Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Athina_ είπε:

@Jasmine@ και εμένα είναι τα πόδια πουα και δεν έχω καταλάβει τον λόγο! Κοκκινα με λευκες βουλιτσες! 

Αχ κ τα δικά μου ρεεεεε κ αν είμαι όρθια περισσότερη ώρα είναι πιο έντονο! Στο δερματολόγο που πηγα μου είπε είναι της εγκυμοσύνης... χαχαχαχα βέβαια πίστευα ότι επειδή κάνω αντιπηκτικές κάτι γίνεται με την κυοφορία του αίματος μου!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα είπε:

Ο σο είναι μωρά κ πριν περπατήσουν κάπως βολεύεται το θέμα...όταν ζωηρευουν,περπατήσουν ή κυρίως όταν μιλησουν bye  bye ταινιούλα...μέχρι και τη θέση σου στον καναπέ σου παίρνουν...Κ το τηλεκοντρόλ...μικροί δικτάτορες με πάνα! 

Εγώ εν τω μεταξύ ζω με τον συνδοιασμο sheldon " this is my spot" κ Joey "doesn't share food", πατηρ κ υιός ίδιοι...

Χαχαχα αγαπώ Sheldon κ συγγνώμη κιόλας αλλά είμαι κ εγώ ο τύπος κάθεσαι στην θέση μου, μην τα ισοπέδωνουμε όλα!!!

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ααααα είσαι τυχερή!! Εγώ 3 ξυπνάω για τσισακια κ τέλος ο ύπνος, μέχρι να χτυπήσει το ξυπνητήρι κάνω σβούρες , ευτυχώς ο άντρας μου δεν παίρνει χαμπάρι ,απορώ πως κοιμάται με εμένα να κάνω το αρνί στην σούβλα!! Εγώ κ η @Jasmine@ ήμασταν φουλ με εμετους, το δόλιο συνεχίζει ακόμα εγώ ευτυχώς σταμάτησα στον 5 γι'αυτό έχω γίνει κ σαν φακλανα τώρα :lol:

Εγώ 3.30-4 παρα ξυπνάω για πιπί κ τέλος ύπνος.... είναι ξυπνιες κ αυτές κ κάνουν τα δικά τους, αν καταφέρω μπορεί να κοιμηθώ στις 7! 
Ρε τώρα είναι άλλοι εμετοί διαφορετικοί, όχι σαν τους αρχικούς... είναι χειρότεροι τώρα θαρρω! 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ρε χαζό δεν είπα να είσαι όλη μέρα ξάπλα αλλά κ μόνο που θα είσαι σπίτι θα νιώθεις πιο ξεκούραστη θα δεις..

Η πχ άλλαξε κάποια πράγματα υπέρ σου..εγώ ας πούμε είμαι ο τύπος του να κάνω όλες τις δουλειές (σκούπα-σφουγγαρισμα-μαγειρεμα κ ότι προκύπτει νκαθε μέρα) μαζί ακόμη κ μετά τη δουλειά ώστε να αραξω μια κ καλή!! Τώρα όμως από τη Δευτέρα τις κάνω με δόσεις!! Πχ σηκώνομαι κάνω το δωμάτιο,τρώω πρωινό βάζω σκούπα,βλέπω tv/μιλάω με εσάς πάω για μαγείρεμα..κτλ κτλ..

Α όχι είμαι κ εγώ Ψυχώ γυρίζω από την δουλειά κ αφού κάνω ότι έχω κατά νου θα ξεκουραστώ, η άμα νιώσω τα πόδια να καίνε θα κάτσω λίγο , δεν μπορώ διακεκομμένο με πιάνει το κατιτις μου


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Έχει γυρίσει εσένα η μπεμπουλα σου ή είναι ακόμη ισχυακη κ σε πιέζει το κεφαλάκι της??

Τουλάχιστον μπορείς κ εσύ κ ξεκουράζεσαι τώρα ρε κορίτσι..

Ναι! Τη προηγούμενη εβδομάδα που πήγα μας είπε ότι έχει γυρίσει! Μάλλον με το κωλο με πιέζει γιατί πραγματικά κάθεται αρκετά ψιλά και έχει και τα πόδια στο κεφάλι... Όταν αποφασίζει βέβαια να τα τεντώσει δύσκολα τα πράγματα! Κύματα η κοιλιά!εντω μεταξύ σας το κάνουν και εσάς αυτό? Αν γυρίσω από τη πλευρά που δεν την βολεύει με αρχίζει σε κλωτσιές μπουνιές μέχρι να γυρίσω... Δεν σταματάει αν δεν γυρισω πλευρό η άτιμη.  

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ 3.30-4 παρα ξυπνάω για πιπί κ τέλος ύπνος.... είναι ξυπνιες κ αυτές κ κάνουν τα δικά τους, αν καταφέρω μπορεί να κοιμηθώ στις 7! 
Ρε τώρα είναι άλλοι εμετοί διαφορετικοί, όχι σαν τους αρχικούς... είναι χειρότεροι τώρα θαρρω! 

Ωχ βρε κορίτσι τι να πω είναι και δύο! Να σε ρωτήσω όταν κλωτσαει η μία ξυπνάει και η άλλη και κλωτσαει ή δεν ξυπνάει η μία την άλλη? Είναι στον ίδιο σάκο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Jasmine@ @Renez και εγώ κάνω αντιπηκτικες. Καλε και μενα όταν, είμαι όρθια είναι ακόμα πιο έντονα! Παλι καλά πιστευα ότι έχω προβλημα!Εμένα παλι με έστειλε σε καρδιολόγο να με δει αλλά δεν μου είπε κάτι απλά το κλασικό είναι της εγκυμοσύνης! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ 3.30-4 παρα ξυπνάω για πιπί κ τέλος ύπνος.... είναι ξυπνιες κ αυτές κ κάνουν τα δικά τους, αν καταφέρω μπορεί να κοιμηθώ στις 7! 
Ρε τώρα είναι άλλοι εμετοί διαφορετικοί, όχι σαν τους αρχικούς... είναι χειρότεροι τώρα θαρρω! 

Εγώ στο χω πει πρέπει να συγκατοίκησουμε, ορίστε μέχρι κ την ίδια ώρα ξυπνάμε για τσισακια, να χουμε η μία την άλλη να δρακουλιαζει παρεα...ο τελευταίος που έκανα πριν κάτι βδομάδες ήταν ρουκέτα τρομερή αν έννοεις αυτό στο τσακ πρόφτασα να μπω τουαλέτα.οι αρχικοί ήταν πιο ήρεμοι αλλά έκανα κ 4-5 την ημέρα οπότε τι να συγκρίνω;;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Και εμείς με σύμφωνο είμαστε! Μην αγχώνεσαι ;) Γενικά από καμία εταιρία δεν πιάνει;; 

@Anastasia05 Ευχαριστω! Είναι το φυσικό μου 

Δεν αγχώνομαι καθόλου! Γενικά όχι δεν εχει σημα γενικά ο οικισμός ειναι με τις ώρες του! 

Just now, Christinα είπε:

@elenioz τι μαλλί κούκλα μου!!!

@Martiσύμφωνο εδώ! Γι αυτό παρέθεσα τη γυαλουμπα μου! Από τη βάφτιση όταν μπω από υπολογιστή!

Χεχεχε! Δεν εχω και γυαλί! :cool:

Just now, Anastasia05 είπε:

Την έβαλα πάλι την φωτό για λιγάκι!

Υπεροχοι και οι 2σας!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Ναι! Τη προηγούμενη εβδομάδα που πήγα μας είπε ότι έχει γυρίσει! Μάλλον με το κωλο με πιέζει γιατί πραγματικά κάθεται αρκετά ψιλά και έχει και τα πόδια στο κεφάλι... Όταν αποφασίζει βέβαια να τα τεντώσει δύσκολα τα πράγματα! Κύματα η κοιλιά!εντω μεταξύ σας το κάνουν και εσάς αυτό? Αν γυρίσω από τη πλευρά που δεν την βολεύει με αρχίζει σε κλωτσιές μπουνιές μέχρι να γυρίσω... Δεν σταματάει αν δεν γυρισω πλευρό η άτιμη.  

Ωχ βρε κορίτσι τι να πω είναι και δύο! Να σε ρωτήσω όταν κλωτσαει η μία ξυπνάει και η άλλη και κλωτσαει ή δεν ξυπνάει η μία την άλλη? Είναι στον ίδιο σάκο?

Σε διαφορετικό σάκο είναι... η μια κλωτσάει πλευρά κ η άλλη κύστη! Συνήθως ξυπνάει η μια την άλλη... δεν έχω καταλήξει που πονάνε λιγότερο οι κλωτσιες! Χαχαχχα

Just now, Athina_ είπε:

@Jasmine@ @Renez και εγώ κάνω αντιπηκτικες. Καλε και μενα όταν, είμαι όρθια είναι ακόμα πιο έντονα! Παλι καλά πιστευα ότι έχω προβλημα!Εμένα παλι με έστειλε σε καρδιολόγο να με δει αλλά δεν μου είπε κάτι απλά το κλασικό είναι της εγκυμοσύνης! 

Αααα κανείς αντιπηκτικές κ εσυ... μωρε λες να είναι από αυτό;;;; Εγώ στο δερματολόγο πηγα γιατί μεγάλωσαν κ οι ελιές έβγαλα κ κάτι αλλά σημαδάκια! Μια ομορφιά....

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ στο χω πει πρέπει να συγκατοίκησουμε, ορίστε μέχρι κ την ίδια ώρα ξυπνάμε για τσισακια, να χουμε η μία την άλλη να δρακουλιαζει παρεα...ο τελευταίος που έκανα πριν κάτι βδομάδες ήταν ρουκέτα τρομερή αν έννοεις αυτό στο τσακ πρόφτασα να μπω τουαλέτα.οι αρχικοί ήταν πιο ήρεμοι αλλά έκανα κ 4-5 την ημέρα οπότε τι να συγκρίνω;;;

Ναι ρε συ τώρα μου ανεβαίνει τόσο γρήγορα δεν προλαβαίνω... είναι καθαρά παλινδρόμηση πιστεύω! Μέχρι κ από τη μύτη βγαίνει... σορυ για την ανατριχιαστική λεπτομέρεια!!! ΕΧαχαχαχα ενώ αυτοί που είχα στην αρχή ήταν πιο ήπιοι κ δεν είχα τόση ξινίλα κ καούρα μετα


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Jasmine@ δεν είναι πουά τα ποδαράκια μου αν εξαιρέσεις κάτι κουνούπια που με ρουφηξαν :shock: Πρηζονται όμως με το παραμικρό!

Σχετικό με τη κυκλοφορία του αίματος είναι πιστευω! Ρε παιδάκι μου...έχεις 2 εσύ,δίπλα τα βάσανα!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Jasmine@ εντάξει και νόμιζα ότι μόνο εγώ μεταλλάσσομαι! Και εμένα έχουν μεγαλώσει οι ελιές ειδικά μια θα μου την βγάλω στην γέννα γιατί έχει γίνει τεράστια και τώρα τελευταία βγάζω κάτι σημαδακια στα ποδια. Ενέσεις κάνω από την αρχή της εγκυμοσύνης και πλεον όσο μεγαλώνει η κοιλιά δεν βρίσκω που να τις κάνω! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@Jasmine@ δεν είναι πουά τα ποδαράκια μου αν εξαιρέσεις κάτι κουνούπια που με ρουφηξαν :shock: Πρηζονται όμως με το παραμικρό!

Σχετικό με τη κυκλοφορία του αίματος είναι πιστευω! Ρε παιδάκι μου...έχεις 2 εσύ,δίπλα τα βάσανα!

Δε ξέρεις τι χάνεις με τα άσπρο κόκκινα πουά ποδαράκια... είναι τρέλα!

Just now, Athina_ είπε:

@Jasmine@ εντάξει και νόμιζα ότι μόνο εγώ μεταλλάσσομαι! Και εμένα έχουν μεγαλώσει οι ελιές ειδικά μια θα μου την βγάλω στην γέννα γιατί έχει γίνει τεράστια και τώρα τελευταία βγάζω κάτι σημαδακια στα ποδια. Ενέσεις κάνω από την αρχή της εγκυμοσύνης και πλεον όσο μεγαλώνει η κοιλιά δεν βρίσκω που να τις κάνω! 

Κάτι κόκκινα σημαδάκια βγάζεις;;;; Ευτυχωσ Βρήκα κάπου να πω τον πόνο μου!!! Άσε η μια έχει μεγαλώσει κ εμένα πολύ κ θα τη βγάλω, αν κ μου είπε μετά την εγκυμοσύνη μπορεί να μικρύνει πάλι... ενέσεις κ εγώ από την αρχή, κινούμε στα πλαϊνά τώρα κ λίγο στο κόκκαλο της λεκάνης μπροστά! Το υπολοιπο έχει τσιτωσει επικίνδυνα....

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Σε διαφορετικό σάκο είναι... η μια κλωτσάει πλευρά κ η άλλη κύστη! Συνήθως ξυπνάει η μια την άλλη... δεν έχω καταλήξει που πονάνε λιγότερο οι κλωτσιες! Χαχαχχα

Αααα κανείς αντιπηκτικές κ εσυ... μωρε λες να είναι από αυτό;;;; Εγώ στο δερματολόγο πηγα γιατί μεγάλωσαν κ οι ελιές έβγαλα κ κάτι αλλά σημαδάκια! Μια ομορφιά....

Ναι ρε συ τώρα μου ανεβαίνει τόσο γρήγορα δεν προλαβαίνω... είναι καθαρά παλινδρόμηση πιστεύω! Μέχρι κ από τη μύτη βγαίνει... σορυ για την ανατριχιαστική λεπτομέρεια!!! ΕΧαχαχαχα ενώ αυτοί που είχα στην αρχή ήταν πιο ήπιοι κ δεν είχα τόση ξινίλα κ καούρα μετα

Έτσι ακριβώς ήταν ο τελευταίος που έκανα!! Υποθέτω είναι κ ότι μας πιέζουν το στομάχι το οποίο πλέον δεν έχει χώρο!!

Εγώ όλη μέρα έχω αυτό που μου ανεβάζει ,ενα πράμα σαν λόξυγκας αλλά τώρα με τις καούρες νιώθω κ κάψιμο ταυτόχρονα...ποια η επιστημονική ονομασία του άραγε;;; παλινδρόμηση;;μπα!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Έτσι ακριβώς ήταν ο τελευταίος που έκανα!! Υποθέτω είναι κ ότι μας πιέζουν το στομάχι το οποίο πλέον δεν έχει χώρο!!

Εγώ όλη μέρα έχω αυτό που μου ανεβάζει ,ενα πράμα σαν λόξυγκας αλλά τώρα με τις καούρες νιώθω κ κάψιμο ταυτόχρονα...ποια η επιστημονική ονομασία του άραγε;;; παλινδρόμηση;;μπα!

Καούρα δίχως αύριο.... χαχαχαχαχ το εξηγώ πολύ επιστημονικά!!! Ευτυχώς δεν έχω τόση δυσπεψία όσο στην αρχή... όχι ότι τρώω ιδιαίτερα αλλά έτσι κουβέντα να γίνεται!!!  Κ σκέψου εμένα το παγωτό μου κάνει φοβερή καούρα, ενώ εσένα σε ανακουφιζειβ


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...