Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Τώρα είσαι καλύτερα..? Αχχχ υπομονή κοριτσάκι μου 4 μερουλες έμειναν..αν πάλι βλέπεις ότι δεν αντέχεις μη πιεζεσαι ε?? Φύγε νωρίτερα ή μην πας μια μερα..μεγαλώνουν οι φουσκωκοιλιτσες μας κ δεν πρέπει να ζοριζομαστε πλέον..

έφυγα νωρίτερα από την δουλειά ήρθα σπίτι κοιμήθηκα στον καναπε,για καμία ωρίτσα κ μετά δεν μπορούσα να ανοίξω τα μάτια μου, δεν έχω ξαναπάθει παρόμοιο πράγμα!!

Just now, Jasmine@ είπε:

Υπομονή κ μετά θα πας στη δροσιά του Πηλίου κ θα μας ξεχάσεις... σκέψου τι ωραία φαγητά έχει στα ταβερνάκια!

Τι να φάω η κακοντελα που ρευομαι κάθε 5 λεπτά κ νιώθω την καούρα να ανεβαίνει!!σαν δράκος που βγάζει φωτιές νιώθω:-(

  • Λυπημένη/-ος 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen said:

Τα χάλια μου τα μαύρα, απίστευτη καούρα, αναγουλες όλη μέρα, πονοκέφαλο τα έφτυσα σήμερα κοιμήθηκα μια ώρα κ δεν μπορούσα να συνέλθω! 

Τώρα ό,τι και να πεις για τις καούρες και τις αναγούλες έχεις δίκιο. Υπομονή, υπομονή και υπομονή... τα ίδια λέω και στον εαυτό μου. Και αυτό με την εξάντληση πάλι που λες με έπιασε και εμένα προχθές, ξάπλωσα για μια ώρα το απόγευμα και μετά ξύπνησα μουδιασμένη παντού, μου πήρε πόση ώρα για να μπορέσω να κουνηθώ/σηκωθώ! Και δε δουλεύω κιόλας όπως εσύ! Από ότι φαίνεται χρειαζόμαστε πολύ ξεκούραση πλέον!

  • Μου αρέσει 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

έφυγα νωρίτερα από την δουλειά ήρθα σπίτι κοιμήθηκα στον καναπε,για καμία ωρίτσα κ μετά δεν μπορούσα να ανοίξω τα μάτια μου, δεν έχω ξαναπάθει παρόμοιο πράγμα!!

Τι να φάω η κακοντελα που ρευομαι κάθε 5 λεπτά κ νιώθω την καούρα να ανεβαίνει!!σαν δράκος που βγάζει φωτιές νιώθω:-(

Μα τρως λίγο παγωτακι αφού είπες ότι σε βοηθάει....

Πως κ σε άφησαν να φυγεις;;; Εμείς φίλη αυτό το παθαίνουμε εδώ κ μήνες!!! Χαχαχαχα ξεραινοομαστε το μεσημέρι 

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έφαγα το πρωί μανιταροπιτα (στις 7) έπειτα έκατσα κατά τη 1:30 να φάω ένα πιάτο με δυο μελιτζάνες παπουτσάκια(έμεινε από τη γιαγιά:x) εεε πριν μια ώρα τελείωσα το πιάτο!! 

Μπουκιά κ φούσκωμα..κάτσε μισή ωρίτσα..μπουκιά κ φουσκωμα..κοιμήσου λίγο..πωωω κ αν δεν τις λιγουρευομουν τόσο δε θα το πάλευα καν!! Τα νεύρα μου έσπασαν!! Να πεινάς κ να μη μπορείς να φας ρε σεις..

Εύα μου κ εγώ σήμερα το πρωί ένιωθα έτσι μουδιασμενη όταν πρώτο πήγα στη δουλειά..μετά το φαι κ λίγο καφέ στανιαρα..

Just now, LadyP είπε:

Το ίδιο έπαθα και εγωωωω. Κοιμήθηκα 45 λεπτά το απόγευμα και δεν μπορούσα να συνέλθω... Όλη μέρα μια νυστα και γκρίνια

Ααααα γκρίνια ακούω!! Βρήκες τον άνθρωπο σου ---} @Jasmine@ (oνοματα δε λέμε κ οικογενειες δε θίγουμε βεβαίως βεβαίως!!)

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eva137 είπε:

Τώρα ό,τι και να πεις για τις καούρες και τις αναγούλες έχεις δίκιο. Υπομονή, υπομονή και υπομονή... τα ίδια λέω και στον εαυτό μου. Και αυτό με την εξάντληση πάλι που λες με έπιασε και εμένα προχθές, ξάπλωσα για μια ώρα το απόγευμα και μετά ξύπνησα μουδιασμένη παντού, μου πήρε πόση ώρα για να μπορέσω να κουνηθώ/σηκωθώ! Και δε δουλεύω κιόλας όπως εσύ! Από ότι φαίνεται χρειαζόμαστε πολύ ξεκούραση πλέον!

Έπαθα σοκ!! Δεν μπορούσα να ανοίξω τα μάτια μου!!!ένιωθα σώμα μου 100 κιλά, Χριστουλη μου τι άλλο θα μας βρει;;;

Το χειρότερο με την καούρα είναι ότι φοβάμαι μην ξαναρχίσω τους εμετούς...

Just now, Jasmine@ είπε:

Μα τρως λίγο παγωτακι αφού είπες ότι σε βοηθάει....

Πως κ σε άφησαν να φυγεις;;; Εμείς φίλη αυτό το παθαίνουμε εδώ κ μήνες!!! Χαχαχαχα ξεραινοομαστε το μεσημέρι 

Είδες τελικά τι καλά που δουλεύω;;μια φορά την έκανα νωρίς κ έιδες τι έπαθα???:tongue:  προφανώς κ δεν ρώτησα, απλά δήλωσα ότι δεν αισθάνομαι καλά κ φεύγω!!

Πόσο παγωτό να φάω η δόλια ??όλη μέρα αυτό το κάψιμο εχω...


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Έπαθα σοκ!! Δεν μπορούσα να ανοίξω τα μάτια μου!!!ένιωθα σώμα μου 100 κιλά, Χριστουλη μου τι άλλο θα μας βρει;;;

Το χειρότερο με την καούρα είναι ότι φοβάμαι μην ξαναρχίσω τους εμετούς...

Εγώ φίλη κ χθες κ σήμερα έκανα... Αστα! Κ μετά τον εμετό ακολουθεί καούρα. 
εγω όταν ξαπλώνω νιώθω την κοιλιά μου 100 κιλά ότι δε μπορώ να την κουμαντάρω! 
 

 

Just now, Renez είπε:

Εγώ έφαγα το πρωί μανιταροπιτα (στις 7) έπειτα έκατσα κατά τη 1:30 να φάω ένα πιάτο με δυο μελιτζάνες παπουτσάκια(έμεινε από τη γιαγιά:x) εεε πριν μια ώρα τελείωσα το πιάτο!! 

Μπουκιά κ φούσκωμα..κάτσε μισή ωρίτσα..μπουκιά κ φουσκωμα..κοιμήσου λίγο..πωωω κ αν δεν τις λιγουρευομουν τόσο δε θα το πάλευα καν!! Τα νεύρα μου έσπασαν!! Να πεινάς κ να μη μπορείς να φας ρε σεις..

Εύα μου κ εγώ σήμερα το πρωί ένιωθα έτσι μουδιασμενη όταν πρώτο πήγα στη δουλειά..μετά το φαι κ λίγο καφέ στανιαρα..

Ααααα γκρίνια ακούω!! Βρήκες τον άνθρωπο σου ---} @Jasmine@ (oνοματα δε λέμε κ οικογενειες δε θίγουμε βεβαίως βεβαίως!!)

Εσυ εζεζα κατηγόρησε με κ άλλο δεν πειράζει! Κατά βάθος με αγαπάς.


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ φίλη κ χθες κ σήμερα έκανα... Αστα! Κ μετά τον εμετό ακολουθεί καούρα. 
εγω όταν ξαπλώνω νιώθω την κοιλιά μου 100 κιλά ότι δε μπορώ να την κουμαντάρω! 
 

 

Εσυ εζεζα κατηγόρησε με κ άλλο δεν πειράζει! Κατά βάθος με αγαπάς.

Εζεζα??

λέγε τώρα πως με είπες!!!!!:ph34r:

Καλααα εις βάθος...ίσως...

Να μη το παίρνεις κ πάνω σου!! Άντε τώρα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Το ίδιο έπαθα και εγωωωω. Κοιμήθηκα 45 λεπτά το απόγευμα και δεν μπορούσα να συνέλθω... Όλη μέρα μια νυστα και γκρίνια

Το βράδυ κοιμάσαι κανονικά η είσαι κ εσύ στο κλαμπ του Δρακουλιασματος;;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εζεζα??

λέγε τώρα πως με είπες!!!!!:ph34r:

Καλααα εις βάθος...ίσως...

Να μη το παίρνεις κ πάνω σου!! Άντε τώρα!!

Εζεζα σε είπα κ να με προσεχές προχθές που λέγαμε για εκφράσεις κ λέξεις από τα χωρια μας...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ φίλη κ χθες κ σήμερα έκανα... Αστα! Κ μετά τον εμετό ακολουθεί καούρα. 
εγω όταν ξαπλώνω νιώθω την κοιλιά μου 100 κιλά ότι δε μπορώ να την κουμαντάρω! 
 

 

Εσυ εζεζα κατηγόρησε με κ άλλο δεν πειράζει! Κατά βάθος με αγαπάς.

Εσύ φαντάζομαι πως νιώθεις με 2 ζουζουνια εάν εγώ νιώθω έτσι με ένα!! 

Ρε συ ήταν σε όλο μου το σώμα, λες κ δεν μπορούσα να το κουμαντάρω, έλεγα θα σηκωθώ κ δεν μπορούσα να κουνηθώ ,δεν έδινε ο εγκέφαλος σήμα !!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Εσύ φαντάζομαι πως νιώθεις με 2 ζουζουνια εάν εγώ νιώθω έτσι με ένα!! 

Ρε συ ήταν σε όλο μου το σώμα, λες κ δεν μπορούσα να το κουμαντάρω, έλεγα θα σηκωθώ κ δεν μπορούσα να κουνηθώ ,δεν έδινε ο εγκέφαλος σήμα !!!

Φαντάσου εωτησα το γιατρό σήμερα αν μπορούν από τις πολλές κλωτσιες να σκίσουν το σάκο... χαχαχαχχα

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι η μέρα σήμερα! Εγώ έχω λίγο απ ολα αυτα που διάβασα! Και έτρεχε η μύτη αίμα ξαφνικά το πρωι και δεν σταματούσε και νιώθω απίστευτη αδυναμία όλη μέρα χωρίς λόγο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Εσύ φαντάζομαι πως νιώθεις με 2 ζουζουνια εάν εγώ νιώθω έτσι με ένα!! 

Ρε συ ήταν σε όλο μου το σώμα, λες κ δεν μπορούσα να το κουμαντάρω, έλεγα θα σηκωθώ κ δεν μπορούσα να κουνηθώ ,δεν έδινε ο εγκέφαλος σήμα !!!

Αγαπούλα μου βαράει off ο οργανισμός μας ..όσο κ να μην το καταλαβαίνουμε..

Κ εγώ τη προηγούμενη εβδομάδα δουλεψα τρομάρα μου 7ωρο (από 5ωρο που το είχα μειώσει μόλις μπήκα στον 7ο) κ ενώ τότε ένιωθα ενέργεια τρομάρα μου τη Κυριακή θυμάστε τι πόνο κ σύσπαση έζησα..

Ευγενία μου θέλουμε ξεκούραση..

Just now, Jasmine@ είπε:

Εζεζα σε είπα κ να με προσεχές προχθές που λέγαμε για εκφράσεις κ λέξεις από τα χωρια μας...

Ααααα θα το γκουγκλαρω

Just now, Athina_ είπε:

Μάλλον είναι η μέρα σήμερα! Εγώ έχω λίγο απ ολα αυτα που διάβασα! Και έτρεχε η μύτη αίμα ξαφνικά το πρωι και δεν σταματούσε και νιώθω απίστευτη αδυναμία όλη μέρα χωρίς λόγο. 

Η ζέστη προφανώς δε μας βοηθάει..-_-

Εμένα άνοιξε μόλις ξύπνησα από τον μεσημεριανό μου ύπνο..τι να πω..?

Κ αύριο έχω πάλι ξύπνημα στις 6 γμτ:(

Δουλεύεις εσύ Αθηνά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...