Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 said:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Ele@n είπε:

Κι εγώ αλλάζω συνέχεια... μάλλον τσισάκια είναι!!!

Ευτυχώς γιατί νόμιζα πως μόνο εγω παιδεύομαι τόσο :grin: Με πατάει και η μπέμπα επειδή ειναι με το κεφάλι κάτω και παω συνέχεια τουαλέτα

Anna-Vangelis  στην αρχή αυτό έκανα αλλά λερώνονται και τα ρούχα που φοράω οπότε δεν υπάρχει άλλη λύση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Giota1983 είπε:

Ευτυχώς γιατί νόμιζα πως μόνο εγω παιδεύομαι τόσο :grin: Με πατάει και η μπέμπα επειδή ειναι με το κεφάλι κάτω και παω συνέχεια τουαλέτα

Me too!!! Ευτυχώς υπάρχουν τα σερβιετάκια γιατί αλλιώς θα ήθελα 5 εσώρουχα τη μέρα...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Me too!!! Ευτυχώς υπάρχουν τα σερβιετάκια γιατί αλλιώς θα ήθελα 5 εσώρουχα τη μέρα...

Την ώρα του τοκετού μπορεί να σου έρθουν τσισα ναι κακά όχι γτ σου βάζουν κλίσμα πριν ξεκινήσετε και αδειάζει εντελώς το έντερο αν σου έρθουν τσίσα σου φέρνουν πάπια ή μπορούν να σου βάλουν ένα σωληνάκι να τα τραβάει απευθείας 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Την ώρα του τοκετού μπορεί να σου έρθουν τσισα ναι κακά όχι γτ σου βάζουν κλίσμα πριν ξεκινήσετε και αδειάζει εντελώς το έντερο αν σου έρθουν τσίσα σου φέρνουν πάπια ή μπορούν να σου βάλουν ένα σωληνάκι να τα τραβάει απευθείας 

Δεν σου κάνουν κλύσμα συνήθως πριν μπεις μέσα ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

Δεν σου κάνουν κλύσμα συνήθως πριν μπεις μέσα ?

Σου κάνουν αλλά λογικά κάποια κακά φεύγουν. Εκείνη την ώρα βέβαια δεν το καταλαβαίνεις. Για τσισα εμένα μου είχα βάλει σωληνάκι. 


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, katerina04 είπε:

Σου κάνουν αλλά λογικά κάποια κακά φεύγουν. Εκείνη την ώρα βέβαια δεν το καταλαβαίνεις. Για τσισα εμένα μου είχα βάλει σωληνάκι. 

Κορίτσια έκανα μία βλακεία, δεν ξέρω πώς. Μεγέθυνα την εικόνα του σάιτ και στραβώνομαι να διαβάζω...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Κορίτσια έκανα μία βλακεία, δεν ξέρω πώς. Μεγέθυνα την εικόνα του σάιτ και στραβώνομαι να διαβάζω...

Αν εισαι απο υπολογιστή είναι εύκολο να την επαναφέρεις. Απλα επέλεξε τκ ποσοστό του ζουμ που θελεις και επανέρχεται . Αν μπαινεις από Mozilla έχει μια επιλογή που δείχνει % ποσοστό. Επιλεγεις ποση μεγένθυση θες και επαναφερεται

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

Αν εισαι απο υπολογιστή είναι εύκολο να την επαναφέρεις. Απλα επέλεξε τκ ποσοστό του ζουμ που θελεις και επανέρχεται . Αν μπαινεις από Mozilla έχει μια επιλογή που δείχνει % ποσοστό. Επιλεγεις ποση μεγένθυση θες και επαναφερεται

Αυτό ψάχνω βρε κορίτσι και δεν το βρίσκω. Μπαίνω από υπολογιστή με Chrome. Οι υπόλοιπες σελίδες εμφανίζονται κανονικά.

Άκυρο το βρήκα...Ευχαριστώ πολύ Γιώτα!!!

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Κορίτσια έκανα μία βλακεία, δεν ξέρω πώς. Μεγέθυνα την εικόνα του σάιτ και στραβώνομαι να διαβάζω...

Αχ δεν ξερω καθολου


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα γέννησε καμιά κοπέλα; 

22 μέρες λέει ακόμα το τικεράκι μου δεν με βλέπω καλά κορίτσια έχω κουραστεί πάρα πολύ όσες έχετε γιατρό σήμερα πείτε μου τι σας είπε μπας και πάρω κι εγώ λίγο θάρρος 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ συσπάσεις κάνω ρε γμτ αλλά όχι 5λεπτες που θέλει ο γιατρός 

Εβγαλα και μια υπέροχη αιμορροΐδα και δεν μπορώ να κάτσω πουθενά αν δεν είναι μαλακά :roll:


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Εν τω μεταξύ συσπάσεις κάνω ρε γμτ αλλά όχι 5λεπτες που θέλει ο γιατρός 

Εβγαλα και μια υπέροχη αιμορροΐδα και δεν μπορώ να κάτσω πουθενά αν δεν είναι μαλακά :roll:

Τα άλλα τα παιδάκια σου ποσών εβδομάδων τα έκανες? Και εγώ τουαλέτα με το ζόρι πάω και φοβάμαι να σφιχτω μην βγάλω αιμορροιδα. Και νιώθω τρομερή πίεση προς τα κάτω όταν το έντερο είναι γεμάτο αλλά και τι να κανω

  • Λυπημένη/-ος 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Εν τω μεταξύ συσπάσεις κάνω ρε γμτ αλλά όχι 5λεπτες που θέλει ο γιατρός 

Εβγαλα και μια υπέροχη αιμορροΐδα και δεν μπορώ να κάτσω πουθενά αν δεν είναι μαλακά :roll:

Join the club!!! Την έβγαλα κι εγώ την προηγούμενη βδομάδα!!!Μα, αν είναι δυνατόν! Τώρα στα τελειώματα; 

Τα φάρμακα: φυλλικό, σίδηρο σας τα έκοψε ο γιατρός μόλις μπήκατε στον ένατο;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@katerina04 39+2 και 39+3 αντίστοιχα

@Ele@n εγώ δεν παίρνω συμπληρώματα εξαρχής είμαι λίγο αντιδραστική σε αυτά συνήθως λένε σίδηρο να παίρνει η γυναίκα και μετά την γέννα για να μην χάσει πολλά μαλλιά ή αν θηλάζει να μην εξαντλείται 

@katerina04 εσύ με ρήξη υμένων πήγες ή με πόνους; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...