Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ ❤️ Έχω πελαγωσει με όλα αυτά τα δικαιολογητικά και γενικά τη διαδικασία της επιτροπής και τα είχα μπερδεμένα στο μυαλό μου. Ευτυχώς τα έχω μαζέψει όλα εκτός από τον υπέρηχο και τη χοριακη.Ο γιατρός μου είπε πως θα πάμε με ήπια διέγερση δλδ ίσως meriofert με femara,οπότε σίγουρα θα χρειαστεί να κάνω το λιγότερο δύο ωοληψιες..Μακάρι να είναι μόνο δύο,πιστεύω πως θα κάνω περισσότερες..

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν και με την πρώτη θα ευχηθώ εγώ..! 🤞🤞🤞

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Κ τι σημασία έχει πως είχες γίνει(που μια χαρά είσαι αλλά τεσπα..)σημασία έχει ότι ο άντρας σου σε φιλάει κ λιωνει:x

Χαχαχχα έτσι είναι κ εμένα με τα social!! Εδώ μέχρι να συνηθίσει το πρώτο μήνα την ιδέα της ομαδουλας μας τσιναγε αλλά αφού είδε ότι περνάω καλά (κ δεν έχει άντρες!!)σταμάτησε:P

Ανέβασε μία κ έπειτα σβηστη κ εσυ;)

:lol: αυτό θα κάνω αλλά κάθησαι  στον υπολογιστή λες κ το ήξερε...οχου μα να μη έχω κι εγώ τπτ στο κινητό, θα βγάλω τις κορνίζες φώτο :lol:


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Hliolousti είπε:

Τί όμορφη και γλυκιά φωτογραφία!!Βγάζει μια ωραία ατμόσφαιρα!!Κούκλα!

Κι εγώ την αφαίρεσα κορίτσια!

Και με τα κόλπα της Αναστασίας μας ,έμαθα να ανεβάζω φωτό προφίλ αφού πρώτα τη μικρυνω!

Και ανέβασα αυτή που με τρελαίνει!!Μια γραμμή μολυβιού έχει ζωγραφίσει αυτό που περιμένω τόσο πολύ!!!!

Ολες θα τις αφαιρέσουμε φαντάζομαι χαχαχα

Ήταν για να εοδωθουμε μεταξυ μας.. Αλλά μπήκαν πολλοί στα προφιλ μας χαχαχα

Πολυ ωραια Ααα η κοριτσαρααα

  • Χαχα 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Ευτυχώς... Δόξα το θεο όλα καλά... Και εσυ που πιστευεις πιστεψε με ότι για κάποιο λόγο μου δώσε κορίτσι.. Και γι αυτό θα χει δυο ονόματα... Όλα τα αντεχω τώρα που ξέρω ότι θα χω και μια κόρη μαζί με τον γιο μας.. Και δεν θα ναι μοναχοπαιδι... 

Εσυ κορίτσι μου είσαι σκέτη γλυκά.. Να σε πιω στο ποτηρι.. Μελανουριιι

Πολύ συγκινητικό...

Η μικρή αριελ λοιπόν κρύβει από πίσω της μια γλυκιά και θαυματουργή ιστορία!!!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχ @Hliolousti μου σύντομα θα τα έχουμε στην αγκαλιά μας..εγώ πολλές φορές όταν κουνιέται σαν μαιμουδι ειδικά,του μιλάω..σαν να τον έχω εδώ..κ καμία φορά τον μαλώνω κιόλας αν με πιέζει πολύ:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ninamc είπε:

Αχ είναι συγκινητικό.. Την μια να βλέπεις το τεστ θετικότατο και την άλλη να το βλέπεις να περπαταει.. Θα τρελαθείτε από χαρά και ευλογία... 

Αξέχαστες στιγμές σας περιμενουν κοριτσιααα... 

Εχω να εκμυστηρευτω κάτι.. Στην αρχή έμπαινα και σας διάβαζα μα δεν είχα κουράγιο να γράψω, καθώς δεν είχα καλό προαισθημα για την εγκυμοσυνη μου.. Ο γιατρός μας είχε πει πως ήταν στον αέρα.. Φανταστείτε για να το πιστεψω περασαν μήνες.. Νομίζαμε ότι θα απεβαλα η ότι θα διακοπταμε.. Καθώς ήταν μικρός ο σάκος. Από ρβ σε ρβ ήταν ένας Γολγοθάς... Ο θεος με βοήθησε και τώρα θα χω την κόρη μου, από παιδι την ονειρευόμουν.. Να την Ντυνω και να την χτενιζω... 

Χαχα σωστά Ααα ευχαριστωω

Κλίμα νοσταλγιας.. Εμένα με πιανε συχνά παλιοτερα, τώρα απολαμβάνω την κάθε μέρα με τα καλά και τα κακά της... Η ζωή προχωραειι και μας παρασερνει σε ξεφρενους ρυθμους

Όλα καλά πηγανε για τη μικρή μας γοργόνα !

Με το καλο να έρθουν όλα τα μωράκια μας! Κι όσο μπορούμε κ τότε να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας!:)

 

@OctoberMomπολυ γλυκιά νύφη κ τι τρυφερή φωτογραφία!! :x

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αχχ @Hliolousti μου σύντομα θα τα έχουμε στην αγκαλιά μας..εγώ πολλές φορές όταν κουνιέται σαν μαιμουδι ειδικά,του μιλάω..σαν να τον έχω εδώ..κ καμία φορά τον μαλώνω κιόλας αν με πιέζει πολύ:mrgreen:

Χααχχαχαχααχ κι εγώ όταν καμιά φορά γκρινιάζω άμα μου χτυπάει την κύστη,ο μπαμπάς της λέει: ΜΑΡΗ!!!!μην ταλαιπωρείς τη μαμά σου! Και γελάω πολύ!

Όμως δε νιώθεις όσο κοντεύει ο καιρός ότι ανυπομονείς όλο και περισσότερο;

Εγώ είμαι να σκάσω από την αγωνία και την ανυπομονησία να την πάρω στην αγκαλιά μου και να την έχω όλη μέρα δίπλα μου!:wub:

Θέλω να περάσει ο καιρός που μας μένει πολύ γρήγορα!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είστε όλες κούκλες!!! Οσες είδα τουλάχιστον, γιατί δεν προλάβαινα να τα δω όλα και φοβάμαι ότι μπορεί να μου ξέφυγε κάποια! Εγώ δεν έχω του γάμου σε αυτό το κινητό αλλά έβαλα μια με τον αγαπητό αντρουλη! Κι εγώ μελαχρινη παντως. 100%φυσικη. Δεν τα βάφω :-) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Λοιπόν είστε όλες κούκλες!!! Οσες είδα τουλάχιστον, γιατί δεν προλάβαινα να τα δω όλα και φοβάμαι ότι μπορεί να μου ξέφυγε κάποια! Εγώ δεν έχω του γάμου σε αυτό το κινητό αλλά έβαλα μια με τον αγαπητό αντρουλη! Κι εγώ μελαχρινη παντως. 100%φυσικη. Δεν τα βάφω :-) 

Τι όμορφη!!! Κρίμα που δε μας πρόλαβες νυφουλες!:x

Έτσι όπως τις βάλαμε,έτσι τις βγάλαμε!:mrgreen:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Λοιπόν είστε όλες κούκλες!!! Οσες είδα τουλάχιστον, γιατί δεν προλάβαινα να τα δω όλα και φοβάμαι ότι μπορεί να μου ξέφυγε κάποια! Εγώ δεν έχω του γάμου σε αυτό το κινητό αλλά έβαλα μια με τον αγαπητό αντρουλη! Κι εγώ μελαχρινη παντως. 100%φυσικη. Δεν τα βάφω :-) 

Ε λοιπόν κι εσύ είσαι μια κούκλα μελαχρινή!!!!:wub:

Κι ωραίο ταιριαστό ζευγάρι!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια... εγώ έφαγα τα μπιφτέκια μου, έκανα τον εμετό μου κ κοιμήθηκα λίγο!

οταν ανοίξω λαπτοπ θα με ανεβάσω νυφούλα να με δείτε!!! 
σαν τη νινα πάντως κ εγώ, έμπαινα από την αρχή κ σας διάβαζα, αλλά φοβόμουν να γράψω αφού η πρώτη δεν είχε πάει καλά...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Τι όμορφη!!! Κρίμα που δε μας πρόλαβες νυφουλες!:x

Έτσι όπως τις βάλαμε,έτσι τις βγάλαμε!:mrgreen:

Σας είδα και είστε και κούκλες και κορμάρες!!! Απλώς δεν προλάβαινα να γράψω εκείνη την ώρα! Και της @Ninamc είχα δει από εχθές αλλά δεν είχα χρονο να σχολιάσω! Υπέροχο μαλλι και χαμόγελο! Πολύ γλυκιά φωτογραφία! 

Just now, Hliolousti είπε:

Ε λοιπόν κι εσύ είσαι μια κούκλα μελαχρινή!!!!:wub:

Κι ωραίο ταιριαστό ζευγάρι!

Σ ευχαριστώ! Σα νεράιδα ησουν στη φωτογραφία! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Λοιπόν είστε όλες κούκλες!!! Οσες είδα τουλάχιστον, γιατί δεν προλάβαινα να τα δω όλα και φοβάμαι ότι μπορεί να μου ξέφυγε κάποια! Εγώ δεν έχω του γάμου σε αυτό το κινητό αλλά έβαλα μια με τον αγαπητό αντρουλη! Κι εγώ μελαχρινη παντως. 100%φυσικη. Δεν τα βάφω :-) 

Πολυ ομορφο και γοητευτικό ζευγάρι! Με το καλό το μωράκι σας και να χαίρεστε τη μικρή σας!!


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, μπαίνω το πρωί, βλέπω 10 σελίδες, αναρωτιέμαι "τί συζητάνε πάλι οι πολυλογούδες?" και μετά βλέπω τις συζητήσεις και φωτο των γάμων σας και ήταν το καλύτερο πρωϊνό ξύπνημα! Θα σας μαλώσω όμως γιατί δεν σκέφτεστε και μένα λίγο που είμαι στην άλλη άκρη του πλανήτη και τις αλλάζετε αμέσως... πέρα από κάποιες που είδα (κούκλες όλες) τις μισές τουλάχιστον δε σας πρόλαβα! Όπως καταλαβαίνετε, ζήλεψα κι εγώ, οπότε ανέβασα προφίλ (σε χάλια ανάλυση αναγκαστικά) και cover photo που είμαστε με τον αντρούλη στη Σαντορίνη λίγες μέρες μετά το γάμο (το 2016)! Μόνο που εγώ χαλάω την πιάτσα των μελαχρινών... ξανθοκαστανή εδώ!;)

 

1 hour ago, Renez said:

Κοριτσια να σας είμαι ειλικρινής όσο κουλο κ αν σας φαινεται η φωτό αυτή είναι τελείως αυθόρμητη κ μου τη τράβηξε με το κινητό του ένας ξάδερφος μου καθώς πάλευα να φτιάξω το στεφανακι μου μόλις είχε τελειώσει το μυστήριο κ ετοιμαζομουν για τη φωτογράφιση με το σόι κτλ..

Κ όμως βγήκε από τις καλύτερες μου είναι αλήθεια:D

Και μένα τη φωτο που έβαλα στο προφίλ εδώ την τράβηξε αυθόρμητα ο άντρας μου που περίμενε σε μια άκρη με το κινητό όταν ο φωτογράφος με έβγαζε φωτογραφίες μόνη μου από άλλη γωνία... τελικά είναι η πιο αγαπημένη μου από όλες! :wink:

 

Just now, Hliolousti said:

Χααχχαχαχααχ κι εγώ όταν καμιά φορά γκρινιάζω άμα μου χτυπάει την κύστη,ο μπαμπάς της λέει: ΜΑΡΗ!!!!μην ταλαιπωρείς τη μαμά σου! Και γελάω πολύ!

Όμως δε νιώθεις όσο κοντεύει ο καιρός ότι ανυπομονείς όλο και περισσότερο;

Εγώ είμαι να σκάσω από την αγωνία και την ανυπομονησία να την πάρω στην αγκαλιά μου και να την έχω όλη μέρα δίπλα μου!:wub:

Θέλω να περάσει ο καιρός που μας μένει πολύ γρήγορα!

Χαχα, κι εγώ όταν μου δίνει καμιά δυνατή κλωτσιά ο μικρός και πετάγομαι, ο μπαμπάς του έτσι του λέει "βρε, μην ταλαιπωρείς τη μαμά από τώρα"! Τις προάλλες είχε όρεξη ο άντρας μου, χάιδευε την κοιλιά μου και του έλεγε "Να είσαι καλό παιδί. Να κουνιέσαι λιγάκι να καταλαβαίνει η μαμά ότι είσαι καλά, αλλά να μην την κλωτσάς δυνατά και πονάει, εντάξει?"... χαχα… τα συζητήσανε, τα συμφωνήσανε κιόλας!:P

  • Μου αρέσει 3

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...