Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια σήμερα άλλαζα βδομάδα και μπαίνω στην 8η. Είχα μέρες να δω καφέ. Και τώρα πριν λίγο είδα στο σκούπισμα και στο εσώρουχο, περισσότερη ποσότητα από ότι συνήθως. Επίσης δεν ήταν σκούρο καφε όπως συνήθως, αλλά σαν να ροζιζε. Πόνους δεν έχω. Χθες ένιωθα λιγα τραβήγματακια. Έχω αγχωθεί πολύ. Να πάω στο νοσοκομείο; Δεν ξέρω τι να κάνω. Έχω τρελαθεί.. 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Χαχαχαχα αν δεν δου αρεσει φαε πορτοκαλια. Η κοκκινη πιπερια εχει μεγαλυτερη περιεκτικότητα σε βιταμινη C σε σχεση με τα αλλα φρουτα και λαχανικα, αλλα βεβαια αν δεν την παλευεις να την φας εννοειται αντικατεστησε

Πάντως πέρσι κολλήσαμε όλοι H1N1 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κι απο εμενα που ειμαι καινουρια στο φορουμ! Ειμαι 21 εβδομαδων σημερα αλλα ειμαι εσωκλειστη με μερικη ακινησια ηδη εδω και 2 μηνες. Συνεχιζω με την ξαπλα διοτι ο τραχηλος στην β επιπεδου που καναμε προχτες, βρεθηκε 21mm... εχω κανει περιδεση και παιρνω τα utrogestan. Αν και εχω Πητ 7/2, σιγουρα θα γεννησω νωριτερα.. το πρωτο μου παιδι το γεννησα 35+5.. εχει καμια σας θεμα παρομοιο με το δικο μου;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελίνα82 είπε:

Καλησπερα κι απο εμενα που ειμαι καινουρια στο φορουμ! Ειμαι 21 εβδομαδων σημερα αλλα ειμαι εσωκλειστη με μερικη ακινησια ηδη εδω και 2 μηνες. Συνεχιζω με την ξαπλα διοτι ο τραχηλος στην β επιπεδου που καναμε προχτες, βρεθηκε 21mm... εχω κανει περιδεση και παιρνω τα utrogestan. Αν και εχω Πητ 7/2, σιγουρα θα γεννησω νωριτερα.. το πρωτο μου παιδι το γεννησα 35+5.. εχει καμια σας θεμα παρομοιο με το δικο μου;; 

Προσωπικα οχι κοριτσι μου και καλώς ήρθες στην παρεα. Σου ευχομαι οτι καλύτερο 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Τέλος και η β επιπέδου. Όλα καλά ευτυχώς. 

Πολύ χαίρομαι....:-) επιβεβαιώσατε και το φύλο;

Just now, Ελίνα82 είπε:

Καλησπερα κι απο εμενα που ειμαι καινουρια στο φορουμ! Ειμαι 21 εβδομαδων σημερα αλλα ειμαι εσωκλειστη με μερικη ακινησια ηδη εδω και 2 μηνες. Συνεχιζω με την ξαπλα διοτι ο τραχηλος στην β επιπεδου που καναμε προχτες, βρεθηκε 21mm... εχω κανει περιδεση και παιρνω τα utrogestan. Αν και εχω Πητ 7/2, σιγουρα θα γεννησω νωριτερα.. το πρωτο μου παιδι το γεννησα 35+5.. εχει καμια σας θεμα παρομοιο με το δικο μου;;

Καλώς ήρθες στην παρέα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Ελίνα82 είπε:

Καλησπερα κι απο εμενα που ειμαι καινουρια στο φορουμ! Ειμαι 21 εβδομαδων σημερα αλλα ειμαι εσωκλειστη με μερικη ακινησια ηδη εδω και 2 μηνες. Συνεχιζω με την ξαπλα διοτι ο τραχηλος στην β επιπεδου που καναμε προχτες, βρεθηκε 21mm... εχω κανει περιδεση και παιρνω τα utrogestan. Αν και εχω Πητ 7/2, σιγουρα θα γεννησω νωριτερα.. το πρωτο μου παιδι το γεννησα 35+5.. εχει καμια σας θεμα παρομοιο με το δικο μου;; 

Δύναμη κορίτσι σου εύχομαι έχεις βοήθεια για το άλλο σου παιδάκι;


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, Stelloudia είπε:

Πολύ χαίρομαι....:-) επιβεβαιώσατε και το φύλο;

Καλώς ήρθες στην παρέα...

Ναι ναι αγοράκι σίγουρα.

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Καλησπέρα από που θα ψωνίσετε σεντόνια για την κούνια; 

Έχετε αρχίσει αγορές; 

Τα εχω ολα ετοιμα απο την πρωτη αλλα και απο την πρωτη τιποτα δεν πηρα τα πρωτα 2 χρονια γιατι με γεμισαν με δωρα και η μαμα μου σαν κλασσικη μαμα πηγαινε πριν παντρευτο στην λαϊκή και οταν έβρισκε επαιρνε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Τα εχω ολα ετοιμα απο την πρωτη αλλα και απο την πρωτη τιποτα δεν πηρα τα πρωτα 2 χρονια γιατι με γεμισαν με δωρα και η μαμα μου σαν κλασσικη μαμα πηγαινε πριν παντρευτο στην λαϊκή και οταν έβρισκε επαιρνε

Τυχερή είσαι εμένα δεν μου έφεραν άπειρα πράγματα ρούχα εχω αλλά σεντόνια όχι πολλά πχ έχω μόνο 2 για κούνια και τα έχω στου μικρού θα χρειαστώ να αγοράσω σίγουρα 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Καλησπέρα από που θα ψωνίσετε σεντόνια για την κούνια; 

Έχετε αρχίσει αγορές; 

Εμένα μου είχαν φέρει σεντόνια από το orchestra και μου άρεσαν πάρα πολύ είχαν καλή ποιότητα. Από εκεί λέω να πάω να πάρω. Και τώρα. Δεν έχω ξεκινήσει ακόμα αγορές βέβαια

 

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...