Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, katerina04 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Καλό χειμώνα να πω. Εμείς εδώ φορέσαμε φούτερ και μπουφάν σήμερα. Δέκα βαθμούς έχει.

Κι εσύ βόρεια Ελλάδα; Εμείς Αθήνα εντάξει δροσιά έχει όχι κρύο 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Κι εσύ βόρεια Ελλάδα; Εμείς Αθήνα εντάξει δροσιά έχει όχι κρύο 

Ναι βορεια και εγω.Εσεις μια χαρα φανταζομαι θα αργησετε να δειτε τετοιες θερμοκρασιες.


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , katerina04 είπε:

Ναι βορεια και εγω.Εσεις μια χαρα φανταζομαι θα αργησετε να δειτε τετοιες θερμοκρασιες.

Ναι δυστυχώς :(

Ρε κορίτσια με σφάζουν τα πόδια όταν περπατάω γενικά πονάω παντού εκτός από τα αυτιά πολύ εξάντληση... 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Ναι δυστυχώς :(

Ρε κορίτσια με σφάζουν τα πόδια όταν περπατάω γενικά πονάω παντού εκτός από τα αυτιά πολύ εξάντληση... 

Λογικό είναι αφού δεν κάθεσαι όλη μέρα. Εγώ μόνο στον ύπνο δεν πονάω προς το παρόν.Βασικά πέφτω σαν τούβλο οπότε μπορεί να μην το καταλαβαίνω. Και εμενα πονούσαν τα πόδια τώρα τελευταία και κατάλαβα ότι είχε πέσει ο αιματοκριτης μου και όντως έτσι ήταν.


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Λογικό είναι αφού δεν κάθεσαι όλη μέρα. Εγώ μόνο στον ύπνο δεν πονάω προς το παρόν.Βασικά πέφτω σαν τούβλο οπότε μπορεί να μην το καταλαβαίνω. Και εμενα πονούσαν τα πόδια τώρα τελευταία και κατάλαβα ότι είχε πέσει ο αιματοκριτης μου και όντως έτσι ήταν.

Κοιμάσαι σερί ή ξυπνάς; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Κοιμάσαι σερί ή ξυπνάς; 

Ξυπνάω αρκετές φορές αλλά και πριν την εγκυμοσύνη έτσι ήμουν και δε με ενοχλεί.


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Κοιμάσαι σερί ή ξυπνάς; 

Ο υπνος κοπηκε και σε μενα λες και κανω ηδη βαρδιες με το μωρό. Ασε που κοιμαμαι στη μια και ξυπναω στις επτα το πρωι. Ολη μερα τροχαδι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Ο υπνος κοπηκε και σε μενα λες και κανω ηδη βαρδιες με το μωρό. Ασε που κοιμαμαι στη μια και ξυπναω στις επτα το πρωι. Ολη μερα τροχαδι

Το παιδάκι σου ξυπνάει ή κοιμάται σερί?


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εμένα την νύχτα τα χέρια μου μουδιάζουν δεν τα νιώθω καθόλου θυμάμαι το είχα και στις άλλες εγκυμοσύνες αυτό αλλά τώρα νομίζω είναι πιο έντονο κάπου διάβασα για σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα... 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το άλλο να σας πω με έχουν πεθάνει όλοι ο γιατρός μου λέει ότι θα φτάσω μεχρι και 5ο του λέω όχι γιατρέ είμαι εντάξει με τα 3 ε μου λέει μέχρι τα 40 σου έχεις χρόνο να ξεκουραστείς δεν σε φοβάμαι εσένα :roll: Εγώ και μόνο που σκέφτομαι να κάνω εμετούς πάλι 2 μήνες ούτε να ακούω για εγκυμοσύνη δεν θέλω άσε το άγχος των πρώτων εβδομάδων αν θα προχωρήσει ή όχι η εγκυμοσύνη... 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , boukitsa123 είπε:

Κορίτσια μου εμένα την νύχτα τα χέρια μου μουδιάζουν δεν τα νιώθω καθόλου θυμάμαι το είχα και στις άλλες εγκυμοσύνες αυτό αλλά τώρα νομίζω είναι πιο έντονο κάπου διάβασα για σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα... 

Η μαμά μου έχει και έτσι ακριβώς παθαίνει τα βράδια. Να πας να το δεις μήπως φοράς κάτι στον ύπνο να σου κρατάει τον καρπό.

Just now, boukitsa123 είπε:

Το άλλο να σας πω με έχουν πεθάνει όλοι ο γιατρός μου λέει ότι θα φτάσω μεχρι και 5ο του λέω όχι γιατρέ είμαι εντάξει με τα 3 ε μου λέει μέχρι τα 40 σου έχεις χρόνο να ξεκουραστείς δεν σε φοβάμαι εσένα :roll: Εγώ και μόνο που σκέφτομαι να κάνω εμετούς πάλι 2 μήνες ούτε να ακούω για εγκυμοσύνη δεν θέλω άσε το άγχος των πρώτων εβδομάδων αν θα προχωρήσει ή όχι η εγκυμοσύνη... 

Χαχα κάτσε πες τους να κάνω το 3ο και βλέπουμε. Καλά τα παιδιά αλλά σε όλα αυτά που λες έχεις δίκιο και φυσικά και τα σκέφτεται μια γυναίκα. Σου εύχομαι να είσαι γερή να μεγαλώσεις τα παιδάκια σου και ότι είναι γραφτό θα γίνει. 

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Η μαμά μου έχει και έτσι ακριβώς παθαίνει τα βράδια. Να πας να το δεις μήπως φοράς κάτι στον ύπνο να σου κρατάει τον καρπό.

Χαχα κάτσε πες τους να κάνω το 3ο και βλέπουμε. Καλά τα παιδιά αλλά σε όλα αυτά που λες έχεις δίκιο και φυσικά και τα σκέφτεται μια γυναίκα. Σου εύχομαι να είσαι γερή να μεγαλώσεις τα παιδάκια σου και ότι είναι γραφτό θα γίνει. 

Σε ευχαριστώ πολύ :)

Πείτε κανένα νέο βρε κορίτσια 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, charma91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Καμπύλη ζαχάρου σε ποια εβδομάδα θα κάνετε;; Παιζει ρόλο αν την κανεις λιγο πριν ή λιγο μετά απο τις προτεινομενες βδομάδες;

Συνήθως γίνεται μεταξύ 24-28 εβδομάδας. Εγώ θα την κάνω την Τετάρτη και θα είμαι στα μέσα της 26ης ο γιατρός μου είπε οτι η 26η βδομάδα είναι η πιο καταλληλη  εβδομάδα για καμπύλη ζαχαρου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...