Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 2

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Nansy29 είπε:

Γιατί μπορεί να είναι όλα καλα και να μην είναι τίποτα!σκέψου θετικά!!εγω την προηγούμενη εβδομάδα είχα τρελή αιμορραγία ήμουν σίγουρη ότι ήταν αποβολή αλλά δεν ήταν..ολα καλα θα πάνε!!

Μακαρι αλλα εμενα υπαρχει μεγαλη πτωση χοριακης που σημαινει μη βιωσημη κυηση ! Εχω και εντο πονο στη μεση! Σου ευχομαι και σενα ολα καλα ποσο εβδομαδων εισαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Hope2019 είπε:

Μακαρι αλλα εμενα υπαρχει μεγαλη πτωση χοριακης που σημαινει μη βιωσημη κυηση ! Εχω και εντο πονο στη μεση! Σου ευχομαι και σενα ολα καλα ποσο εβδομαδων εισαι;

είμαι στην 7η εβδομάδα.. αχ τι να πω ;θα περιμένουμε νέα σου αύριο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Κοριτσια μου κι εγω στο club με 2 τελικα. Είδαμε 2 μαυρες φουσκιτσες με τον γιατρό σημερα. :)

Γιούπιιιιιιι........

Καλώς ήρθες στο κλάμπ των τρελών διδυμομαμάδων.....♡♡

 

  • Μου αρέσει 2

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Κοριτσια μου κι εγω στο club με 2 τελικα. Είδαμε 2 μαυρες φουσκιτσες με τον γιατρό σημερα. :)

Χα χα χα!Μπραβο κορίτσι μου!Ειναι ο μήνας για δίδυμα!!!!Αντε με τη βοήθεια του θεού κ της Παναγίας να περνάνε οι εβδομάδες μας καλά για εμάς κ για τα μωράκια μας!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Φούφη είπε:

Να έχετε πίστη..Να μην βιάζεστε να βγάλετε κακά συμπεράσματα και να θυμάστε όταν σκεφτόμαστε θετικά και ήρεμα ο θεός και το σύμπαν συνωμοτούν για το καλύτερο.

@Hope 2019πολλές χοριακές έπεσαν αλλά ήταν τελικά τελειόμηνες εγκυμοσύνες...αύριο θα σιγουρευτείς γι'αυτό.. ♡♡ έχεις την ευχή καρδιάς από όλες μας♡♡

Σε ευχαριστω παρα πολυυ!!! Ευχομαι σε ολες σας μια υπεροχη εγκυμοσυνη!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Κοριτσια μου κι εγω στο club με 2 τελικα. Είδαμε 2 μαυρες φουσκιτσες με τον γιατρό σημερα. :)

Με το καλό κορίτσι μου!!μπράβο!!μα τι γίνεται βρε κορίτσια με τα διδυμα;;;χαμός!να πάνε όλα καλά σε όλες μας!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope2019 said:

Σε ευχαριστω παρα πολυυ!!! Ευχομαι σε ολες σας μια υπεροχη εγκυμοσυνη!! 

Ολα να πανε καλα κοπέλα μου!!

Just now, Nansy29 said:

Με το καλό κορίτσι μου!!μπράβο!!μα τι γίνεται βρε κορίτσια με τα διδυμα;;;χαμός!να πάνε όλα καλά σε όλες μας!

Χαμουλης πραγματικά! Διδυμομανουλες Ιουνίου (Μαίου) :D

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , playbunny είπε:

Κοριτσια μου κι εγω στο club με 2 τελικα. Είδαμε 2 μαυρες φουσκιτσες με τον γιατρό σημερα. :)

Τελεια κορίτσι με το καλο!!! :-D εμείς αύριο θα πάμε να δούμε το γίνεται εκεί μέσα κ ελπίζουμε ν είμαστε κ εμείς στο club :x

  • Μου αρέσει 2

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool said:

Τελεια κορίτσι με το καλο!!! :-D εμείς αύριο θα πάμε να δούμε το γίνεται εκεί μέσα κ ελπίζουμε ν είμαστε κ εμείς στο club :x

Mε το καλο κοπέλα μου! Θα περιμένουμε νεακια σου. :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορασίδες♡♡

Καλά νέα για όλες μας εύχομαι..

Χαϊδεύετε κοιλίτσα τα μωρά το νιώθουν και κάνουν και αυτά τον δικό τους αγώνα μαζί με εμάς.

  • Μου αρέσει 5

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Κοριτσια μου κι εγω στο club με 2 τελικα. Είδαμε 2 μαυρες φουσκιτσες με τον γιατρό σημερα. :)

Καλημέρα λαγε μ...ποοοοοοοο κατι μπουλουκολαγουδακια που έρχονται 2 2 ...μπράβο κοπέλα μ...τρέχουν τα καμάρια μας....συνχαρητηρια 

με το καλο σε όλες σας κοριτσια μ....μπράβο σας νικησατε.συνχαρτηρια καλές κ τεκειομηνες εγκυμοσύνες με ποκυ αγαοη κ υγεία για ολες σας....πάμε δυνατά κοριτσια...Φιλάκια.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Ολα να πανε καλα κοπέλα μου!!

Χαμουλης πραγματικά! Διδυμομανουλες Ιουνίου (Μαίου) :D

Καλε τι γίνεται εδώ μέσα απο τα δίδυμα μπράβο ρε κοριτσαρα εύχομαι μέσα απο τη καρδιά μου η Παναγια να σε προστατεύει σε αυτό το τόσο μαγικό ταξίδι το ταξίδι των ονείρων σου μπράβο μανούλα...

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

Καλημέρα λαγε μ...ποοοοοοοο κατι μπουλουκολαγουδακια που έρχονται 2 2 ...μπράβο κοπέλα μ...τρέχουν τα καμάρια μας....συνχαρητηρια 

με το καλο σε όλες σας κοριτσια μ....μπράβο σας νικησατε.συνχαρτηρια καλές κ τεκειομηνες εγκυμοσύνες με ποκυ αγαοη κ υγεία για ολες σας....πάμε δυνατά κοριτσια...Φιλάκια.

Tαρζανιτσα μου χαμουλης σου λεωωω!! Σε ευχαριστουμε πολυ!!! :wub:

 

Just now, Penny... said:

Καλε τι γίνεται εδώ μέσα απο τα δίδυμα μπράβο ρε κοριτσαρα εύχομαι μέσα απο τη καρδιά μου η Παναγια να σε προστατεύει σε αυτό το τόσο μαγικό ταξίδι το ταξίδι των ονείρων σου μπράβο μανούλα...

Σε ευχαριστω πολυ Γιωτιτσα!! Να χαιρεσαι κι εσυ το αστερακι σου!! :wub:

Just now, Φούφη said:

Καλημέρα κορασίδες♡♡

Καλά νέα για όλες μας εύχομαι..

Χαϊδεύετε κοιλίτσα τα μωρά το νιώθουν και κάνουν και αυτά τον δικό τους αγώνα μαζί με εμάς.

 Καλημερα Φουφιτσα! πως εισαι σημερα? 

@Nansy29 εσυ κουκλιτσα εισαι καλυτερα σημερα?

Ειπα στον γιατρο χτες για τους πονους κτλ, μου ειπε "υπομονη μεχρι την 12η εβδομαδα" - μου ηρθε να του πω αυτο το λεμε και στο φορουμ και δεν ειμαστε γιατροι χαχαχα :mrgreen:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Tαρζανιτσα μου χαμουλης σου λεωωω!! Σε ευχαριστουμε πολυ!!! :wub:

 

Σε ευχαριστω πολυ Γιωτιτσα!! Να χαιρεσαι κι εσυ το αστερακι σου!! :wub:

 Καλημερα Φουφιτσα! πως εισαι σημερα? 

@Nansy29 εσυ κουκλιτσα εισαι καλυτερα σημερα?

Ειπα στον γιατρο χτες για τους πονους κτλ, μου ειπε "υπομονη μεχρι την 12η εβδομαδα" - μου ηρθε να του πω αυτο το λεμε και στο φορουμ και δεν ειμαστε γιατροι χαχαχα :mrgreen:

Καλά είμαι λαγουδοδιδυμομανουλίτσα. Αγωνία έχω να ακούσω καρδούλες...

Καλά του είπες του γιατρού χαχαχαχα


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...