κατρουλουδες, εγω νιωθω λες και διανύω το πρώτο 3μηνο εγκυμοσύνης. Αναγούλες, στομάχι χάλια, έντερο χάλια μέχρι και η οδοντόκρεμα που προκαλει αηδία. Άλλο πάλι και τούτο... χθες πήρα zantac  σήμερα θα το παλέψω αν και είμαι αρκετά χάλια. Πφφφ

Εεεπ μήπως κάτι ετοιμάζεις; Έτσι είμαι κι εγώ τελευταία αλλά το έντερο ειδικά αν έχει συχνές επισκέψεις στη τουαλέτα ετοιμάζεται.... Το φυσικό κλισμα που λένε.... Κανονιζεεεε


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εεεπ μήπως κάτι ετοιμάζεις; Έτσι είμαι κι εγώ τελευταία αλλά το έντερο ειδικά αν έχει συχνές επισκέψεις στη τουαλέτα ετοιμάζεται.... Το φυσικό κλισμα που λένε.... Κανονιζεεεε

Μπα δεν νομίζω... Μήπως σέρνεται καμία ιωση; 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Δεν έχεις να φοβάσαι κάτι δεν εισχωρει ούτε κατά διάνοια μέσα.... Μην αγχώνεσαι. Ειδικά το χαμομήλι είναι καταπραϋντικό και η σόδα απολυμαίνει

Να δω πως θα το κάνω που δεν φτάνω με την κοιλάρα ούτε να σκουπιστώ καλά καλά στην τουαλέτα. 

Just now, marioula1234 είπε:

Καλή μ δεν έχεις να φοβάσαι κάτι για καλό ειναι

Ναι για να μου το είπε και ο γιατρός δεν είναι κακό.

Just now, katerinaki 86 είπε:

Μας ελεγε η μαια οτι τους τελευταιους μηνες πεφτει πολυ το ανοσοποιητικο μας και ειμαστε επιρρεπεις σε μολυνσεις κτλ. οποτε νομιζω οτι εχει μια βαση που εσκασαν τωρα ολα μαζι. Την επομενη εβδομαδα θα κανω κι εγω τις εξετασεις μου...για να δουμε!!!Τις πλυσεις μην τις φοβασαι καθολου!!Μονο καλο μπορουν να κανουν!!

Σίγουρα ισχύει αυτό. Και οι μύκητες είναι πιο συχνοί στην εγκυμοσύνη. Εγώ δεν είχα συμπτώματα εκτός από αυξημένα κολπικά υγρά. Για Κάνε κι εσύ. Ελπίζω να μην έχεις κάτι.

Just now, tsilona είπε:

Εμένα με το φάγατε το κουλι μωρες όλες.να ορίστε.αρρωστησε

Χαχαχα όντως σε φάγαμε. Οπότε τώρα ξέχνα το κουλί.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Μπα δεν νομίζω... Μήπως σέρνεται καμία ιωση; 

Δεν έχω ακούσει κάτι. Αλλά όχι ίωση τωρααα ποτε θα αναρρωσουμε να μη κολλήσει το μικρό; Ξέρεις πόσο τρέμω μη τη πατήσει η μικρή μου τώρα και είτε με κολλήσει είτε έρθει σε επαφή με το μωρό; Στην αλλαγή του καιρού.... Πφφφ μέσα στο σπίτι ερκοντισιον έξω κρύο....


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Ρε κατρουλουδες, εγω νιωθω λες και διανύω το πρώτο 3μηνο εγκυμοσύνης. Αναγούλες, στομάχι χάλια, έντερο χάλια μέχρι και η οδοντόκρεμα που προκαλει αηδία. Άλλο πάλι και τούτο... χθες πήρα zantac  σήμερα θα το παλέψω αν και είμαι αρκετά χάλια. Πφφφ

Εγω παλι νιωθω οτι διανυω το τέταρτο 3μηνο της εγκυμοσύνης... Η κοιλια κοντευει να εκραγει κ καθε φορα που καταφερνω να σηκωθω με βογκητα απο τον καναπε, χρειαζομαι κ λιγη ωρα για να ισιωσω... Αν ισιωσω... Χαχαχα 

  • Χαχα 4

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...