Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Nansy29 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!ακούσαμε 2 υπέροχες καρδούλες από τα μωράκια μας!Όλα τέλεια!!

Με το καλό μέλλουσα διδυμανούλα.

Υπέροχη εμπειρία, εύχομαι να την χαρείς.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Zina21 είπε:

Στις περισσότερες από εμάς είναι τα πρώτα...Για άγχος μη ρωτάς καλύτερα...Εγώ μέχρι την τριτη που θα πάω για υπέρηχο μετράω τις ώρες...

Μακάρι κορίτσι μου να μπεις κ εσυ!Στο εύχομαι!Μακαρι με τη βοήθεια του θεού να μας πάνε όλα καλά κ να μείνουμε όλες εδώ για πολλούς πολλούς μήνες!

ευχαριστω πολυ....μακαρι ναι σε ολες να πανε καλα τα πραγματα....εγω εχω χοριακη 27(κυριακη)-28 (αργια) οποτε 29 θα παω.....εκανα τοσες μερες υπομονη και 2 ακομα μου φαινονται βουνο....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vals είπε:

χαχαχα...πολυ αγχος ναι...εγω προσωπικα στο πρωτο μου νινι ειχα πολυ.....τωρα ευχομαι να μπω κ εγω στο club απ την επομενη βδομαδα...

Σου ευχομαι ολόψυχα να μπεις στο club!!!!!!! 

Just now, vals είπε:

ευχαριστω πολυ....μακαρι ναι σε ολες να πανε καλα τα πραγματα....εγω εχω χοριακη 27(κυριακη)-28 (αργια) οποτε 29 θα παω.....εκανα τοσες μερες υπομονη και 2 ακομα μου φαινονται βουνο....

Είναι η πρώτη χοριακή;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nancymar είπε:

Σου ευχομαι ολόψυχα να μπεις στο club!!!!!!! 

Απο το στομα σας και στου θεου το αυτι......εβαλα 2 βλαστοκυστες...πολυ καλες τις χαρακτηρισαν...να ειμαι τοσο γκαντεμω??????την αποψυξη φοβομουν...μην παω στην κλινικη και μου πουν "κοπελιτσα τζαμπα τη θεραπεια...."

Just now, Nancymar είπε:

Σου ευχομαι ολόψυχα να μπεις στο club!!!!!!! 

Είναι η πρώτη χοριακή;;

ναι...εκανα εμβρυομεταφορα 18/10...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nancymar είπε:

Καλημερα!!! Εύχομαι σε όλες μας καλή τελειομένη κύηση!!!!! ❤️ Τελευταια περίοδο 07/09 , πρώτη χοριακή 15/10 495 και δευτερη 19/10 1475! Πήγαμε κάναμε τον πρώτο μας υπέροχο είδαμε τον σάκο! Αύριο έχουμε το πρώτο πακέτο εξετάσεων! Αλλα εχώ τόσο αγχος να πάνε όλα κάλα...

Κάλώς ήρθες κορίτσι εύχομαι μόνο χαρές από δω και πέρα μια υπέροχη εγκυμοσύνη ♡♡

Just now, vals είπε:

ευχαριστω πολυ....μακαρι ναι σε ολες να πανε καλα τα πραγματα....εγω εχω χοριακη 27(κυριακη)-28 (αργια) οποτε 29 θα παω.....εκανα τοσες μερες υπομονη και 2 ακομα μου φαινονται βουνο....

Έτσι φαίνονται σε όλες μας οι μέρες αναμονής για οτιδήποτε κοριτσάκι μου..εύχομαι μια πολύ όμορφη χοριακή που θα σε γεμίσει χαμόγελα ευτυχίας ♡♡


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vals είπε:

Απο το στομα σας και στου θεου το αυτι......εβαλα 2 βλαστοκυστες...πολυ καλες τις χαρακτηρισαν...να ειμαι τοσο γκαντεμω??????την αποψυξη φοβομουν...μην παω στην κλινικη και μου πουν "κοπελιτσα τζαμπα τη θεραπεια...."

ναι...εκανα εμβρυομεταφορα 18/10...

Να σκέφτεσαι θετικα!!!! Εμενα η πρώτη χοριακη βγηκε αρνητικη ενω τελικα ημουν! Ισως ειναι για καλο που μεσολαβουν αργιες!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!ακούσαμε 2 υπέροχες καρδούλες από τα μωράκια μας!Όλα τέλεια!!

Νανσούλη τι υπέροχος ήχος εεε;;;; πολύ χαίρομαι για σένα...♡♡ με το καλό τα μπεμπέκια σου♡♡

Αύριο και εγώ με το καλό και με την ευχή της Παναγίτσας να ακούσω καρδουλίτσες ♡♡

  • Μου αρέσει 2

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nancymar είπε:

Να σκέφτεσαι θετικα!!!! Εμενα η πρώτη χοριακη βγηκε αρνητικη ενω τελικα ημουν! Ισως ειναι για καλο που μεσολαβουν αργιες!!

Αληθεια???στο κεντρο μου ειπανε να παω και στις 26...αλλα εγω προτιμω στις 29..ας περιμενω 2 μερες μηπως δω κατι πιο μεγαλο....αρα κ εσυ την ιδια αποψη εχεις απ οτι λες...

Link to comment
Share on other sites

Just now, vals είπε:

Αληθεια???στο κεντρο μου ειπανε να παω και στις 26...αλλα εγω προτιμω στις 29..ας περιμενω 2 μερες μηπως δω κατι πιο μεγαλο....αρα κ εσυ την ιδια αποωη εχεις απ οτι λες...

Στην πρωτη στεναχωρηθηκα παρα πολυ που βγηκε αρνητικη!! Εκανε μια βδομαδα να ανεβει! Η γιατρος μου ειπε οτι λογικα αργησε να γινει η εμφυτευση!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nancymar είπε:

Στην πρωτη στεναχωρηθηκα παρα πολυ που βγηκε αρνητικη!! Εκανε μια βδομαδα να ανεβει! Η γιατρος μου ειπε οτι λογικα αργησε να γινει η εμφυτευση!

λογικο...κ εγω θα στενοχωριομουν....και αντε να ηταν τεστ φαρμακειου,θα το καταλαβαινα....αλλα χοριακη?? εκανες εξωσωματικη ή ειναι φυσιολογικη συλληψη?ειχες καθυστερηση και νομισες οτι ησουν εγκυος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vals είπε:

λογικο...κ εγω θα στενοχωριομουν....και αντε να ηταν τεστ φαρμακειου,θα το καταλαβαινα....αλλα χοριακη?? εκανες εξωσωματικη ή ειναι φυσιολογικη συλληψη?ειχες καθυστερηση και νομισες οτι ησουν εγκυος?

Φυσιολογικά αλλά μας ηρθε μετα απο ενα χρονο που προσπαθουσαμε! Ειχα 1 μερα καθυστερηση αλλα πιστευα πολυ οτι ημουν και παρολο που και αλλες φορες ειχα ψευτικα συμπτωματα αυτη την φορα το πιστευα πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nancymar είπε:

Φυσιολογικά αλλά μας ηρθε μετα απο ενα χρονο που προσπαθουσαμε! Ειχα 1 μερα καθυστερηση αλλα πιστευα πολυ οτι ημουν και παρολο που και αλλες φορες ειχα ψευτικα συμπτωματα αυτη την φορα το πιστευα πολυ!!

αρκει που ηρθε...εμεις ειχαμε ελευθερες επαφες πανω απο ενα χρονο..για αυτο και επιλεξαμε εξωσωματικη χωρις να περιμενουμε  πολυ...και τωρα να δουμε... θα ειναι και η δευτερη τυχερη??

Link to comment
Share on other sites

Just now, vals είπε:

αρκει που ηρθε...εμεις ειχαμε ελευθερες επαφες πανω απο ενα χρονο..για αυτο και επιλεξαμε εξωσωματικη χωρις να περιμενουμε  πολυ...και τωρα να δουμε... θα ειναι και η δευτερη τυχερη??

Θα είναι!!!!!!!!!!! ❤️

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Νανσούλη τι υπέροχος ήχος εεε;;;; πολύ χαίρομαι για σένα...♡♡ με το καλό τα μπεμπέκια σου♡♡

Αύριο και εγώ με το καλό και με την ευχή της Παναγίτσας να ακούσω καρδουλίτσες ♡♡

Ναι είναι υπέροχο πραγματικά!Θα ακούσεις κι εσύ αύριο με το καλό!περιμένουμε τα νέα σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...